strona 370 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 368
- 369
- 370
- 371
- 372
- nastepna »
-
~Tomek / 2019-07-31 08:30Ocena: 1.00 / 5
Żaden z kurierów nie odbiera telefonu. Zero kontaktu. Nie polecam firmy. -
-
~Tomek / 2019-12-18 15:58Ocena: 1.00 / 5
Dostawca zostawił awizo mimo że były osoby w domu do odebrania po czym odesłał paczkę. ZaletyBrakWadyKurierzy, brak szacunku do klienta -
~Tomek / 2020-01-15 16:20Ocena: 1.00 / 5
Po dłużej przerwie zaryzykowałem zamówienie kuriera DHL, niestety po raz kolejny się zawiodłem.
Nie wiem po co przy zamówieniu podaje się godziny odbioru, dopisuje, że to firma, która działa w konkretnych godzinach, skoro kurier zamyka zlecenie, bo "nie było nadawcy na miejscu". Poprzednio przez cały dzień nie ruszałem się z domu i była identyczna historia.ZaletybrakWadykurierzy olewają odbiór paczek od klientów indywidualnych wpisując nieobecność nadawcy -
~Tomek / 2020-01-17 16:04Ocena: 1.00 / 5
Szkoda liter na opis (tym bardziej dłuższy, do którego zmuszają) -
~Tomek / 2020-04-30 16:46Ocena: 1.00 / 5
na stronie informacja, że przesyłka dostarczona. nikt nie wiem gdzie jest, kto dostarczał, kiedy będzie u mnie. -
~Tomek / 2020-12-04 15:12Ocena: 1.00 / 5
Brak kontaktu z kurierem.
Brak możliwości dodzwonienia się na infolinię, automat rozłącza rozmowę.
Omijać z daleka! -
~Tomek / 2021-06-02 09:29Ocena: 1.00 / 5
Brak kontaktu. Niedostarczanie, brak informacji. Dramat -
~Tomek / 2021-11-24 10:20Ocena: 1.00 / 5
DHL to rzeczywiście substandardowa jakość usług. W średniej wielkości mieście system DHL zakwestionował prawidłowość adresu odbiorcy (adres prawidłowy, pełny, z nr telefonu odbiorcy). Wg DHL ogólny kod pocztowy miasta to nieprawidłowy adres - powinien być kod dla właściwej placówki Poczty Polskiej - z tego powodu przesyłka nie została wydana do doręczenia. Kontakt z infolinią też sprawy nie załatwia - należy złożyć pisemną reklamację. jedyne co można by było tak naprawdę reklamować to defekt mózgów zarządzających ta firma, ale na to jest za późno. ZaletyNiebrzydkie logoWadyNie robią tego, za co biorą pieniądze -
-
~Tomek / 2022-09-06 11:06Ocena: 1.00 / 5
Ta firma to porażka na całej linii. Przesyłka odebrana przez kuriera w dziwnych okolicznościach zaginęła. Ponad miesiąc wielokrotnego dzwonienia i nikt nic nie wie. Ludzie pracujący w tej firmie mają wszystko głeboko w nosie. Odradzam korzystania z usług tej firmy. ZaletyBrak zaletWadyObsługa klienta to porażka. -
~tomek / 2022-09-21 14:49Ocena: 1.00 / 5
Ekstremalnie beznadziejna obsługa, gigantyczne chamstwo i bezczelność kuriera DHL ze Skierniewic, WON stąd. nigdy więcej !!!! Zaletynie maWadybeznadziejna obsługa, gigantyczne chamstwo i bezczelność kuriera DHL ze Skierniewic, -
~Tomek / 2022-10-17 15:01Ocena: 1.00 / 5
Dhl przemienił moją paczkę i stwierdził że jest to paleta a kurier odbierając wziął pod pache i załadować na auto to była dziewczyna do tego dhl stwierdził wagę154 kg i chcę odemnie 396 zł oprócz tej 100 co zapłaciłem za nadaną paczkę nie chcą konkretnie udowodnić jakimiś zdjęciami jaka wielka była moja paczka dług poszedł do windykacji proszę o pomoc kogoś kto już takie oszustwo ze strony dhl przerabia i wygrał kontakt 783610914 WadyOszustwa wyłudzenia -
~Tomek / 2022-10-21 10:06Ocena: 1.00 / 5
jednym słowem dramat pod kazdym wzgledem dodzwonic sie na infolinie i uzyskac jakas pomoc graniczy z cudem -
~Tomek / 2022-10-29 21:17Ocena: 1.00 / 5
Dno i 3m mułu. Kilka dni moja paczka jest przetrzymywana w sortowni. Po telefonie rano pani powiedziała, że kurier będzie dzisiaj. Dzwonie o 16 i słyszę że.... kurier znów paczki nie wziął. Bedę unikał tej firmy jak ognia. -
~Tomek / 2022-11-22 11:03Ocena: 1.00 / 5
W trakcie doręczenia zmieniana dowolnie data doręczenia. Dodzwonienie się niemożliwe, rozmowa tylko z automatami. -
~Tomek / 2023-01-31 13:22Ocena: 1.00 / 5
Porażka czekam w domu od 11 a o 13 dostaje SMS że paczka po nie udanej próbie doręczenia znajduje się w Żabce.A ja czekam na kuriera a jemu po prostu nie chce sie chodzić. Nie polecam WadyOlewanie klientów -
~Tomek / 2023-04-12 17:35Ocena: 1.00 / 5
Bez próby doręczenia status paczki "nie zastano nikogo pod adresem " brak kontaktu z kurierem .Firma nie chce brać odpowiedzialności za nie dostarczone przesyłki ZaletyBrak -
-
~Tomek / 2023-06-15 11:23Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska w tym kraju, przesyłka nadana w poniedziałek, miała być we wtorek na miejscu, jest czwartek i zadzwoniła Pani z Infolinii z informacją , że może dowiozą w piątek i, że przeprasza.
Kurierzy tragedia!!! Niekontaktowi, nieuprzejmi, niemoty, straszne. Nie wiem za co się płaci w tej firmie.
Nie kupuję , jeżeli dostawca dostarcza DHL, za każdym razem już pytam i odradzam korzystanie.ZaletybrakWadypatrz wyżej -
~Tomek / 2023-08-07 13:45Ocena: 1.00 / 5
Bandyta-wypierdek z dhl z Piotrkowa jeździ elektrycznym busem ZaletybrakWadysame -
~Tomek / 2024-08-02 10:58Ocena: 1.00 / 5
Kurier wpisuje że odbiorcy nie było w domu, bo nie chce mu się dostarczyć paczki? Żenada. Nie ma normalnej infolinii żeby przypadkiem ludzie nie zjedli obsługi za te skandale ZaletyBrakWadyWszystko -
~Tomek / 2024-09-02 12:05Ocena: 1.00 / 5
paczka zawsze spużniona kurier nigdy nie odbira telefonu Zaletybrak zaletWadyczas dostawy,kontakt
strona 370 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 368
- 369
- 370
- 371
- 372
- nastepna »
