Kurierzy i firma mają w głębokim poważaniu czas odbiorcy. Wychodzą z założenia że obowiązuje ich tylko dostarczenie paczki na adres. Kwestia już czasu, umówienia się z kurierem - pozostaje poza zasięgiem.
Ochrona danych osobowych? RODO? Dla DPD to puste frazy. To normalne że przed dostarczeniem koperty pod nieobecność odbiorcy kurier otworzy ją i obejrzy treść umowy, z hasłami.
Ze zwykłego szacunku dla ludzi wypadałoby zmienić nastawienie infolinii i kurierów do klientów.
Ta firma sprawia że tracę wiarę w ludzi.
Zaletybrak
Wadynaruszenie rodo, brak kultury osobistej, brak kontaktu z klientem fatalna obsługa klienta na infolinii
~Alicja / 2020-10-08 13:11
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam tej firmy kurierskiej! Zamawiam za ich pośrednictwem tylko jak nie ma innego wyboru. Za każdym razem są jakieś problemy z dostarczeniem paczki pod adres. Zazwyczaj kurier po prostu nie przychodzi a ja później dostaję wiadomość, że nie zastał mnie w domu, co jest kłamstwem. Zawsze wszystko kończy się odbiorem w punkcie odbioru, więc jeżeli chcesz zapłacić za kuriera do domu, to lepiej wybrać innego.
ZaletyCałe szczęście punkt odbioru jest blisko mojego domu
WadyKurier nie dostarcza paczek do domu, mimo tego, że za to płacę
~alicja / 2020-11-04 15:10
Ocena: 1.00 / 5
Wczoraj DPD nie pojawło sie po przesyłki/ & szt./ - pisałam o tym wczoraj- interweniowałam na infolinii DPD - zapewnili, że dzisiaj kurier odbierze paczki. Czekam od 9.00, coś mnie podkusiło i zadzwoniłam na infolinie i znowu brak kontaktu z kurierem i znowu ,że jutro przyjedzie
NA RAZIE 3 DNI MUSZĄ SIEDZIEĆ W DOMU 9.00-17.00 I CZEKAĆ, co dalej.....
Czy jest jakiś sposób żeby takie firmy zniknęły z rynku
Zaletymają cię w .....
Wadyże funkcjonuja na rynku
~Alicja / 2020-12-03 14:24
Ocena: 1.00 / 5
Od 28.11.2020. dotąd, tj. do 3.12.22020 nie doręczono mi przesyłki, chociaż w systemie jest informacja o jej doręczeniu, i to po fałszywym wpisie o wcześniejszym umówieniu póżniejszego jej odbioru.
~Alicja / 2021-04-16 00:49
Ocena: 1.00 / 5
Nie po to zamawiam paczkę z dostawą DO DOMU, aby kurier nie próbował jej doręczyć i zostawił od razu w punkcie pick up. Paczkę musiałam nieść z pomocą, gdyż jestem osobą, która nie tyle, że nie chce, bo chciałabym bardzo, ale NIE MOŻE nosić ciężkich rzeczy przez stan zdrowia. Gdybym chciała tachać, kupiłabym stacjonarnie bądz zamówiła prosto do punktu odbioru.
Wadylenistwo kurierów
~Alicja / 2021-05-30 21:35
Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie zna pojęcia obsługi klienta. Brak jakiejkolwiek informacji o czasie dostawy. Kurier uważa ze jeśli cię nie ma w domu kiedy ON raczył przyjechać to twoja strata i nie jego sprawa. NIE POLECAM. Jakość usług innych dostawców jest o niebo lepsza.
ZaletyBRAK
~Alicja / 2021-07-07 17:08
Ocena: 1.00 / 5
Masakra!!! Kurier samodzielnie decyduje o przekierowanie paczki do punktu odbioru i zgodnie z regulaminem ma takie prawo (informacja z dzisiejszej infolinii). Nawet bez próby doręczenia. Wychodzi na to, że zdanie klienta nie ma znaczenia.
ZaletyBrak
WadyBrak doręczenia/ brak próby kontaktu z klientem/ samodzielne przekierowanie paczki do punktu odbioru
~Alicja / 2021-10-25 09:32
Ocena: 1.00 / 5
Po jednej próbie doręczenia paczki zaczęli ją magazynować w oddziale. Od 10 dni. Na infolinię informacja - niestety nie da się z tym nic zrobić.
~Alicja / 2021-11-10 16:59
Ocena: 1.00 / 5
Kurier arogancki,wpisuje nie prawdziwe informacje że odbiorcy nie było w domu ,chociaż ktoś siedział cały dzień w domu czekając na przesyłkę. Nigdy więcej nie będę zamawiała kuriera przez tę firmę. Nie polecam.
ZaletyNie ma
WadyDużo
~Alicja / 2021-11-16 16:02
Ocena: 1.00 / 5
Najgorszy przewoźnik jaki jest dostępny spośród wszystkich kurierów. Burdel, brak informacji, nikt nic nie wie. Paczka jest w mieście doręczenia od kilku dni i nikt nie wie dlaczego nie została przekazana do kuriera. Nie pierwsze moje doświadczenie tego typu z DPD. Nie wybieram nigdy, jeśli mam inny wybór, bo zawsze jakieś jazdy. Dramat
~Alicja / 2022-02-08 13:22
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam, jedna z najgorszych firm na rynku. Jestem całkowicie zawiedziona. Same kłamstwa i uszkodzone paczki.
ZaletyŻadne
WadySzkoda czasu na wypisanie wszystkich
~Alicja / 2022-04-21 19:39
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza Firma kurierska . Złożyłam dyspozycję zmiany terminu i OCZYWIŚCIE , nikt tego nie czytał . Dostarczają paczki , jak Im się podoba , zupełnie nie liczą się z klientem.
ZaletyBRAK
WadyAbsolutny brak szacunku dla odbiorcy przesyłki
~ALICJA / 2022-09-06 20:19
Ocena: 1.00 / 5
JAK NAJ DALEJ OD FIRMY ---DPD---- ZERO SOLIDNOŚCI-=, ZERO ODPOWIEDZIALNOŚCI, ZERO KOMPETENCJI , FIRMA KTÓRA KRZYWDZI SWOICH KLIENTÓW , OSZUKUJĄ KLIENTÓW I WYMIGUJA SIE OD JAKIEJKOLWIEK ODPOWIEDZIALNOŚCI WOBEC NIE WYWIĄZANIA SIĘ Z POWIEZONEGO IM ZADANIA ORAZ DODATKOWO NA BESZCZELNEGO OBCIĄŻAJA SWOIMI BŁEDNYMI POSUNIEĆIAMI KLIENTA. TA FIRMA TO DNO!!!! DNO!!!! DNO!!! DNO!!! DNO!!! DNO!!! DNO!!! DNO!!! DNO!!!
( przy nadaniu pobrali opłatę)-nadałam przesyłkę z z punktu A do B, śledzenie jej wykazało że jest już w mieście B lecz oni postanowili że ma wrócić do punktu A ,po kontakcie telefonicznym i w punkcie DPD okazało się ze uległa zniszczeniu i dlatego ją odsyłają, po powrocie do punktu A pobrali ponownie opłatę .........pytam za co za.....brak kompetencji tej firmy poniosłam podwójny koszt....a przesyłka nie została dostarczona nie powiadomiono w żaden sposób osobę oczekująca na nią, sama śledzić przesyłkę zorientowała się że coś jest nie tak i próbowała ją zatrzymać na miejscu B lecz to zignorowano i odesłano ją musiałam ponieść następny koszt wybrałam solidną firmę tym razem, a DPD nigdy!!! nie wybiorę .....DPD.... TO DNO DNO DNO!!!!
ZaletyDNO
WadyDNO NIE WYWIĄZUJĄ SIĘ Z ZADANIA I NIE PRZYZNAJĄ SIĘ DO BŁEDU ORAZ WYPIERAJĄ FAKT ZNISZCZENIA PACZKI
~Alicja / 2023-02-08 19:15
Ocena: 1.00 / 5
Niestety kurier nie chciał nam dostarczyć paczki. Jego zdaniem próbował 3 razy ale niestety nie wykonał telefonu do mnie ani nie dzwonił domofonem ???? pan z obsługi powiedział ze jestem niepoważna i mało inteligenta.
~Alicja / 2023-04-28 12:24
Ocena: 1.00 / 5
Opoznienia, bledne informacje o dostawie. Fatalna obsluga.
~Alicja / 2023-06-26 16:18
Ocena: 1.00 / 5
Kurier ominął mój dom i zgłosił że nie mógł dostarczyć, paczka utknęła w nicości bo piątek, przekierowanie w aplikacji ani przez stronę nie działa, ostatecznie przez bota przekierowałam do pick up i paczka wisi w przekierowaniu w moim mieście. Brawo dpd. Nigdy więcej!!!
ZaletyBrak
WadySame wady
~Alicja / 2023-06-29 12:17
Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie wnosi paczek pod drzwi. Dzwoni i każe samemu sobie po nie zejść.
~Alicja / 2023-08-31 12:06
Ocena: 1.00 / 5
Kurier próbował mnie nakłonić do pójścia 3 km do miasta żeby nie musiał podjeżdżać pod mój adres po tłumaczeniach że nie mam prawa jazdy itp wkurzył się i zaczął wypytywać czy rodzina nie może podjechać. Nie rozumiem gdybym sama chciała podjechać czy podejść po paczkę to nie kupiłabym jej z dowozem do domu. Wątpię że paczka dzisiaj przyjedzie. A zeszłym razem jak zamawiałam paczkę to oddał ją jakieś kobiecie mimo innych adresów zamieszkania gdyby do mnie nie napisała to miałabym po paczce.
WadyBezczelni i bezkarni kurierzy
~Alicja / 2024-02-28 13:11
Ocena: 1.00 / 5
19 lutego zlozylam zamowienie u nadawcy paczki. Nie wiem kiedy i jak nadawca zlecil jej przesylke firmie przewozowej DPD. 23 lutego DPD droga emailowa o godz.9.45 poinformowal mnie, iz tego dnia otrzymam paczke. Nie otrzymalam od Kuriera zadnego tel., zadnego sms z informacja w jakich orientacyjnie godz. bedzie. Kontakt z Kurierem Adrianem utrudniony, nie odebral tel. ( trzeba nagrac sie na sekretarke ) z czego zrezygnowalam .Zlozenie reklamacji w DPD to wypelnianie formularza z czego tez zrezygnowalam. Zlozenie reklamacji emailem w DPD w inny sposob (poza formularzem ) jest odrzucane, blokowane. Szkoda wiec zdrowia, nerwow , marnowania czasu. Mialam uiscic 30 zl za przesylke( nie wiem ile z tego mialo miec DPD), jak widac widocznie firmie nie oplaca sie dostarczyc przesylki do odbiorcy ale oplaca sie zwrocic ja nadawcy. Nadawce powiadomilam o powyzszym. Firma DPD szarga swoje ime, nie szanuje odbiorcy, ktory jak widac z praktyk Kuriera DPD ( Adriana ) ma nan oczekiwac caly dzien.
ZaletyEmaile DPD do odbiorcy powiadamiajace o przesylce
WadyBrak kontaktu z DPD jak przesylka jest niedoreczona
~Alicja / 2024-12-06 13:46
Ocena: 1.00 / 5
Pierwszego dnia kurier nie dostarczył przesyłki. Po całym dniu oczekiwania w domu wieczorem sprawdziłam status przesyłki i było napisane, że nie było nas o 18.17 w domu. Byliśmy cały dzień i czekaliśmy. Następnego dnia rano próbowałam się skontaktować z kurierem. Nie odebrał, nie oddzwonił, nie odpisał na SMS. Przekierowałem więc paczkę do punktu odbioru w żabce. W systemie jest widoczne to, że paczka została przekierowana. Po godz. 19 sprawdziłam status przesyłki ponieważ chciałam iść ja odebrać juz do żabki, a tam informacja, że paczka wraca do nadawcy, bo nie mogła być dostarczona. A to prezent na Mikołajki, którego niestety dziś dla synka nie mam. Sklep z którego szło zamowienie to Smyk