strona 242 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 240
- 241
- 242
- 243
- 244
- nastepna »
-
~Ania / 2020-12-22 11:54Ocena: 1.00 / 5
Okropna obsługa klienta. Zamawiałam paczkę na początku grudnia, czekałam na nią 2 tyg... Po tym czasie skontaktowałam się z DPD co się dzieje z moją paczką. Okazało się że paczke donieśli pod zły adres i została ona zwrócona. Powiedziałam że chcę paczkę z powrotem bo miał to być prezent na święta. Pan z obsługi klienta powiedział że ją zawrócą, podali mi numer do kuriera.. Niestety dzisiaj (trzy dni przed świętami) okazało się że nie udało się paczki zawrócić i została zwrócona do sklepu 15 grudnia. Od tego czasu nie dostałam żadnej informacji i czekałam jak głupia. Żadnego przepraszam kompletne olanie. Teraz jedna osoba nie otrzyma prezentu ma święta bo nie zdążę już nic zamówić bardzo dziękuję... -
-
~Ania / 2021-01-22 08:37Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam, paczka dostarczona ale nie pod adres i tej miejscowości, mam na to dowd a dzowiac do nich zbywają Cie i odsyłają pod numery tel które nie działają i maile gdzie nie ma żadnej informacji zwrotnej, cała paczka przepadła. ZaletyBrakWadyBardzo dużo -
~Ania / 2021-04-06 12:05Ocena: 1.00 / 5
Kłopot z przesyłkami nie docierają, są odsyłane do Nadawcy, kurier nie odbiera tel, w zakładce sledzenie przesylki informacje nieprawdziwe np. uzgodniono inny termin dostarczenia przesyłki. Nikt nie dzwoni, nikt nie odbiera tel... Najgorsza firma! Nie rozpatrują reklamacji. WadyNiedostarczanie przesyłek. -
~Ania / 2021-04-12 12:06Ocena: 1.00 / 5
Zero kultury. Podjeżdżają pod dom na chwilę i odjeżdżają. Perfidnie kłamią że dzwonili, trąbili i nie wiadomo co. Ostatni raz DPD -
~Ania / 2021-06-30 17:55Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska z jaką miałam doczynienia... Rano dostaję wiadomość że w danym dniu będzie dostarczona przesyłka... Próbowałam chyba ze sto razy skontaktować się z kurierem i ustalić godzinę dostarczenia ( numer nie odpowiadał) po czym dostaje wiadomość że moja paczka została własnie dostarcza i to ja ją odebrałam!( dziwne,bo nie było mnie w domu) dzwonię na infolinię aby ustalić gdzie jest moja paczka nikt nic nie wie, brak kontaktu z kurierem. A co się okazało? Kurier bez mojej zgody i poinformowania mnie zostawił paczkę u obcej osoby i co najlepsze podrobił mój podpis!!! Gdyby nie sąsiad i to że oddał mi paczkę to przez 4 dni nie wiedziałabym gdzie ona jest bo z infolinii oddzwonili dopiero po takim czasie i poinformowali że udało im się w końcu ustalić co z moją paczką... MASAKRA!!! Aaa i kolejna sytuacja z dzisiaj... Dostałam wiadomość, że paczka będzie dziś dostarczona..dzwonię żeby dowiedzieć się orientacyjnie o której.. Słyszę że o 12...jest godzina 18 a kuriera brak... Cały dzień jestem uziemiona w domu bo kurier w dobie telefonów nie raczył zadzownić... ZaletyBrak -
~Ania / 2021-07-08 20:23Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska , kurier obiecuje jedno a robi drugie , mając gdzieś ze jestem po operacji kręgosłupa , obiecując ze zostawi paczkę sąsiadom a zostawia w punkcie daleko od mojego domu , dodam ze paczka z jedzeniem dla mojego psa 9 kg. Dzwoniłam chyba z 6 razy na infolinie i wszyscy mieli mnie gdzieś a mój pies został bez karmy . Nigdy więcej !!!!! Odradzam każdemu! ZaletyBrakWadyCałokształt -
~Ania / 2021-09-15 10:04Ocena: 1.00 / 5
Kurier pomylil adres i nie dostarczył przesyłki po czym odnotował że nastąpila odmowa przyjęcia przesyłki. Paczka wróciła do mnie (nadawcy). Musiałam wysyłać raz jeszcze. Zgłosiłam reklamacje, której oczywiście nie uznali. Straciłam przez nich i czas i pieniądze. Dramat. Bardzo nie polecam!!!! -
~Ania / 2021-09-28 16:53Ocena: 1.00 / 5
Beznadziejna firma. Dwa razy „zaginiona” ubezpieczona przesyłka z UK i oczywiście tak długo zwlekali z rozstrzygnięciem sprawy, że gówno nie pieniądze dostałam. Dodam, że łączna wartość”zaginionego” towaru to ok. 4 tys zł. W Polsce taka sama lipa. Opłacone zlecenie, kurier nie odbiera przesyłki, ale hajs nie do oddania. Teraz proszę się o refundację będąc sprytnie zbywaną. Złodzieje i niekompetentni zarządzający. Tylko tyle. Nigdy więcej nie skorzystam z tej kijowej firmy. Odradzam, trzymajcie się od tego badziewia z daleka. Lepiej zapłacić dubeltowo innej firmie niż za każdym razem użerać się z dpd, to złodzieje. Zaletyzero -
-
~Ania / 2021-10-12 14:29Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska. Kurierzy nawet nie pojawiają się pod wskazanym adresem za każdym razem w systemie zaznaczają nieudaną próbę doręczenia. ABSURD. ZaletyŻADNYCH -
~Ania / 2021-11-27 10:11Ocena: 1.00 / 5
Chamstwo chamstwo i jeszcze raz chamstwo. Kurierzy nieuprzejmi. Potrafia krzyczec na czlowieka. Zastanawiam sie tylko po co tacy ludzie zatrudniaja sie w firmach kirierskich skoro nie lubia ludzi i jeszcze im ublizaja. Za darmo nie jezdza. A swoje frustracje jak chca wyladowac to farma powinna zorganizowac zajecia na silowni zeby mogli sie wyrzyc a nie wyrzywaja sie na niewinnych ludziach. Czas zastanowic sie jakich ludzi zatrudniacie. ZaletyŻadnych zaletWadySame wady -
~Ania / 2022-01-19 12:03Ocena: 1.00 / 5
Po raz kolejny wydzwaniam do kuriera dogadać się co do godziny i mimo tel kontaktowego ani nie umie oddzwonić już nie wspomnę o oddzwonienie...a potem nie dostarczono. ZaletyBrakWadyKontakt czyli jakość obslugi -
~Ania / 2022-02-04 18:23Ocena: 1.00 / 5
Trzy razy umawiałam się z krierem/kurier Rafał/ leźno gmina żukowo Pomorskie,i jak dotej pory Pan kurier nie był łaskaw dojechać.Kpina,żenada i jedna wielka poraszka.Nie ma gdzie złożyć reklamacni.
NAJGORSZA FIRMA JAKĄ WIDZIAŁAM,KOSZMAR -
~Ania / 2022-02-08 11:04Ocena: 1.00 / 5
Firma strasznie nie udolna, zmienia się termin dostawy bo ludzie pracuja to oczywiście nie ma żadnego znaczenia, kurier odbiera paczki i dostarcza w swoim terminie, strasznie nie polecam zelaszcza kuriera z Orzesze teksty do klientow typu ,nie masz kasy nie zamawiaj' bo on mq cos z terminalem ... ZaletyBrakWadyBrak miejsca by wszystkie wpisac -
~Ania / 2022-02-13 12:58Ocena: 1.00 / 5
Po dwukrotnej interwencji na centrale,kurier raczył odebrać paczkę ,którą zleciłam tydzień predzej,gdyż zależało mi na czasie.
Podejście do klienta na poziomie szamba.
Nigdy wiecej i każdemu odradzę współpracę z DPD.
Dno!!!ZaletyBrakWadyZero szacunku do klienta
Niekompetentni
-
~Ania / 2022-03-16 11:28Ocena: 1.00 / 5
Całkowicie odradzam. Odbiór paczek realizując i płacąc zamówienie 18-20. Następny dzien kurier jest o 10.00 rano umawiam sie jak skonczy prace bo mowi ze pracuje tylko do 15:00 nie pojawia sie. Korespondencja e-mail totalna porazka nie wspomnę juz o kontakcie telefonicznym łączysz sie do maszyny boot. Udostępniają godziny popopoludniowe i ich nie realizują . Totalna żenada. ZaletyZeroWadySame wady -
~Ania / 2022-03-16 13:45Ocena: 1.00 / 5
Szkoda, ze nie mozna wybrac 0. Klamia na stronie dokonywania wyboru godziny i dnia przesylki. Blokuja klientom caly dzien na czekanie na paczke. Zachowuja sie, jakby wykonywali jakas inna, wazniejsza prace, a przy okazji robili laske, ze dostarcza paczke. ZaletyBrak -
-
~Ania / 2022-03-23 08:44Ocena: 1.00 / 5
Kurier DPD Karol Warszawa kłamca, ignorant oraz arogant umawia się po czym z Pretensjami odbiera stwierdza że będzie o innej godzinie. Później zrzuca słuchawkę stwierdza arogancko i pretensjonalnie że ma na to cały dzień i po co ja wydzwaniam. Totalna żenada Najpierw się umawia na daną godzinę, później jak ja miałam w ogóle czelność zadzwonić i zapytać kiedy będzie moja paczka on sobie przyjdzie o Której mu się będzie podobać nieważne że czekam cały dzień w domu oraz, że mam też swoje obowiązki i prace po czym kurier kłamca co robi?! Dostaje wiadomość e-mail „Przesyłka dostarczona odbiorca nieobecny” to już po prostu szczyt Bezczelności brak słów… ZaletyBrakWadyZa dużo by pisać -
~Ania / 2022-03-31 14:47Ocena: 1.00 / 5
Zero kontaktu z kurierem, generalnie firma ma wywalone na klientów.Nie wiem po co chcą nr tel jak i tak nie kontaktują się. Na moje pytanie, na infolinii dostałam odpowiedz, że kurier nie musi , że nie ma takiego obowiązku, więc ja też nie mam obowiązku korzystać z usług DPD. ..stanowczo NIE POLECAM. Zaletybrak zaletWadybrak zalet -
~Ania / 2022-04-21 16:31Ocena: 1.00 / 5
Bardzo nie miła obsługa nie polecam kurier nie umi sam rozwozic paczek i jeździ z tatą który jest bardzo pyskaty i nie miły ZaletyNie maWadySą -
~Ania / 2022-05-26 22:49Ocena: 1.00 / 5
Automaty paczkowe DPD nie działają. Aplikacja nie łączy się z automatem paczkowym - błędy połączenia lub oczekiwanie na połączenie BT a po 15 minutach błąd połączenia - brak wsparcia od strony konsultanta - konsultant nr 1 przełącza mnie do konsultanta nr 2, konsultant nr 2 do nr 3 - straciłem 60 minut na rozmowy, wysłuchowania o nagrywaniu rozmów, RODO, S.r.o.d.o, oczekiwania bo linie były zajęte i w konsekwencji paczka wraca 500 kilometrów z powrotem!!! Brak możliwości dostarczenia do domu oddalonego o 1 kilometr. Nigdy więcej DPD. Jak będę coś kupował i dostawa będzie DPD - od razu rezygnacja bez zastanowienia. ZaletyŻadnychWadyAutomaty paczkowe nie działają - brak wsparcia od strony konsultanta
strona 242 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 240
- 241
- 242
- 243
- 244
- nastepna »
