Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12948 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~ania / 2022-07-06 09:49
    Ocena: 1.00 / 5
    Znowu kurier DPD wrzuca paczkę przez ogrodzenie !
    Za pierwszym razem kilka puszek uszkodzonych, pogniecionych i otwartych (paczka ważyła ponad 20 kg).
    Za drugim razem paczka cała mokra leżała w krzakach !
    Zero reakacji na złożoną reklamację.
    ZaletyBrak
  • ~Ania / 2022-08-03 17:46
    Ocena: 1.00 / 5
    Kolejny raz mam problem z dostarczeniem paczki. Tragiczny kontakt. Kurier nie dzwoni z informacja o paczce, nie zależy im na tym żeby dostarczyć. Po 2 nieudanych próbach, paczka jest odsyłana do nadawcy. Trzeba płacić jeszcze raz za dostawę. Najgorszy doręczyciel.
  • ~Ania / 2022-09-16 17:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Tani nie są, bardzo ograniczone punkty dostawy, bardzo długi czas oczekiwania a do tego zwracają paczki bez kontaktu z klientem (pan kurier był w miejscu gdzie miał zostawić paczkę ale stwierdził że zła cyfra podana- zresztą tak było w opcji wyboru punktu dostawy, to nie zostawi :) i płać człowieku drugi raz na wysyłkę
  • ~Ania / 2022-10-26 11:48
    Ocena: 1.00 / 5
    DPD firma dramat, kurier odbierał tydzień!!! Paczkę. Codziennie albo brak nadawcy , albo paczka nie jest gotowa do odbioru.
    Na pytanie dlaczego to robił? Powiedział, że coś musiał wpisać!!!
    Nie polecam, podejście do pracy baaaardzo źle.
    Brak możliwości rozmowy z " żywym " człowiekiem. Rozmawiałam się z botem
    WadyO firmie można powiedzieć 2szystki co najgorsze
  • ~Ania / 2022-10-29 16:06
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska z jaką mialam stycznosc. Nie i formuja o przesylce, zadnych wiadomosci ani maili ani smsow ani telefonu. Nic. A po tygodniu dostawca dzwoni z pytaniem dlaczego nie odebralam paczki. Dno totalne dno!!!!! Dziwie sie ze jeszcze funkcjonuja na rynku ale pewnie za pol darmo swiadczą te gówniane uslugi. A na infolinii jeszcze gorszy BOT!!!!! Tragedia!!!!!
    ZaletyBrak
    WadyMnóstwo
  • ~Ania / 2022-11-19 04:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak kontaktu ze strony kuriera o dostarczeniu przesyłki, brak pozostawienia zawiadomienia o próbie doręczenia, brak wiadomosci, że przesyłka oczekuje na odbiór w siedzibie firmy i dzięki takim kurierom nie zostaje dostarczona tylko po cichu przez firmę dpd odesłana do nadawcy. Nie pierwszy raz tego typu zdarzenie ze strony tej firmy.
  • ~Ania / 2022-11-21 08:23
    Ocena: 1.00 / 5
    TA FIRMA TO PORAŻKA! Zamówiłam kuriera z dostawa na sobotę, z lekami dla mojej mamy, która się dusiła, zapłaciliśmy 50 zł dodatkowo a ten debil nie zawiózł paczki!!!!
    ZaletyBrak
  • ~Ania / 2022-12-20 15:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia. Kurier nie przywozi paczki pod wskazany adres tylko od razu do punktu, gdzie mu wygodnie i jeszcze bezczelnie piszą, że po nieudanej próbie doręczenia!.
    ZaletyBrak
    WadyWszystko
  • ~Ania / 2023-01-30 15:39
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorszą firma kurierska zero empatii pomocy podają numer do kuriera by się skontaktować ale kurier nie odbieram telefonu zero zorganizowania pomocy w razie pilnego skontaktowania się z kurierem...nie polecam odradzam na infolinie pracują osobny które na odczepnego podają informację byle tyłko zakończyć rozmowę do Świętego spokojny
    ZaletyZalety kłamstwo wrodzone
  • ~Ania / 2023-02-09 11:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma porażka! dostarczono paczkę i pozostawiono bez żadnej informacji pod domem ! Kurier nawet się nie raczył skontaktować i poinformować . Kontakt porażka rozmawiasz z botem dzwoniłam o 9 rano udało mi się połączyć o 1130 !Pani odbierająca nawet nie potrafiła wyjaśnić sprawy .Jedynie co usłyszałam to muszę przez stronę zgłosić reklamacje .Firma do d….y nie polecam inpost bije ich na głowę z obsługa !
  • ~Ania / 2023-04-17 12:15
    Ocena: 1.00 / 5
    od paru miesięcy nie zdarzyło się, żeby przesyłka dotarła na czas i bez problemów
    Zaletyjuż nie ma
    Wadybrak terminowości
  • ~Ania / 2023-05-31 15:13
    Ocena: 1.00 / 5
    NIGDY WIĘCEJ NIE ZAMÓWIĘ NICZEGO PRZEZ TĘ "FIRMĘ" KURIERSKĄ. Brak słów. Rodzice wysłali mi paczkę do Francji, która ważyła poniżej 30 kg (łączna waga 24 kg). Wszystko było opłacone. O ile paczka szybko doszła z Polski do Francji, o tyle poziom obsługi jest na żenującym poziomie. Kurier rzucił paczkę na dole klatki schodowej i powiedział, że nie wniesie jej na drugie piętro, ponieważ jest "ciężka". Cóż, dla mnie - drobnej kobiety w 7mym miesiącu ciąży - też jest BARDZO ciężka. Nie po to zamawiałam firmę kurierską i płaciłam niemałe pieniądze, by teraz mieć problem, jak wnieść paczkę do mojego mieszkania. NIE POLECAM. Sprawę przekazuję dalej.
    WadyNie wnoszą paczek pod drzwi. Jeśli jesteś osobą starszą, niepełnosprawną czy kobietą w ciąży, to będziesz mieć ogromny problem, by wnieść paczkę do domu/mieszkania.
  • ~Ania / 2023-06-01 18:59
    Ocena: 1.00 / 5
    Zamówiłam do odbioru paczkę miedzy godziną 10-12.
    Paczka mimo trzech interwencji telefonicznych nie została odebrana.
    Zero odpowiedzialności. Podczas trzeciej rozmowy telefonicznej uzyskałam informacje że odbiór jest zrealizowany. Ale nie był bo cały czas jestem w posiadaniu paczki.
    WadyBrak odpowiedzialności za niezrealizowane zamówienia
  • ~Ania / 2023-07-07 09:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Oszuści nie podejmujący próby doręczenia mafia a nie firma
  • ~Ania / 2023-07-17 16:05
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat! Przesyłka ubezpieczona na 6k! Nie dostarczona!!! Klient nie ma paczki a firma odsyła z kwitkiem !
    Brawo DPD.
  • ~Ania / 2023-08-19 11:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia z tymi kurierami pracują jak za karę nigdy już nie zamówię przesyłki z DPD
    ZaletyŻadne
    WadyTysiące
  • ~Ania / 2023-10-31 14:44
    Ocena: 1.00 / 5
    NAJGORSZA firma kurierska, dno dna....
    Że też Zalando wybiera taką niekompetentną firmę do obsługi swoich zamówień. NIE POLECAM, OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM
    ZaletyŻadnych
    WadyBeznadziejni kurierzy, niekompetentni
  • ~Ania / 2023-11-06 13:15
    Ocena: 1.00 / 5
    Żenada, dwa razy w ciągu tygodnia odesłali paczki do nadawcy, twierdząc, że nie było mnie na miejscu dostawy paczki. Pieprzą głupoty i kłamią w żywe. Dwie paczki opłacone z góry zwrócone nadawcy a 1 paczka za pobraniem o dziwo dotarła. Kurier Artem kłamczuch. Nie korzystajcie x ich usług. Szkoda na drętusów czasu i zdrowia. OMIJAJCIE SZEROKKM ŁUKIEM.
  • ~ania / 2023-11-13 15:36
    Ocena: 1.00 / 5
    Profesjonalna firma kurierska nie jest w stanie podać pinu do paczki, ani chociażby numeru telefonu do kuriera. Nie polecam
  • ~Ania / 2023-11-25 13:12
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat z DPD zdecydowanie nie polecam ,tracą paczki ,nie można się dodzwonić na infolinię a reklamacja pisemna nie uznana drugi raz Oszuści i tyle
    ZaletyBrak
    WadyTraca paczki i nie poczuwają się do odpowiedzialności ,ciężki kontakt z firmą
Dodaj własną opinię »