Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DHL opinie

Ocena na podstawie 7992 opinii

1.29 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.19
  • Cena
    1.33
  • Oferta
    1.33
  • Czas dostawy
    1.38
  • Cena/Jakość
    1.30

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Stanisław / 2025-05-05 21:00
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam tej firmy i gdy dostawcą jest DHL to radzę unikać. Przesyłka dostarczona do paczkomatu brak możliwości odbioru z paczkomatu przesyłki. Składane reklamacje są olewane totalnie jestem odsyłany od pomocy technicznej do działu obsługi klienta a przesyłka gdzieś jest ale nie wiadomo gdzie.
    Zaletybrak
    WadyNiesolidna firma nie doręcza przesyłek, brak reakcji na reklamację, nie przynoszą one żadnych rezultatów.
  • ~Stanisław / 2026-04-16 19:46
    Ocena: 1.00 / 5
    16 04 2026 miałem odebrać przesyłkę , od godziny 8.30 dzwoniłem do kuriera bez rezultatu ponowiłem jeszcze ze 3-4 razy ale bez skutku nawet zostawiłem wiadomość i też bez odzewu dopiero o godzinie 14,30 udało mi się porozmawiać z kurierem obiecał mi że w ciągu godziny będzie u mnie w domu, niestety nie pojawił się .To jest skandal w końcu jestem klientem, płacę za usługę. Następnym razem jak będę coś zamawiał to wolę zapłacić drożej. Nigdy w DHL Nie polecam .
  • ~Starszy1 / 2022-10-15 15:30
    Ocena: 1.00 / 5
    NIE POLECAM REKLAMOWAŁEM ROZBICIE SŁOIKÓW W PACZCE KURIER ZERO JAKICHKOLWIEK OBOWIĄZKÓW ODNOSNIE DOSTARCZANIA PACZEK .MIAŁEM WAS ZA RZETELNĄ FIRMĘ JAK MOZNA PRZERZUCAC PACZKI ORZEZ PŁOT OMIJAĆ DHL SZEROKIM ŁUKIEM !!!! I NIE UZNAĆ REKLAMACJI MIMO ŻE BYŁO OZNACZENIE OSTROŻNIE NIE RZUCAC !!!!! SZKOLENIA KURIERÓW OBOWIĄZKOWE!!
    ZaletyNie ma zalet jeżeli kurierzy rzucają paczkę przez płot !!!!!!!!!!!!
    WadyKurierzy którzy rzucają paczkami powinni ponosić konsekwencje O WYNAGRODZENIA !!!!!
  • ~Starszy1 / 2022-10-15 15:30
    Ocena: 1.00 / 5
    NIE POLECAM REKLAMOWAŁEM ROZBICIE SŁOIKÓW W PACZCE KURIER ZERO JAKICHKOLWIEK OBOWIĄZKÓW ODNOSNIE DOSTARCZANIA PACZEK .MIAŁEM WAS ZA RZETELNĄ FIRMĘ JAK MOZNA PRZERZUCAC PACZKI ORZEZ PŁOT OMIJAĆ DHL SZEROKIM ŁUKIEM !!!! I NIE UZNAĆ REKLAMACJI MIMO ŻE BYŁO OZNACZENIE OSTROŻNIE NIE RZUCAC !!!!! SZKOLENIA KURIERÓW OBOWIĄZKOWE!!
    ZaletyNie ma zalet jeżeli kurierzy rzucają paczkę przez płot !!!!!!!!!!!!
    WadyKurierzy którzy rzucają paczkami powinni ponosić konsekwencje O WYNAGRODZENIA !!!!!
  • ~Starszy1 / 2022-10-15 15:34
    Ocena: 1.00 / 5
    Szkoda słów rzucanie oczka przez płot OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !!!!!
    ZaletyBRAK ZALET
    WadyNie UZNANA REKLAMACJA !!!
  • ~Stary_Sącz / 2023-09-01 17:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Zgłoszenie skargi na stronie DHL to prawdziwie duchowe doznanie, bo można wyjść z siebie próbując takową skargę przesłać za pośrednictwem strony firmy. Kurier standardowo śle awizo smsem, że nikogo nie zastał pod podanym adresem choć od świtu czeka na niego cały sztab ludzi w domu i na zewnątrz. Dramat.
  • ~Staszek / 2019-09-19 15:33
    Ocena: 1.00 / 5
    Masakra, zostały ukradzione produkty z paczki przez DHL. OSTRZEGAM!!!
  • ~Stefan / 2020-12-11 15:51
    Ocena: 1.00 / 5
    Terminowość to jest tragedia. Kontakt bardzo utrudniony. Kazdy normalny kurier dostarcza na nastepny dzień roboczy a u nich jak zwykle problem. Mamy XXI wiek!!!
    ZaletyBrak
    WadyTerminowość, kontakt
  • ~Stefan / 2021-02-19 10:20
    Ocena: 1.00 / 5
    Dno i totalny brak szacunku. Brak jakiego kolwiek kontakt. Próba skontaktowania się i załatwienia sprawy to jakiś koszmar i tragedia
  • ~Stefan / 2021-07-02 16:52
    Ocena: 1.00 / 5
    to są jakieś żarty, byłem przekonany, że w 2021 roku takie sytuacje nie mogą mieć miejsca. Rozerwana i niekompletna paczka wrzucona mi na szybko przez kumpla kuriera, po wydzownieniu kuriera paczka została ode mnie zabrana beż żadnego protokołu etc, za to dostałem powiadomoenie, że wszystko zostało doręczone zgodnie z planem. Dodzwonić się na infolinię to ok. pół godziny patologii. NIGDY WIĘCEJ!!!
    Zaletybrak
  • ~Stefan / 2022-04-01 20:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Beznadzieja. Kurier do mojej wioski jeździ co drugi dzień
    ZaletyBrak
  • ~Stefan / 2023-10-09 16:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma niewiarygodna , nie dotrzymuje obietnicy dostawy w ustalonym terminie przesłanym w e-mail, chyba konno byłoby szybciej. Przesyłka jest w drodze od 5.10 2023 do nadal to jest do 10 10 2023
    Zaletynie widzę
    Wadyterminowość dostawy ,brak kontaktu
  • ~Stefan / 2023-11-24 12:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam tej firmy Beszczelny Kurier który jeździ po Kluczborku na ul.Konopnickiej jest zawsze ktoś w domu a on paczki zostawia w Zabce Proszę o wyciągnięcie konsekwencji z tego pracownika
  • ~Stefan Lewandowski / 2021-02-19 13:12
    Ocena: 1.00 / 5
    DHL jest gowno i nie punktualny CZAS i bez sms i prosze likwidacja DHL
    ZaletyGowno
    WadyGowno
  • ~stiven93 / 2024-05-06 13:40
    Ocena: 1.00 / 5
    Przesyłka nadana 26 kwiet. godz 13:43 DO DZISIAJ tj. 06 maja NIE DOSTARCZONA - kuriozum !!!
    Interwencja na nr tel:42/6345345 BEZ KONTAKU - 58 minut oczekiwania =bez podjęcia rozmowy !!!DHL JESTEŚCIE Z E R E M !!!
    Od lat ... z InPost nie miałem najmniejszego problemu.
    ZaletyZERO
    Wady10/10
  • ~Stokrotka / 2021-11-18 21:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Serdecznie odradzam firmę dhl, nigdy nie odbiera przesyłek, konsultanci nie pomagają i nikt nie bierze odpowiedzialności za swoje bledy, nigdy nie wolno u nich zamawiać kuriera
  • ~Stokrotka / 2024-04-19 09:12
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia, brak kontaktu z kurieriem , dlaczego piszą że będą w danym dniu i danych godzinach a nie ma ich czeka się , nie polecam tej firmy kurierskiej.
  • ~Strażak / 2020-01-01 22:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie pierwszy ale ostatni raz
    Brak terminowości
    Beznadziejny kontakt z kurierami
    Np :jest pod adresem nie dzwoni a po minucie odjeżdża
    ZaletyKolor żółty widoczny
    WadyBrak słów
  • ~Strefa / 2021-06-11 00:34
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorszy kurier z jakim miałem styczność.Problem ze wszystkim kurier tylko w jednej godz może dostarczyć przesyłkę czyli o 8:30 później już się nie cofnie a ponoć jeżdżą do 16 godz buhaha kompletna kpina awizo i paczka nie dostarczona mino ze cały dzień jestem dostępny nic to nie daje bo nawet nie ma kontaktu z kurierem.Bezczelnie wykonują fałszywe połączenie na zasadzie wykręcenia nr zielona słuchawka i odrazu rozłączone czerwona w ten sposób widnieje w wychodzących połączeniach ze próbował się skontaktować z klientem a prawda jest tak ze nawet nie ma połączenia w sieci!!!Oczywiscie zgłosiłem ze kłamie kurier a oni stanęli za swoim pracownikiem ze maja zdjęcie ze próba połączenia była podjęta i ze nie odebrałem tel hee nie maja powodu osadzać pracownika DHL i wierzą jemu czyli ja jestem kłamcą i dysponując dowodem ze połączenia nie było usłyszałem ze mogłem skasować !!! Wcześniej sytuacja miała się tak ze paczka została pozostawiona w kiosku bez mojej wiedzy i zapytania się czy jest taka możliwości, to jakiś żart !!! Kompletna samowolka !!Postanowiłem zgłosić sytuacje i poinformowano mnie ze jest to procedura stosowana w DHL !! To kompletnie niepoważna firma najgorsza z jaka się spotkałem i odradzam każdemu !!!korzystam z różnych kurierów i mogę zapewnić ze nigdzie takich jaj sobie z klientów nie robią.Chciałem paczkę przekierować to informacja była taka ze ta paczka nie podlega odbioru na punktach zaprzyjaźnionych tylko w punkcie głównym 25 km od miejsca zamieszkania !!! Trzeci i ostani raz !! Kompletne dno
  • ~Strzała / 2023-08-10 04:54
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma to zwykli ZŁODZIEJE!!! Kurier przyniósł rozdarte, puste opakowanie, rzucił paczkę i bezczelnie sam podpisał odbiór przesyłki. W przesyłce był zegarek. Infolinia twierdzi że paczka została dostarczona i że wszystko jest ok. Na moją prośbę o pokazanie potwierdzenia dostarczenia ucinają rozmowę. Zgłaszam sprawę na Policję. Oświadczam że w tej firmie pracuje zorganizowany gang ZŁODZIEJÓW. Mam nadzieję że dostanę pozew o zniesławienie.
    Zaletybrak
    WadyZorganizowana grupa przestępcza
Dodaj własną opinię »