strona 397 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 395
- 396
- 397
- 398
- 399
- nastepna »
-
~Marek / 2019-01-02 21:29Ocena: 5.00 / 5
Firma jak firma ale ma czarne owce w swych szeregach.Znajomy z niemiec przysyła co roku paczke ze słodyczami dla moich dzieci i jak dotąd bez problemu.W tym roku paczka dotarła ale matka dopiero po jakimś czasie zabrała się do rozpakowania i mocno się zdziwiła bo gołym okiem widać że była tu ingerencja osób trzecich.Na oryginalnie naklejonej taśmie widać jak ktoś po otwarciu paczki ponownie ją zakleił.Znajomy w liście znajdującym się w środku napisał,że przesyła kilka euro (symbolicznie)dla dzieci.Pieniędzy oczywiście nie ma.Firmę tworzy masa ludzi i tu po drodze gdzieś działa jakaś cwana osoba lub grupa osób które z premedytacją okradają uczciwych ludzi.Słyszałem że paczki są prześwietlane i doskonale wiadomo co w nich jest.Nie mam pretensji do firmy DHL ale ta osoba która gdzieś tam pracuje i czyni źle oby się kiedyś przejechała na swoim postępowaniu. -
-
~Nisen / 2019-01-02 19:47Ocena: 2.00 / 5
Paczka przyszła uszkodzona, karton miał duża dziurę. Kurier podał specjalnie paczkę druga strona żeby nie było widać uszkodzenia i szybko poszedł, gdy to zobaczyłam już go nie było. -
~s / 2019-01-02 17:51Ocena: 1.00 / 5
gubią przesyłki, nie dostarczają pod adres wskazany w formularzu, nie dzwonią że przyjechali z paczką, sami przekierowują paczki pod inne pkt. odbioru -
~KNBVJ / 2019-01-02 14:49Ocena: 1.00 / 5
Jeśli nie chcesz otrzymać paczki i zepsuć sobie trochę krwi to zamawiaj produkty przez DHL. -
~Alex14 / 2019-01-02 14:05Ocena: 1.00 / 5
Katastrofa nie polecam. Infolinia to kpina, kontakt utrudniony nikt nic nie wie, ponadto powiadomienia które nie mają nic wspólnego z realnymi losami przesyłek. Czekam na paczkę od 8.12...najlepsze jest w tym wszystkim to że firma która nadała paczkę ma inne informacje a ja inne -
~Pablo / 2018-12-31 11:00Ocena: 3.00 / 5
Dostałem SMS o nieudanej próbie doręczenia paczki. Kurier przesyłki nie dostarczył pod wybrany adres dostawy, więc musiałem iść do centralnego punktu odbioru, który znajduje się ponad 2 km ode mnie. Jak dla mnie skandaliczne. ZaletyterminowośćWadynie dostarczanie paczek pod wybrany adres -
~Ania / 2018-12-30 22:58Ocena: 1.00 / 5
Również nie polecam tej firmy kurierskiej. 28 grudnia dostałam informację, że kurier będzie następnego dnia. Czekałam w domu ale się nie doczekałam Dostałam za to SMSa, że kurier awizował paczkę bo nikogo nie zastał. Kłamstwo i tyle.
ZaletyŻadnych -
~Anna / 2018-12-29 18:11Ocena: 1.00 / 5
Besnadziejni dostawcy. Dostalam email potwiedzajacy dostawe a Kurier wogole nie przyjechal -
-
~Anita94 / 2018-12-29 10:09Ocena: 5.00 / 5
Ząbkowice Śląskie.Dobry kontakt z kurierem. Szybka dostawa i jakość przesyłek bez zastrzeżeń. Polecam ZaletySzybka dostawa. Dobry kontakt z kurierem. -
~Jac / 2018-12-28 22:24Ocena: 1.00 / 5
Za pierwszym razem zmieniono dzień odbioru przesyłki.
Drugim razem kurier przyjechał bez druku zgodnie ze zleceniem. Odebrał paczkę kwitując na zwykłym papierze i pobrał wyliczoną kwotę 29,90zł.
Do dnia następnego nie było śladu, żadnej informacji, gdzie aktualnie paczka się znajduje.
Po, (jakiś cud?) dodzwonieniu się do konsultanta (kilka prób)okazało się, że został zmieniony tryb/numer nadania i naliczono dodatkowo 63 zł płatne przy odbiorze. Oczywiście odbiorca nie był przygotowany na taką sytuację i odmówił przyjęcia przesyłki. Kolejne próby wdzwonienia się do konsultanta w celu wyjaśnienia sprawy praktycznie spełzły na niczym. Zwrotka ma kosztować tyle samo, co odbiór za pobraniem. Mam obawy, że paczka, nie jest tą paczką, którą nadałem.
Podając mi telefonicznie koszty przesyłki razem z tym, co przywłaszczył sobie kurier, wyszło za paczkę wielkości pół pudełka do butów ok 94 zł.ZaletyW tej sytuacji trudno się doszukać zaletWadyKontakt w sprawach przesyłki - fatalny -
~Eeh / 2018-12-28 18:06Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska,jaka istnieje, zero kontaktu z kurierem, już nie mówiąc o obsłudze klienta (infolinia), nie polecam WadyZłe podejście do klienta
Zero poinformowania o tym, że będzie kurier -
~Danuta / 2018-12-28 15:11Ocena: 1.00 / 5
Również nie polecam tej firmy kurierskiej.
Po otrzymaniu informacji, że przesyłka będzie dostarczona w dniu dzisiejszym tj. 28.12.2018 siedzę od rana w domu i czekam.
O godzinie 13:00 otrzymuje e-mail że kurier nikogo nie zastał i mam sama sobie odebrać, jest to kpina z klienta, może kurier próbował się kontaktować tylko z kim ? bo na pewno nie ze mną.
Jest to po prostu kłamstwo i tyle.ZaletyBrak jakichkolwiek zalet -
~Okurka / 2018-12-28 12:38Ocena: 1.67 / 5
Jeszcze nigdy nie przywieźli paczki w ten dzień, w który mieli przysłać ZaletyPaczki w dobrym stanieWadyCzas dostawy -
~pawel / 2018-12-28 11:08Ocena: 2.33 / 5
Kontakt z DHL fatalny, nie można się dodzwonić , cały czas włączają się automaty typu wybierz 1,wybierasz 1 i znów słyszysz ten sam tekst"wybierz 1", ma się wrażenie że nie ma tam żywych ludzi, koszmar,strata czasu i impulsów tel. -
~Hanna / 2018-12-27 16:14Ocena: 1.00 / 5
Nie ma nic gorszego niż DHL. Od 2 tygodni czekam na kuriera, który ma odebrać ode mnie paczkę. Zero odzewu. Kurier jak nie przyjechał tak nadal nie przyjeżdża. Dostaję tylko kolejne powiadomienia o przesunięciach terminu odbioru przesyłki. Infolinia to dno. Sugerują wysłanie maila ze skargą, którego i tak nikt nie przeczyta... Najgorsza firma. Stanowczo odradzam! WadyWSZYSTKO -
~dhl / 2018-12-24 15:40Ocena: 1.00 / 5
do tej pory bylismy zadowoleni z uslug ,ale w tym roku tragedia smieszna gwarancja doreczenia , kilkudniowe opózniena ,fochy kuriera cieżko ustalic co sie dzieje z przesyłka. nie polecam uslug -
-
~Karol / 2018-12-21 19:44Ocena: 1.00 / 5
Korzystałem z wielu firm kurierskich ale takiego dziadostwa jak DHL nie spotkałem nigdy...
Paczka miała być dostarczona 19.12.2018, dzisiaj jest 21.12.2018, a paczki jak nie było, tak nie ma. Dodzwonienie się na infolinię graniczy z cudem, kiedy ktoś już odbierze mówi, że nic nie da się zrobić...ZaletyŻadneWadyBrak kontaktu
Chamska i niekompetentna obsługa na infolinii -
~Damian / 2018-12-21 18:06Ocena: 1.00 / 5
Dziadostwo nie firma . . .
Kurier nie pobrał pobrania źle wypełnił list przewożonych konsultantka mówi że to moja wina i nic nie może poradzić dno !!
Ponadto zamówiłem kuriera przez Internet była cena 49.99 po czym wzięli 78zł . .ZaletyBrakWadyZa dużo by pisać -
~Maja / 2018-12-21 11:55Ocena: 1.00 / 5
Bardzo długi czas realizacji. Oddział interwencyjny, nie odpowiadający na maile nawet po 48 h ZaletyBrakWadyWszystkie możliwe -
~Teresa / 2018-12-21 11:16Ocena: 1.00 / 5
O dostawie poinformowano mnie SMS-em, miała być wczoraj, ale nadal jej nie mam. Sprawdziłam na stronie DHL drogę przesyłki i ku mojemu zdziwieniu zobaczyłam że przesyłka została dostarczona. Kontaktu z firma nie ma, bo infolinia nie odpowiada, numer centrali to tylko informacja o numerze infolinii albo połączenie z recepcją, którego nikt nie odbiera. Bardzo ciekawe, kto potwierdził odbiór przesyłki, bo cały dzień byłam w domu. Najgorsza firma kurierska, z jaką miałam do czynienia, a zakupów on-line robię dużo.
strona 397 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 395
- 396
- 397
- 398
- 399
- nastepna »
