strona 245 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 243
- 244
- 245
- 246
- 247
- nastepna »
-
~Anita / 2021-12-15 14:56Ocena: 1.00 / 5
Dramat, zero kontaktu , moja przesyłka wróciła do nadawcy, podobno byli u mnie 11.12 dziwne bo cały dzień byłam w domu, wiec nie wiem po co te kłamstwa, przez Was muszę znowu płacić za podwójna przesyłkę! A to co jest mi potrzebne na jutro dostanę w przyszłym tygodniu, świetna firma… NIE POLECAM! -
-
~Anita / 2022-05-24 17:02Ocena: 1.00 / 5
Kurier zamówiony na poniedziałek. Wysyłka z dodatkową opłatą miała być dostarczona na drugi dzień. Niestety nie dotarła... Ostatni raz zamawiałam/ nadawałam przesyłki tą firmą kurierską. Nie polecam -
~Anita / 2023-06-27 12:04Ocena: 1.00 / 5
kurier nie odbiera przesyłek natomiast w sekcji śledzenie przesyłek wpisuje, że nie odebrał przesyłki bo nie przygotowano paczki- paczka czekała na niego już dzień przed wyznaczoną data odbioru i codziennie dzwoniłam, że nie odebrano paczki. I codziennie to samo-paczka nie przygotowana. Nie napisze, że nie zastała nikogo w domu bo adresem odbioru jest sklep ZaletyŻadnych, absolutnie żadnychWadybrak jakiegokolwiek kontaktu, godzinami czeka się na połączenie z infolinią i niestety nic nie wskórasz i tak do kolejnego telefonu -
~Anita / 2023-09-20 07:35Ocena: 1.00 / 5
Moja paczka jest od 5 dni gotowa do nadania. Nie da się wogle skontaktować z obsługą tylko cały czas bot który nie umie normalnie odpowiedzieć na pytanie. NIE POLECAM -
~Aniulka / 2022-12-15 17:16Ocena: 1.00 / 5
Kurier Pan Paweł chamski agresywny człowiek,twierdząc że paczka była dostarczana od dwóch dni....od rana dzwoniłam Pan oczywiście nie ma zamiaru odebrać a jak odbierze krzyczy i rozłącza się . W końcu przesyłka została zwrócona do nadawcy, nigdy z nikim nie miałam takiego problemu jak z tym człowiekiem a zamawiam bardzo często ten Pan nie nadaje się do tej pracy. -
~Anka / 2019-09-03 16:01Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska jaką znam nie polecam już drugi dzień czekam na kuriera który ma odebrać paczkę.Skandal biorą kasę ale za nic. ZaletySame wadyWadyMnóstwo -
~Anka / 2019-12-04 23:07Ocena: 1.00 / 5
Zero przesyłka nie trafiła do klienta,sfałszowany podpis, firma nie widzi problemu
-
~Anka / 2019-12-04 23:07Ocena: 1.00 / 5
Zero przesyłka nie trafiła do klienta,sfałszowany podpis, firma nie widzi problemu
-
-
~Anka / 2020-04-16 17:19Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam.ostatni raz zamawiam przez tą firme. -
~Anka / 2020-11-06 18:15Ocena: 1.00 / 5
Prosze niech ktos mi wyjasni, dlaczego platnosc za odebranie paczki nie zostala zrealizowana przed godziną 15-tą? Nadal wisi w banku jako "oczekujace"? Rozumiem gdyby to byly jakies godziny wieczorne! No i w zwiazku z tym nie zostala tez paczka odebrana na czas.
Kto ma to wyplyw, dpd? -
~anka / 2022-01-19 13:44Ocena: 1.00 / 5
Brak kultury w przypadku niektórych kurierów. Odmowa dostarczania paczek do mieszkania. Wymagają dodatkowe pieniędzy za dostarczenie paczki do mieszkania -
~Anka / 2023-04-09 02:15Ocena: 1.00 / 5
Sklep internetowy wysłał za pośrednictwem DPD zamówienie z Hiszpanii na błędny adres w Polsce. Firma DPD nie przewiduje jednak w tej sytuacji przekierowania przesyłki na właściwy adres - w odległości kilkudziesięciu kilometrów, tylko odesłanie jej do Hiszpanii!!! Paranoja. A gdzie dbałość o ślad węglowy poza zwyczajną logiką??? ZaletyŻADNYCHWadyBRAK ELASTYCZNOŚCI I LOGIKI W PRZYPADKU PROBLEMÓW. -
~Anka / 2023-11-14 13:58Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam. Firma kurierska zgubiła cześć przesyłki zwrotnej i twierdzi że nie ponosi za to winy. Reklamacja odrzucona. Brak rekompensaty mimo że paczka była ubezpieczona. -
~Anka / 2025-01-08 01:01Ocena: 1.00 / 5
Pseudo firma kurierska! Paczka świąteczna nadana z Polski do Niemiec dotarła po 18 dniach, w takim stanie że zawartość nadawała się jedynie do wyrzucenia! Wszystko co szklane pobite w kartonikach rozerwane, paczka po otwarciu wyglądała tak jakby ktoś po niej skakał.Ostatni raz korzystam z usług DPD i nikomu nie polecam. Mam nadzieję że niebawem firma DPD upadnie! ZaletyBrakWadyCałokształt -
~Ankat.Em. / 2022-06-27 21:04Ocena: 1.00 / 5
Przesyłka nadana w czwartek, dziś jest poniedziałek wieczór i nadal do mnie nie dotarła. Na Infolinii nikt nic nie wie, nie można się z nikim skontaktować. Najgorsza firma kurierska, nie polecam!!!!. ZaletyZeroWadyWszystko -
~Ann / 2019-12-09 15:00Ocena: 1.00 / 5
Kurier nigdy nie wyrabia się w czasie. W ciągu dnia ani jedna próba kontaktu kurier klient. ZaletyBrak -
-
~Ann / 2021-02-25 08:42Ocena: 1.00 / 5
Kolejny raz spotykam się z sytuacja ze status mojej przesyłki jest dostarczony, a niestety kuriera nie było. Ostatnio walczyłam tydzień żeby odzyskać swoją przesyłkę. Zamawiam do sklepu w galerii w którym pracuje a nawet czasami są sytuacje gdzie dostaje maila „nikogo nie było w domu”. Gorszej firmy kurierskiej nie ma. Nigdy więcej nerwów, niestety rezygnuje z zamawiania w sklepach online które współpracują z ta śmieszna firma ZaletyBrak -
~Ann / 2021-03-04 16:10Ocena: 1.00 / 5
Tragedia!
Paczki uszkodzone! Otrzymać pozytywne rozpatrzenie szkody(reklamacji) ...niemożliwe!ZaletyBrakWadyZbyt dużo -
~Ann / 2022-05-24 12:06Ocena: 1.00 / 5
Potwierdzam WSZYSTKIE ZŁE opinie o kurierach i dostawach. Wciaz czekam, a juz dawno miala byc paczka u mnie. Zero kontaktu z kurierem bo nie odbiera telefonu i wcale sam nie dzwoni wczesniej. Nic nie można uzgodnić dostawy! Nie polecam i nigdy wiecej nie skorzystam z DPD -
~Ann / 2022-05-24 12:26Ocena: 1.00 / 5
Chamskie traktowanie klienta i paczek. ZERO kultury osobistej. Potwierdzam wszystkie złe opinie o usludze kuriera. WadySame wady.
strona 245 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 243
- 244
- 245
- 246
- 247
- nastepna »
