Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DHL opinie

Ocena na podstawie 7994 opinii

1.29 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.19
  • Cena
    1.33
  • Oferta
    1.33
  • Czas dostawy
    1.38
  • Cena/Jakość
    1.30

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Macko_1982 / 2019-07-11 12:32
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma jaka może być ,nikomu nie polecam. Czekam na paczkę ponad tydzień! Twierdzą, że byli 2 razy a potem dzwonili do mnie! Nieprawda, bo w domu byłem i drugą paczkę odebrałem tylko, że firmą DPD. Nie polecam bardzo gorąco!
    ZaletyBrak
    WadyOlewanie klienta, zero jakiejkolwiek informacji ze strony kuriera! po prostu dno kompletne
  • ~Kamila / 2019-07-11 12:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma jaka moze byc ,nikomu nie polecam . Zlodzieje jeszcze raz zlodzieje. Zamawiajac kuriera telefonicznie inna kwota za przesylke przy odbiorze inna cena . Po kilkukrotnych skargach reklamacjach rzadaja potwierdzenia ktorego fizycznie nie ma . Nie polecami nikomu . Chyba ze chcecie zostac oszukani
    ZaletyZadnych
    WadyW kazdym calu . Nie lojalna i nie szanujaca firma klientow
  • ~Batman / 2019-07-11 11:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Była tlko jedna próba dostarczenia paczki. Po tel którego nie odebrałam chciałam odzwonic (ok 30 min) do kuriera ale nie dobierał. Na stronie DHL pojawiła sie informacja że paczka bedzie następnego dnia, jednak nie było kolejnej próby dostarczenia. Po 2 dniach pojawiła się informacja że paczka została zwrócona do nadawcy ;( żenada, brak profesjonalizmu, nie polecam!!!
    ZaletyŻadnych
    WadyWyże wymienione
  • ~Fasolka / 2019-07-10 23:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Juz kolejny raz ginie mi paczka dostarczana przez tę firme
    Rozpatrzenie reklamacji trwaja powyzej miesiaca
    Jest coraz gorzej kurierzy nie kontaktuja sie telefonicznie paczki nie otrzymalam a w śledzeniu przesyłki widnieje jako dostarczona
    A caly dzien bylam w domu i znowu kolejny stracony czas i nerwy
  • ~Ela / 2019-07-10 21:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska pod słońcem. Kurier przeszedł samego siebie i paczkę opłaconą z góry odwiózł na magazyn Dhl (o ile w ogóle ją z zabrał z niego) że statusem "Klient odmówił przyjęcia przesyłki ". Infolinia beznadziejna. Nic nie mogą zrobić ani w żaden sposób pomóc.Nie widzą złożonej interwencji. A paczka kursuje między magazynami w różnych miastach tylko do mnie dotrzeć nie może. Tragiczna firma. Zdecydowanie nie polecam.
    ZaletyBrak
    WadyTotalny brak zainteresowania klientem. Olewatorstwo i ignorancja.
  • ~Były klient / 2019-07-10 19:43
    Ocena: 1.00 / 5
    Cały dzień czekania - kurier się nie zjawia, na e-mail przychodzi info że kurier nie zastał odbiorcy, podejmie próbę doręczenia jutro... brak słów, budynek monitorowany kuriera nie było!!!
    WadyOszukują klientów
  • ~Rob / 2019-07-10 18:32
    Ocena: 1.00 / 5
    Trzeba być skończonym idiotą by wybrać DHL. Teraz już wiem.Paczkę dostarczyli do innego miasta a ja mam wypełnić debilną reklamację i tracić czas. Najgorsza firma z jakiej korzystałem
    Zaletyżadne
    Wadydoręczają do innego miasta albo rzucają pod drzwi na korytarz , co kto lubi
  • ~niezadowolony klient / 2019-07-10 16:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier wrzuca wszystkie paczki do Żabki i ma w nosie ich rozwożenie. Sytuacja na moim osiedlu jest niezmienna od wielu miesięcy. Interwencja telefoniczna nie pomogła. Interwencja przez stronę www nie pomogła. Paczki nie odbiorę, bo nie mam jak, gdyż leżę cały czas w domu po operacji. Karygodnym jest jest takie postępowanie. Jak można kłamać, ze się kogoś nie zastało i zostawiać paczki gdziekolwiek nie będąc nawet pod domem klienta. Niech im w d*pe wszczepia chipy i rozliczają za takie sytuacje. Już dawno w innej firmie za taki stosunek do pracy taki delikwent wyleciałby z hukiem.
    ZaletyBrak
    WadyKłamstwo, zerowy kontakt, nieuczciwość
  • ~charan / 2019-07-09 17:51
    Ocena: 1.00 / 5
    Już drugi raz DHL przesyłki nie dostarczył mi do mieszkania tylko pozostawiono w sklepiku ,Żabka'
    w Redzie , pomimo , że oczekiwałem na przesyłkę w mieszkaniu !!
    Ta dzisiaj o numerze 20759870485. To nagminne działanie tego kuriera w Redzie !!!
  • ~Monia / 2019-07-09 14:19
    Ocena: 1.00 / 5
    Poznań
    Czekałam caly dzień w domu na kuriera wchodząc na numer sledzenia by dowiedzieć się co z paczką dostaje informacje ze kurier nie zastal nikogo w domu (nawet nie podjechal pod blok) a mam okno akurat na wejscie do klatki wiec wszystko widze
  • ~Piotr / 2019-07-09 14:12
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie dostarczył przesyłki, chociaż byłem w domu i czekałem, nawet widziałem jak odjeżdża z pod bramy. Nie otrzymałem nr tel. do kuriera więc nie mogłem zadzwonić. Infolinia nie działa. Przekierowanie przesyłki nie działa. DHL to dno.
  • ~Unis / 2019-07-09 07:04
    Ocena: 1.00 / 5
    Jedna z najgorszych firm kurierskich na terenie Wałbrzycha. Tragedia. Strona że śledzeniem przesyłki nie działa, strona z przekierowaniem przesyłki nie działa. Kurier nie powiadamiaja telefonicznie o dostawie, trzeba czekać od do, a ten nie przyjeżdża.nie polecam.
  • ~Bartosz / 2019-07-08 20:18
    Ocena: 1.00 / 5
    Kolejna z wielu paczek nie dotarła na czas, zawsze jest jakis problem z doręczeniem i najlepiej jak sobie sam odbiore paczkę z Przecławia oddalonego od Szczecina. Dzisiaj paczka miala do mnie dojrzeć ale po co najlepiej napisać że jest zły adres! Po telefonie na infolinię okazuje sie że adres jest poprawny-ręce normalnie opadają!
  • ~Klaudia / 2019-07-08 13:53
    Ocena: 1.00 / 5
    Witam na terenie Wodzisławia Śląskiego i okolic jeździ nieodpowiedzialny kurier, traktując czyjeś paczki jak śmieci. Nie szanuje naszych pieniędzy i podrzuca paczki pod płot, jednocześnie mając podany numer telefonu na kontakcie a człowiek w domu czeka na paczkę. Jeżeli jest się smierdzacym leniem i nie potrafi zadzwonić na domofon to niestety ale chamstwa nie wolno tolerować. Skoro nie odpowiada Panu praca to pracy jest dosyć, czasami warto iść drogi zamiatac. Nie polecam DHL-u i tak tego nie zostawie bez konsekwencji!!!!!
  • ~Dragonelu / 2019-07-08 01:18
    Ocena: 2.00 / 5
    Paczka nie znajdowała sie w podanym przez kuriera punkcie, a zgłoszenie interwencji nic nie dało i paczka rzekomo wróciła do nadawcy. Nie pocelam
  • ~Jaroslaw / 2019-07-07 06:43
    Ocena: 1.00 / 5
    Dostawy ciągle opóźnione i bzdury w informacji o statusie przesyłki
  • ~Paweł / 2019-07-06 09:40
    Ocena: 1.00 / 5
    Zamówiłem kartę SD ze sklepu elektronicznego. Po 5 dniach otrzymałem maila z informacją "Uprzejmie informujemy, że przesyłka (numer), od (nadawca) zostanie dzisiaj do Państwa doręczona przez kuriera DHL Parcel." Po kilku godzinach sprawdzam status i jest informacja, że została doręczona i jakieś nieznane mi nazwisko odbiorcy. Dzwonię na infolinię i okazuje się, że przesyłka wróciła na sklepowy magazyn. Dziwne, że pojawia się komunikat, że została doręczona a nie, że została zwrócona do nadawcy. Dodatkowo Pan z infolinii stwierdził, że zwrot do nadawcy to również doręczenie przesyłki - powinienem się cieszyć. Zapłaciłem za towar, firma DHL pobrała pieniądze, kurier w ogóle się nie skontaktował ze mną, paczka wróciła do nadawcy ale tak naprawdę wszystko zostało zrobione prawidłowo - w końcu paczka została doręczona. Ta firma to śmiech i żenada. Dziwię się, że takie coś jeszcze funkcjonuje na rynku. Dla mnie to jest okradanie ludzi, pobieranie pieniędzy za niewykonaną pracę a że kwota jest niska, prawnie nic z tym nie można zrobić. Świetny pomysł na biznes!!!
    Zaletybrak
    WadyNiedostarczona przesyłka (nadawca zmienił firmę kurierską)
    Brak kontaktu ze strony kuriera
    Mylący status przesyłek ("Dostarczona" zamiast "Zwrot do nadawcy")
    Lekceważące podejście ze strony pracowników infolinii (Tekst "zwrot do nadawcy też jest dostarczeniem" jest niedopuszczalny)
  • ~jula / 2019-07-06 09:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Mama cały dzień siedzi i czeka na kuriera , a ten jak zwykle zostawia paczkę gdzie chce, zapłaciłam za dostarczenie do domu , a nie do punktu odbioru, kurier leń , który zostawia paczki gdzie chce.
  • ~Ila / 2019-07-05 20:30
    Ocena: 3.67 / 5
    Olewczy stosunek do klienta, chamska rozmowa z kurierem , który bezczelnie się rozłączył. Niby proba doręczenia paczki się nie powiodła, żałosne. 5 osób w domu i nikt mu nie otworzył. Haha
    ... Ale niech mu!!! Odwalił robotę byle jak, zresztą jutro sobota, chce mieć chłop wcześniej weekend. Po złożeniu skargi odzew z centrali natychmiastowy, profesjonalne podejście do klienta. Co do kuriera- ręce opadają. Zawiodłam się i tyle...
    ZaletyKontakt i odzew z centrali na skargę natychmiastowy.
    WadyStała taktyka- nie zastali w domu. Potwierdzam wszystko co napisali wszyscy moi przedmówcy.
  • ~Dawid / 2019-07-05 16:15
    Ocena: 2.00 / 5
    Jedna Wielka Porażka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szkoda Więcej pisać!
Dodaj własną opinię »