Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12947 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Alena / 2021-08-20 16:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Okropne traktowanie klienta. Kurier nie odbierający telefonów, który zapomniał dostarzyć paczkę i nie chce mu się wracać, zbywanie na infolinii, zamykanie czatu przed wyjaśnieniem sytuacji. Wiadomość o tym, że uzgodniono nowy termin doręczenia za 3 dni. Uzgodniono? Z kim? Na pewno nie ze mną. Stanowczo odradzam koszystania z usług tej firmy kurierskiej.
    WadyNiekompetentność
  • ~ALEX / 2020-01-17 17:54
    Ocena: 1.00 / 5
    DPD największa PORAŻKA jaką można sobie wyobrazić.Spisanie protokołu trwa czwarty dzień po kilku moich interwencjach i umówionych terminach przyjazdu kuriera brak!!!!!!!!!! . FIRMA ta zasługuje na zamknienęcie jeżeli ludzie tam pracujący w ten sposób tak podchodzą do swojej pracy .Co robią ludzie którzy są tam odpowiedzialni za funkcjonowanie i dbanie o dobry wizerunek firmy .Chyba że są tam gdzie nie powinni.
    ODRADZAM SZYSTKIM WSPÓŁPRACY Z TAK NIEUDOLNĄ ZAKŁAMANĄ FIRMĄ JAK DPD!!!!!!!!!!!!
    ZaletyMINUS ZERO!!!!!!!!!!!!!
    WadyWSZYSTKIE JAKIE MOŻNA WYMIENIĆ!!!!!!!!
  • ~alex / 2020-12-04 14:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma to totalna kpina, kurierzy zostawiają paczki gdzie im się tylko podoba. Już dwa razy paczki w tajemniczych okolicznościach zaginęły. Nie chce im się wchodzić na trzecie piętro i zawsze dzwonią żeby zejść... Infolinia to również śmiech na sali. Mam nadzieję, że sklepy coraz rzadziej będą korzystać z usług tej firmy.
  • ~Alex / 2022-07-07 16:05
    Ocena: 1.00 / 5
    Okropna dostawa, zła obsługa, cały dzień siedzieć czekać na kuriera, który po prostu nie przybył.Nie ma numeru telefonu kuriera, po prostu obrzydliwa obsługa.Omijaj.
    ZaletyNiema
  • ~Alex / 2022-07-27 09:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Zerowa. Jestem zniesmaczona i oburzona bezczelnością i świadomą nierealizacją zlecenia. Zapłaciłam za przesyłkę podwójnie nie wiedząc czemu i sama muszę sobie odebrać ciężką paczkę. Zasłaniają się regulaminem i prawem wyboru. Ja też miałam wybór i nie bez powodu wybrałam kuriera. Gdybym mogła sama bym odebrała w punktach odbiorczych czy Paczkomat UE. Jestem po zabiegu i nie wolno mi dźwigać. Kurier nie odbiera telefonów ani SMS-a kłamią że nie zastali klienta. Dział reklamacyjny zasłania się regulaminem. A gdzie w tym bałaganie delikatnie ujmując jest klient. Ma się go w " ciemnym poważaniu".
    Zalety"Ryba psuje się od głowy"
    WadyCena nie adekwatna do świadczonych usług
  • ~Alex / 2022-11-03 10:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Rano otrzymałam smsa z możliwością wyboru dostawy pod wskazany adres lub do paczkomatu całodobowego, który wcześniej wybrałam. Kurier bez mojej zgody zostawił paczkę po drugiej stronie miasta w jakimś sklepie czynnym 10-19 czyli tak jak sama pracuje i nie mam żadnej możliwości odebrania paczki.
    ZaletyBRAK!
    WadyDługi czas oczekiwania, zero kontaktu, niedbała praca
  • ~Alex / 2023-08-16 17:53
    Ocena: 1.00 / 5
    Przesyłka z wykupioną (dodatkowo płatną) gwarancją dostawy do 9:30 w kolejnym dniu roboczym doszła do mnie dopiero dzień roboczy później niż planowana dostawa, czyli de facto trzy dni kalendarzowe później, w związku z błędem technicznym na sortowni. Błąd zawsze może się zdarzyć, ale firma nie ma żadnej procedury na takie sytuacje, nie dostałam nawet żadnej informacji o opóźnieniu. Na infolinii bot nie chce łączyć z konsultantem, gdy w końcu się udaje, konsultant nie ma możliwości w żaden sposób pomóc.
  • ~Alex / 2023-09-22 19:43
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam! Za pierwszym razem podarowałam ale za drugim nie odpuszczę. Dnia 22.09 tego roku kurier firmy Dpd nie dostarczył mi paczki! Nawet go u mnie nie było! Poprostu sam anulował zlecenie! Mam na to świadków, że tego dnia nie było go u mnie w domu. Kiedy chciałam się z nim skontaktować odrzucał połączenia! Nigdy więcej nie zamówię nic przez tą firmę!!! NIE POLECAM!
    ZaletyNie ma !
  • ~Alex / 2023-11-30 08:20
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier rozwożący paczki na terenie miasta Ozorków to pseudo kurier, nie chcemy się pracować nie mógł dostarczyć paczki która ważyła 0.5 kg pod drzwi odbiorcy. Jako osoba reprezentująca DPD zachowywał się nie stosownie był bezczelny i arogancki
    Nigdy więcej firmy DPD
  • ~alex / 2024-04-10 13:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Odmowa dostarczenia paczki, bo kurier ma swoje humory - śmiech na sali.
    Strata czasu
    Zaletyzero
  • ~alex / 2024-04-10 13:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Odmowa dostarczenia paczki, bo kurier ma swoje humory - śmiech na sali.
    Strata czasu
    Zaletyzero
  • ~Alex K / 2021-03-11 16:51
    Ocena: 1.00 / 5
    Курьер полный идиот, перепутал номера квартир. Не Рекомендую!!!
  • ~alexa09 / 2020-05-07 18:44
    Ocena: 1.00 / 5
    To jest jakaś żenada???? Kurier miał dzisiaj przyjechać, pokazało mi na śledzeniu że przesyłka będzie pomiędzy 18:30-20:30, a on sobie o godzinie 15:00 zaznacza iż odbiorcy nie było w domu i nie odebrano, a ja byłam cały dzień i na niego czekałam. Kpina i kurier który ma wszystko gdzieś bo nie chcę mu się zawozić, odrazu powinni go zwolnić, nie polecam DPD
    P.S To nie jest już taka pierwsza sytuacja.
    WadyWszystko
  • ~Alexandra / 2023-12-20 07:01
    Ocena: 1.00 / 5
    DPD to chyba jedna z najlepszych firm kurierskich. Niedostarczenie paczek ,brak kontaktu ,podchodzenie do klienta jak do wroga. Jeśli komuś nie odpowiada praca , powinien ją zmienić na inną, a nie wylewać swoje frustrację na innych .
    ZaletyNie widzę żadnych zalet
  • ~ALFA / 2019-12-31 14:58
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorszy kurier ze wszystkich firm w Polsce .Sami sobie zmieniają termin dostawy że niby klient tak chciał Albo że nie było nikogo w domu . W moim przypadku było to już parę razy .Z żadną inną firmą kurierską nigdy nie miałem takich problemów .Trzeba DPD zbojkotować zrezygnować z ich usług morze się nauczą że jak zamawiam kurierem to ma być na drugi dzień jak by mi się nie spieszyło to bym zamówił towar przez Pocztę .
    ZaletyBRAK
    WadyWSZYSTKIE
  • ~ALFA / 2020-01-02 14:35
    Ocena: 1.00 / 5
    I paczki dalej nie ma a miała być we wtorek . To jest śmiech .Taki firmy nie powinny istnieć .Proponuję wszystkim sprzedawcą rozwiązać z nimi umowy ,Bo ja na przykład nie odbiorę już tej paczki za pobraniem .DNO
    Zaletybrak
    Wadysame wady
  • ~ali / 2021-06-09 12:33
    Ocena: 1.00 / 5
    absolutnie fatalna obsługa klienta, brak wyjaśnień, informacji ani chęci pomocy.
    po zmianie daty przesyłki ( zarówno przez stronę internetrową jak i telefonicznie z kurierem ) dostałam powiadomienie, że paczka zostanie dostarczona kolejnego dnia. niestety, po wejściu w tracking paczka okazuje się być zwrócona do nadawcy- mimo informacji i zmianie daty doręczenia przeze mnie wcześniej. Pan w infolinii bardzo nieprzyjemny, znudzony i niezainteresowany udzieleniem wyjaśnień.
    Bardzo słabo. Zwłaszcza, że DPD rok wcześniej 'zgubiło' moje dwie wartościowe paczki, a reklamacja nigdy nie została uznana. Serio, beznadziejna firma.
  • ~Alicj / 2021-12-23 07:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier był niemiły/żeby nie napisać gorzej/. Obsługa na infolinii jeszcze gorsza.
    ZaletyJestem zaskoczona że wogóle dostarczył paczkę
  • ~Alicja / 2019-10-30 16:59
    Ocena: 1.00 / 5
    Nigdy nie spotkałam się z takim chamstwem ze strony kuriera . Dostałam wiadomość na maila od dpd , że kurier podejmie próbę dostarczenia paczki w godzinach 12-14. Cały dzień siedzę grzecznie - nawet do sklepu nie wyskoczę za rogiem no bo może kurier przyjedzie. o godzinie 17:30 postanawiam zadzwonić do kuriera. Przedstawiam się i mówię, że dostałam maila że będzie dostarczony w tych i w tych godzinach no i kiedy mogę się go spodziewać - a tu nagle bluzgi , wyzwiska, krzyki. Początkowo myślałam ,ze pomyliłam nr o dodzwoniłam się do jakiegoś agresywnego pijaka - a to przemiły kurier, który stwierdził, że mnie popier... myśląc , że dostarczy mi w tych godzinach, że jestem niepoważna i wyssałam sobie takie informacje z palca, że nikt od nich na pewno czegoś takiego nie wysłał. Powiedziałam, że sobie nie życzę takich obelg i że z większym chamstwem się jeszcze nie spotkałam a on mi na to, że w takim razie paczki wcale nie zobaczę.
    Zadzwoniłam na infolinie - totalna olewka i przełączanie - nikt nie był zainteresowany przyjęciem reklamacji. W końcu jakaś babka z wielką łaską przyjęła. Na koniec rozmowy pytam w jakiej formie zostanę poinformowana o reakcji na moje zgłoszenie - jak to zostanie załatwione. Powiedziała mi, że nie zostanę poinformowana - że mogę ewentualnie próbować sobie dzwonić na infolinię :))))
    Sprawa zakończyła się tak, że Mąż szukał kuriera po mieście bo w paczce były leki , które musiałam przyjąć. On nie miał zamiaru paczki dostarczyć, bo w systemie miał już wklepane , że "nie zastał nikogo w domu " :)



    ZaletyNie zauważyłam :)
    WadyInformacja o godzinie dostawy się nie sprawdziła, kontakt z kurierem - nieporozumienie , infolinia - no sami spróbujcie z ciekawości jak działa przy reklamacji. Opłaciłam przesyłkę a jakiś cham niezrównoważony ma czelność decydować , że jej nie dostarczy.
  • ~Alicja / 2019-12-04 15:57
    Ocena: 1.00 / 5
    Nigdy nie wysylaj paczki bo to zlodzieje paczka nie dochodI na czas,odpowiedzialnosc zero nie wiedza co sie dzieje nie maja kontroli nad niczym,
    WadySame wady,zero totalne
Dodaj własną opinię »