Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DHL opinie

Ocena na podstawie 7992 opinii

1.29 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.19
  • Cena
    1.33
  • Oferta
    1.33
  • Czas dostawy
    1.38
  • Cena/Jakość
    1.30

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Paweł / 2026-02-27 21:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Przestrzegam przed korzystaniem z usług firmy DHL. Paczka z Niemiec nie została mi dostarczona, brak jakiegokolwiek kontaktu/informacji ze strony DHL o przesyłce, na e-mail czy telefonicznie. Za zwrot do nadawcy DHL pobrała dodatkową kwotę 10 EUR. Powiedzieć, że ta firma to DNO, to nic nie powiedzieć.
    ZaletyBRAK
    WadyZa mało czasu, żeby wszystkie wymienić
  • ~Paweł. / 2019-10-09 13:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma nie potrafi dostarczyć przesyłki od 3 września. Codzienne pytania o dostarczenie przesyłki są zbywane przeprosinami i obietnicami że problem będzie rozwiązany kolejnego dnia. Kolejny dzień kończy się tak samo. Telefon do DHL. Przeprosiny, obietnice i nic. przesyłka krajowa której DHL nie potrafi dostarczyć przez ponad miesiąc czasu to żenada. Zdecydowanie odradzam.
    ZaletyBrak.
    WadyNie dostarczona od ponad miesiąca przesyłka.
  • ~Paweł. / 2019-10-10 15:55
    Ocena: 1.00 / 5
    Finał niedostarczonej od 3 września paczki jest taki że mimo zapewnień koordynatora że paczka dotrze dziś, jest ona do odebrania przez.... Uwaga: Nadawcę. Paczka wróciła mimo codziennych telefonów do DHL do nadawcy, bez próby doręczenia. Informacje o rzekomych próbach doręczenia okazała się nieprawdziwa. W momencie kiedy DHL na swojej stronie posiadało informację o nieudanej próbie dostarczenia paczki, była już w drodze do nadawcy. Reasumując: naciągacze, oszuści, kombinatorzy i kłamcy.
    ZaletyBrak.
    WadyDHL nie podjął próby dostarczenia przesyłki.
  • ~Paweł321 / 2022-09-29 15:07
    Ocena: 1.00 / 5
    Usługi tej firmy kurierskiej to kompletna kpina , klient z Niemiec poprzez usługi tej firmy odsyłał do mnie bardzo droga cześć samochodowa która trafiła zupełnie pod inny adres niż widniał na liście przewozowym koniec końców część odnalazła się po ponad miesiącu w zupełnie innej miejscowości niż ta która była na liście przewozowym. Oczywiście po numerze listu przewozowego wszystko widniało jako część która została przez nas odebrana. NIE POLECAM !!!
    ZaletyBRAK ZALET
    WadyTRAGICZNE PODEJŚCIE DO KLIENTA
  • ~Pawlik / 2021-09-23 12:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie zasługują nawet na pół gwiazdki. Kurier pojawia się pod budynkiem, pytam go czy ma przesyłkę pod mój adres sprawdza i odpowiada że nie. Po kilkunastu minutach informacja na e-maila Kurier nie zastał nikogo w domu. Przecież to jakieś kpiny . DHL zdecydowanie najgorsza firma jaka obsługuje moje osiedle.Dodam że taka sytuacja zdarzyła się już nie pierwszy raz. Zdecydowanie odradzam korzystanie z ich usług. Jakoś kurierzy z konkurencyjnych firm nie mają problemów z terminowym dostarczeniem przesyłek i nie ma najmniejszych problemów z kontaktem .
    DHL to porostu jakaś PATOLOGIA!
  • ~Pawlo poznań / 2020-10-26 16:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Moja mała Historia z DHL jest taka 10 października dostałem informację że dostarczono paczkę moją żona była cały dzień w pracy w salonie i nie było Kuriera po dwóch dniach dzwonię że nie mam paczki i dostałem odpowiec że odebrano ją w salonie po trzech tygodniach dzwonię do sklepu a tam dostałem odpowiedź że paczka jeszcze nie została wysłana bo sklep czeka na dostawę..... Więc się pytam co kurier mi dostarczył kiedy go nie było???
    ZaletyZalety są takie że DHL doskonale kłamie i broni się tym że żadnej paczki nie było a oni są pewni że dostarczyli
    WadyWady są takie że starają się dostarczyć Towar którego wogle nie posiadają
  • ~payonq / 2023-08-16 17:00
    Ocena: 1.00 / 5
    Niestety tak dziadowskiej firmy kurierskiej w dzisiejszych czasach trudno napotkać, przynajmniej dla klienta indywidualnego. Nie można przekierować paczki do punktu odbioru jeśli nie to zrobione w dniu nadania do 23:00. A skąd ja mam ..... wiedzieć kiedy sprzedawca wyśle przesyłkę. Po nieudanej próbie doręczenia kurier ustawie, że podjął dwie próby doręczenia (pomimo, że dzwoniłem do .... że nie będzie nikogo i żeby nie jechał bez potrzeby a zostawił paczkę w Żabce). Przy poprzedniej przesyłce tym razem z Niemiec dowiedziałem się, że kurier był 3 razy i zostawił 2 awiza. A ślepy (na szczęście ) nie jestem i nic takiego nie widziałem. ***** DHL
    ZaletyBrak
    WadyMnóstwo
  • ~Paździoch / 2021-01-20 18:07
    Ocena: 1.00 / 5
    Trzeba być debilem żeby mając podany adres wymyślają jakieś literki zamiast cyfry , jak można 9 pomylić z A
    To tylko totalny kretyn potrafi. Paczkę odesłali bo nie znaleźli A
    Jeszcze rady żeby adres drukować , rady to mogą dawać w kościele jak klękać imbecyle
    ZaletyBrak
    WadyIstnienie tej firmy
  • ~Pe / 2021-01-27 14:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Żałosne to jest. Kurier nie dzwoni. Planowany czas dostawy 11-13. Toz ludzie pracuj w tych godzinach... a jeszcze po reklamacji powiedziane ze człowiek będzie w domu po 14 to pył awizacja o 11:30. Odradzam każdemu. Już poczta Polska jest lepsza.
    ZaletyAni jednej
    WadyWszystko źle
  • ~Peace / 2019-02-22 18:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Drugi raz pod rząd fatalna usługa. Za poprzednim razem kurier nie skontaktował się ani telefonicznie, ani sms-owo, ani mailowo, ani nie zostawił awizo i oczekiwana przesyłka została odesłana do US.
    Tym razem inna przesyłka z US, wybieram punkt dostarczenia czynny wedle rozpiski DHL 05:00-23:00, specjalnie by nie ryzykować ominięcia się z kurierem, jak za poprzednim razem, i by spokojnie zdążyć odebrać po pracy. A tu okazuje się, że punkt w praktyce jest czynny do.. 17:30 i nie jestem w stanie dotrzeć tam na czas po dniu pracy w piątek i odebrać przesyłkę mogę dopiero w poniedziałek!
    Kompletne dno.
    ZaletyŻadnych zalet.
    WadyPóki co z mojego doświadczenia wynikają same wady.
  • ~Peel / 2019-09-10 12:44
    Ocena: 1.00 / 5
    2 tygodnie czekania za paczką. Kontakt bardzo trudny. Nie polecam
    ZaletyBrak
    WadyZa długi czas oczekiwania na paczke
    Zero zainteresowania klientem
    Zerowy kontakt
  • ~Pepe / 2021-05-24 12:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Totalne dno czekam na paczkę już 2 dzień dziś niby awaria systemu
    ZaletyNie polecam
    WadyNie polecam
  • ~perlasixty / 2022-06-24 21:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam na 100 % szczególnie dhl parcel jelenia góra.Sklep przekazał paczkę 21.06 (wtorek) i do dzisiaj nie otrzymałem paczki 24.06 .Na śledzeniu przesyłki wyznaczają już trzecią datę dostawy ,i co chwilę jest napisane że przesyłka jest obsługiwana w centrum sortowania.Kontakt dla osoby odbierającej przesyłkę tak zrobiony żeby nie było możliwości kontaktu.Zero możliwości kontaktu telefonicznego z osobą w tej placówce.Chyba ten dhl parcel w j.g. ktoś założył w jakiejś szopie lub stodole.Tragedia ,nie polecam ,szybciej bym sam sobie przywiózł tą paczkę .Do mnie mają około 100 km i też mają problem.Chętnie dałbym screeny z drogi przesyłki ale nie ma takiej możliwości.Mielibyście niezły ubaw.Pozdrawiam
    Zaletynie ma
    Wadywszystkie
  • ~Perpecia / 2019-12-12 08:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Jedna z najgorszych (o ile nie najgorsza) firm kurierskich na rynku. Częste zaginięcia przesyłek , kłamliwe informacje na stronie śledzenia przesyłki ( rzekome próby dostarczenia paczki nie mające odzwierciedlenia w rzeczywistości ) . Przy składaniu reklamacji - brak odpowiedzi. Obsługa klienta na słabym poziomie - ciągłe obietnice bez pokrycia. W moim przypadku paczka krążyła ponad tydzień nie wiadomo gdzie , przy obietnicy ,że już następnego dnia do mnie dotrze. Skończyło się , na tym ,że została odesłana do nadawcy , bo cytuję " Ktoś zapomniał nakleić na nią odpowiednia naklejkę"...KPINA....Już nigdy nie skorzystam z usług tej firmy i wszytskim radze to samo.
    ZaletyBRAK jakichkolwiek
    Wadyj.w.
  • ~Pertolina / 2020-10-12 19:46
    Ocena: 1.00 / 5
    Któryś raz z kolei zdarzyła mi się sytuacja w której dostaje SMS o treści nieudane doręcznie paczki mimo iż jestem w domu. Po czym nie da się do nich dodzwonić, za każdym razem umywają ręce raz nawet kobieta sprawdzała gps i kierowca nie był pod wskazanym adresem gdzie chwile wcześniej tłumaczył się ze nikt nie odbiera domofonu. Śmiech na sali. Jacyś durnie tam pracują. Omijajcie tego kuriera szerokim łukiem
  • ~Peter / 2020-04-20 12:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Po pierwsze, nie polecam opinii na opineo.pl - trzeba się podać swoje dane, rejestrować się itd. Przejechałem się na tych pozytywnych opiniach DHL.

    Ogólnie obsługa DHL to kompletne dno, niemiła, traktująca gorzej klienta niż urzędowo. Teraz wiem, czemu ukrywają swój numer telefonu - ciężko się z nimi w ogóle skontaktować.
    Wadywszystko, od a do z
  • ~peter. / 2021-12-07 15:43
    Ocena: 1.00 / 5
    Dno i siedem metrów mułu. Pobrali dodatkową opłatę za "Gwarantowane dostarczenie przesyłki następnego dnia". Nie dostarczyli. Po interwencji mieli oddzwonić - nie oddzwaniają. Paczki jeszcze nie mam ale sprawą się już zajmuje kancelaria prawna. Nie odpuszczę . Jeśli maja standardy białoruskie - niech wyjeżdżają na Białoruś.
    ZaletyDziałają jeszcze inne firmy kurierskie w Polsce
  • ~Peter888 / 2022-11-13 16:54
    Ocena: 1.00 / 5
    Zdecydowanie odradzam skorzystania z ich usług, a nawet zawierania ugody. Od 2019 do 2021 walczyłem z nimi o numer który znalazł się w ich bazie danych przez pomyłke i osobe która kupowala nadgminnie zakupy podawała mój numer i byłem bombardowany 500+ smsami i telefonami z informacją odebrania paczki której nie zamawiałem. Tyle czasu walki tyle czasu słuchania ich prawa i tyle czasu horroru. Nie polecam ich i omijajcie firme szerokim łukiem.
    WadyBrak porozumienia, brak zainteresowania się ważnymi sprawami.
  • ~PGM / 2021-04-30 13:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Dzisiaj tj. 30.04.2021 kurier dostarczył paczkę do miejscowosci Dobraków i byl bardzo nie mily wrecz HAM. Krzyczal że mu sie spieszy obrazal starsza od siebie osobe!!! Nie wiem jak może taki ktos pracowac w firmir kurierskiej!!!!!
  • ~Pick / 2019-12-31 13:10
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza, najgorsza firma kurierska. Nigdy już nie skorzystam z ich usług. Czekam od 11 grudnia, paczka najpierw zagineła, potem niby miała być dostarczona dzisiaj do 12, o 13 dzwonię, kurier już na bazie i że nie dostarczy, bo już kończą pracę. Jak mniemam paczka z takim opóźnieniem winna mieć priorytet? Koniec końców prezent na Święta, zamawiany z odpowiednim wyprzedzeniem nie dotarł w kończącym się roku. Osoby, które chcą zaoszczędzić czas, zdrowie i nerwy zachęcam do skorzystania z innych firm.
Dodaj własną opinię »