Arogancja i nieuczciwość. Podejrzewam przede wszystkim złodziejstwo!!!
Szukam paczki od kilku dni bezskutecznie. Wartość kilkaset złotych. Uciekać od nich i nigdy więcej!!!!!!!
Zaletybrak
Wadysame
~Alicja / 2026-01-30 15:50
Ocena: 1.00 / 5
Bezczelny kurier, który nawet nie mówi poprawnie po polsku. Ledwo da się zrozumieć o co mu chodzi. DPD to dramat, straciłam paczkę. Bardzo nie polecam!!! Najgorsza firma.
ZaletyBrak
WadyZawsze to samo, łaska że doręczają paczki.
~aligator / 2022-12-28 18:15
Ocena: 1.00 / 5
Dramat!!!!!Obsługa, kurierzy... Unikać tej firmy!
Zaletybrak
Wadysame
~Alina / 2019-02-14 23:53
Ocena: 1.00 / 5
Jak dla mnie totalna porażka. Jak widzę tutaj to jest norma że paczka nie dochodzi, chociaż ktoś był w domu w danym dniu i danej godzinie. Zero informacji którego dnia i ewentualnie w których godzinach można się spodziewać kuriera, więc wychodzi że przez tydzień mam siedzieć w domu, nie pracować i wyczekiwac z nadzieją przez okno. Miło byłoby poinformować chociaż że paczka nie została dostarczona czy cokolwiek..
ZaletyŻadnych
WadyBrak jakichkolwiek informacji o czymkolwiek
~Alina / 2021-05-17 16:37
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam z całego serca tej firmy.Paczkę nadałam za granice ok miesiąca temu która krąży gdzieś po Polsce czy świecie czy poprostu została skradziona.Dzwoniłam dowiedzieć się co się dzieje dlaczego jeszcze nie dotarła poinformowało mnie ze jest już w Irlandii ale błędny adres potem pani zmieniła informacje ze paczka poszła do Niemiec.powiedziane mi ze paczka wróci spowrotem za oraz drugi opłata jaka uiscilam na nadaniu.koszmar zlodzuehstwo i obsługa nieuprzejma.
WadyNiedostarczenie paczkę na podany adres
~Alina / 2022-03-10 19:41
Ocena: 1.00 / 5
Niby wczoraj kurier DPD Polska SA nigdy był a tak naprawdę nie było ???????????????????????????????????????????? wszyscy byli w domu rodzice nie widzieli po nik nie przyjechał ani nie dzwonił domofonem do domu ani do drzwi domu przyjechał i pojechał siną lad jak do niego dzwoniłam chamsko się rozłączył dziś było by to samo gdybym nie zadzwoniła z niego prywatnego telefonu ???????????????????????????????????????? co za cham zapisze skargę do niego i szefa jego
ZaletyBrak
WadyNie polecam wszystkim ????????????????????
~Alina / 2023-08-17 18:36
Ocena: 1.00 / 5
NIE POLECAM !!!!!!!!!! Dłuższą ? po co i tak firma nic z tym nie robi ,kurierzy robią ludzi w konia i kpią sobie ,.Zabawe sobie urządzają .NIEKOMPETENTNI !!!!
Zaletynie ma zalet żadnych ,
Wadykłamczuchy , nie dostarczają paczki , zwracają do nadawcy .
~Alina / 2024-12-09 18:25
Ocena: 1.00 / 5
Tragedia! Nie polecam dpd! Kurier się nie kontaktuje, dodzwonić się gdzieś wyjaśnić gdzie obecnie jest paczka-nie ma szans!
~Alisha / 2021-12-22 16:44
Ocena: 1.00 / 5
Tragedia. Trzeci raz przedłużam umowę z Orange i po raz trzeci kurier nie potrafi dostarczyć paczki na adres. W tym roku to miał prawie mapę narysowaną.
ZaletyZero
WadyLenistwo i cwaniactwo.
~Alka / 2019-06-19 12:07
Ocena: 1.00 / 5
czekałam na przesyłkę od kuriera godzina 9:52 owy kurier "Jan" z Bydgoszczy zostawił karteczkę, że nikogo nie zastał w domu. Więc zadzwoniłam do tego pana ku mojemu zdziwieniu pan podnosił głos z pretensjami,ze nikogo nie ma w domu a po schodach nie będzie latał jak dam demofony nie działają. Tylko jak ten pan dostał się na klatkę schodową?:) taką sobie pracę wybrał. co do rozmowy to miałam latać po Bydgoszczy i szukać kuriera:))i Jan się rozłaczył. Zadzwoniłam na infolinie pani bardzo sympatyczna przeprosiła za tego kuriera i oczywiści skargę złożyłam jak i ustną jak i pisemną. i temu panu nie odpuszczę!
~Alla / 2022-12-16 20:23
Ocena: 1.00 / 5
Dnia 16.12. Miałam otrzymać przesyłkę. Czekałam w domu i w historii doręczenia pojawił się status, odmowa odbioru przesyłki i zwrot do nadawcy. Kuriera nie było nawet pod domem. Napisałam SMS do kuriera, nr podany w e-mailu i nic, zero kontaktu. Żałosne. Towar po raz drugi wysłano, interweniowała m u nadawcy. Zobaczymy czy otrzymam moją własność. Żałosna firma.
~aLOJZY mOL / 2019-11-06 15:50
Ocena: 1.00 / 5
żenada i brak poszanowania czasu klienta. otrzymałem sms, że w określonym dniu i godzinach otrzymam przesyłkę. zmieniam plany obowiązków, czekam na kuriera i nic. dzwonie do kuriera, ten nie ma zamiaru odebrać. dzwonię do centrali dpd. ci informują mnie, że termin został zmieniony. Ja oczywiście nic o tym nie wiem i czekam jak ten kretyn. Pani z centrali równiez nie dodzwoniła się do kuriera. NIGDY WIĘCEJ DPD.
~Alucja / 2020-09-09 11:54
Ocena: 1.00 / 5
Bardzo niegrzeczne zachowanie kurierów.Paczka nie dostarczona,nikt nie dzwonił do drzwi,brak kontaktu telefonicznego,kurier nadaje status'paczka niedostarczone,odbiorca nueobecny'.Panie na infolinię nie pomagają.To już trzecia taka syt.z DPD.Fatalnie!!!!! Pod każdym względem fatalnie.Najgorsza firma kurierską.
ZaletyBrak
~aluczak20 / 2019-11-18 17:09
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma jaka może być :( Dzisiaj kurier "doręczył mi paczkę"-walił w drzwi po czym jak otworzyłam drzwi to nikogo nie zastałam a paczka leżała na progu. :( po prostu ŻAL!!!
Zaletybrak
Wadywszystko
~Alus / 2019-07-05 13:47
Ocena: 1.00 / 5
Dpd w Szczecinie pomyłka kurier ważny jak prezydent mie odebral paczki powiedzial ze nikogo nie bylo w domu heh stary numer , ale widzialem go przez okno jak kręcił sie na podwórku z jakas paczka bo mieszkam na parterze wiec myslalem ze zaraz przyjdzie do mnie , no ale podobno nie bylo mnie w domu wiec nie odebral , a w centrali rozbawione panie.No i w taki sposob sie traci klientow.
~Alusia / 2023-12-12 13:23
Ocena: 1.00 / 5
Kurier zostawia paczki gdzie chce. Jest hamski I bezczelny, że nie ma dojazdu jakoś inni nie mają problemu. Ja do pracy też dojeżdżam. Kogo zatrudniacie nie polecam ostatnia paczkę zamówiłam
ZaletyBrak ich a skarg było wiele na tego kuriera
WadyLen i zwykły hamski człowiek
~Alutka / 2019-08-14 18:55
Ocena: 1.00 / 5
Brak słów, nie polecam tej firmy. Obsługa klienta mniej niż zero, udzielenie jakiejkolwiek informacji jest bardzo ciężko bo jest to problem z strony konsultantów że w ogóle dzwonisz i się pytasz. Dramat!
ZaletyTanio
WadyDużo wad
~alx / 2023-06-15 19:15
Ocena: 1.00 / 5
Zdecydowanie odradzam.Paczka nie dotarła na czas a w dodatku.
Nie wydano kurierowi.Ciekawe czy w ogóle dotrze.
Poza tym firma DPD sama zdecydowała o zmianie dostawy.
Dla mnie to po prostu dno.
Zaletybrak
Wadyjak wyżej
~am83 / 2020-01-29 16:40
Ocena: 1.00 / 5
Zwykle było wszystko ok. Zmienił się kurier i nie przyjechał po paczkę. Jedynie co mi zaproponowano to odebranie paczki kolejnego dnia. Zero propozycji przyspieszenia dostarczenia, czy innej rekompensaty. Nie polecam
~Ama62 / 2021-08-19 09:24
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska na rynku polskim. Jaka firma, tacy pracownicy. Chamstwo i bezczelność w najgorszym wydanie począwszy od pracowników infolinii, a kończąc na kurierach. Przesyłkę miałam otrzymać w ciągu 24 godzin, a czekam już tydzień. Otrzymuje info, że kurier doręczy przesyłkę, więc czekam cały dzień nie ruszając się z domu, a tymczasem otrzymuje sms, że kurier nie zastał adresata.Hipokryzja kuriera-nieroba jest nie do opisania. Ta firma to totalna porażka. Jeżeli szefostwo nie zdyscyplinuje swoich pracowników, to jej koniec jest bliski i bardzo dobrze, bo nikt nie będzie chciał współpracowac z kim takim.Place i wymagam, więc oczekuje terminowości ale przede wszystkim kulturalnego traktowania. Omijajcie te firmę z daleka dla własnego komfortu psychcznego i wewnętrznego spokoju
ZaletyZadnych
WadyCałe mnóstwo :chamstwo, bezczelność, brak kultury, ignorancja, brak terminowości, hipokryzja itp