strona 381 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 379
- 380
- 381
- 382
- 383
- nastepna »
-
~Wizard / 2019-10-24 08:32Ocena: 1.00 / 5
Żenada. Zapłaciłem dodatkowo za doręczenie przesyłki następnego dnia do godziny 12:30.
Przesyłka przez 3 dni nie została jeszcze odebrana. Trace godziny na infolinii. Dwa razy już zostałem rozłączony w taki sposób że Pani na infolinii nagle udaje że nic nie słyszy, po czym się rozłącza.
Farsa i niesmaczna już tragi-komedia. Serdecznie odradzam jakikolwiek kontakt z tą firmą. -
-
~Wizjoner / 2021-08-30 22:10Ocena: 1.00 / 5
Przez 2 tygodnie nikt nie wiedział dlaczego moja paczka nie jest pobierana z magazynu aby dostarczyć do klienta. Po 2 tygodniach paczka do mnie wróciła kompletnie zniszczona, rozjebali stół za 2 tysiące. Omijajcie ich szerokim łukiem!!!!! ZaletyBrakWadyWszystko -
~WJ / 2022-04-26 18:46Ocena: 1.00 / 5
Brak możliwości kontaktu z kurierem. Nieodbiera telefonu a poczta głosowa przepełniona. Nie próbują nawet doręczać przesyłek. ZaletyBrakWadySame -
~Wj / 2023-07-26 18:45Ocena: 1.00 / 5
Niestety najgorsza firma kurierska. Kurier nue dzwoni. Nie respektuje zapisów w umowie który ma nadawca. Nie można zapłacić kartą bo kłamią, że firma tak zastrzega, a z firma się kontaktowałam i nic o tym nie wie. Paczki przekazują od ręki do punktów ząbki w najdalszej lokalizacji. Cały czas się mówi że Poczta najgorsza. Tutaj się nie zgadzam całkowicie. Najgorsza jaki możliwy jest DHL.A obsługa infolinii jeszcze gorszą. Nie polecam. Wystrzegajcie się tej firmy. ZaletyZero zaletWadySame wady -
~Wk**wiony / 2020-02-21 10:06Ocena: 1.00 / 5
Bardzo słaba obsługa, kurier podjechał sobie radosny bez numeru telefonu do mnie, nie było mnie w mieszkaniu więc pojechał sobie zero jakiejkolwiek informacji z DHL mimo iż mają numer telefonu to po co się trudzić i informować o przesyłce jakoś klient znajdź jak mu zależy ZaletyBrak -
~Wk*rwiony / 2020-01-30 12:20Ocena: 1.00 / 5
Jedyny punkt odbioru na drugim końcu miasta... mamy XXI wiek i chodzi o Łódź ???? -
~wk#rwiony / 2023-07-18 09:46Ocena: 1.00 / 5
ludziska dajcie sobie spokój z tym przewoźnikiem
kompletna ignorancja i brak poszanowania cudzej własności
możesz zabezpieczyć przesyłkę pancernie, oznakować z każdej strony że towar delikatny, ba nawet ubezpieczyć a i tak zniszczą a później teksty z Bareji, absurd goni absurd.
Do kompletu można dorzucić instytucje rzecznika praw konsumenta (Zielona Góra) pani tam pracująca chyba odsiaduje wyrok jakiś i została zmuszona do pełnienia tej funkcji
jednym zdaniem szkoda nerwówZaletyna szczęście można wybrać kogoś innegoWadyjak wyzej -
~wkrwn / 2019-12-05 17:23Ocena: 1.00 / 5
Zero kontaktu z kurierem, infolinię obsługują boty, nie da się skontaktować z CZŁOWIEKIEM. Ciągłe zwodzenie, a na koniec brak rozwiązania i pozostaje napisać formularz. Na odp. czeka się wieki. W międzyczasie nie można przekierować paczki, bo jest wykonywana "interwencja", więc można tylko CZEKAĆ.
Sam kurier był dużo wcześniej niż deklerował, żadnego awizo nie zostawił, a przy niezastaniu odbiorcy zaznaczył, że adres był błędny lub niepełny (a wszystko było ok).Wadyobsługa klienta najgorsza na świecie, brak kontaktu -
-
~WKU.. Kobieta / 2019-11-16 22:41Ocena: 1.00 / 5
Beznadzieja żenada brak szacunku dla ludzi. Firma do likwidacji. Oszustwo kłamstwo. ZaletyBrakWadyMnóstwo -
~Wku...ona / 2021-08-17 14:33Ocena: 1.00 / 5
Masakra jak najdalej od tej firmy, od piątku dostarczają paczkę i dostarczyć nie mogą. ZaletyBrakWadyWszystko -
~wku...ony / 2018-11-28 10:29Ocena: 1.00 / 5
Leją ciepłym moczem na klientów... Kłamią że byli, paczka leży w magazynie a powinien mieć ją kurier... Paczka za pobraniem więc niech sobie ją odwożą na koszt sprzedawcy. Jak korzysta się z usług niepoważnych firm to trzeba za to płacić. Zaletydają ludziom pracęWadysame -
~Wku****NY na maxa / 2020-05-05 18:42Ocena: 1.00 / 5
Najbardziej gówniana że wszystkich możliwych firm kurierskich. Już więcej nie kupię od sprzedawcy, który wysyła tylko kurierem z dhl. Szkoda nerwów.
SMS, że paczka czeka w żabce, a na drzwiach, przepraszamy dzisiaj zamknięte. K***, może by tak napisać w tym smsie, że od jutra, a nie k* m* czeka dzisiaj. Programistom tak kiepsko płacicie, że nie ogarnęli jednego if w systemie?ZaletyŻadne -
~wkur / 2020-04-06 12:29Ocena: 1.00 / 5
Koszmaaaaar. Nie zamawiajcie tej firmy. Nie dostarczają tylko piszą że nikogo nie było. Ja na szczęście nie wzywam tej po.....firmy. Ale inni mi nimi wysyłają. Podaję nr tel. pod który ma zadzwonić kurier a on nie dzwoni bo nie ma obowiązku. HAHAHAHA. To będą jeździć do usranej śmierci. -
~Wkur kluent / 2019-08-26 14:53Ocena: 1.00 / 5
Obsługa klienta i dostarczanie paczek na poziomie poniżej 0. Kurier kilkakrotnie już nie dostarczył przesyłki mimo, że w statusie było że nie zastał odbiorcy a nawet, że odbiorca odmówił przyjęcia paczki. Po prostu jakaś kpina i żarty. Moja firma i wszystkie z których zamawiam ma od teraz kategoryczny zakaz korzystania z usług firmy dhl. WadyCała firm DHL i automatyczna obsługa klienta -
~Wkur... / 2021-02-27 09:14Ocena: 1.00 / 5
Masakra jakaś. Mam paczkę do przesłania i 3 razy był zamawiany kurier który do dziś nie dotarł. Porażka i kpina. Brak słów. NIE POLECAM -
~Wkur... klient / 2021-05-12 09:50Ocena: 1.00 / 5
Przesyłka nadana w czwartek z Niemiec za 65 euro powtarzam 65 euro nie złoty nie 6.50 tylko 65 euro, przesyłka to jeden dokument A4...Po to aby było jak najszybciej.miałabyć w piątek o 12 na miejscu jest środa przesyłki nie ma. dzwoniliśmy kilka razy ale to nic nie daje. Przedszkolaki są lepiej zorganizowane niż ten grajdołek. Wciskają kit że kurier był ale nikogo nie zastał..
Po pierwsze 24h na dobe ktoś był w domu
Po drugie w razie wu napisalismy kartke na drzwiach aby wrzucić przesyłke do skrzynki czytelnie tak żeby małpa zrozumiała jakby miała podstawy języka polskiego
Po trzecie przeglądając monitoring który mamy zainstalowany nikogo kurieropodobnego nie było..
Po prostu perfidne kłamstwa. Wiem że ta opinie nic nie da i tak ale moze chociaz kilka osób ją przeczyta i nie da się wyruchać tak jak my przez pseudo kurierów. Szybciej i taniej będzie wyhodować własne gołębie pocztowe i nimi nadać przesyłke. -
-
~wkur... klient / 2023-12-30 20:38Ocena: 1.00 / 5
Szkoda slow na tych baranow. Zamawiasz paczke placisz zeby kurier odebral z domu a ch... nawet nie przyjedzie tylko wklepie w device ze nikogo nie ma w domu bo mu sie jechac nie chcialo. Jak dzwonisz na infolinie to p..a mowi zeby zawiesc do Zabki nie po to placisz zeby ktos ja odebral zeby jechac gdzies wysylac, poza tym pi... klamie ze dzis wyjdzie co jest gowno prawda. Omijac z daleko DHL Zaletyzadnych zaletWadysame wady -
~Wkur…Klient / 2026-01-16 18:19Ocena: 1.00 / 5
Dramat, nie polecam, dwa razy i dwie wpadki, utrudniony kontakt -
~WkurionyZenek / 2025-09-09 20:05Ocena: 1.00 / 5
Dramat. Jednym.slowem.dramt. przesyłka pozostawiona niby po próbie doręczenia w jakiejś żabce. Brak kodu do odbioru paczki. Kontakt do kuriera udało się dostać od firmy która zlecała dostarczenie przesyłki . Nigdy więcej DHL ZaletyBrak zaletWadyOlewanie klienta. -
~wkurw / 2019-09-27 17:13Ocena: 1.00 / 5
Zamówione produkty
LP Nazwa Produktu Nr kat. Cena Liczba Wartość
1 GRA PC FIFA 20 199,00zł 1 199,00zł
2 Transport na jutro/pojutrze małej sztuki 190 0,00zł 1 0,00zł
Łączna wartość zamówionych produktów i usług: 199,00 zł
Przesyłka zamówiona w dniu 20.09.2019r miała być dostarczona w dniu 27.09.2019r i nie DOJEDZIE !!!!!! ponieważ kurier DHL zlał temat i się wypiął, powiedział że bedzie w poniedziałek !!!!!!!!!!!
strona 381 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 379
- 380
- 381
- 382
- 383
- nastepna »
