Kurier obsługujący rejon Seroki koło Teresina jest bardzo wulgarny, niemiły i gburowaty. Przywiózł przesyłkę którą chciała odebrać moja żona( mając pisemne upoważnienie do odbioru) wyzwał od złodziei, oszustów i zastraszał policją i prokuratorem że chce odebrać przesyłkę która jest nie do niej tylko do mnie. Po kontakcie telefonicznym do kuriera stwierdził że go to ch..... interesuje i ja mam siedzieć na dupie i na niego czekać.
Okropna firma.Nie polecam.Podają rzekomy termin dostarczenia przesyłki i to że ktoś jej nie odbiera.Czekałam cały dzień.Nikt się nie pojawił.Ani wczoraj ani dzisiaj.Dziadostwo.
~Roksana / 2021-08-10 13:19
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma jaka może chyba być! Nie dostarczają do domu (wpisują że doręczenie nie udane ) zostawiają w punktach bez żadnej informacji SMS ani telefonicznie.
ZaletyŻadnych !!!
~Roksana / 2023-04-29 12:14
Ocena: 1.00 / 5
To jest najgorsza dostawa!!!!
Ile zawołałam przez inne dostawę nigdy nie miałam żadnych problemów do tej chwili jak zamówiłam przez DHL
Po pierwszy kurier nie może odebrać paczkę od nadawcy ponad 3 dni, a zapewniają ze paczka będę u odbiorcy już na następny dzień roboczy! Jak to działa?!
Po drugie niema sensu dzwonić i coś pytać bo oni sami nic nie wiedzą!!!!!
W końcu czekam na paczkę ponad tydzień i nic nie słychać! Powinna była być już dziś ale znów nic!!!! Po co wogole tak pracujecie? Dla czego oszukujecie ludzi?
Nie daje nawet jednej gwiazdki! Wstyd!
Jak macie takie trudności z dostarczeniem to proszę zaznaczcie to! Że dostawa będę za 2-3 tyg a nie tak jak piszecie 1-2 dni!!!
Nie polecam!
~Roksana / 2023-10-18 17:01
Ocena: 1.00 / 5
To jakaś kpina nie firma przewozowa.zle wypisują listy przewozowe olewają paczkę zostawiając ja na magazynie, nie zadają sobie nawet minimalnego trudu by zadzwonić do klienta i wyjaśnić sytuację. Po prostu sami stwarzają pomyłkę po czym odsyłają paczkę do nadawcy a wyjaśnienie takie że zwalają winę na nadawcę wciskając mu niby błąd spychologia. Żenada....nigdy wiecej.
ZaletyZero
WadyWszystko
~rolnik / 2019-02-22 13:45
Ocena: 1.00 / 5
Przesyłka nie jest dostarczona po 10 dniach od nadania. Na stronie "śledzenie" od tygodnia przepisywana data dostarczenia na następny dzień. Pani z infolinii proponuje, żeby samemu pojechać (80 km) po przesyłkę do magazynu albo dostarczą w przyszłym tygodniu, ale nie poda w jaki dzień.
Wadybrak możliwości ustalenia terminu dostawy, systematyczne wprowadzanie w błąd
~Rom / 2021-10-12 08:51
Ocena: 1.00 / 5
Nie dzwonia by ustalić zasady dostawy i zakres godzin. Nie uwzględniają reklamacji, mąka wyrąbane. Piszę o kurierach Kielce ksm. Pewnie dużo zależy od ludzi bo w innej lokalizacji jak bywam są raczej mniejsze problemy. Stanowczo nie polecam i będę unikał jak ognia.
ZaletyŁadne logo
WadyBrak kontaktu z kurierem, nie uwzględnianie reklamacji
~Roma / 2024-01-18 14:48
Ocena: 1.00 / 5
Oszukiwanie co do czasu dostawy, spóźnienia, brak pomocy na infolinii. Żadnej wiedzy na temat statusu. Przesyłka leży w jednym miejscu 8 dni roboczych i zaniast dotrzeć w max 6 dni nie dochodzi po 12. Czekanie, czekanie, czekanie w nieskończoność. A ceny takie że lepiej bilet kupić i samemu zawieźć.
ZaletyŻadnych
WadyZła obsługa , wprowadzanie w błąd i długie terminy dostaw
~Roman / 2019-03-12 18:27
Ocena: 1.00 / 5
Firma dhl pobiera pieniądze za dostawe do domu a po pierwszej nieudanwj próbie dostarczenia porzuca paczkę w jakimś punkcie i ma w nosie ale różnicy za pozostawienie paczki w punkcie już niezwraca i tak jesteśmy robieni w bambuko a dhl trzepie kasę.
~Roman / 2021-01-22 18:31
Ocena: 1.00 / 5
Zamówiłem coś szkaego , paczka przyszła , kurier wchodzi pyta było cis szklane??? Jak byk taśma która mówi SZKLO
Potrzasa paczka, wszystko lata. Otworzył przy mnie , wszystko pobite , nie przyjąłem.
Tak wygląda dostawa paczek
ZaletyBrak
WadyWszystko
~Roman / 2021-04-15 14:23
Ocena: 1.00 / 5
Tragedia nie dotrzymują słowa paczka miała być w ciągu 3 dni i nie ma
~Roman / 2021-06-02 17:52
Ocena: 1.00 / 5
Firma dramat, nadaję paczkę, opłacam z góry, czekam na kuriera(który ma ją przejąć) w wyznaczonym przedziale godzinowym ...i nic. Dzwonię na infolinię, po wysłuchaniu kilku automatów i przełączaniu między działami(my się tym nie zajmujemy) w końcu dowiedziałem się, że kurier był w innych godzinach, bo akurat tak mu pasowało być w tym rejonie. Żenada, brak profesjonalizmu. Omijać szerokim łukiem. Zobaczymy czy zwrócą kasę.
Zaletybrak
Wadytotalna olewka klienta
~Roman / 2022-05-20 07:56
Ocena: 1.00 / 5
Zamówiłem kuriera do przewiezienia maszyny .DHL przyjął zlecenie ,ale kurierzy odmawiali odebrania przesyłki bez podania przyczyny.Tak było 6 razy ,za każdym razem dostawałem zwrot pieniędzy i musiałem zamawiać usługę jeszcze raz.Ostatecznie po kolejnym "wyjaśnianiu" sprawy dostałem wiadomość że pieniądze zostaną mi zwrócone ,bez jakiegokolwiek wyjaśnienia. Cała sprawa kosztowała mnie wiele nerwów i strat finansowych , ponieważ maszyna zamiast pracować nadal stoi w miejscu zakupu już trzeci tydzień.I jeszcze to potrwa gdyż muszę jakoś ją przewieść do siebie.Dlatego absolutnie nie polecam firmy DHL.
ZaletyBrak
WadyBrak kompetencji,brak jakichkolwiek informacji,ogólnie wygląda na to że mimo że firma przyjęła zlecenie to kurierzy bez podania przyczyny nie chcą go zrealizować.
~Roman / 2022-05-25 07:18
Ocena: 1.00 / 5
Nie dość że przesyłka opóźniona to w trakcie odbioru przesyłki rozpakowywałem ją okazala się uszkodzona.. kurier sobie pojechał.. dzwoniłem do niego nie odbierał.. po złożeniu reklamacji zostala ona odrzucona bo niby przyjąłem paczkę bez zastrzeżeń.. jasne pędem w locie miałem gonić kuriera.. a obsługa klienta słodko pierdzącą.. najgorsza do tej pory firma kurierska z jaką miałem do czynienia na przestrzeni 20 lat.. w kółko te same historie.. najgorsze że jestem na nich nieraz skazany bo nie ma innej opcji.. czysta loteryjka czy paczka dotrze w terminie i przedewszystkim cała..
~Roman / 2022-08-01 15:26
Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie wydał reszty wsiadł i odjechał chamstwo
ZaletyBrak
WadyKurierzy hamscy i okradają klientów
~Roman / 2023-08-01 17:40
Ocena: 1.00 / 5
oszustwo.
za ekspresową dostawę małej paczki z dokumentami z Warszawy do Monachium, wzięli 330 zł, obiecano doręczyć samolotem następnego dnia przed 12:00. Nie tylko nie został dostarczony, ale nie wiadomo również, kiedy zostanie dostarczony. obsługa klienta jest po prostu okropna. coś Ci poszło nie tak - powiedz napisz, przeproś, powiedz kiedy będzie dostarczona, a nie kompletne lekceważenie. wysłałby pociągiem lub autobusem, przyjechałaby dawno temu.
Naprawdę mam nadzieję, że nie wszystkie firmy kurierskie są takie same. jeśli nie chcesz problemów, lepiej nie mieć doczynienia z DHL
~Roman / 2024-01-11 09:06
Ocena: 1.00 / 5
W Krakowie od 9.01 2024 nie otrzymałem 4 paczek .Całkowicie olewają klienta a informacja ciągle taka sama paczki u kuriera Nie polecam
Zaletynie ma
Wadysame wady
~Roman Wrotek / 2024-08-28 18:18
Ocena: 1.00 / 5
Paczka nie dotarła przez 7 dni dzwoniąc na infolinie brak odpowiedzi gdzie jest paczka.
ZaletyBrak
WadyBrak później kontaktu gdzie jest paczka
~ROMEK / 2019-03-25 21:38
Ocena: 1.00 / 5
kurier DHL MASAKRA , NAJGORSZY GBUR I PROSTAK nie powinien pracować z ludźmi
~Romek / 2021-01-11 19:03
Ocena: 1.00 / 5
Czekam na przesyłkę dostarczaną przez DHL. Dostałem sms, że kurier będzie między 14, a 16. Nikogo nie było. O 18 28 dostałem wiadomość, że kurierowi nie udało się dostarczyć przesyłki. Jest to kłamstwo, ponieważ razem z żoną jesteśmy w domu. Specjalnie oświetliłem wejście do domu i otworzyłem na oścież furtkę. Nikt nie przyjechał i nie próbował dostarczyć paczki. pracodawca powinien sprawdzić gdzie kurier był w tym czasie.