ZaletyCzas dostawy
strona 381 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 379
- 380
- 381
- 382
- 383
- nastepna »
-
~Magda / 2019-05-21 18:15Ocena: 3.67 / 5
Przekierowujesz paczke do punktu dhl a mimo to i tak przychodza pod twoje drzwi ???? mało tego ponawiają próbę na następny dzień ZNOWU w mieszkaniu zamiast zostawic paczke w wskazanym przez ciebie punkcie. -
-
~masno / 2019-05-21 08:29Ocena: 1.00 / 5
sto razy gorsze niż dpd. dpd dostarczyło mi przesyłkę następnego dnia o 12. Zaletynie maWadywszystko -
~B / 2019-05-20 22:52Ocena: 1.00 / 5
Przesyłka nie została dostarczona w terminie. Po otrzymaniu informacji o godzinach dostarczenia przesyłki zmieniłam miejsce dostawy. (przesyłka z piątku rano na poniedziałek rano) informacja z godziną, 7.13
OK 13 w piątek dostałam informację, że godziny dostarczenia przesyłki uległy zmianie-paczka ma być dostarczona między 13-22. Kontakt z infolinia - przesyłka ma wyjść ok 18 z punktu dhl. Godzina 22:00 przesylka nadal nie została dostarczona.WadyBłędne informacje. Po otrzymaniu informacji, że przesyłka została dostarczona i przewidywany czas otrzymania zamówienia jest w określonych godzinach przy kontakcie z infolinia słyszę, że nie obowiązują godziny dostarczania. -
~Wopik / 2019-05-20 16:32Ocena: 1.00 / 5
Totalne dno , czekam dziś już 2 tygodnie , przesyłka kosztowna , kurier delikatnie mówiąc z niskim IQ, Ciekawe kiedy dotrze , kontakt utrudniony , obsługa telefoniczna na tym samym poziomie co kurier ZaletyTotalny brakWadyBrakuje miejsca i czasu do opisu -
~xcom / 2019-05-20 10:11Ocena: 1.00 / 5
Tragedia . Paczka o wartosci 3tys nie dotarla . Zaginela . Dhl przez 30 dni wstrzymuje deklaracje do sklepu ze paczka zaginela utrzymujac ze szuka paczki , tym samym blokujac mi zwrot srodkow . Zostalem bez paczki i pieniedzy na ponad miesiac do tego kontakt utrudniony . -
~polik / 2019-05-19 23:46Ocena: 1.00 / 5
totalne dno, kurier nie dzwoni, nie przyjezdza w przedziale godzinowym, TOTALNE GÓWNO a mam porownanie do wszystkich firm -
~Tomasz / 2019-05-19 19:09Ocena: 1.00 / 5
Firma DHL to najwieksza replika firm kurierskich, przesylka tydzień temu nadana i nadal nie doszła, zero informacji i kontaktu z klientem, radze omijac ich szerokim łukiem WadyBrak informacji, kontaktu, czas dostawy jak przesylka z chin -
~Justi / 2019-05-18 13:38Ocena: 1.00 / 5
Nigdy więcej przesyłek kurierem DHL! Moja przesyłka wysłana przez nadawcę 16.05, miała być u mnie 17.05 między godz. 11:30 a 13:30. Oczywiście kurier się nie zjawił, zero jakiejkolwiek informacji, zero kontaktu z jego strony, zero aktualizacji na stronie śledzenia (ostatnia aktualizacja z godz. 8:46 z 16 maja). Chyba najgorsza firma kurierska ever, z żadną inną firmą nie ma problemów, kurierzy potrafią zadzwonić, potrafią dostarczyć paczkę na czas, a tylko DHL klienta totalnie olewa! Ta firma to jakaś kpina! polecam omijać szerokim łukiem... ZaletyNie ma ani jednejWadyBrak doręczenia paczki w wyznaczonym czasie, brak kontaktu, zero szacunku do klienta -
-
~Fiona75 / 2019-05-17 18:54Ocena: 2.00 / 5
Jestem zbulwersowana ich obsluga- kurier ponoc byl 3krotnie pod moim domem a nawet nie zadzwonil na dzwonek:/ nie mowiac juz o zadzwonieniu na tel. komorkowy. Jeden jedyny sms jaki dostalam to informujacy mnie o tym ze jutro mam ostateczny odbior paczki w miejscowosci oddalonej ponad 30km od miejsca zamieszkania:/ Czare goryczy przelala pani w infolinii, ktora powiedziala, ze kurier nie ma obowiazku dzwonieni do klienta:/dziekuje z firmy DHL nie skorzystam ZaletyBrak -
~Beti / 2019-05-17 11:43Ocena: 4.67 / 5
Ja jestem zadowolona z obsługi firmy bez porównania z DPD. Bardzo sympatyczni kurierzy i zawsze dzwonią żeby się umówić na odbiór. Paczka dobrze zabezpieczona można powiedzieć że z szacunkiem. Mam nadzieję że to się nie zmieni:) ZaletyKontakt z odbiorcą paczka na czasWadyBrak -
~Eweliiiiina / 2019-05-16 21:07Ocena: 1.00 / 5
Kurier uszkodził paczkę za ponad 1000 zł dzwonienie pisanie do dhl żeby przyjechali spisać protokół jechali do nas 2 dni. Wykonałam chyba z 20 telefonów żeby ktoś z łaski swej przyjechał. Kolejne 2 dni jechał do nas kurier po uszkodzona paczkę niby u nas był ale nie było go byliśmy cały dzień w domu. Po czym przesunął przyjazd na następny dzień A następnego dnia znowu przesunął przyjazd bo się nie wyrobił haha kpina jakaś. Te kobiety na infolini tego nie ogarniaja kurierzy nawet nie odbierają do nich telefonów. A zatrudnieni są chyba ludzie z przypadku i byle kto. Zero odpowiedzialności najgorsza firma jaka może być. ZaletyŻadne nawet te panie na infolinię w łodzi tego nie ogarniajaWadyWszystkie możliwe -
~Gabaam / 2019-05-16 19:54Ocena: 5.00 / 5
Polecam, paczki zabezpieczane są w odpowiedni sposób, a paczke otrzymuje najczesciej następnego dnia po nadaniu przez sprzedawce ZaletyWszystkieWadyŻadne -
~Adam / 2019-05-16 17:25Ocena: 1.00 / 5
Ziemniaki wozić mogą a nie przesyłki. Dhl miało być dla klienta a nie jest tak jak powinno. Przesyłka nie dostarczowa ZaletyBrakWadyWszystkie jakie tylko możliwe -
~Domi / 2019-05-16 15:17Ocena: 1.33 / 5
Przesyłka nie była dostarczona w terminie. Śledząc paczkę był wystawiany status, że nikogo nie było pod podanym adresem. A kurier nawet się nie pojawił. Dzwoniąc na infolinię pani nawet nie chciała wysłuchać tego do klient ma do powiedzenia. To nie pierwsza taka sytuacja. Ostatni raz korzystam z DHL.. ZaletyBrak -
~Anna / 2019-05-16 11:36Ocena: 1.33 / 5
niedostarczona przesylka w terminie, nikt przez 2 tyg. nie potrafi ustalic gdzie jest, "wyparowala"/zaginela, obsluga klienta jak I komunikacja wewnatrz firmy jak z PRL - nikt nic nie wie I szuka tygodniami, jak igly w stogu siana, bo nawet nie wie, gdzie szukac... -
~borowa / 2019-05-15 18:13Ocena: 1.00 / 5
Pracownik DHL miał dostarczyć paczkę na adres domowy. Byliśmy z mężem cały czas w domu, mimo tego paczka pojechała do sklepu "Żabka" i tam musiałam pojechać ją odebrać. Nie było żadnego awiza, ani kontaktu telefonicznego że nie może dostarczyć do domu. Wczoraj był SMS o tej paczce i że mogę śledzić i w razie niemożności odebrania przekierować. Kurier sam przekierował bo ja tego nie zrobiłam a w mailu firma DHL dziękuje mi za przekierowanie - czysta kpina. cytuję
"Szanowni Państwo,
potwierdzamy przyjęcie dyspozycji o przekierowaniu paczki do odbioru własnego w punkcie DHL ServicePoint."
Zapłaciłam za przesyłkę kurierską i jeszcze musiałam kupić dwa bilety autobusowe żeby ją odebrać.
Wmawianie odbiorcy że go nie było w domu jest czystą dziecinadą.ZaletyNie maWadyPrzesyłka zostawiona pod innym adresem. -
-
~Robert / 2019-05-15 14:53Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie raczył dostarczyć przesyłki ,byłem cały dzień w domu dokonał zwrotu nawet nie zadzwonił . nigdy nie wyśle za posrednictwem DHL . -
~Nikt / 2019-05-14 21:55Ocena: 1.00 / 5
Dno. Brak kontaktu przed dostawą. Inni kurierzy przynajmniej dzwonia i pytają sie czy jest sie w domu albo mozna sie dogadać z nimi ze sie gdzieś ich złapie, a DHL? Nic!
Nie polecam.ZaletyBrakWadyBrak kontaktu z kurierem.!!!!!!!!! -
~Kaja / 2019-05-14 21:02Ocena: 1.33 / 5
Przesyłka zamówiona 30 kwietnia.Od pięciu roboczych dni z rzędu,codziennie mam maila,że przesyłka w danym dniu będzie dostarczona,czekam codziennie w podanych godzinach a on nie przyjeżdża...Jaja sobie robią,ile można czekać! ZaletyBrakWadyNiedostatecznie przesyłek -
~Andrzej / 2019-05-14 15:30Ocena: 1.00 / 5
kiedy dostarczycie w końcu przesyłke, partacze z DHL
strona 381 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 379
- 380
- 381
- 382
- 383
- nastepna »
