Większego g*wna ze świecą szukać. Czy nadaję czy odbieram paczki to dla kuriera nigdy nie ma mnie w domu. Nie dzwoni. Wpisuje sobie w system, że mnie nie zastał i już.
Zaletybrak
Wadyignorowanie zleceń i klientów
~SD / 2019-06-11 21:39
Ocena: 1.00 / 5
Oczywiście, to standard dla DHL - czyli brak próby dostarczenia przesyłki!!! Informacja o przekierowaniu przesyłki i termin tygodniowy na odbiór. Koszt usługi 20 zł. Nie polecam tej firmy. To niewiarygodne, żeby tak firm działała w dzisiejszych czasach. To kradzież pieniędzy, nie usługa. Nie ma, co ocenić pozytywnie. Uważajcie na tę firmę. Jest wiele innych solidniejszych. Brak możliwości zgłoszenie reklamacji i skargi.
~Paulina / 2019-06-11 20:22
Ocena: 1.00 / 5
Podczas zakupów internetowych, wybierałam dostępną opcję dostawy: DHL kurier wieczorny. Informację o nieudanej próbie doręczenia przesyłki wraz z adresem punktu odbioru przesyłki otrzymałam po godzinie 13. Przed kontaktem telefonicznym z infolinią upewniłam się, że wybrałam rzeczywiście opcję kurier wieczorny. Na infolinii potwierdzono, że taka usługa była zamówiona, ale przesyłkę złożono już w punkcie odbioru, wobec czego poradzono mi, abym złożyła reklamację (interwencję) za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie dhl24.com.pl. Po złożeniu reklamacji, szybko uzyskałam następującą odpowiedź:
"Szanowni Państwo,
Niestety nie mamy możliwości odbioru przesyłki z punktu po przyjęciu jej na stan.
Przesyłka może zostać odebrana przez każdego posiadającego kod PIN oraz numer telefonu, na który został wysłany."
Uważam, że w ramach reklamacji usługa powinna zostać wykonana ponownie zgodnie ze zleceniem. Ponadto, taka praktyka może być wykorzystywana przez kurierów do tego, by nie podejmując faktycznie próby doręczenia zostawiać takie paczki w punktach odbioru. Co więcej, zapłaciłam za usługę, której nie otrzymałam.
O ile pomyłkę co do godziny dostawy jestem w stanie zrozumieć, o tyle nie mogę zrozumieć "wymurowania" ściany, z którą spotyka się klient składając tego rodzaju reklamację.
~Anonim / 2019-06-11 19:00
Ocena: 1.00 / 5
Najgorszy dostawca przesyłek
Kurier cham prostak i kryminalista, straszył mnie że mnie znajdzie bo ma moje dane i adres
Zglosilam do DHL że chcę jego dane osobowe ponieważ chcę sprawę zgłosić na policji, w odpowiedzi dostałam przeprosiny i obietnice że zostaną wyciągnięte konsekwencje względem tego człowieka.
Skończy się na upomnieniu i pogrozeniu palcem
A ja w dalszym ciągu nie wiem czego mogę się spodziewać po kimś takim jak on
ZaletyBrak
WadyBrak szacunku dla klienta
~maarzena / 2019-06-11 17:16
Ocena: 1.00 / 5
paczka wogole nie została dostarczona, po kilku interwencjach okazało się że paczka nadal leży w punkcie odbioru-2 tygodnie. Zdecydowanie nie polecam, szczególnie wysyłkę za pośrednictwem punktów Żabka
Zaletybrak
~Tubi / 2019-06-11 16:55
Ocena: 1.00 / 5
Przesyłka nie została dostarczona do domu pomino opłaty i oczekiwania na nią. Kurier postanowił zostawić paczkę w Żabce i wysłał maila, że złożyłem dyspozycję o zmianie zlecienie. To ostatnie jest nieprawdą. Obsluga klienta nie była w stanie mi pomóc ani interweniować. Nie polecam tej firmy
ZaletyNie znam
WadyWysłanie kłamliwego maila, brak pomocy ze strony BOK
~Lodz / 2019-06-11 12:18
Ocena: 1.00 / 5
Przesylka jeszcze nigdy nie zostala doreczona mi do domu. Pracuje w domu i jestem na miejscu, tymczasem za kazdym razem otrzymuje sms, iz po nieudanej probie doreczenia przesylka zostaje pozostawiona w sklepie. Nigdy jednak zadna proba doreczenia nie zostala podjeta. Kurier parkuje pod sklepem i od razu pozostawia tam wszystkie paczki. Uznaje usluge za niewykonana, placi sie za doreczenie do domu a nie sklepu. Czesto zamawiam przez internet i niestety nie zawsze jest wybor kuriera. Przy wyborze, nigdy juz nie wybiore dhl, skandalicznie niski poziom uslug
ZaletyBrak
WadyNie wykonywanie uslug
~miłośniczka szpilek i koronkowych wdzia / 2019-06-11 10:52
Ocena: 5.00 / 5
Bardzo serdecznie chciałam podziękować Panu Kurierowi - Panu Marcinowi (nr 117), który obsługiwał moje rejony zamieszkania.
A firmie pogratulować doboru rzetelnego pracownika. Oby firma zawsze miała takich kurierów.
Dziękuję za owocną współpracę.
~Niezadowolony klient / 2019-06-10 21:06
Ocena: 1.50 / 5
Kurier jeżdżący po Sieradzu po Polnej Północ to jakaś masakra jest chamski,dolicza sobie 2 ,3 zł za wniesienie paczki to jest poprostu masakra nigdy wiecej z firmy DHL nie będę odbierał paczki.
ZaletyBrak
WadyBardzo duzo
~Marta / 2019-06-10 18:12
Ocena: 1.00 / 5
Ich jakość obsługi bardzo odbiega od innych firm. Jestem wściekła ze zdecydowałam się na tę firmę. Nigdy więcej.pracownicy infolini nie mili! kurierzy ze zostawiają awizo! dowiedziałam się, ze dostarczają paczki tylko do g.17!Utrudnienia na kazdym kroku.
~Andrzej / 2019-06-10 16:31
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma.Klamia oszukują klientów paczki nie dostałem nie wiadomo co się stało.
~Katarzyna / 2019-06-10 14:33
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam!!!!!kolejny raz nie dostarczono nawet nie podjęto próby bo byłam w domu!!! Kurier nie dzwoni!!! Przychodzi tylko wiadomość że nie z mojej winy nie dostarczono!!! Dno totalne!!! Mniej niż jeden!!!! Nie ma kontaktu z nikim żeby złożyć skargę!!! Skandal
~Ola / 2019-06-09 09:41
Ocena: 1.33 / 5
Żadnego sms o paczce, telefonu od kurwiera-on sam nie był pod adresem a info na stronie że nie zastał adresata przesyłki i trzeba jechać po odbiór do jakiegoś punktu. Kolejna firma której nie polecam bardzo.
WadyBrak dostarczenia przesyłki
~Agata / 2019-06-08 12:01
Ocena: 1.00 / 5
kurier nie podjął próby dostarczenia przesyłki dostałam tylko wiadomość, że się nie powiodła po czym przesyłka została przekazana do punku odbioru, do którego jej nie dostarczono...
~Piotr / 2019-06-08 08:49
Ocena: 1.00 / 5
Zostałem okradziony rzez tą firmę. Przesyłka wysłana do mnie nidgy nie została doręczona. Reklamowałem i skarżyłem się na stronie DHL dwukrotnie. Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.
WadyNie polecam
~TK / 2019-06-08 08:19
Ocena: 1.00 / 5
Jestem rozczarowany towar który dostarczył kurier był cały zniszczony a był to prezent na urodziny
Nie polecam DHL jednym słowem tragedia
WadyZniszczony towar
~Ana / 2019-06-08 00:21
Ocena: 1.67 / 5
A mnie okradziono, paczka otwarta a potem zaklejona na wszystkie sposoby taśmą z logo DHL
~Tomek / 2019-06-07 18:31
Ocena: 1.00 / 5
Kurier zamówiony na infolinii odbiór w piątek dostarczenie do 12 w poniedziałek opłata za to prawie 50 złotych koperta i ponowny odbiór w poniedziałek po 12 zwrotny i co kurier sobie przerzucił odbiór z piątku na poniedziałek tylko co ma klient zrobić
~jerzy / 2019-06-07 15:09
Ocena: 1.00 / 5
Po prostu skandal, dziadowska firma, szczególnie jeśli czeka się na przesyłkę drogich i trudno dostępnych roślin
Zaletybrak
WadyŻadnego kontaktu z DHL
Mam wrażenie że DHL zarabia tylko na "oczekujących rozmowach reklamacyjnych przez połączenia telefoniczne"
~aleksandra / 2019-06-07 08:04
Ocena: 2.33 / 5
Serdecznie nie polecam tej firmy kurierskiej. Kurierzy dzwonią do mnie kiedy nie ma mnie w domu, a w domu czeka ktos kto ma odebrać przesyłkę i nawet nie zapukają lub zadzwonią do domu aby tą przesyłkę dostarczyć. Kiedy zmienilam datę dostarczenia paczki na nastepny dzien, dopiero za kilka dni była w punkcie DHL w Żabce. Najgorsza firma z jaka kiedykolwiek mialam styczność.
WadyBrak kontaktu z kurierem
Kurier nie dzwoni do domu aby doręczyć paczkę.