Klient biznesowy z ważnymi przesyłkami paletowymi - palety potrafią stać na magazynie po 3 dni - czas dostaw jest najgorszy z możliwych. UPS dostarcza na czas bez kombinacji.
Zaletyże oc?
Wadyże w ogóle istnieję
~Sds / 2023-08-19 18:09
Ocena: 1.00 / 5
Strata czasu , pezesylka nie dotarla ,infolinia nie do 16.00
~seb / 2020-02-28 13:35
Ocena: 1.00 / 5
To jakaś porażka - nie dość że ukrainiec nie potrafi się dodzwonić, to jeszcze nie dojechał do mnie. Najgorsze jest to, że nie potrafi dojechać do swojego punktu DHL Parcel aby tam zostawić paczkę - to już jest masakra!
~Seba / 2020-04-09 15:45
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam kurier nigdy nie potrafi zadzwonić tylko awizowac A przyjeżdża wiele innych firm kurierskich do mnie tylko z dhl zawsze jest problem totalne dno
WadyBrak kontaktu telefonicznego
~seba / 2024-05-10 12:21
Ocena: 1.00 / 5
Tak jak poprzednicy nie dość że paczka opóźniona i to dużo po czasie to na dodatek do innej miejscowości wywieziona , nawet nie wiem jak ją odebrać bo nie znam tej miejscowości
Zaletybrak
Wadysame wady , jak w opini
~sebakarttt / 2023-10-16 18:39
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam zamówiłem z ALi przesyłkę ,wybrałem punkt odbioru w pobliskiej żabce , jeden mail że juz się zbliża 2 mail że się spóźnią i dalej cisza , okazało się że nawet nie wyjechała z magazynu tylko dali do zwrotu , nikt mnie nie poinformował że punk zamknięty ( wkoło pełno innych punktów do którego można było przekierować ),zero telefonu zero maila , infolinia twierdzi że to nie ich wina , a niby kogo ,aliekspres kasy nie zwrócił twierdząc ze jest u mnie w doręczeniu , pójdę w tej sprawie do Rzecznika Praw Konsumenta
Zaletyzero zalet jak dla mnie
Wadyzero kontaktu z kurierem
~Sebastian / 2019-08-22 09:41
Ocena: 1.00 / 5
To są kpiny z klientów.
Czekam tydzień na paczkę i co dzień mydła oczy że będzie następnego dnia.
Nigdy więcej nie skorzystam z ich usług.
ZaletyBrak.
WadyCala ich forma to wada.
~sebastian / 2020-02-28 18:33
Ocena: 1.00 / 5
masakra najgorsza firma.jaką widziałem uszkodził paczkę przepakowali występuje na drogę sądową
Wadywszystkie możliwe
~Sebastian / 2021-02-22 11:24
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam firmy dhl , paczki nie docierają na czas , giną podczas transportu
ZaletyBrak
WadyKomunikacja
Brak kultury ze strony kuriera
~Sebastian / 2021-08-26 07:39
Ocena: 1.00 / 5
Taka opinia miałem dostac paczke 2 dni pozniej jak zamówiłem a dostalem ja po 5 dniach żenada
~Sebastian / 2021-09-29 19:18
Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie próbuje dostarczyć paczki po czym jest info. ze nikogo nie ma w domu. A cały dzien siedzimy i czekamy na paczke.
Zaletybrak
~Sebastian / 2023-04-24 17:51
Ocena: 1.00 / 5
Absolutnie nie polecam usług firmy DHL kupując na allegro 21.04.2023 najszybsza opcja dostawy była przez DHL miała być dostarczona przesyłka 24.04.2023 a ona nadal dni. 24.04 godz. 18.000 jest w mieście nadania Wałbrzychu i Pan z infolinii nie jest w stanie zagwarantować że ona dotrze do mnie nawet jutro.... Żenada...
~Sebastian / 2023-08-18 10:36
Ocena: 1.00 / 5
W moim mieście nagle zlikwidowano punkt bezpośredniego odbioru przesyłek DHL. Efekt jest taki, że gdy kurier nie ma ochoty zadzwonić do odbiorcy i zostawić awizo, to można sobie podziwiać status swojej paczki w systemie i NIE MOGĄC JEJ JEDNOCZEŚNIE ODEBRAĆ. Kontakt przez infolinię to jakaś żenada. Bot nie rozpoznaje numeru paczki i sam się rozłącza. Efekt jest taki, że w 100-tysięcznym mieście siedzę 300 metrów od magazynu z moją paczką I NIE MOGĘ JEJ ODEBRAĆ!!! Nie wiem kiedy kurier podejmie drugą i ostatnią próbę doręczenia: może dziś (w piątek) lub w poniedziałek. Chyba więc powinienem siedzieć przez te dni w domu i wziąć zwolnienie z pracy. ŻENADA!!!
WadyŻENADA
~Sebek / 2018-12-19 14:34
Ocena: 1.00 / 5
To jest jakaś porażka. Bardzo ciężki kontakt. Ile czasu zajmuje w ich systemie aby połączyć się z konsultantem to brak słów. Odbiór paczki w punkcie 60km od miejsca zamieszkania...
ZaletyBrak
WadyKontakt, kurierzy.
~Sebek / 2024-01-13 09:30
Ocena: 1.00 / 5
Czekam na odbiór paczki już trzeci dzień.Ta firma to porażka i patologia.
~Sebka / 2023-11-10 16:46
Ocena: 1.00 / 5
Niestety kurier nie dostarczył paczki mimo całego dnia siedzenia. Po dodzwonieniu się na infolinie pani stwierdziła że kurier miał awarie samochodu. Firma nie podaje numeru do kuriera, ciężko złożyć reklamacje olewka klienta. Omijać firmę szerokim łukiem bo to nie pierwszy raz.
ZaletyBrak
WadyNieterminowość, kiepskie podejście do klienta
~semilori / 2020-01-10 20:43
Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie pojawił się z przesyłką w umówionym czasie, brak jakich kolwiek informacji i zmianie terminu, brak powiadomień o tym że paczka nie będzie dostarczona.
WadyNie dostarczanie paczek w terminie
~Senn / 2024-01-22 13:07
Ocena: 1.00 / 5
Nie dostarczają paczek do domu, pozostawiają w punkcie odbioru. Robię zakupy przez internet i tylko problem jest z DHL , nieraz nie mam możliwości wyboru kuriera.
Zaletyżadne tylko problemy
WadyNie dostarczają przesyłek
~Serb / 2023-12-16 17:26
Ocena: 1.00 / 5
Od czwartku dostaję informacje że przesyłka będzie dziś doręczona jest sobota i dalej nic.Na infolini kłamią dzwoniłem cztery razy i każdy mówi coś innego.Nie zarabiam przez to czekanie,zachowam się tak jak oni przyjadą I nie odbiorę przesyłki.Zamowiłem kolejną oczywiście warunkiem było aby nie doręczał dhl