strona 355 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 353
- 354
- 355
- 356
- 357
- nastepna »
-
~Sławek / 2019-05-06 20:44Ocena: 1.00 / 5
3 razy przesunięty odbiór przesyłki przez kuriera. Nie po to płacę za kuriera żeby czekać na niego 2 dni. Czysta żenada - odradzam usługi tej "firmy", a niby niemiecka solidność - śmiechu warte. -
-
~Sławek / 2021-03-02 20:10Ocena: 1.00 / 5
Mała przesyłka z Anglii do odprawy celnej należy napisać oświadczenie, na infolinii nie bardzo wiedza jakie , dodatkowo upoważnić DHL do odbioru paczki . Maja imię nazwisko odbiorcy i dokładny adres , ale potrzebują dodatkowo pesel i numer dowodu osobistego , jak ktoś poda to mają tam komplet do brania kredytów itp. Dlaczego klient nie może sam odebrać przesyłki w agencji ? status paczki : z Poznania wraca do Anglii , zatrzymuje się w Brukseli tam pogoda kiepska to czeka , a teraz znowu pokazuje , ze jest w Poznaniu . Wygląda na to , ze paczki nie ujrzy ani odbiorca ani nadawca. lekarz jak prosi pacjenta z korytarza to nie zawoła po nazwisku bo RODO a z DHL hulaj dusza piekła nie ma ZaletyJedna , ze trafiłem na opiniuj.plWady kombinatorzy , bezczelni -
~Sławek / 2021-07-21 16:56Ocena: 1.00 / 5
Kurierzy DHL nie dostarczają przesyłek pod wskazany adres, a na dodatek twierdzą, że nikogo nie było w domu - a były dwie osoby.
Do punktu partnerskiego też nie dostarczają - "odbiór własny w oddziale"ZaletyZostałem poinformowany, że nie dostarczą paczki zgodnie z zamówieniem ale pozwolili mi odebrać paczkę w oddziale DHL :)WadyBrak profesjonalizmu. -
~Sławek / 2021-11-12 15:54Ocena: 1.00 / 5
Podaje termin ale go nie realizuje 3 krotnie zmienia termin dostawy. -
~sławek / 2024-06-06 18:13Ocena: 1.00 / 5
dostałem sms,paczka przyjdzie między 10,15 a12,15 byłem cały czas w domu i dostałem informacje że nikogo kurier nie zastał i paczke dostane jutro paczki nie dostałem kurier kłamał ZaletybrakWadykurier oszust -
~sławek / 2024-06-06 18:13Ocena: 1.00 / 5
dostałem sms,paczka przyjdzie między 10,15 a12,15 byłem cały czas w domu i dostałem informacje że nikogo kurier nie zastał i paczke dostane jutro paczki nie dostałem kurier kłamał ZaletybrakWadykurier oszust -
~Sławek / 2024-07-05 14:34Ocena: 1.00 / 5
Przesylka krajowa idzie juz tydzien i dzis jej nie bedzie wiec bedzie 1.5 tyg albo i dluzej. Najgorsza firma kurierska, a zamawiam naprawde duzo paczeki realizuja je rozne firmy kurierskie. WadyTragicznie dlugo idzie -
~Sławek. / 2022-10-13 16:31Ocena: 1.00 / 5
Kurier, na którego specjalnie czekałem nie pojawił się. Ze strony śledzenia przesyłki dowiedziałem się, że nie było mnie w domu, co jest oczywistym kłamstwem. Biorą pieniądze za dostarczenie przesyłki, a potem i tak trzeba ją odebrać z punktu. Żałośni i słabi. NIE POLECAM. WadyPodejście do klienta. Olewanie dostawy na adres. -
-
~Sławomir / 2019-11-14 21:35Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam . Firma nierzetelna . Problem w ogóle z kontaktem. Drogo sobie życzą za usługę , a wykonanie tragedia. Pierwszy raz korzystałem z usług tej tzw. firmy i na pewno ostatni.Zastanawiam się dlaczego umieszcza się ich na stronach w wyborze firm przewozowych. Może u ŚW. Piotra by się sprawdzili. Długo bym odchodził z tego świata. ZaletyBrakWadyMnóstwo -
~Sławomir / 2021-05-22 17:58Ocena: 1.00 / 5
Ta firma lekceważy klientów. Udzielane przez nich informacje nie są rzetelne. Kłamią, nie widzą sami co w ich firmie się dzieje.
Odradzam wszystkim korzystania z ich uslug. To katastrofa i najkrótsza droga do poważnych problemów z waszymi odbiorcami. -
~Sławomir / 2021-11-26 18:35Ocena: 1.00 / 5
DHL też porażka.To ma być ekspres???Jest piątek popołudnie,a oni listu nie potrafią dostarczyć do Londynu,do poniedziałku wieczorem.Tez mi ekspres... -
~Sławomir / 2022-02-17 09:55Ocena: 1.00 / 5
Katastrofa totalna zamknąć ten burdel ustawowo gdzie niemiecka dokładność ZaletyŻadnychWadyWszystkie -
~Sławomir / 2023-03-10 13:01Ocena: 1.00 / 5
Dziś mam 3- ci lub 4- ty raz do czynienia z usługą firmy DHL , to jest porażka. Czekam 2- go dzień w wyznaczonym przez nich czasie i g.... . Nie odbierają telefonu, kłamią że będą za 1- godz. Masakra. Kto jeszcze współpracuje z tymi g...... . ZaletyBrakWadyDo utylizacji włącznie z prezesem. -
~Sławomir / 2024-08-19 12:47Ocena: 1.00 / 5
Oszuści. Kurier udaje, że doręczył, potem, że nie zastał adresata i tak 10 dni aż do reklamacji ze strony sprzedawcy. Telefony milczą. ZaletybrakWadywszystko -
~Sławomir Pisarek / 2021-09-03 07:58Ocena: 1.00 / 5
Najgorszy przewoźnik na rynku w mieście Łodzi. Kuriera wyraźnie rozpoznasz po utlenionych włosach i wulgarnym zachowaniu .Skargi i zażalenia na zachowanie kierowcy przynosi odwrotnie skutki, twoja przesyłka poleży kilka dni dłużej w magazynie. Nie polecam współpracy i korzystania z usług firmy DHL Łódź. ZaletyBrakWadyBrak powiadomienia o przesyłce i kontakt kuriera z klientem. -
~Sławomir Tomczyk / 2024-01-13 05:59Ocena: 1.00 / 5
Oszuści, dodslownie oszuści, kupiłem telewizor za 4000 zł, podrzucili mi na stację paliw bo mnie nie było i po rozpakowaniu okazał się uszkodzony. Odpisali że to ma ja wina , złodzieje i oszuści, nawet nie odpisywali ZaletyBrak -
-
~Smad / 2020-04-01 17:20Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie dojechał do mnie twierdząc, że nie ma miejsca do zaparkowania. Chcę zaznaczyć, że mieszkam w domu jednorodzinnym z otwartym ogrodem, gdzie można wjechać, bo posiadamy także duże pole, na którym się parkuje. Infolinia kompletnie nieprzydatna, ciągle odsyła do napisania skarg, które w żaden sposób nie sprawią, że moja przesyłka zostanie dostarczona. Dzisiaj właśnie mija druga doba od daty dostarczenia, a paczka nadal na magazynie, 70 km ode mnie. ZaletyBrakWadyŻenująco niski poziom obsługi klienta, brak możliwości rozmowy z magazynem i kurierem. Oraz trzeba wykupić dodatkowo usługę, żeby kurier uprzedził nas przed przyjazdem. -
~Smigiel / 2021-12-15 20:04Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska na swiecie. Paczki zostawiane pod drzwami bądź przy skrzynce pocztowej. Tragedia, a najlepsze że próba dostarcznia paczki się nie powiodła a w domu jestem cały dzień. Ta firma to kabaret ZaletyNie maWadyWszystko -
~Snake / 2022-01-17 20:24Ocena: 1.00 / 5
Towar dotarł potłuczony. Zgłosiłem reklamację i żadnej odpowiedzi. ZaletyBrakWadyWada jest cała firma -
~sneik555 / 2023-01-18 11:05Ocena: 1.00 / 5
Człowiek ustawia sobie dostawę na dany dzień za którą dopłaca extra, oczekuje na kuriera, a kurier dostarcza paczkę do punktu odbioru. Radzę unikać przesyłek przez DHL.
strona 355 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 353
- 354
- 355
- 356
- 357
- nastepna »
