Fatalnie... Kurier pracuje do 13,pol godziny dzwoniłam po infolinii i nie da się połączyć z,, istotą ludzką" przy każdej kombinacji odzywa się jedynie nagranie. Kurier czasem zadzwoni, czasem nie, niektórzy nawet nie odpisują.
ZaletySzybko paczka przychodzi i jest odsyłam z powrotem do magazynu...
Wady-II-
~Marysia / 2019-11-05 12:00
Ocena: 1.33 / 5
A ja jako nadawca zdecydowanie odradzam wysyłki za pobraniem. Czekam już ponad tydzień od doręczenia paczki do odbiorcy na przelew od nich i dalej nie mam. Dodzwonić w tej sprawie się nie da ponieważ jest sekretarka i trzeba podać nr paczki.
WadyFugi termin przelewu
~Sylwiaaaaa / 2019-11-04 18:18
Ocena: 1.00 / 5
Zamówiłam kuriera na określony dzień i godzinę. Odzewu brak, po kurierze ani śladu. Znaleźć w Internecie dostępny kontakt telefoniczny po 18:00 graniczy z cudem. Odradzam zdecydowanie.
Zaletybrak
WadyKurier widmo
~Mariusz / 2019-11-04 14:24
Ocena: 1.00 / 5
Najgorszy doręczyciel przesyłek czekam na ważna paczkę dostaje SMS że doręczenie ma być czekam na kuriera a ty u nic dostaje znowu SMS że nie zastal nikogo w domu dzwonię do nich a faktycznie nie łatwa sprawa dodzwonić się tam i słyszę że paczka zostanie doręczona za 2 dni szlak mnie trafia z tym DHL całym żenada mają gdzieś klienta
ZaletyBrak
WadyWszystkie
~Ala / 2019-11-04 11:05
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska, po prostu brak słów. Czekasz cały dzień na kuriera i nie ma z nim kontaktu. Nie polecam!!!!
ZaletyBrak
~Oszukany / 2019-11-02 14:07
Ocena: 1.00 / 5
Kurier miał odebrać ode mnie opłaconą dzień wcześniej paczkę. Następnego dnia (31.10.2019) ok. 13:00 przejechał obok mnie - stałem akurat przed domem budując płot. Nie zareagował na dawane znaki ręką. Myślałem, że przyjedzie po paczkę później. Kiedy o 16:00 dodzwoniłem się wreszcie do firmy (nie jest to łatwe), usłyszałem, że "zlecenie zostało zamknięte o 13:30", co oznaczało, że kurier odebrał paczkę, co było oczywistą nieprawdą - paczka nadal była u mnie nie wysłana, a miała trafić koniecznie do adresata 4.11.2019. Niedostarczenie jej w tym czasie skutkowało dla mnie niemałą stratą finansową. DHL zaproponowało mi zwrot kosztów wysyłki, czyli trzydzieści kilka zł.
~ania8 / 2019-11-01 08:37
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska, siedzi człowiek cały dzień w domu a kuriera nie ma... Brak szacunku dla klienta. I jeszcze nie ma do kogo zadzwonić, żeby się dowiedzieć o planowanej godzinie dostarczenia przesyłki. Porażka! Nie polecam!
ZaletyŻadnych
WadySame wady
~Marcin / 2019-11-01 04:06
Ocena: 1.00 / 5
Już drugi dzień czekam na paczkę . Tylko od dwuch dni dostaje SMS że paczka nie doręczona . A kierowca jeśli jeszcze raz nie powiadomi mnie wcześniej że będzie za niedługo to będę zmuszony dzwonić gdzie trzeba .
ZaletyNarazie same minusy.
WadyBrak powiadomienia klienta że będzie za niedługo.
~Radek / 2019-10-31 19:04
Ocena: 1.00 / 5
Brak dostawy, brak interwencji, brak zrozumienia, brak kontaktu.
WadyBrak kontaktu
~Radosław / 2019-10-31 17:32
Ocena: 1.00 / 5
Czekam na przesyłkę cztery dni. Kurier podaje tylko godziny od 10:30 do 11 i ma to ...
Zrobiłem przekierowanie do sąsiada, mam czekać 48 godzin. Po ty, czasie dostaje sms o nieudanym dostarczeniu przesyłki. Wg firmy mam wziąć urlop, aby odebrać przesyłkę. NIE POLECAM
WadyBrak profesjonalizmu
~cierpliwy / 2019-10-31 17:15
Ocena: 1.00 / 5
kurier nie jest zainteresowany skutecznym doręczeniem przesyłki
Zaletybrak zalet
Wadydwukrotnie zamawiana przesyłka i dwukrotnie nie doręczona
~Niezadowolona / 2019-10-31 14:51
Ocena: 1.00 / 5
Porażka! Kurier podobno był u mnie dwa dni pod rząd ale cały czas ktoś był w domu i jakoś kuriera nie spotkał ! Zero kontaktu telefonicznego i awizo! Infolinia dno i wodorosty! Nie da się wpisać numeru bo nie wchodzi nie można się z nikim skontaktować! Nigdy nie miałam takich problemów z dostarczeniem paczki!
WadySame wady!!!!
~Nichał / 2019-10-31 14:27
Ocena: 1.00 / 5
Cały dzień byłem w domu. Dostałem sms, że kurier mnie nie zastał i mam się udać do punktu odbioru. Jestem kaleką - nie mam jak się tam ruszyć.
Zaletybrak
Wadyniesłowni
~Grazyna / 2019-10-30 23:03
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska.Kurierzy sa bardzo niemili. Raz dostarczaja i kiedy mnie nie ma w domu juz drugi raz nie podejmują próby. Szkoda słów.
ZaletyNie ma zadnych
~Kara / 2019-10-30 17:41
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma z jaką miałam do czynienia kurier sam Ustala sobie czy ktoś jest w domu czy nie i przesuwa terminy dostarczenia przesyłki masakra poprostu dziwię się że firmy nawiązują z nimi kontrakty.
ZaletyNie ma
WadyPełno
~Xxx / 2019-10-30 17:15
Ocena: 1.00 / 5
Szkoda że nie można wystawić 0 bo zdecydowanie by to dostali. Siedząc cały dzień w domu i czekajac na szanownego kuriera dostalam info ze byl ale nie zastał nikogo w domu. Kpina a nie firma. NIE POLECAM.
ZaletyBrak
WadyCala firma jest jedną wielką wadą
~Kamil / 2019-10-30 14:34
Ocena: 1.00 / 5
Najgorszy kurier na rynku zero kontaktu z odbiorca ponieważ powiedziano mi że nie musi
~BABET / 2019-10-29 21:40
Ocena: 1.00 / 5
Firma kurierska z oceną mniej niż zero. Nie pierwszy raz mam z nimi do czynienia i zawsze mnie rozczarowują negatywnie. Opłata pobrana za dostawę na wskazany adres, a zostawiają w punkcie. Ostatnio nawet nie zawiadomili o tym fakcie i paczka sobie leżała. Firma żenująca brakiem profesjonalizmu i szacunku do klienta. Dziwie się, że ktoś chce i nawiązuje z nimi współpracę. NIERZETELNI, BEZNADZIEJNI NIE WARCI ZAUFANIA !!!!!!
ZaletyBRAK !!!!!!
~bodziopl / 2019-10-29 16:23
Ocena: 1.00 / 5
To jakiś paszkwil! Paczka ze Słowacji wędruje ponad tydzień (toż w casie Drugiej Wojny światowej kurierzy byli szybsi! Musiałem awaryjnie ściągać towar z Chin i był o wiele szybciej, aha, ale to nie dhl
ZaletyNie stwierdzono
WadyBrak poczucia czasu
~Piotr / 2019-10-29 15:36
Ocena: 1.67 / 5
Kurier nawet nie dzwoni zostawia awizo. Dodzwonić się do tej firmy to jakaś poezja ... ostatni raz