strona 345 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 343
- 344
- 345
- 346
- 347
- nastepna »
-
~Robert / 2022-12-06 19:59Ocena: 1.00 / 5
Ostatnio zabrano kurierom terminale nie można zapłacić kartą lipa straszna nie odebrałem już kilka paczek bo kto dziś trzyma gotówkę w domu -
-
~Robert / 2023-03-21 12:52Ocena: 1.00 / 5
Przekładanie doręczenia paczki, bo magazyn sobie tak decyduje. 3 razy przełożyli mi już doręczenie. ZaletyBrakWadyZa dużo -
~robert / 2023-04-27 09:36Ocena: 1.00 / 5
Miomo nadania przesyłki w punkcie POP w dniu 18/04 do dnia dzisiejszego nie opuściła ona punktu - czyli od 9 dni gnije ...Masakra. Składana interwencja nic nie dała. Przesyłka nadal siedzi w POP. Zaletyzero - żenuaWadyNiepunktualność i terminowość ... żenada -
~Robert / 2023-05-11 20:15Ocena: 1.00 / 5
Dramat znowu to samo mam kamery przed domem nikogo nie było żadnego telefonu i prezent dla dziecka poszedł się rypać ludzie nie korzystajcie z tej firmy bo zostaniecie oszukani ZaletyBrakWadyOszuści -
~Robert / 2024-01-04 17:10Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie wziął paczki o czym dowiedziałem się dzwoniąc na tą straszną infolinię tracąc swój czas i nerwy. Kurier nie wziął paczki z magazynu bo stwierdził że mój adres jest nie prawidłowy. Nie wiem skąd kurier może wiedzieć czy adres jest poprawny czy nie. A nawet jak by nie był poprawny wziął by ja chociaż i zadzwonił w razie ewentualnych problemów z dostarczeniem…. Szkoda gadać według mnie najgorsza firma kurierska i szczerze nie polecam nikomu ….ZaletyBrakWadyWszystko jest wadą całą tą firma -
~Robert / 2024-02-19 14:39Ocena: 1.00 / 5
Kurier wpisuje że była go nie było. Przyjdę zamówienia godziny odbioru nie obowiązują. Książę przyjeżdża o której mu się zechce. Nigdy więcej DHL ZaletyBrakWadyCała masa -
~Robert / 2024-05-18 19:52Ocena: 1.00 / 5
Pragnę przyłączyć się do dziesiątek negatywnych opinii o firmie DHL. Przesyłka zaginęła podczas transportu. Nie odpowiadają na moje wielokrotne zapytania e-mailowe , zero kontaktu.Reasumując, mają w nosie klientów.Nie polecam tej firmy kurierskiej !!! -
~Robert / 2024-06-17 14:44Ocena: 1.00 / 5
Jedno wielkie nieporozumienie.... Człowiek zamawiając coś z Niemiec poniekąd jest skazany na ten cyrk zwany DHL... Kiedy pojawiła się możliwość przekierowania do automatu 13.06.2024 tak też uczyniłem bo wiedziałem że nie będzie mnie w domu, więc myślę przyjdzie paczka do automatu to sobie w sobotę odbiore albo podeślę kogoś żeby to odebrał poprostu i tyle.... Niestety niewiedziecz czemu nagle pojawia się informacja że "klient odmówił przyjęcia przesyłki" i że została zwrócona do nadawcy.... Zgłosiłem reklamacje.... Dzwonie na infolinie i pani mi mówi że dział ble ble ble przyśle informacje.... Pytam się jak tak można kłamać że klient odmówił, jak bez wiedzy klienta można wydać dyspozycje o zwrocie do nadawcy? Chora firma.... dno... Kpina i co tam jeszcze człowiek pomyśli bo brak słów poprostu ZaletyNiewątpliwą zaletą byłoby jak by tej firmy nie byłoWadyCałokształt -
-
~Robert / 2024-11-21 20:08Ocena: 1.00 / 5
Czekam na dostarczenie przesyłki tydzień i nadal nie dotarła. Była informacja że nie było odbiorcy w domu, co nie jest prawdą i tak jest do tej pory. Absolutnie nie polecam ZaletyBrak -
~Robert / 2026-02-07 11:45Ocena: 1.00 / 5
Wspólpraca z DHL Freight (Poland) Sp. z o.o.
od momentu podziału czyli od lutego 2025 a wspólpacowałem dużo dłużej dwie przesyłki paletowe zaginione, jedna dostrczona po terminie i uszkodzona, pozostałe dostczone po czasie, żałosne odszkodowanie za zagubione przesyłki.
Dodatkowo Dyr zarządajacy Marek Skowroński i członek zarządu Artur Krasowski w dniu 13 10 2025 przysłali mi pismo wypowiadajac umowę.
Sami Państwo oceńcie jak działa i jaki stosunek do klienta maja Ci panowie
Ja tematu nie zostawie ale ostrzegam wszystkich potencjalnych klientów.
Wszystkto co opisałem udokumentowane.ZaletybarkWadyopisane w opinii -
~Robert K. / 2024-05-11 09:20Ocena: 1.00 / 5
Pierwszy i ostatni raz skorzystałem z usług tych amatorów. Przesyłka wysłana w dniu 06.05., do tej pory, do dnia dzisiejszego, tj., 12.05 nie ma żadnych, konkretnych informacji co zrobili z przesyłką. Kontakt z obsługą praktycznie niemożliwy, czekałem kilka godzin na połączenie, którego nie uzyskałem.
Napisana interwencja od nadawcy, moje dwie reklamację złożone i dalej nic sobie nie robią z własnej niekompetencji. Zapłaciłem przelewem za tą przesyłkę, dlatego piszę, bo nie mam zwrotu środków, ani przesyłki. Sklep zadeklarował się zwrócić kasę, dlatego kupiłem za pobraniem drugi produkt, gdzie kurierzy w czerwonych barwach dostarczyli na drugi dzień przesyłkę. Póki co sklep też nagle ucichł i kontakt z lekka mówiąc mocno się ograniczył. Zawiadomię odpowiednie instytuce, by przyjrzeli się jednym i drugim, jeśli w poniedziałek nie otrzymam konkretnych informacji w mojej sprawie
OMIJAJCIE szerokim łukiem tych pseudo
kurierów.
Szkoda, że po czasie zacząłem czytać opinie innych oszukanych klientów tych "kurierów", bo jest dużo poszkodowanych osób.
Lansują się w rankingach na pierwszej pozycji, a tak naprawdę są na szarym końcu, dłuuugo, dłuuugo za jakiejkolwiek firmie kurierskiej.ZaletyNie maWadyWszystkie możliwe -
~Robert S. / 2022-10-13 03:15Ocena: 1.00 / 5
Odradzam każdemu, najgorsza firma kurierska w Polsce. Dwa dni temu otrzymałem SMS o przesyłce i do dzisiaj jej nie otrzymałem. ZaletyBrakWadyBrak informacji, nieterminowość. Fatalni kurierzy. -
~robert1234 / 2019-10-23 16:23Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska jaką znam Nie dotrzymują terminów dostaw .Kultura infolinii i kurierów zostawia bardzo dużo do życzenia Firma niesolidna ,nie godna polecenia ZaletyBrakWadyMożna pisać bez końca -
~Robi / 2020-10-22 08:16Ocena: 1.00 / 5
Witam,nie wiem czy to wina człowieka który obsługuje rejon w którym mieszkam czy po prostu ta firma tak działa,ale to jakaś kpina kurier przyjechał i dzwoni że ma paczkę mówię że mnie nie ma, oczywiście nie bylo żadnej wiadomości wcześniej że kurier przyjedzie,bo gdyby takowa byla to siedzial bym w mieszkaniu, pytam czy dostarczy jutro on że będzie sie kontaktował, ostatecznie kurier wpisal ze odmowiłem przyjęcia paczki i zostala ona zwrócona do nadawcy.Brawo ZaletyBrakWadyBrak zalet -
~Robi / 2021-09-08 10:54Ocena: 1.00 / 5
Masakra. Chamski kurier kazał sobie znieść przesyłkę do auta. Po moim oburzeniu wszedł do firmy i zrobił awanturę jak śmiem go fatygować na 1p. No jeśli światowa firma działa tak pro kliencko, to gratuluje sukcesów. ZaletyNigdy więcejWadyDno -
~Robo / 2021-07-18 08:32Ocena: 1.00 / 5
Kogo już w DHL zatrudniają ? Po Kamieńcu woj wielkopolskie jeździ kurier nie dość że krzywy pokraka to jeszcze uroda odstraszający ,mało tego odbieram paczke a on mi dolicza 20zl gdy zwrocilem mu uwagę to stał się agresywny wulgarny cham. -
-
~robo / 2023-12-10 20:22Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam,
Zamówiłem przesyłkę na adres domowy i mimo iż byłem cały czas w domu to kurier nie pojawił się u mnie z przesyłką, i odwiózł ją do paczkomatu co sprawiło mi ogromną trudność, z uwagi na to iż jestem osobą niepełnosprawną, w mailu informacyjnym otrzymałem godziny między którymi kurier się pojawi u mnie a informacje o tym iż paczka została dostarczona do paczkomatu pojawiła się przed wyznaczonymi godzinami dostawy, w związku z tym nie polecam firmy -
~robsomi5 / 2025-06-23 13:02Ocena: 1.00 / 5
DHL to jest jakaś porażka a nie firma zamawiasz kuriera na adres do domu lub mieszkania a on ci zostawia paczkę W JAKIMŚ LOSOWYN DLA NIEGO PACZKOMACIE ...!!!
Zaletytragedia...!!!WadyTragedia...!!! -
~Robson / 2024-03-25 21:24Ocena: 1.00 / 5
DHL to żenada a raczej ludki któży to tworzą. Czekam na kuriera/przesylkę która poprzedzona została smsem z dwu godzinnym przedziałem czasowym i 10 min przedkońcem tego czasu sms ze przesyłka dostarczona i jest w jakims POPie. Zaznacze ze wczesniej byla PP i dpd, ja z nogą w gipsie a kurier po tym jak ja zadzwoniłem informuje mnie z jakimś jedzeniem w ustach i mało zrozumiale ze był i mnie nie zastał !!! To samo powtarzają utrwalając kłamstwo na infolini ze to oczywiście moja wina. Narobili bałaganu i bedą musieli zapłacić bo taką mają umowę z nadawcą.
Nie rozumiem dlaczego gość którego zadaniem jest rozwozić przesyłki tego nie robi, ciekawe ile zaoszczędzili czy też zarobili, nie do wiary jak wszyscy u których chciałem to wyjaśnić po kolei kłamią,
-
~Roger / 2022-09-08 10:36Ocena: 1.00 / 5
STANOWCZO ODRADZAM!!!
W DHL panuje mentalność rodem z PRL. Podejście, że klient jest dla nich.ZaletyBRAKWadyPodejście do klienta
Niekompetencja
Brak pomocy w rozwiązywaniu problemów
strona 345 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 343
- 344
- 345
- 346
- 347
- nastepna »
