cały dzień spędziłam w domu czekając na kuriera koło godziny 13 otrzymałam wiadomość, że niestety nie zastano nikogo w domu sprawy nie udało się wyjaśnić paczka przepadła
innym razem zamówiłam kilka rzeczy do ubrania paczka jechała właśnie transportem firmy DHL Pan nie zadzwonił nie poinformował o niczym tylko wrzucił paczkę przez płot kiedy przez cały dzień padało + karton był uszkodzony i spadł na czarny piasek kiedy wróciłam karton cały przemoczony rzeczy brudne połowę rzeczy zamówionych musiałam wyrzucić do kosza
próba skontaktowania się z kim kolwiek kto mógłby mi pomóc i pokryć koszta moich wyrzuconych rzeczy graniczyła z cudem ..
naprawdę Panowie kurierzy powinni mieć większą kontrolę pracodawcy co wyprawiają lub lepsze szkolenia co do dostarczania paczek ponieważ ja za to płacę a Panowie traktują jak "śmieć"
Zaletybrak zalet
Wadyjw.
