strona 328 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 326
- 327
- 328
- 329
- 330
- nastepna »
-
~Paweł / 2020-08-07 09:33Ocena: 1.00 / 5
Fatalna obsługa. Nie polecam. Przesyłka kosztowała 100 zł. Gwarantowany czas dostawy 4 dni robocze, mija 6 dni i nie wiadomo gdzie jest przesyłka ani kiedy dotrze. Brak możliwości kontaktu, sprawdzanie tylko przez www. Pani na infolini mówi, że jest 7 spółek i odsyłają od jagi do magi. -
-
~Paweł / 2020-12-11 18:06Ocena: 1.00 / 5
Dostawa opóźniona o ponad tydzień, jeszcze musiałem dzwonić z próbą o interwencję, dlaczego paczka przez 5 dni leży na magazynie 70km od miejsca docelowego. Paczka dotarła rozdarta, że środka skradziono biżuterię. DHL umywa ręce, bo paczka wysyłana z Niemiec i oni byli podwykonawcą i kit z tym, że tydzień paczka była w Polsce. Reklamacji za uszkodzone paczki nie przyjmują. Dno. ZaletyBrak -
~Paweł / 2021-07-20 14:41Ocena: 1.00 / 5
DHL firma która zeszła na psy!!!
OD trzech dni paczka leży na magazynie w Staniątkach i nikt nie potrafi powiedzieć dlaczego i jak długo jeszcze będzie leżała.
Brak odpowiedzi na reklamacje, brak kontaktu z DHL.
Infolinia wie jeszcze mniej niż ja, nawet nie chce się jej sprawdzić w historii przesyłki.ZaletybrakWadysame wady -
~Paweł / 2021-07-23 10:17Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska - wiem że to tylko oddział Białystok, ale nie zmienia to faktu na firmę patrzy się przez pryzmat ludzi, kurier sam z sobą ustala zmiany dat doręczenia w systemie zaznaczają co im się podoba. Firmom wysyłającym polecam omijać DHL szerokim łukiem - ja szaraczek na 100% nie dokonam zakupu w firmie która korzysta z usług DHL. -
~Paweł / 2022-03-23 16:04Ocena: 1.00 / 5
Ta firma to jakaś porażka dostajesz SMS z inf o dostarczeniu przesyłki, której kurier nie dostarcza bez jakichkolwiek informacji. Dzwonisz na infolinię i dowiaduję się że przesyłka może być dostarczona za 2 dni jak kurier będzie miał czas. Brak kontaktu z kurierem ZaletyBrakWadyRealny czas dostawy przesyłki a przewidywany to fikcja -
~Paweł / 2022-04-03 16:19Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma przewozowa pod słońcem.
Jak najdalej od tej firmy.
Kłamcy i oszuści.ZaletyBrakWadyKłamstwo i oszustwo.Paczka zniszczona, opłata pobrana dwukrotnie. Kurier kłamie że był dostarczyć paczkę, w rzeczywistości go nie było.
Reklamacja nieprzyjęta
Nigdy więcej!!! -
~Paweł / 2022-05-13 11:23Ocena: 1.00 / 5
Kurier zadzwonił domofonem po czym uciekł, dwukrotnie. Teraz przesyłka przepadła. -
~Paweł / 2023-02-14 21:39Ocena: 1.00 / 5
Ogólnie dramat , ludzie tam pracujący to stan umysłu. Kurierzy to hmmm... ZaletyDramatWadyDramat -
-
~Paweł / 2023-02-22 13:48Ocena: 1.00 / 5
Nie było kuriera. Za to dowiedziałem się że nastąpiła odmowa przyjęcia paczki z mojej strony. Opłaconej ze sprzętem za 1000zł. Żart.Interweniowałem przesyłka mmiała wrócić do mnie na drugi dzień. Niestety sprawdzając nr przesyłki została odesłana do nadawcy. Niewiarygodne jaki bajzel i ile czasu spędziłem w internecie i na tel. Oczywiście przesyłka nie dotarła -
~Paweł / 2023-03-16 15:13Ocena: 1.00 / 5
Paczka 04.03 została wysłana z Niemiec do Polski.. Na tą chwilę nic o niej nie mogę się dowiedzieć ani w DE ani w PL a mamy już 16.03. o rozmowie z konsultantem mogę zapomnieć ponieważ nie da się dodzwonić czat też podobno przepełniony.. DHL tragiczne podejście do klienta ZaletyBrakWadynieterminowość, nierzetelność, brak pomocy, brak możliwości rozmowy z konsultantem, w sumie DHL ma chyba tylko wady -
~PAWEŁ / 2023-04-27 15:40Ocena: 1.00 / 5
Zamówiłem kuriera na wczoraj po odbiór przesyłki. Kurier miał zjawić się między 12 a 14 po odbiór paczki. Dzwonił po 12:29. Odebrał telefon dopiero przy drugiej próbie skontaktowania się. Mowie mu w czym rzecz o na to ze dobrze i tyle gadki było. Czekałem na szlachcica az się zjawi do 16:30 (głupi ja). Okazuje się, że kurier po swoim telefonie anulował odbiór wpisując poniewz NIKOGO nie było w domu. Czy kurierzy to ludzie ułomni? ZaletyNie ma -
~Paweł / 2023-11-17 14:46Ocena: 1.00 / 5
Kibel po całości, pierwszy i ostatni raz skorzystałem z usług DHLu
Paczka odebrana przez kuriera po 3 dniach, kolejne 4 dni minęło bez skutecznego dostarczenia paczki,i po kolejnych kilku dniach paczka wróciła do adresata. Zero powiadomień SMS czy e-mail, brak kontaktu do kuriera, nikt nic nie wie... PORAŻKA TOTALNA!ZaletyŻadnych zaletWadyBrak kontaktu z kurierem i biurem obsługi, brak powiadomień o danej sytuacji. SZCZERZE NIE POLECAM -
~Paweł / 2024-05-02 21:58Ocena: 1.00 / 5
30.04 2.5 godziny słuchania melodyjki na infolinii, żeby się dowiedzieć, że kurier ma dużo pracy i odbił 50 metrów od domu, że nikogo nie zastał i na pewno 2.05 już dostarczy... Tym razem 2.05 zadzwonił domofonem i mimo wpuszczenia wbił, że nikogo nie ma a żeby tym razem GPS poprawną lokalizacje wbił.. Oczywiście czy 30.04 czy 2.05 nie odbierał telefonu kurier ani zero reakcji na smsy..Nawet infolinia nie umiała się skontaktować z kurierem żenada!!! -
~Paweł / 2024-08-13 17:41Ocena: 1.00 / 5
Otrzymałem cudzą przesyłkę, przekierowaną przez DHL z Lęborka do Nowego Sącza. Oryginalny nr przesyłki to 261310366010. Tym samym ktoś nie dostał swojej. DHL powinien się samopodpalić i samozaorać. Nie wiem kto tam pracuje! ZaletybrakWadysame -
~Paweł / 2024-08-29 12:50Ocena: 1.00 / 5
Nie kompententna firma kurier sam sobie przekierowuje paczkę bo nie chce mi się jechać 200 metrów dalej ,jak dzwonisz na infolinię to nie połącz a cię tylko zbywają automatyczna sekretarka gdzie nie ma konkretów ,nie polecam tej firmy DHL -
~PAWEŁ / 2025-04-01 11:26Ocena: 1.00 / 5
DHL nigdy więcej przesyłka dotarła do Wałbrzycha. mimo adresu oraz adresu e-mail nie dostarczono. Tłumaczenie - brak nr telefonu. byłem w oddziale, podałem nr i zero reakcji. Przesyłkę odesłano do nadawcy. No tylko BRAWO !!! jak na wstępie - DHL - NIGDY WIĘCEJ ZaletyBrakWadybrak kontaktu- mowa do obrazu -
-
~Paweł / 2025-08-11 08:00Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska z jaką miałem do czynienia. Tzn. zawsze nieterminowa...ostatni mój przypadek polegał na tym, że wybrałem punkt odbioru przesyłki, który okazało się że od tygodnia zostal zlikwidowany- nie wiedziałem o tym ...a dalej widniał w wykazie jako aktywny-działający. Oczywiście z tego powodu kurier nie miał możliwości pozostawienia przesyłki w tym punkcie...ale wpisał jako przyczynę -UWAGA!!! Klient odmówił przyjęcia- zrezygnował z odbioru przesyłki...ręce opadają...miał nr telefonu do mnie ...czekałem na tą przesyłkę...ale do tej pory jej nie otrzymałem...odradzam każdemu kto ma prawo wyboru firmy kurierskiej -
~Paweł / 2026-01-16 17:51Ocena: 1.00 / 5
DHL nie dostarcza przesyłek, a na infolinii " pracownicy " zamiast mózgu mają wgrane aplikacje i zaprogramowane odpowiedzi .
Od tygodnia nie mogę otrzymać przesyłki i nikt z tej firmy nie wie dlaczego ??
Ale najlepsze jest to , że skierowana przesyłka do odbioru w paczkomacie została odrzucona przez moją odmowę ????????????
Jak to jest możliwe ??? SAM JĄ TAM SKIEROWAŁEM I ODMÓWIŁEM PRZYJĘCIA !
DHL to jest godna pożałowania ,
kiedyś była firmą która dostarczała sumiennie przesyłki , a teraz to zwykli oszuści i kłamcy .
Powinni zrobić miejsce innemu przewoźnikowi na rynku bo w obecnej formie jest to firma będąca na dnie . -
~Paweł / 2026-01-17 11:37Ocena: 1.00 / 5
Totalna porażka!!! , Dno całkowite
przesyłka nie została doręczona tylko odesłana do nadawcy .
Odmówiłem przyjęcia pezesyłi mimi przekierowania do paczkomaty
Ktoś to rozumie ?? nawet w DHL umywają ręce od takiej obsługi
A amortoszczeyzna na infolinii bije rekordy głupoty , brawo DHL !!!
PLAJTA zbliża się wielkimi krokami .
Aplikacje zastąpiły mózgi .ZaletybrakWadyza dużo by pisać -
~Paweł / 2026-02-17 10:06Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska z jaką miałem do czynienia. Dwie paczki z Niemiec zwrócone do nadawców w ciągu ostatniego tygodnia. Brak informacji o dostawie na e-mail i/lub telefonicznie od kuriera, brak możliwości ew. przekierowania do punktu odbioru lub automatu paczkowego. Pomimo obecności w domu w dniu dostawy kurier nie pojawił się, natomiast w systemie DHL widnieją dwa komunikaty, pierwszy "brak możliwości dostarczenia", drugi "odmowa przyjęcia". ZaletyBRAKWadyLekceważenie klienta
strona 328 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 326
- 327
- 328
- 329
- 330
- nastepna »
