strona 365 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 363
- 364
- 365
- 366
- 367
- nastepna »
-
~Teresa / 2021-04-20 18:47Ocena: 1.00 / 5
Mimo że dwa dni z rzędu siedziałam w domu to otrzymałam wiadomość, że dostarczenie przesyłki było niemożliwe. Ciekawe co stało na przeszkodzie. To już nie pierwszy raz. To firma która zajmuje się nie dostarczaniem przesyłek. Masakra. NIE POLECAM!!!!!! -
-
~Teresa / 2021-12-22 19:01Ocena: 1.00 / 5
Co tu dużo mówić.ŻENADA. Co prawda nie wybierałam tej firmy,ale firma wysyłająca towar niby losowo.Zamawiając towar miałam info ,że paczkę dostanę w poniedziałek..a już środa.W statusie przesyłki napisano ,że była dwukrotna próba dostarczenia.Dziwne..bo od kilku dni w domu w tych dniach przebywa kilka osób.W dodatku był SMS że w danych godzinach w poniedziałek będzie kurier.I gówno. Jechał i przejechał.Inne firmy dzwoniły kiedy nie mogły trafić.Zresztą nawigacja powinna pokazać.
.ZaletyŻadnych !!!WadyFirma nie spełnia wymogów czasów obecnych. -
~Teresa / 2022-08-23 11:03Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam tej firmy kurierskiej, biorąc 2 dni urlopu tylko po to aby odebrać paczkę za każdym razem dostaje odpowiedź że kurier nie zastał nikogo w domu gdzie ja od rana do wieczora siedzę w domu i czekam na kuriera , kurier ani razu nie pojawił się z przesyłką a mimo to twierdzi że nie było nikogo w domu,kłamią w żywe oczy beznadziejna firma nie polecam nikomu nigdy więcej nie skorzystam z tej firmy kurierskiej totalna porażka -
~Teresa / 2023-11-17 16:45Ocena: 1.00 / 5
DHL najgorszy dostawca. Nie potrafią wyjść na przeciw odbiorcy towaru. Jak można dwa razy o tej samej porze przyjść do kogoś z paczką? Jeśli kogoś nie ma rano , to próbujemy po południu . Ale po co się wysilać. Gdybym ja tak pracowała , to już dawno … szkoda gadać . Masakra !!! Z DPD nie ma takich problemów . Jeśli kogoś nie zostawią paczkę u sąsiadki a DHL zero wysiłku . Już nigdy nie skorzystam!!! ZaletyŻadnychWadyTylko wady -
~Teriana / 2020-12-14 15:08Ocena: 1.00 / 5
Mie polecam tej firmy DHL
Najgorsza firma kurierską jaka poznałam
Nawet przesyłki nie Uma doręczyć do domu
Konkretnie to miasto Grudziądz, masakra jak oni tam pracuje.... -
~Termidena / 2023-10-06 11:19Ocena: 1.00 / 5
Kurierzy nie dostarczają przesyłek. Mają numer adresata a nie dzwonią pod dany numer telefonu. Mimo czekania w danym dniu na paczkę pod danym adresem oddana do POPu bez próby dostarczenia. Ostatni skorzystałam z ich usług. Kontakt z infolinią ciężki ale jednak możliwy. ZaletyBrakWadyPowinni zakończyć interes mając tyle wad -
~TERMINATOR / 2020-02-11 11:00Ocena: 1.00 / 5
Nic dodac nic ująć najbardziej denna firma kurierska kompletne dno dno i raz jeszcze dno
Bylo by po 0 gwiazdek sle tak sie nie da niestetyZaletyJakie zalety brakWadyCala firma jest jedna wada -
~Terra / 2021-03-16 18:32Ocena: 1.00 / 5
Nie rozumiem po co dajecie w wiadomości zakres godzin doręczenia paczki skoro kurierzy się tego nie trzymają? Miała być w godzinach 11-13 paczka i po zadzwonieniu do kuriera po 18 krzyczy, że się nie wyrobi. Po co te daty i godziny skoro się tego nie trzymacie? WadyNie na czas -
-
~Tesa / 2023-07-04 17:32Ocena: 1.00 / 5
Przesyłka nigdy nie na czas, trudny kontakt z oddziałem. Jestem skłonna zrezygnować z zakupu jeśli nie będzie innej opcji dostawy niż DHL. Po co awizowac przesyłkę jeśli wiadomo, że nie dotrze ona w wyznaczonym terminie. Organizacja coś szwankuje. ZaletyNie maWadyPrzedwczesne awizo przesyłki albo przesyłka opozniona -
~Tessa / 2023-07-03 13:32Ocena: 1.00 / 5
Przesyłka nie dotarła pod wskazany adres pozostawiona w innym punkcie -
~Tetiana / 2023-04-06 17:16Ocena: 1.00 / 5
Dwie ostatnie paczki nie były doręczone do domu, choć byliśmy stale na miejscu.
Ciągle otrzymuje taki komunikaty "kurier nie zastał nikogo pod podanym adresem, nie mógł dostarczyć przesyłki", ale tego samego dnia otrzymywaliśmy paczki od innych firm dostawczych. I to regularnie zdarza się z kurierami tej firmy.Wadynieuzasadnione przekierowanie paczek do punktów odbioru -
~Tezeusz / 2024-04-11 20:52Ocena: 1.00 / 5
W ciągu dwóch dni czekałem cały czas na kurierów, którzy tylko zaznaczali pod wieczór, że mnie nie zastali, gdy skończył im się czas na dostarczenie przesyłek. Na infolinii przyznali, że nawet nie podjęto próby dostarczenia tych przesyłek i faktycznie nie powinno to mieć miejsca. Straciłem całe 2 dni na czekanie oraz nie otrzymałem swojego zamówienia. ZaletybrakWadyignorowanie klienta, nagminne kłamstwa kurierów -
~Ther / 2021-01-25 19:36Ocena: 1.00 / 5
Brak kontaktu z kurierem. Żadnej pomocy ze strony konsultantów - jedyna ich rada to to co podaje strona internetowa i żeby siedzieć trzy dni robocze i oczekiwać paczki w godzinach pracy kuriera - 8.00 - 19.00
To chyba firma dla emerytów?ZaletyBrakWadyMalo elastyczna, nie proponuje żadnych rozwiązań problemu. Brak możliwości odebrania paczki, no chyba że ktoś chciałby ponad 100 kilometrów do oddziału jechać. -
~Thomas / 2024-01-05 00:32Ocena: 1.00 / 5
DHL!!! Paczka wysłana przed świętami dokładnie 20 grudnia nie dotarła do odbiorcy do dzisiaj. Dzwoniac na infolinię nie dowiedziałem się nic więcej niż na śledzeniu paczki. Totalna porażka ZaletyZero zaletWadyWszystkie możliwe, kurier nie odebrał paczki w wyznaczonym terminie no i przesyłka nie dotarła do dziś dzień -
~Timo / 2020-04-09 11:54Ocena: 1.00 / 5
Kurier zostawia awizo i "niepowodzenie w doręczeniu paczki", gdy cały dzień przebywałem w domu i czekałem na nią. Brak możliwości dodzwonienia się do centrali ani do kuriera.
Inny przypadek: został zamówiony do mnie kurier DHL przez osobę trzecią z zaznaczeniem, że odbiór ma odbyć się do czwartku. I co? I kurier przyjedzie po paczkę w piątek, kiedy mnie w domu nie ma.
Zero profesjonalizmu. PorażkaZaletyBrakWadyCała firma -
~Tina / 2021-04-21 13:53Ocena: 1.00 / 5
Brak kontaktu z kurierem, brak numeru telefonu do kuriera, brak ponownego dostarczenia przesyłki. Najgorsza firma kurierska !!! -
-
~TINGO / 2024-06-19 17:28Ocena: 1.00 / 5
Jedno wielkie nieporozumienie....Kurier zamówiony 13.06., następnego dnia (14.06) ma odebrać przesyłkę, nie zjawia się jaśniepan. 17.06 dzwonię na infolinię, oczywiście po parunastu próbach połączenia z konsultantem udaje się... i tylko tyle, bo Pani mówi, że kurier nie odbiera telefonu a mi numeru nie może podać, bo ma tylko prywatny- proszę dzwonić jeszcze raz jeśli kurier nie odbierze przesyłki do 16 - no i nie odebrał, a ja dzwonię, i co? 90minut i nikt nie odebrał, wszyscy byli bardzo zajęci...Kurier zjawił się po przesyłkę 19.06., która już była wysłana DPD. DHL to prawdziwe dno...nie polecam!!! ZaletybrakWadydużo wad -
~Tini / 2022-08-09 19:45Ocena: 1.00 / 5
Firma DHL odgórnie wybrana przez Nadawcę do dostarczenia paczki. Kurier nawet nie pojawił się pod wskazanym adresem, gdzie oczekiwała na niego osoba ze wszystkimi danymi do odbioru paczki. A przed planowanym czasem dostawy, wiadomość e-mail, że kurier nie zastał nikogo pod wskazanym adresem. Kpina z klienta. Kurierzy myślą, że są cwani i robią tak, by im było wygodnie. Nie przyjedzie pod wskazany adres, a potem wciskają ludziom, że przecież nikogo nie było w domu. Robią sobie żarty z ludzi i tyle. Sama osobiście nie wybrałabym tej firmy kurierskiej, jednakże było to odgórnie wybrane przez danego Nadawcę. Nie polecam!!! ZaletyBRAKWadyBRAK PRÓBY DOSTARCZENIA POD ADRES
KURIER DLA WŁASNEJ WYGODY ZOSTAWIA PACZKĘ W PUNKCIE ODBIORU -
~Tito / 2019-12-23 22:13Ocena: 1.00 / 5
To jest kpina a nie firma kurierska. Brak kontaktu z klientem chociaż życzą sobie nr telefonu komórkowego, dostawa POD CAŁKIEM INNY ADRES NIŻ PODANY jako alternatywny - widzimy się w sądzie !!! Tego tak łatwo nie odpuszczę bo wartość przesyłki to ok 2000 zł Kontakt z infolinią nie istnieje, za każdym razem przekierowanie do automatu. jedynie dostępny Chat przez stronę a obsługa CHAMSKA i NIEKOMPETENTNA. Jak się wam tak nie podoba w tej firmie to rezygnujcie a nie odstawiacie wielce zapracowanych. Proponuję przenieść się do szpitala polatacie trochę ze ścierą, poprzebieracie pacjentów to wam się odmieni. OSTRZEGAM - NIE KORZYSTAĆ ZaletybrakWadynieterminowość, brak kontaktu z klientem, brak kontaktu z infolinią, bezczelność obsługi, dostawa pod całkiem obcy adres -
~Titsss / 2021-02-01 09:52Ocena: 1.00 / 5
Zły adres wpisali i przez trzy dni paczka do mnie nie mogla dotrzeć, kurierka przez telefon nie miła, nigdy więcej nie będę korzystała z dhl
strona 365 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 363
- 364
- 365
- 366
- 367
- nastepna »
