WadyNiszczą przesyłki
strona 388 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 386
- 387
- 388
- 389
- 390
- nastepna »
-
~cplusplus / 2019-03-26 19:33Ocena: 1.67 / 5
Uszkodzono ubezpieczoną przesyłkę za 10 tys PLN. Winnych nie ma. Ubezpieczenia oczywiście też bo to nie ich wina. Naklejki NST ani góra dół nic nie dają. Nie warto. Odradzam. -
-
~Beata / 2019-03-26 16:48Ocena: 1.00 / 5
Dhl porażka.Niemiecka firma ma gdzieś klientów.Reklamująsię jako szybka dostawa.Dziś kurier przyjechał bez jakiegokolwiek telefonu czy sms a i zanim zdążyłam otworzyć drzwi to odjechał sprzed domu zobaczyłam tył auta ani szybki bil nie spojrzał w lusterko.Porażka ZaletyZeroWadySporo -
~zawiedziony / 2019-03-26 15:28Ocena: 1.00 / 5
Firma fatalna Paczka uszkodzona przetrzymywana tydzień w Gdańsku Nie powiadomiony odbiorca a paczkę odeslano do nadawcy do Lublina Rzucają paczkami jak burakami Ludzie nie profesjonalni Radzę nie korzystać z tej firmy -
~nowak mariusz / 2019-03-26 14:40Ocena: 1.00 / 5
fatalna obluga celna - michal hermanowicz z cla dhl potrafi rpzez miesiac nie odpowiadac na maile i unikac telefonow. bo tak. calkowita niekompetencja. ZaletybrakWadywyzej wymienione -
~Paula / 2019-03-26 11:29Ocena: 1.33 / 5
Od 4 dni walczę o to ,aby otrzymać od nich paczkę .Za każdym razem dostaję informację ,że podany przeze mnie adres jest nieprawidłowy ,mimo że nie ma w nim żadnego błędu .Kurier ,który rzekomo próbował dostarczyć paczkę nie skontaktował się ze mną ani razu ,by zapytać o adres,który według niego jest błędny . Po kilku rozmowach z biurem obsługi ,obiecywaniu z ich strony ,że paczka dotrze następnego dnia ,czekam na nią do dzisiaj . Ta firma kpi sobie z ludzi . Nie polecam ZaletyBrakWady-brak kontaktu ze strony kuriera
-długi czas oczekiwania na paczkę
- wmawianie nieprawdy -
~ROMEK / 2019-03-25 21:38Ocena: 1.00 / 5
kurier DHL MASAKRA , NAJGORSZY GBUR I PROSTAK nie powinien pracować z ludźmi -
~Jakub / 2019-03-25 13:26Ocena: 1.00 / 5
Nie można doczekać się paczki. Czekam na kuriera, powinien już teoretycznie być i nagle dostaje e-mail że paczkę będę miał do odbioru w zabce... Żałosne. Kurier nawet się nie pofatygowal. Paczkomat jest lepszy bo przynajmniej oni nie udają że dostarczają paczki do domu. WadyNieodpowiedzialny kurier. -
~sucha / 2019-03-25 13:11Ocena: 1.00 / 5
zeroo telefonów, nie ma kontaktu z kurierem, no chyba, że zaliczymy tu smsa o niedostarczeniu paczki, zero szans na odbiór , ewentualnie w najbliżyszym punkcie , który znajduje się ponad 30km od mojego adresu (gdynia-gdańsk-kowale), tragedia ZaletybrakWadywszytko czego po kurierze byśmy się nie spodziewali -
-
~Helena / 2019-03-25 11:26Ocena: 1.00 / 5
To jest najgorszy przewoźnik!!! Prowadzę działalnosć gospodarczą. Mam porównanie świadczonych usług, natomiast DHL to najgorszy z możliwych kurierów. Zagubili bardzo wartościową paczkę 2 miesiace temu! Zbywają mnie, nie udzielają informacji, mówią, że "osoba odpowiedzialna" zadzwoni do mnie z informacją i od 2 miesięcy nikt nigdy się ze mną nie skontaktował. To jest kpina. ZaletybrakWadynajgorsze usługi przewoźnicze i postepowanie reklamacyjne -
~Renata / 2019-03-24 22:41Ocena: 2.33 / 5
Chamowaty kurier. Jakbg pracował za karę. Masakra. Cham i prostak. -
~abrakadabra / 2019-03-24 15:33Ocena: 1.00 / 5
miałem do odbioru paczkę w żabce , pomimo to że byłem 2 razy po odbiór nie chcieli mi wydać paczki , miałem pin i dowód , ale oni nie mogli zeskanować paczki i po 5 dniach odesłali do nadawcy z powodu błędu w systemie , odradzam DHL pod każdym względem ZaletybrakWadywszystko -
~Stanisław / 2019-03-24 12:03Ocena: 1.00 / 5
niereformowalna, nieuczciwa, nie potrafiąca przyznać się do swoich błędów, nie próbuje naprawić swoich błędów. Zaletynie maWadybardzo źle oceniam -
~ewa / 2019-03-23 07:51Ocena: 1.00 / 5
Zdecydowanie nie polecam, mimo iż otrzymałam sms, iż będzie druga próba dostarczenia paczki, nikt się nie pojawił, czekałam cały dzień. W biurze obsługi mieli adnotacje iż kurier był. Nic dla klienta, nigdy nie miałam takiego problemu. Bardzo negatywna ocena. WadyFirma nie jest rzetelna, brak profesjonalizmu na każdym etapie dostarczania paczki. -
~Paulina / 2019-03-22 17:48Ocena: 1.00 / 5
Przed chwilą Pan kurier przyjechał po zwrot z zalando. Mimo, ze dyspozycje wydalam w godzinach 10-12. Trochę się zdziwiłam, że kursują po 17. Pan oczywiście łaske zrobił że przyjechał i miał pretensje do mnie??!! Oczywiście była chwila dyskusji, ale żebym miała tą paczkę z głowy wolałam pohamowac swoje emocje. Niemniej jednak żal pozostaje bo najczęściej jestem zadowolona z dostaw to tym razem jestem wręcz zniesmaczona zachowaniem tego osobnika.. -
~Daria / 2019-03-22 15:21Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie przyjechał mimo że byłam w domu, jeszcze naklamal że nikogo nie było. Tydzień czasu przywozil paczkę aż w końcu mi cofneli do ich punktu. ZERO ODPOWIEDZIALNOŚCI! Już nie pierwszy raz tak miałam z nimi! Najgorsza firma kurierska. -
~Kinga / 2019-03-22 06:58Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie dostarczył przesyłki wcale, mimo że ktoś był obecny w domu.Nie nawiązał kontaktu telefonicznego.Po uzyskaniu informacji telefonicznej dowiedzialam się,że poniwnego doręczenia nie będzie.Bezsensu jest robić zakupy przez Internet,jeśli kurierzy są tacy nieodpowiedzialni.Przesylka pozostaje nieodebrana,gdyż nie będę dźwigać 30kg z chorym kregoslupem z punktu.Stanowczo odradzam. ZaletyBrakWadyBrak kontaktu z kurierem, odpowiedzialność, brak wywiazania sie z obowiązku -
-
~Konrad / 2019-03-21 14:51Ocena: 1.67 / 5
Dno, zero kontaktu ze strony kuriera, nawet domofonem nie zadzwonił a na stronie do śledzenia uwaga "Kurier ponownie nie zastał nikogo w domu, przesyłka będzie czekać na odbiór..." oczywiście na magazynach DHL. -
~Mieczysław / 2019-03-21 14:48Ocena: 1.33 / 5
Piszę o konkretnej przesyłce nr 7243488070. Kompletny brak profesjonalizmu, nieterminowość i nieznajomość międzynarodowych standardów obowiązujących w firmach kurierskich. Brak komunikacji pomiędzy agencją celną DHL, a właściwym oddziałem celnym. Pisma do mnie adresowane wysyłane były na adres zupełnie innej firmy. Co chwila kontaktował się ze mną inny pracownik DHL i nic nie wiedział co ustaliłem z poprzednim, wszystko zaczynaliśmy od początku, a następnego dnia sytuacja się powtarzała z kolejnym pracownikiem. Dość powiedzieć, że przesyłka przebywała w agencji celnej DHL DHL Express (Poland) Sp. z o.o. Wirazowa 37 02-158 Warszawa od 15 lutego do 21 marca 2019 r!
Odradzam firmę DHL wszystkim, którzy chcą być obsłużeni w miarę sprawnie i w cywilizowany sposób!
-
~kasia / 2019-03-21 10:23Ocena: 1.00 / 5
Kurier miał odebrać paczkę we wtorek, do czwartku nie dotarł. Dodzwonienie się na infolinię zajmuje mnóstwo czasu, około 20 prób, kiedy w końcu ktoś łaskawie odbierze. Nigdy nie dzwonią, nawet do WC nie można iść czekając na nich, bo paczka przepadnie :D -
~Sowa pocztowa / 2019-03-21 08:32Ocena: 1.33 / 5
W ciągu tygodnia miałam dwukrotnie do czynienia z tą firmą - dramat. Kontakt z kurierem żaden- robią co chcą. Co gorsza w pierwszym przypadku nie mogłam odebrać paczki, poniewaz nie otrzymałam kodu, a na infolinię nie mogłam sie w ogóle dodzwonić. Po ingerencji firmy, w której kupowałam produkt dopiero otrzymałam numer PIN do odbioru paczki.
W kolejnym przypadku, paczkę postanowilam odebrać po nieudanej próbie dostarczenia w punkcie, a raczej zleciłam to tacie gdyż punkt znajduje się poza miastem, brak dojazdu komunikacją miejską ( nie mam samochodu) - niestety pan powiedział tacie,że on nie może mu tej paczki wydać. Brak mi słów.ZaletybrakWadypoziom usług jako całokształt na niskim poziomie
strona 388 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 386
- 387
- 388
- 389
- 390
- nastepna »
