Najgorsza jakość wykonywanych usług!!! Nigdy w żadnej firmie nie spotkałam się z taką niekompetencją. Czekałam od rana . Około 9.00 Otrzymałam informację że przesyłka będzie ~ 11.15-13-15. Ok. Czekałam, ale w między czasie chciałam sprawdzić bliżej której godziny będzie kurier. Niestety nikt nie odbierał telefonu do kuriera podanego przez firmę. W terminie nikt nie przyjechał. Telefon po 13.30- odebrał kurier który powiedział że przesyłkę oddał innemu kurierowi - nie zna jego imienia i nazwiska i nie zna jego numeru telefonu. Infolinia bezradna- przesyłka zaginęła . Nikt nie wie jaki kurier ją ma. Około 17 kiedy musiałam odebrać dziecko i nie było mnie w domu zadzwonił kurier z innego numeru telefonu i powiedział ze ma przesyłkę. Ponieważ powiedział ze nie może poczekać max 10 min( ja czekałam cały dzień!!!!!) pojechał i powiedział że jak będzie wracał za około 2 godziny przywiezie przesyłkę. Około godz. 19.30 zadzwoniłam pod drugi numer kuriera który rozmawiał że przywiezie przesyłkę po 2 godzinach i pod tym numerem dowiedziałam się że on tej paczki nie ma i nr wie o co chodzi. To dlaczego dzwonił z tego numeru? !!!!!! Jest godzina 21.35 a faceta nie ma, przesyłki nie mam. Cały dzień mogłam czekać a im brakowało 10 minut żebym mogła odebrać przesyłkę. Ponieważ firma wiedziała o tym że szukam przesyłki i muszę wyjść z domu nie raczyli nawet na 15 minut wcześniej uprzedzić telefonicznie , mailem czy SMS-em że będzie w końcu kurier. Pomimo umówienia się z kurierem na godz ~ 18-19 kurier nie pojawił się i powiedział że nic nie wie o przesyłce. Przekazują sobie telefony??? Oszukują na każdym kroku!!!!! Nigdy więcej nie zamówię ich firmy!!!!! Nawet gdyby przesyłki były bezpłatne!!!!!! Wolę zapłacić nawet 20-30 zł . NIGDY WIĘCEJ DPD.
P.S.
Tego samego dnia zamawiałam przesyłkę z Białegostoku - inPost miałam w domu o 8.00 rano ZaletyBrak!!!!
WadyNiekompetencja, oszukiwanie klienta, bałagan( nie można stwierdzić kto ma przesyłkę, Używanie telefonu kontaktowego a potem udawanie że się nie ma pojęcia o czym mowa jak klient oddzwania . Arogancja na infolinii!!!!FIRMA BEZ EMPATII!!!!!