Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DHL opinie

Ocena na podstawie 7993 opinii

1.29 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.19
  • Cena
    1.33
  • Oferta
    1.33
  • Czas dostawy
    1.38
  • Cena/Jakość
    1.30

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Szczery / 2024-06-26 16:33
    Ocena: 1.00 / 5
    Bojkotuję każdą firmę która będzie współpracować z tą firmą, nawet gdybym u konkurencji miał zapłacić dwa razy tyle!!!

    DHL to kpina, kpina i plucie w twarz wszystkim którzy korzystają dobrowolnie a co gorsza jeżeli są zmuszeni do skorzystania z ich "usług"!!!
    ZaletyBrak
    Wady-Brak kontaktu!
    -Brak przesyłki
    -Przesyłka nieodebrana
    -Chamstwo
    -
  • ~SZCZUR / 2025-11-13 21:29
    Ocena: 1.00 / 5
    WTEJ FIRMIE dhl HYBA PRACUJĄ ANALFABECI BO NIE UMIEJĄ CZYTAĆ ADRESÓW POCZKA TRAFIŁA CAŁKIEM POD INNY ADRES NAJGORSZA FIRMA KURIERSKA W POLSCE
    ZaletyŻADNE
    WadyNIEDOSTARCZAJA PRZESYŁEK POD WSKAZANY ADRES
  • ~SZCZUR / 2025-11-30 21:48
    Ocena: 1.00 / 5
    ludzie uważajcie firma dhl podraia podpisy i nie dostarcza przesyłek mój podpis został podrobiony przez kuriera żeby tylko żeby odchaczyć że przesyłke dostaczył
    ZaletyZadne
    Wadykurier dhl nie umie czytać adresów
  • ~Szczurek11 / 2025-03-24 09:09
    Ocena: 1.00 / 5
    firma DHL jest najgorszą firmą kurierską nawet nie umią czytać ponieważ ppaczke przesłali na niewłaściwy adres a potem odesłali do nadawcy adres był bardzo czytelny a oni terez nie przyznawająsię do błendu pieniądze za przesyłke zabrali a nie dostarczyli jest to naciąganie klijentów dziadoska firma DHL
    ZaletyZadnych
    Wadynie umią czytać adresów pod właściwe wysyłać wysyłają gdzie chcą
  • ~Szip84 / 2021-03-24 05:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak kontaktu z firmą DHL Parcel. Brak telefonu od kuriera, brak awiza. NAJGORSZA FIRMA KURIERSKA!!!!
  • ~Szop / 2023-09-08 10:16
    Ocena: 1.00 / 5
    paczka nie dotarła na czas i została uszkodzona
    paczka była dobrze zapakowana, ale nadal była uszkodzona
  • ~SZYM / 2019-02-07 15:09
    Ocena: 1.00 / 5
    DNO I JESZCZE RAZ DNO!!! NIGDY WIĘCEJ. KURIER NIE DORĘCZA PACZEK TYLKO ZOSTAWIA JE W ŻABCE.
    ZaletyŻADNYCH
    WadySAME
  • ~Szym123 / 2022-09-28 16:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier zostawił przesyłkę warta 400 zł na płocie u sąsiada, nikogo nie poinformował
    ZaletyBrak
    WadySame wady
  • ~szymon / 2019-04-19 17:32
    Ocena: 1.00 / 5
    od trzech dni corka jest w domu i czeka na przesylke teraz juz placze a dhl twierdzi ze nikogo nie bylo w domu , zadnego telefonu ,po prostu nie jezdza tylko od razu odwoza do magazynu za miastem , polecam paczkomaty inpost a jak juz musi byc kurier to lepiej dpd
  • ~Szymon / 2019-07-05 09:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Niby kurier, a człowiek czuje się jak w paczkomacie...

    Dostawa miała być w godzinach 18-22, ale ku mojemu zdziwieniu o godzinie 15 (przed "niby" dostawą) otrzymuje SMS'a o nieudanej próbie doręczenia oraz konieczności odbioru w punkcie...XXI wiek - znana firma kurierska - Polska. Kontaktu z kurierem BRAK, przesyłkę można sobie śledzić na zasadzie (dostawa będzie o...) - NO NIE BYŁO. Elastyczności BRAK.

    Szczerze to jestem przekonany, że żadnej próby doręczenia nie było. Przecież to takie wygodne - nie zabrać z magazynu i niech sobie sam odbierze...NIE POLECAM NIKOMU. Następnym razem tylko Paczkomaty albo coś innego, bo w sumie i tak sam biegasz za tą przesyłką jak jakiś pajac.

    Czas dostawy oceniam również na jedną gwiazdkę - bo w sumie to żadnej dostawy się nie doczekałem.
    Zaletybrak
    Wadybrak kontaktu, olewczy stosunek do klienta, ,,odbierz sobie sam"
  • ~Szymon / 2019-09-18 14:18
    Ocena: 1.00 / 5
    Są fatalnie, żadnego kontaktu, same roboty nie ludzie.
  • ~Szymon / 2021-01-20 23:53
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie pofatygował sie zeby zadzwonić, nie pojawił się po odbiór paczki, nawet nie otrzymałem żadnej informacji ze anulowano moje zamówienie. Bardzo nie polecam
  • ~szymon / 2021-01-28 19:13
    Ocena: 1.00 / 5
    kurier napisał że pojawi się z paczką danego dnia lecz nie dotarł!!!
    Zaletybrak
    Wadymnóstwo
  • ~Szymon / 2021-08-25 13:00
    Ocena: 1.00 / 5
    Przesyłka ze sprzętem elektronicznym zostawiona pod drzwiami na deszczu bez żadnej informacji mailowej czy telefonicznej.
  • ~Szymon / 2022-04-02 19:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Oczywiście pełen profesjonalizm , kurier zawsze zjawia sie na czas i dzwoni przed każdym doręczeniem paczki , polecam ! Szeczgólnie gdy ma sie dużo czasu zeby pisać do sprzedawcow , żeby wytłumaczyli debilom z DHL , że paczki trzeba doręczyć !!!
    ZaletyKurier nigdy nie dostarcza paczek ! Polecam wszystkim tym którzy nie chcą mieć dostarczonej paczki!
  • ~Szymon / 2023-06-16 12:00
    Ocena: 1.00 / 5
    Dostałem w środę maila, że przesyłka zostanie dostarczona w czwartek. W piątek wciąż jej nie ma, a na stronie jest informacja, że będzie dostarczona w kolejnym dniu roboczym, czyli w przyszłym tygodniu. Zadzwniłem, na infolinię i powiedziano mi, że w magazynie tak ustawili doręczenie i nie wiedzą dla czego i nic z tym zrobić nie mogą, a jak chcę to mogę zrobić zgłoszenie na interwenci dhl, ale terminu dostarczenia przesyłki i tak to nie zmieni. Spróbowałem zrobić takie zgłoszenie, ale system mi go nie przepuścił. Zdecydowanie nie polecam DHL. Ostatnio mojej żonie też odwlekali dostarczaie paczek ie podając przyczyny.
  • ~szymon p / 2022-08-18 20:51
    Ocena: 1.00 / 5
    Czekałem na paczkę 6 dni po zadzwonieniu do DHL dostałem informację od konsultanta iż paczka czeka w sklepie od 2 dni a ja nie dostałem żadnej informacji ani kodu odbioru nie polecam
    ZaletyBrak
    WadyCałość drogi
  • ~szymuus / 2021-02-19 17:39
    Ocena: 1.00 / 5
    czekanie 2 tygodni na myszkę i klawiaturę, tak samo było z telefonem, dhl jest po prostu najgorszy
  • ~szyszak / 2021-04-24 13:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Nikgdy nie korzystajcie z tej firmy, tak wiele problemow jeszcze nie mialem zeby odebrac paczke. Wymagaja ogromna ilosc dokumentow, ktore sa bez sensu np potwierdzenie, ze paczka zostala oplacona, skoro ktos ja wyslal to jak mogla nie byc oplacona?? nie wiem czy tam pracuja jacys niedorozwinieci ludzie czy co, ale nie polecam DHL. Wybierzcie jaka kolwiek inna firme do przeslania przesylki bo to jest katastrofa jakas
    Zaletyzadnych
    Wadymnostwop
  • ~T / 2020-02-20 16:58
    Ocena: 1.00 / 5
    Niech to gówno upadnie, zmienić terminu dostawy nie mogę bo nie, bo moja paczka nie jest jakimś cudem obsługiwana, kurier też wiadomość 10-12 przyjeżdża o 9 gdzie nie ma nikogo w domu, pierwsza próba to wgl nie było domofonu do drzwi, a następnego dnia dostałem tylko zdjęcie swoich drzwi, 2h po fakcie.

    Dno dna.
    ZaletyBrak
    WadyWszystko, poważnie wszystko.
Dodaj własną opinię »