Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12948 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Anita / 2021-12-15 14:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat, zero kontaktu , moja przesyłka wróciła do nadawcy, podobno byli u mnie 11.12 dziwne bo cały dzień byłam w domu, wiec nie wiem po co te kłamstwa, przez Was muszę znowu płacić za podwójna przesyłkę! A to co jest mi potrzebne na jutro dostanę w przyszłym tygodniu, świetna firma… NIE POLECAM!
  • ~Anita / 2022-05-24 17:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier zamówiony na poniedziałek. Wysyłka z dodatkową opłatą miała być dostarczona na drugi dzień. Niestety nie dotarła... Ostatni raz zamawiałam/ nadawałam przesyłki tą firmą kurierską. Nie polecam
  • ~Anita / 2023-06-27 12:04
    Ocena: 1.00 / 5
    kurier nie odbiera przesyłek natomiast w sekcji śledzenie przesyłek wpisuje, że nie odebrał przesyłki bo nie przygotowano paczki- paczka czekała na niego już dzień przed wyznaczoną data odbioru i codziennie dzwoniłam, że nie odebrano paczki. I codziennie to samo-paczka nie przygotowana. Nie napisze, że nie zastała nikogo w domu bo adresem odbioru jest sklep
    ZaletyŻadnych, absolutnie żadnych
    Wadybrak jakiegokolwiek kontaktu, godzinami czeka się na połączenie z infolinią i niestety nic nie wskórasz i tak do kolejnego telefonu
  • ~Anita / 2023-09-20 07:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Moja paczka jest od 5 dni gotowa do nadania. Nie da się wogle skontaktować z obsługą tylko cały czas bot który nie umie normalnie odpowiedzieć na pytanie. NIE POLECAM
  • ~Aniulka / 2022-12-15 17:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier Pan Paweł chamski agresywny człowiek,twierdząc że paczka była dostarczana od dwóch dni....od rana dzwoniłam Pan oczywiście nie ma zamiaru odebrać a jak odbierze krzyczy i rozłącza się . W końcu przesyłka została zwrócona do nadawcy, nigdy z nikim nie miałam takiego problemu jak z tym człowiekiem a zamawiam bardzo często ten Pan nie nadaje się do tej pracy.
  • ~Anka / 2019-09-03 16:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska jaką znam nie polecam już drugi dzień czekam na kuriera który ma odebrać paczkę.Skandal biorą kasę ale za nic.
    ZaletySame wady
    WadyMnóstwo
  • ~Anka / 2019-12-04 23:07
    Ocena: 1.00 / 5
    Zero przesyłka nie trafiła do klienta,sfałszowany podpis, firma nie widzi problemu
  • ~Anka / 2019-12-04 23:07
    Ocena: 1.00 / 5
    Zero przesyłka nie trafiła do klienta,sfałszowany podpis, firma nie widzi problemu
  • ~Anka / 2020-04-16 17:19
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam.ostatni raz zamawiam przez tą firme.
  • ~Anka / 2020-11-06 18:15
    Ocena: 1.00 / 5
    Prosze niech ktos mi wyjasni, dlaczego platnosc za odebranie paczki nie zostala zrealizowana przed godziną 15-tą? Nadal wisi w banku jako "oczekujace"? Rozumiem gdyby to byly jakies godziny wieczorne! No i w zwiazku z tym nie zostala tez paczka odebrana na czas.
    Kto ma to wyplyw, dpd?
  • ~anka / 2022-01-19 13:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak kultury w przypadku niektórych kurierów. Odmowa dostarczania paczek do mieszkania. Wymagają dodatkowe pieniędzy za dostarczenie paczki do mieszkania
  • ~Anka / 2023-04-09 02:15
    Ocena: 1.00 / 5
    Sklep internetowy wysłał za pośrednictwem DPD zamówienie z Hiszpanii na błędny adres w Polsce. Firma DPD nie przewiduje jednak w tej sytuacji przekierowania przesyłki na właściwy adres - w odległości kilkudziesięciu kilometrów, tylko odesłanie jej do Hiszpanii!!! Paranoja. A gdzie dbałość o ślad węglowy poza zwyczajną logiką???
    ZaletyŻADNYCH
    WadyBRAK ELASTYCZNOŚCI I LOGIKI W PRZYPADKU PROBLEMÓW.
  • ~Anka / 2023-11-14 13:58
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam. Firma kurierska zgubiła cześć przesyłki zwrotnej i twierdzi że nie ponosi za to winy. Reklamacja odrzucona. Brak rekompensaty mimo że paczka była ubezpieczona.
  • ~Anka / 2025-01-08 01:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Pseudo firma kurierska! Paczka świąteczna nadana z Polski do Niemiec dotarła po 18 dniach, w takim stanie że zawartość nadawała się jedynie do wyrzucenia! Wszystko co szklane pobite w kartonikach rozerwane, paczka po otwarciu wyglądała tak jakby ktoś po niej skakał.Ostatni raz korzystam z usług DPD i nikomu nie polecam. Mam nadzieję że niebawem firma DPD upadnie!
    ZaletyBrak
    WadyCałokształt
  • ~Ankat.Em. / 2022-06-27 21:04
    Ocena: 1.00 / 5
    Przesyłka nadana w czwartek, dziś jest poniedziałek wieczór i nadal do mnie nie dotarła. Na Infolinii nikt nic nie wie, nie można się z nikim skontaktować. Najgorsza firma kurierska, nie polecam!!!!.
    ZaletyZero
    WadyWszystko
  • ~Ann / 2019-12-09 15:00
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nigdy nie wyrabia się w czasie. W ciągu dnia ani jedna próba kontaktu kurier klient.
    ZaletyBrak
  • ~Ann / 2021-02-25 08:42
    Ocena: 1.00 / 5
    Kolejny raz spotykam się z sytuacja ze status mojej przesyłki jest dostarczony, a niestety kuriera nie było. Ostatnio walczyłam tydzień żeby odzyskać swoją przesyłkę. Zamawiam do sklepu w galerii w którym pracuje a nawet czasami są sytuacje gdzie dostaje maila „nikogo nie było w domu”. Gorszej firmy kurierskiej nie ma. Nigdy więcej nerwów, niestety rezygnuje z zamawiania w sklepach online które współpracują z ta śmieszna firma
    ZaletyBrak
  • ~Ann / 2021-03-04 16:10
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia!
    Paczki uszkodzone! Otrzymać pozytywne rozpatrzenie szkody(reklamacji) ...niemożliwe!
    ZaletyBrak
    WadyZbyt dużo
  • ~Ann / 2022-05-24 12:06
    Ocena: 1.00 / 5
    Potwierdzam WSZYSTKIE ZŁE opinie o kurierach i dostawach. Wciaz czekam, a juz dawno miala byc paczka u mnie. Zero kontaktu z kurierem bo nie odbiera telefonu i wcale sam nie dzwoni wczesniej. Nic nie można uzgodnić dostawy! Nie polecam i nigdy wiecej nie skorzystam z DPD
  • ~Ann / 2022-05-24 12:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Chamskie traktowanie klienta i paczek. ZERO kultury osobistej. Potwierdzam wszystkie złe opinie o usludze kuriera.
    WadySame wady.
Dodaj własną opinię »