strona 352 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 350
- 351
- 352
- 353
- 354
- nastepna »
-
~mariusz / 2019-11-19 13:44Ocena: 1.00 / 5
Najgorszy serwis, a zwłaszcza kontakt przez infolinię
1. Adresatem była starsza osoba która nie może podjechać do filli.Adresat ani nadawca nie został powiadomniony o próbie doręczenia przesyłki. Brak jakiejkolwiek kartki, telefonu itp.
2. Infolinia co chwila przerywa
3. Automat infolinii nie rozpoznaje przy zgłoszeniu reklamacji 9-o cyfrowego numeru przesyłki z Niemiec, tylko żąda 11 cyfr
4. Brak możliwości skontaktowania się z żywym człowiekiem – konsultantem mlub kurierem
-
-
~Olga / 2019-11-19 13:21Ocena: 1.00 / 5
Tak sobie czytam opinie, ale tu same negatywne. Ciekawe, czy firma weźmie pod uwagę nasze opinie i coś z tym zrobi. Wszyscy piszemy to samo. Zamiast ułatwić klientowi dostawę, to utrudniają. Biorą sporą kasę za przesyłkę, ale nie warci są pieniędzy.
Znam też konkurencyjną firmę, gdzie z Panem kurierem można się dogadać.ZaletyBrakWadySame -
~Olga / 2019-11-19 13:06Ocena: 1.00 / 5
Kilkukrotnie zamawiałam paczkę, gdzie dostawcą miał być kurier z DHL. Pan bardzo nie przyjemny, wręcz chamowaty nie można płacić kartą, kurier nie ma wydać reszty (raptem 6 złotych) i ma pretensje, że mam przygotowanej równej kwoty. Są podane godziny czasowe, gdzie i tak kurier się spóźnia. ZaletyBrakWadyWymienione w opini -
~Bbb / 2019-11-19 12:58Ocena: 2.00 / 5
Czas dostawy jest bardzo opóźniony. Podają przedział czasowy kiedy ma być dostarczona przesyłka i nie dostarczają jej w tym czasie. WadyOpóźnienia w dostawie -
~Zrezygnowana / 2019-11-19 10:08Ocena: 1.00 / 5
Totalna porażka. Kurier wozi moją paczkę od tygodnia. Twierdzi, że ma nie po drodze do mnie. Każe mi szukać kogoś w innej miejscowości, zeby zapłacił za moją paczkę bo nie ma czasu do mnie przyjechać. Na infolinii bronią niekopmetentnych kurierów. Dziś paczka też nie dotrze. Nigdy więcej Dhl. -
~Nadawca / 2019-11-18 20:34Ocena: 1.00 / 5
Czekam już 2 dzień na odbiór paczki, chore zl**** ZaletyNie maWadyInfolinia -
~Aga / 2019-11-18 19:23Ocena: 1.00 / 5
Niepoważna firma. Kurier nie zostawił żadnej wiadomości kiedy będzie ani że był. Żadnego smsa, telefonu, maila. Nie polecam korzystania z usług tej firmy. -
~Ewa / 2019-11-18 15:38Ocena: 1.00 / 5
Po raz kolejny jestem bardzo nie zadowolona z usług DHL, jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim lekceważeniem klienta. Zero informacji ze będzie dostawa przesyłki, żadnego kontaktu z kurierem. Nie po to zamawiam przesyłkę przez kuriera żebym musiała jeździć ponad 10 km po odbiór paczki. skandal! Dzwoniłam na infolinie to pani mnie zlekceważyła i powiedziała ze kurier się kontaktował a ja mówię ciekawe jak jeśli ja nie nam żadnego śladu na telefonie ze dzwonił kurier. -
-
~Wkurzona / 2019-11-18 12:43Ocena: 1.00 / 5
Tragedia. Po raz kolejny kurier nie dostarczył paczki bo niby nie było mnie w domu. Czekałam! W punkcie paczki nie ma również, nikt nie wie gdzie jest. Jak najdalej od DHLu!!! Zaletynie zauważyłam.WadyIstnienie firmy - do likwidacji. -
~Krzysztof / 2019-11-17 02:37Ocena: 1.00 / 5
Kurier kazał mi zejść po paczkę powiedziałam że mnie bolą nogi i mam problem z zejściem to on stwierdził że też, i wpisał w raporcie że uzgodniłam z nim inny termin i pojechał co nie miało miejsca NIE POLECAM!!! ZaletyBRAK ZALETWadySZKODA STRZĘPIĆ RYJA NA NICH -
~WKU.. Kobieta / 2019-11-16 22:41Ocena: 1.00 / 5
Beznadzieja żenada brak szacunku dla ludzi. Firma do likwidacji. Oszustwo kłamstwo. ZaletyBrakWadyMnóstwo -
~Krzysztof / 2019-11-16 11:05Ocena: 5.00 / 5
Szybka dostawa w terminie. W razie potrzeby jest możliwość przekierowania przesyłki. Jestem zadowolony z obsługi klienta. -
~Aneta / 2019-11-15 22:01Ocena: 1.67 / 5
Funkcjonalność firmy kurierskiej to jakaś pomyłka!!! Żadnego kontaktu. Przy odbiorze paczki cały dzień w domu bo zero określenia kiedy będą. To nie te czasy!!! Wszyscy kurierzy z innych firm dają klientowi poczucie wolności w dniu dostawy - DHL niestety niestety nie. Dobrze ze dużo firm dają człowiekowi prawo wyboru do rodzaju dostaw, bo chyba musiałabym przez DHL zrezygnować z zakupów online. -
~Mikołaj Chodnikiewicz / 2019-11-15 13:26Ocena: 1.00 / 5
Nie odebrali paczki
Kompletnie wy****ne w klienta
Nie da się zgłosić reklamacji... na stronie jest że przyjęto do dyspozycji a w reklamacjach że numer paczki nie istnieje
Brak możliwości porozmawianie z kimkolwiek.
Nigdy nie skorzystamy z ich usług.
Są tański kurierzy którzy czasami przyjadą...Zaletymają klienta głęboko w ...WadySame wady -
~Wioletta / 2019-11-15 12:36Ocena: 1.00 / 5
Kto u nich pracuje
Wcale nie dbają o powierzony towar do przewozu
Po co taka firma
Po co ludzia na nerwach grają
Towar dotarł zniszczony
Za co ja zapłaciłem???Zalety???WadyW opisie -
~Klapa Laguna II / 2019-11-15 10:14Ocena: 1.00 / 5
Witam ostatni raz korzystalem z usług DHL
Paczkę doręczono pod moją nieobecność
Przesyłka uszkodzona nie nadająca się do niczego
Może rozpatrzą reklamacje
Tak że mam w domu bubla za 280 zł
Pani na infolini powiedziała prosto czabylo skorzystać z innej firmy
ODRADZAM ODRADZAM ODRADZAMZaletyNie maWadyKoszmar infolinia ,trudny kontakt -
-
~Regina / 2019-11-15 09:18Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie był łaskawy zdjąć z samochodmu 2 przesyłek ważących powyżej 15kg, jako kobieta sama musiałam zdiąć ów przesyłki z jego pojazdu. Klasa kuriera poniżej dna. -
~Mariusz / 2019-11-15 09:01Ocena: 1.00 / 5
Zamówiłem odbiór paczki - otrzymałem wiadomość o jej odbiorze w dniu 7.11.2019 r. Czekałem 6,5 godziny kurier nie przyjechał. Złożyłem reklamację miał przyjechać 12.11.2019 r. czekałem 6,5 godziny nie przyjechał. Napisałem maila do "wszystkich świętych" dzwoniłem do również "wszystkich świętych" - I NIC Jeden z panów powiedział mi ze jak mi się spieszy to mam sobie wybrać inna firmę kurierską!! Niestety NIGDY bym nie wybrał tej czyli DHL ale w tej sytuacji (zwrot towaru) to odbiorca zadecydował jaka firma ma obsłużyć przesyłkę.
Szanowni Państwo NIE WYBIERAJCIE TEJ FIRMY TO PORAŻKA.ZaletyŻADNYCHWadyPODSTAWOWE - BRAK JAKIEJKOLWIEK OBSŁUGI KLIENTA -
~Katarzyna / 2019-11-14 22:57Ocena: 2.33 / 5
Pomimo oczekiwania w domu na paczkę, paczka została zostawiona przez kuriera w żabce. Nie pofatygował się, aby wejść na 2 piętro, nie wspominając już nawet o kontakcie telefonicznym! Porażka akurat w tym przypadku, bo nie po to zamawiam paczkę do domu, by chodzić po sklepach i ją odbierać. DHL nie! Ostatni raz!
Taka sytuacja zdarzyła się nie pierwszy raz.ZaletyW miarę szybko dostarczona paczka.WadyKompletnie leniwy kurier! -
~niki / 2019-11-14 22:22Ocena: 1.00 / 5
DHL to kpina. Kurier w ogóle nie przyjeżdza i nie dzwoni, potem trzeba jeździć po paczki na drugi koniec miasta. Jak najdalej od DHL'a.
strona 352 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 350
- 351
- 352
- 353
- 354
- nastepna »
