Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DHL opinie

Ocena na podstawie 7993 opinii

1.29 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.19
  • Cena
    1.33
  • Oferta
    1.33
  • Czas dostawy
    1.38
  • Cena/Jakość
    1.30

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~T / 2023-06-03 14:10
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier bez uzgodnienie zostawił paczkę w innym lokalu.
  • ~T / 2023-11-24 10:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Żenada. Czekam na paczkę od tygodnia bo nadawca podał zły adres. Infolinie, wyjaśnienia itd. Czas przeczytania maila z wyjaśnieniem +24h czasu oczekiwania. Później blednie wysłany mail przez obsługę klienta i znowu kolejne wyjaśnienia i kolejne 24h….a ze piątek…to kolejne dwa dni oczekiwania bo weekend (SIC!!!)… a paczka leży na magazynie kilometr ode mnie i nie mogę odebrać….bo nie i ch…. Nigdy więcej nie wyślę nic więcej DHL. Nigdy! Już poczta Polska działa lepiej…
  • ~T / 2023-11-30 13:24
    Ocena: 1.00 / 5
    DHL, jeszcze nigdy nie udało mi się otrzymać zamówienia bez problemu, zawsze coś a zgłosić się na infolinię po jakieś informacje dotyczące paczki graniczy z cudem. Paczka powinna dotrzeć 3 dni temu, co chwilę przychodzą wiadomości że kurier odebrał powoził paczkę po mieście i z powrotem odwiózł do punktu nawet Pani na infolinii była zdziwiona że tak jest namieszane. Dzwoniąc do kuriera z zapytaniem o paczkę nie raczy odebrać telefonu, mija kolejny dzień,zmiana kuriera i o godzinie 13 przyszła 2 wiadomość ze zmiana czasu dostawy,z godz 14:00 na 17:30-19:30 a na lokalizacji kuriera aktualnie pokazuje ze znajduje się 2 bloki dalej (200m)kurier oczywiście nie odbiera telefonu. Jedna wielka porażka,
    ZaletyBrak jakichkolwiek zalet,
    WadyNiekompetencja na każdym kroku.
  • ~Ta firma to jakieś dno / 2020-01-24 10:39
    Ocena: 1.00 / 5
    Cała ta pseudo firma to jedno wielkie nieporozumienie, nie wiem jak takie dziadostwo ma prawo bytu na naszym rynku. Z dostarczeniem paczek są wiecznie problemy bo lewusom nie chce się podejść do drzwi, wola wywalić paczki w jakimś punkcie odbioru niż ja dostarczyć do odbiorcy... Dziś trafiłem na wisienke na torcie mianowicie 2-metrowego grubasa, rzucajacego paczkami, nie potrafiącego sie składanie wypowiedziec... Tak zobaczyłem Shreka jeszcze bardziej beszczelnego i wrednego niż ten z kreskówki... Nigdy więcej nie zamówię niż w tym (... Tutaj się lepiej przygryze...). Zrobiliby klienta przysluge ogłaszając upadłość.
    WadyMożna wymieniać bez końca...
  • ~Tabrafix / 2023-03-28 11:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka że sklepu internetowego wróciła do nadawcy, choć nigdy nie dotarła do punktu odbioru. Firma DHL odpowiada "być może była awaria, proszę kontaktować się z nadawcą". Zero odpowiedzialności za nie wykonanie opłaconej usługi.
  • ~tad / 2022-06-20 17:43
    Ocena: 1.00 / 5
    trzykrotnie czekalem na przesylke kurier ani raz nie dotarl a w sledzeniu info ze nikogo nie zastal tak dupianej firmy jak dhl nie spotkalem
  • ~Tadek / 2021-11-26 15:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Odradzam !!!
    Najpierw przesyłka zamiast do woj.łódzkiego trafiła do Bielska-Białej bo oni,cytuje ..."nie jeżdżą po kodach pocztowych tylko po ulicach " ....???????????? Potem przesyłka czekała dwa dni w sortowni w Łodzi, a teraz zaginęła w akcji, a infolinia DHL lekceważąco każe czekać kolejne 3 dni do poniedziałku.
    Żarty sobie i z klientów i z odbiorców robią.
    ZaletyBrak
  • ~Tadeusz / 2019-09-13 09:43
    Ocena: 1.00 / 5
    To jest dramat. Jeśli kurier nie chce dostarczyć paczki to zaznacza, że adresat nieobecny. Potem przesyłki leżą na magazynie i czekają nie wiadomo na co. Osoby na infolinii mają wszystko w nosie i nic nie mogą zrobić (po co ich zatrudniać?). Jak ktoś mi coś wyśle dhl to wiem, że będą problemy. Nigdy dhl nie dostarczył mi przesyłki normalnie i na czas. Jedną przesyłkę kurier zgubił lub ukradł. Wszyscy w dhl ściemniają i grają na czas jakby - sprawa dla organów ścigania.
    Zaletybrak
    Wadyokłamują klienta, nie dostarczają przesyłek, wysokie ceny, gubią lub kradną przesyłki wartościowe, brak wsparcia na infolinii, podsumowując mają cię w d...
  • ~tadeusz / 2020-05-26 11:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma DHL to oszuści.Przesyłek nie dostarczają do domu odrazu jadą do punktu i tam zostawiają a odbiorcy wysyłają ze nikogo nie zastali w domu. Zdarzyło sie to już pora z czwarty na infolinii natomiast udają głupa że nie są w stanie tego sprawdzić.
    ZaletyBrak zalet firma oszust nie dostarcza przesyłek do klienta
    WadyCała firma dhl to jedna wada
  • ~Tadeusz / 2020-09-10 18:56
    Ocena: 1.00 / 5
    pani przyjmująca przesyłkę pomyliła adres i paczka z Dani wróciła z powrotem,
    pomyliła również adres nadawcy
  • ~Tadeusz / 2021-06-12 06:59
    Ocena: 1.00 / 5
    REJestracja na stronie opóżnona .
    Np. 10.06 godz.0.52 przyjęcie do sortowni w Tychach
    11.06 godz.11.54 przesyłka przeznaczona do dostarczenia w dn. 14.06 w Sosnowcu.
    Gdzie rzetelność i gwarancja 48 godzin dostawy?
    Unikać !!!!!!!!!!!!!!!!!
    ZaletyBrak
    WadySame
  • ~Tadeusz / 2021-11-09 15:01
    Ocena: 1.00 / 5
    pomimo podanego telefonu na przesyłce kurier nie zadzwonił że przyjeżdża ani nie zostawił awiza, zero zainteresowania,
    najgorsza firma z jaką miałem do czynienia, nie polecam nikomu
  • ~Tadeusz / 2022-04-10 14:40
    Ocena: 1.00 / 5
    dhl po reklamacji potwierdził, ze zagubili paczkę o wartości kilku tysięcy złotych,oddali pineiądze tylko za zawartość przesyłki, nie oddali pieniędzy za niewykonaną usługę i ubezpieczenie, ubezpieczenie niepotrzebnie zakupione na ich stronie, skoro nie rozpatrzyli zadośćuczynienia,paczka ubezpoiecznie 5000 złtych,sprawa trafiła do adwokata celem zasądzenia o i odzyskania poniesionych kosztów na przesyłkę, wyjasnienia, odzyskania kosztów sądowych i zastępstwa procesowego.
    Zaletyżadne
    Wadynaciąganie na ubezpieczenie, zagubienie paczki, nieoddanie pieniędzy za niewykonaną usługę.
  • ~Tadeusz / 2023-12-08 11:28
    Ocena: 1.00 / 5
    Przesyłka odebrana od dostawcy 05.12.2023 dostawa do paczkomatu. 06.12.2023 nieudana próba doręczenia? kontakt z kurierem paczkomat zepsuty. Dzwonię do obsługi paczkomatu czynny i posiada wolne miejsca. 07.12.2023 nieudana próba doręczenia, telefon do kuriera przekazał paczkę koledze aby ten dostarczył do domu, w domu nie ma nikogo przez 3 dni, proszę o telefon do kolegi, tak oczywiście od tej pory nie odbiera. Telefon do DHL, przesyłka w doręczeniu, reklamacja przez formularz, przesyłka w drodze. " nie mamy pana płaszcza i co nam pan zrobi ". Żeby było śmieszniej w paczce jest płaszcz.
    Zaletybrak
    Wadybrak konstruktywnej rozmowy.
  • ~tajemnica / 2021-03-11 07:41
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie dostałam żadnej informacji na ‚mejla’ o tym że kurier ma przyjechać, paczka była opłacona, jak się okazało została również dostarczona i podpisana ale nie przez żadną osobe z mojego domu czy też przeze mnie. Pani kurier powiedziała że ‚przerzuciła paczke przez brame’ i podpisala :)
    Cóż mogę więcej napisać, żenada.
    Jeszcze zarzuciła mi że ściemniam i chcę drugą paczkę, tak się nie robi, poniesie konsekwencje i to nie małe, a jak jej powiedziałam czy się dogadujemy czy mam to dalej zgłaszać to z pewnością siebie powiedziała że jak najbardziej zgłaszać bo nic jej i tak nie zrobią? :)
    Wadybrak informacji o paczce
    dostarczenie paczki bez informacji o dostawie
    podpis złożony przez kuriera zamiast odebrać (gdzie tak robić nie można)
  • ~tajemnica / 2023-08-26 03:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier dhl-u nie zadzwonił na nr telefonu że jest z paczką/do dzwonka przy bramie, mam podejrzenia że w ogóle nie zajechał pod dom, dostałam informacje że paczka przyjdzie między 8:45-10:45, po 11 dostałam sms że paczka została skierowana do punktu odbioru bo nikogo nie zastano w domu pomimo że w domu były 3 osoby, bardzo nie polecam tego przewoźnika, same problemy, czekałam na ważna paczkę od rana pod telefonem, a jej nie dostałam i musiałam jeszcze sama się kierować do punktu odbioru.
  • ~tak / 2022-04-12 17:45
    Ocena: 1.00 / 5
    bardzo slabo. spozniaja sie juz pare godzin. nie polecam najgorsza firma kurierska.
    Wadywszystko
  • ~Talarek / 2020-12-04 12:49
    Ocena: 1.00 / 5
    Czekam na paczkę 2 tygodnie kurier raz podjechał pod blokpo czym odjechał
    WadyJedno wielkie gówno
  • ~Tamara / 2023-12-08 18:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Chyba najgorsza firma kurierska zero kontaktu z kurierem masz się domyślać kiedy przyjedzie
    ZaletyBrak
  • ~Tania / 2023-09-08 10:32
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka została uszkodzona przez kuriera. Żadnych odszkodowań nie dostałam. Nie polecam.
Dodaj własną opinię »