Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12948 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Anna / 2019-09-11 21:59
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma powinna zniknąć, wyjęli polowe zawartości ,resztę skleili taśmą firmowa i dostarczyli, zmusiłam kuriera do spisania protokołu szkody, zobaczymy jak się potoczy.
    Strata na 300 zł
    ZaletyNie ma
    WadyCała firma to jedna wielka wada
  • ~Anna / 2019-09-25 13:44
    Ocena: 1.00 / 5
    W dniu dzisiejszym ok godz. 13:10 zadzwonił domofonem do mnie kurier informując, że ma dla mnie przesyłkę. Wpuściłam kuriera do klatki. Po ok 1 minucie zadzwonił ponownie i powiedział, że mam zejść sobie po przesyłkę na dół, bo nie działa winda i on nie będzie jej wnosił na 7 piętro. Dodam, że przesyłka to bardzo lekka i malutka paczka. Poinformowałam kuriera, że jestem sama w domu z małymi dziećmi - 2 miesięcznym oraz ponad rocznym i nie dam rady zejść do niego na dół z dwójką dzieci i jeszcze odebrać paczkę. Dodam, że z uwagi na brak windy całkowicie nie wychodzimy z domu, bo jestem przez to "uwięziona". Zaproponowałam kurierowi, żeby wjechał windą z drugiej klatki na 11 piętro i wtedy przejdzie bezpośrednio do mojej klatki. Wtedy się oburzył i powiedział, że on nie ma czasu na to. Stwierdził, że napisze, że nikogo nie zastał w domu. Powiedziałam mu, że to kłamstwo. Odparł, że mam sobie paczkę odebrać w waszym punkcie. Mężczyzna był przy tym arogancki oraz chamski.
  • ~Anna / 2019-10-04 18:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska jaka może być. Na paczkę czekam cały dzień i zero kontaktu. Pan z infolini strasznie opryskliwy, miał do mnie problem po co dzwonię kurier ma czas i to ja mam się dostosować. Jednym słowem tragedia wieczorem dostałam wiadomość iż przesyłka nie została dostarczona mimo że cały czas byłam w domu. Szczerze nie polecam szkoda nerwów
    ZaletyBrak
    WadyChamstwo, złośliwość, brak kontaktu
  • ~Anna / 2019-10-17 12:29
    Ocena: 1.00 / 5
    Chaos i bałagan. W tej firmie nikt nad niczym nie panuje i za nic nie ponosi odpowiedzialności, więc wszyscy mają głęboko w nosie jak ich brak profesjonalizmu wpływa na opinię o DPD Polska.
    Kurierzy bardzo aroganccy. Nigdy więcej współpracy z ta firmą.
  • ~Anna / 2019-10-17 13:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska! Od kilku dni próbuje odebrać swoją paczkę - paczka jest duża i ciężka dlatego kurierowi nie chciało nawet się przyjechać pod wskazany adres tylko odnotował w systemie ze odbiorca nieobecny!
  • ~Anna / 2019-11-22 23:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Zgubili moją paczkę. Po prostu. Nikt nic nie wie, udają zdziwionych. Wyjechała od nich i przepadła. Dzwoniłam, obsługa klienta to fikcja. Ktoś tam przekazał innym żeby mieli na uwadze, nie wiem, chyba, że jak się ktoś o nią potknie, bo nie wierzę, że ktoś się zaangażował w szukanie jej. Nawet nie udają, że ich to obchodzi.
    WadyMają klienta w dupie, nawet nie próbują udawać, że jest inaczej.
  • ~Anna / 2019-11-25 13:04
    Ocena: 1.00 / 5
    Dno dna..przesylka podobno wyrzucona do skrzynki. Efekt taki,że nie mam przesylki,potwierdzenia odbioru ani dowodu na to,że ktoś w ogóle ja tam zostawił.
  • ~Anna / 2019-11-27 11:11
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie podjął próby doręczenia przesyłki.
    Zostawił ją w punkcie odbioru.
    Wcześniejsza przesyłka została zgubiona.
    Zaletybrak
    WadyNie dostarczają przesyłek.
  • ~Anna / 2019-11-27 13:53
    Ocena: 1.00 / 5
    Ostrów Wielkopolski obsługa na najniższym poziomie pierwszy raz spotkałam się z takim chamstwem bo Oni nic nie muszą.
    Porażka!
    ZaletyBrak
  • ~Anna / 2019-12-11 10:07
    Ocena: 1.00 / 5
    Absolutnie odradzam. Paczka z książkami zamówiona na adres szkoły, a kurier przyjeżdża o 18.23. Przesyłka niedoręczona - odbiorca nieobecny. Zabawny człowiek. Myślę, że w ogóle nie przyjechał. Podobno w tej firmie taka praktyka (info od znajomych). W sobotę dzwoni z pytaniem, gdzie jestem, ma paczkę. Geniusz. Obecnie od kilku dni paczka w magazynie - odbiór własny. Codziennie dzwonię na infolinię 225775555. Codziennie dostaję informację, że paczkę otrzymam, już mail do magazynu wysłany. Codziennie info na stronie z historią przesyłki "paczka w magazynie". Kończę, bo znów zbliża się chwila, kiedy tradycyjnie będę dzwonić a infolinię.
  • ~Anna / 2020-01-22 19:45
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier, który obsługuje okolicę Warszawa Wola, niejaki Pan Jakub, w ciągu dwóch dni z premedytacją nie dostarczył przesyłki. Syn czekał od rana w domu (zaznaczę, że dorosły), a kurier nie dostarczył paczki ponieważ nie odebrałam telefonu od niego, a jak sam stwierdził, paczka jest za ciężka. Jak już się skontaktowała z nim, to oznajmił, że mogę go łapać na okolicy, ale on już nie podjedzie. Kolejnego dnia to samo, z tym, że drugiego dnia nawet przedstawił mi alternatywę, żebym pojechała do Pruszkowa po paczkę - mimo, że w tym czasie znów jeździł po okolicy i był w godzinach pracy. Dodatkowo bzdury w system wpisywal, że klienta nie było w domu, a na koniec wpisal, że klient odmówił przyjęcia paczki! Skandaliczne zachowanie, arogancja, jestem w szoku, że przełożeni tolerują taki sposób wykonywania obowiązków. Fayalnie to świadczy o całej firmie. Zaznaczę, że kilka miesięcy temu już składała skargę na tego Pana, ale jak widać czuje się bezkatny bo ton i sposób rozmowy sugerują, że jest bardzo pewny swego.
    WadyObsługa kurierska
  • ~Anna / 2020-02-15 11:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Żałosna firma. Miała doręczyć przesyłkę z Chocolissimo na Walentynki. W środę wieczorem odebrali przesyłkę z Poznania, miała dojechać na piątek do Kołobrzegu, oczywiście się nie udało.... strona internetowa do śledzenia to kpina. W ogóle nie jest praktycznie aktualizowana. Nie jest napisane nawet ze paczka była próbowana być doręczona ani dlaczego nie próbowali. Tylko dziś już po Walentynkach 15.02 paczka nagle jest w jakims tam z ich oddziałów i nawet nie są w stanie napisac tam nazwy miasta w którym oddział się znajduje, tylko jakiś kod.
    Żal, żal, żal. Nie polecam.
    ZaletyBrak
    WadySame wady
  • ~Anna / 2020-02-19 14:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Dno i wodorosty!Kurierowi nie chce się poczekać pół minuty,zanim człowiek otworzy drzwi..ciekawa jestem,czy jutro się doczekam przesyłki??Gwiazdki..nie wiem,za co..
    ZaletyBrak
  • ~Anna / 2020-03-14 10:11
    Ocena: 1.00 / 5
    Niestety spotkało mnie to samo, co innych odbiorców. Mimo że czekałam na paczkę w domu, dostałam informację, że mnie nie było. Gdy zadzwoniłam na infolinię, usłyszałam, ze kurier nie ma obowiązku dzwonić do klienta. Moze mi dostarczą paczkę w poniedziałek, jeżeli kurier raczy się wysilić.
    ZaletyBrak
    WadyBrak profesjonalizmu w usługach.
  • ~Anna / 2020-04-09 10:33
    Ocena: 1.00 / 5
    Od poniedziaku jedzie po zwrot paczki !!!!MASAKRA
    WadyKLAMIA ZE ZACHWILE BĘDĄ
  • ~Anna / 2020-04-10 08:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia, osoby na infolinii niekompetentne. Każdy udziela błędnej inforamcji. Trzy dni czekałam na kuriera aż w końcu anulowałam zlecenie. Kurier błędnie przydzielony a co tam problemu nie ma przyjedzie . Aha dziękuję za współpracę i odradzam każdemu
  • ~anna / 2020-04-15 11:08
    Ocena: 1.00 / 5
    dno!!!!!!!!!!!
    postępują nieetycznie!!!!!po paru dniach od zamówienia i opłaty za usługę doręczenia informują klienta o zmianach regulaminu i nie dostarczeniu paczki pod drzwi...PACZKĘ WYRZUCAJĄ POD KLATKĘ NA ZEWNĄTRZ!!!!!!rozumiem dzisiejsze warunki i nikt nie wymaga wchodzenia do domu...natomiast zapłaciłam za usługę wniesienia paczki pod drzwi mieszkania i usługa ta nie została wykonana!!!!!!!zdecydowanie odradzam!!!kierowcę wyrzucającego z okna paczki pod drzwi to ja mogę znaleźć za 1/3 pieniędzy,które u nich zostawiłam!czuję się oszukana!!!!!
    Zaletyżadne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Wadynieetyczność / oszukiwanie klienta
  • ~Anna / 2020-05-25 16:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak słów. Wszystkie firmy kurierskie dojeżdżają, żadnego problemu. Dpd ma wiecznie problem . A to pin potrzebny którego nie mam, a to dzwoni i za moment tel wyłączony i zostaw wiadomość.... madakra!!!
    ZaletyŻadnych
    WadyProblemy problemy
  • ~Anna / 2020-06-01 11:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska kurier miał być 25.05 nie był później miał przyjechać 29.05 i też go nie było dopiero przyjechał 1.06 i przywiezł paczkę w krytycznym stanie pogniecioną i potarganą. Nie polecam
  • ~Anna / 2020-06-19 17:06
    Ocena: 1.00 / 5
    Po pierwsze przesyłkę mimo wysokiej opłaty transportowej trzeba na własny koszt dostarczyć do punktu DPD.
    Po drugie mimo dodatkowego opakowania, które nie było konieczne przed dostarczeniem w stanie nienaruszonym przesyłki do mnie, przez inną firmę, do adresata produkty dotarły wyszczerbione, a opakowania podarte.
    Reklamację odrzucili.
    Zdecydowanie NIE POLECAM firmy DPD!!!!!
    Zaletybrak
    Wadybrak troski o powierzone przez klienta produkty i niedbałe wykonanie usługi
Dodaj własną opinię »