ZaletyBrak zalety
strona 326 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 324
- 325
- 326
- 327
- 328
- nastepna »
-
~Paulina / 2023-03-27 13:45Ocena: 1.00 / 5
Dwa razy paczka została zwrócona do nadawcy.Brak kontaktu ze strony firmy. Nie ma możliwości osobistego odbioru z magazynu.NIE POLECAM -
-
~Paulina / 2023-05-19 14:05Ocena: 1.00 / 5
Porażka, kurierzy notorycznie zostawiają paczki w punkcie odbioru nie przyjeżdżając wcale pod adres, cały dzień byłam w domu i czekałam na kuriera po czym dostałam sms, że paczka czeka w punkcie odbioru, a przecież nie było nawet próby doręczenia. Kontakt z kurierami znikomy, nie odbierają. Miałam już wiele takich sytuacji, długo by pisać, naprawdę jeśli widzę w opcjach wyboru tylko DHL to wiele razy rezygnuje całkowicie z zakupu. -
~Paulina / 2023-07-06 14:08Ocena: 1.00 / 5
Kurier podczas przesyłki uszkodził ma drukarkę mimo poprawnego oznakowania kartonu. Sprzęt zalany atramentem. Po złożeniu reklamacji dostaliśmy odmowę,odwołanie również odrzucone. Protokol szkodowy który miała przyjechać i sporządzić kurier został wysłany naemeila bo mamy koronowirusa w Polsce nadal ???? . Dzwonione codziennie i proszenie o jakąkolwiek odpowiedź. Po miesiącu odmowa że to nasza wina bo minął czAs od dostarczenia przesyłki do sporządzenia protokołu szkody. Oraz że paczka nie została sprawdzona przy kurierze,który zostawił ją pod drzwiami domu i odjechał. Ta firma kurierska to jakiś żart. Sprzet warty 1500zl nadaje się do kosza
NIE POLECAM TEGO PRZEWOZNIKA. NIE SZANUJA KLIENTOW I OCH PRZESYLEK!ZaletyBrakWadyBrak poszanowania klienta i jego przesyłki
Bardzo zły kontakt z infolinia i Panią z działu reklacji. -
~Paulina / 2023-07-06 14:10Ocena: 1.00 / 5
Kurier podczas przesyłki uszkodził ma drukarkę mimo poprawnego oznakowania kartonu. Sprzęt zalany atramentem. Po złożeniu reklamacji dostaliśmy odmowę,odwołanie również odrzucone. Protokol szkodowy który miała przyjechać i sporządzić kurier został wysłany naemeila bo mamy koronowirusa w Polsce nadal ???? . Dzwonione codziennie i proszenie o jakąkolwiek odpowiedź. Po miesiącu odmowa że to nasza wina bo minął czAs od dostarczenia przesyłki do sporządzenia protokołu szkody. Oraz że paczka nie została sprawdzona przy kurierze,który zostawił ją pod drzwiami domu i odjechał. Ta firma kurierska to jakiś żart. Sprzet warty 1500zl nadaje się do kosza
NIE POLECAM TEGO PRZEWOZNIKA. NIE -
~Paulina / 2023-07-11 14:34Ocena: 1.00 / 5
Koszmar! Kurier robi co chce nawet nie przyjeżdża pod adres i wysyła informację że nie udało się dostarczyć paczki ZaletyBrak -
~paulina / 2023-08-03 10:46Ocena: 1.00 / 5
Brak kontaktu z firma.
Nie można zgłosić reklamacji.
Nie można dodzwonić się do konsultanta.
Nieprzestrzeganie własnego regulaminu przez firmę.
Błędy w systemie (punkt odbioru wybrany z listy został opisany przez system jako adres domowy i w związku z tym wg kuriera nie było możliwe dostarczenie paczki do wybranego punktu)
Paczka zwrócona bez próby jakiegokolwiek kontaktu z adresatem, bez ponowienia próby dostarczenia kolejnego dnia ani bez przekierowania do najbliższego punktu POP.
-
~Paulina / 2023-09-12 15:01Ocena: 1.00 / 5
Byłam w domu w kuchni , kurier przyjeżdżając pod bramę nawet nie zadzwoni od razu odjeżdża. Już po jednym razie zostawia przesyłkę w jakimś punkcie. Nie po to zamawiam kuriera żeby potem jeździć i odbierać. Kontakt telefoniczny nie możliwy, bo ani kurier ani ich infolinia nie odbiera , totalna porażka -
~Paulina / 2023-11-08 19:30Ocena: 1.00 / 5
Oczywiście że paczka nie dotarła na czas. Specjalnie zwalnialam się z pracy bo miała być 16-18 u mnie a o 18.27 status: w sortowni. Tak. Zawiózł ja z powrotem.. brak klasy jakiejkolwiek. To nie pierwszy raz się zawiodłam na dhlu -
-
~Paulina / 2023-12-30 14:52Ocena: 1.00 / 5
Kurier automatycznie od znaczył,że nie ma nikogo w domu.zadzwoniłam na
infolinie prosząc o kontakt do kuriera. Zadzwoniłam do niego spytałam
dlaczego od znaczył,w aplikacji że nie ma nikogo ,skoro brat czeka cały dzień
w domu.Spytałam dlaczego nie zadzwonił odparł,że nie ma numeru . Numer
jest cały czas na kartonie który wysyłałam. Spytał mnie o adres ,gdy podałam
mu adres,powiedział ,że on tam nikogo nie widział,ale może w drodze
powrotnej zostawić paczkę.Powiedziałam ,że było by dobrze,ponieważ
zrobiłam paczkę dla rodzeństwa i włożyłam tam drobne pieniądze.
:{Odpowiedział spokojnie nie pracuję tutaj od dziś} Napiałam mu wiadomość
sms z informacją ,że brat bedzie uważał i czekał i w ostatecznośći zostaje
nam sklep na przeciwko,w którym na pewno są kamery. Gdy brat odebrał
paczke nie było w niej Zielonej koperty z kartka i Życzeniami na Święta ani
pieniędzy. Były tylko słodyczę. Na całe szczęście paczke od podstaw
pakowałam na poczcie ,w której nadana była paczka. Napisałam do kuriera
sms gdzie można złożyć skargę ?,dzwoniłam ale juz była tylko poczta.
Zadzwoniłam więc na infolinie ponownie zgłosić sytuacje .tóra miała miejsce .
Pani powiedziała,że może paczka została przeładowana odparłam,że nawet
jeśli taka sytuavcja ma miejsce ,przekładamy paczkę z całą zawartośćią. .
Chodzi tu o lojalność , ja nie zbiednieje a ten Pan się nie zbogaci.ZaletyBrakWadyZłodzieje -
~Paulina / 2023-12-30 14:52Ocena: 1.00 / 5
Kurier automatycznie od znaczył,że nie ma nikogo w domu.zadzwoniłam na
infolinie prosząc o kontakt do kuriera. Zadzwoniłam do niego spytałam
dlaczego od znaczył,w aplikacji że nie ma nikogo ,skoro brat czeka cały dzień
w domu.Spytałam dlaczego nie zadzwonił odparł,że nie ma numeru . Numer
jest cały czas na kartonie który wysyłałam. Spytał mnie o adres ,gdy podałam
mu adres,powiedział ,że on tam nikogo nie widział,ale może w drodze
powrotnej zostawić paczkę.Powiedziałam ,że było by dobrze,ponieważ
zrobiłam paczkę dla rodzeństwa i włożyłam tam drobne pieniądze.
:{Odpowiedział spokojnie nie pracuję tutaj od dziś} Napiałam mu wiadomość
sms z informacją ,że brat bedzie uważał i czekał i w ostatecznośći zostaje
nam sklep na przeciwko,w którym na pewno są kamery. Gdy brat odebrał
paczke nie było w niej Zielonej koperty z kartka i Życzeniami na Święta ani
pieniędzy. Były tylko słodyczę. Na całe szczęście paczke od podstaw
pakowałam na poczcie ,w której nadana była paczka. Napisałam do kuriera
sms gdzie można złożyć skargę ?,dzwoniłam ale juz była tylko poczta.
Zadzwoniłam więc na infolinie ponownie zgłosić sytuacje .tóra miała miejsce .
Pani powiedziała,że może paczka została przeładowana odparłam,że nawet
jeśli taka sytuavcja ma miejsce ,przekładamy paczkę z całą zawartośćią. .
Chodzi tu o lojalność , ja nie zbiednieje a ten Pan się nie zbogaci.ZaletyBrakWadyZłodzieje -
~Paulina / 2026-04-10 08:52Ocena: 1.00 / 5
Mimo że cały czas ktoś był w domu kurier nie dotarł wcale. Po czym zaznaczył że paczka odebrana. Teraz ani paczki ani pieniędzy bo była opłacona . Podany numer nie istnieje. To jest jakiś cyrk. Nigdy więcej nie polecam. ZaletyZero zaletWadyBrak paczki. Oszustwo kuriera -
~Paulina J. / 2021-02-15 17:11Ocena: 1.00 / 5
Przesyłka zagubiona, słaby kontakt z biurem obsługi klienta, pieniądze od pół roku nie zostały mi zwrócone. Naciągane na koszty klienta, nie poczuwanie się do odpowiedzialności. Osobiście odradzam i polecam innych przewoźników np UPS czy chociażby pocztę, o wiele tańsze koszty i bardziej pewne. Ps za wysłanie karty zdrowotnej zapłaciłam z ubezpieczeniem (nie wiem po co) ~120 zł
Operacje musiałam przełożyć przez nie wywiazanie się z umowy DHL.
Nie dziękuję i nie polecam
Paulina J. -
~Paulinam / 2019-09-30 18:15Ocena: 1.00 / 5
Cały dzien ktoś jest u mnie w domu, nie ma chwili by dom był bez żadnej osoby, a to już trzecia taka sytuacja gdy pan kurier robi sobie jaja i twierdząc ze nikogo nie było w domu zostawia paczkę w punkcie odbioru! Nie po to płace więcej za to by paczka byla dostarczona pod moj dom żeby finalnie musieć po nią jechać do punktu odbioru! ZaletyŻadnychWadyWszystko -
~Pavlo / 2020-04-14 15:07Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska nawet kurier nie zadzwonił że ma dla mnie paczkę firma dno!!!!! -
~paw / 2023-01-05 17:57Ocena: 1.00 / 5
zgłaszam skargę, od 1 grudnia jak zamknęli placówke dhl w Zabrzu poziom obsługi spadł na -50 %, nadanie paczek nie przygotowane, co chwile maszyna przepełniona albo zepsuta nie można nadać. kurierzy też kiedy chcą mają włączony telefon to nie odbierają albo wyłączony dramat jednym słowem , brak podstawowego komunikatu z kurierami, brak możliwości nadania wysyłki Zaletyżadne na terazWadybrak podstawowego komunikatu z kurierami, brak możliwości nadania wysyłki -
~pawel / 2019-07-11 20:49Ocena: 1.00 / 5
Witam chciałbym wszystkim osoba które korzystaja z firmy dhl by sie naprawdę zastanowili czekałem na paczkę tydzień czasu oczywiście twierdzili że byli wogóle nie zadzwonili i koczy się tym że sam muszę odebrać paczkę ŻENADA I OSZUŚCI TA GWIAZDKA 1 KTÓRA OPISUJĄ OCENĘ POWINNO BYĆ KYLKO O ZaletyNIEWadyTAK -
-
~Pawel / 2019-09-17 18:02Ocena: 1.00 / 5
Beznadziejna firma, kurier nie odbiera paczki w umówionych godzinach, przyjeżdża kiedy chce i dzień stracony przez czekanie na taka miernote. ZaletyBRAK -
~Pawel / 2019-10-28 10:07Ocena: 1.00 / 5
Tragedia. Na ogół nie piszę recenzji, ale to już za wiele. Moja paczka teoretycznie dotarła do punktu odbioru kilka dni temu. W punkcie odbiory w Żabce twierdzą, że paczki nie ma. Koniec końców firmy partnerskie przerzucają się odpowiedzialnością i do tej pory nikt nawet nie wydał mi pokwitowania, że paczka zaginęła!!! Tragedia, nie polecam, trzymać się z daleka. ZaletyNie maWadyWszystko -
~Pawel / 2020-07-03 20:16Ocena: 1.00 / 5
Pierwszy raz DHL i nigdy więcej. Zamówiłem produkty do żabki. Obioru nie mogłem wykonać, bo nie przesłano mi kodu odbioru. Telefon na infolinię - informacja automatyczna, że jeśli chcę załatwić sprawę w DHL parcel to muszę zadzwonić na nr i automat bardzo szybko dyktuje nr. Trzeba mieć więc przy sobie dwa telefony i bardzo szybkie palce (stoję cały czas pod żabką). Niestety na tej kolejnej infolinii nie można wygenerować kodu, bo pracownicy nie mają takiej możliwości. Kody generuje inny dział i wyśle w 24h robocze - cóż akurat jest piątek, a poniedziełek tej przesyłki już nie potrzebuję. I dodajmy, że pani na infolinii nie była zaskoczona brakiem wygenerowania kodu - czyli to standard. ZaletybrakWadyabsolutnie beznadziejny proces - dwie infolinie, brak przekierowania, pracownik infolinii nie ma narzędzi by pomóc! -
~Pawel / 2020-11-20 09:17Ocena: 1.00 / 5
Żenada nie polecam paczka miała być po 3 dniach anodzie już 10 dni ZaletyZadnychWadyWady i tylko wady
strona 326 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 324
- 325
- 326
- 327
- 328
- nastepna »
