Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DHL opinie

Ocena na podstawie 7992 opinii

1.29 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.19
  • Cena
    1.33
  • Oferta
    1.33
  • Czas dostawy
    1.38
  • Cena/Jakość
    1.30

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Patrycja / 2018-12-06 23:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia nikomu nie polecam paczka zaginela nikt nic nie wie,kuriwr paczke odebral i paczka zginela przesylka oplacona oni sobie nic z tego nie robia zamiast dzialac szybko nic sobie nie robia z tego tylko zbywaja gadka ze nie wiedza ile moze trwac sprawdzenie co sie stalo z przesylka.
  • ~Patrycja / 2019-07-12 21:45
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam tej firmy! W poniedziałek mój narzeczony zamówił przesyłkę i miała ona dotrzeć do nas w środę między godziną 11-13. Niestety kurier nie przyjechał. Zadzwoniliśmy do biura obsługi klienta , wtedy zostaliśmy poinformowani, że kurier zgłosił brak czasu i następnego dnia paczka przyjedzie do nas w pierwszej kolejności. Niestety paczka nie dojechała i została przesunięta na poniedziałek z nieznanych nam przyczyn i bylismy zmuszeni jechać na własny koszt po odbiór paczki 80 km. Na miejscu ani przepraszam ani nic nie usłyszeliśmy .
    ZaletyBrak
    WadyTotalny brak profesjonalizmu
  • ~Patrycja / 2019-08-05 21:41
    Ocena: 1.00 / 5
    Niestety nie mogę polecić firmy DHL. Z doświadczenia z wieloma przewoźnikami mogę stwierdzić, ze ten jest najgorszy, nawet Poczta Polska spisuje się lepiej. DHL nic nie robi sobie z wybranych dat i godzin doręczenia, nie wiem po co w ogóle udostępnia taką opcję. Kurier wieczór, który miał dostarczyć paczke po 17 przyjechał o 10 i nikogo nie zastał. Innym razem w ogóle nie podjął próby doręczenia, a w statusie przesyłki widniał zapis"nieudana próba doręczenia- odbiorca nieobecny". Nie polecam i unikam jak tylko mogę.
  • ~Patrycja / 2019-08-06 14:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Cały dzień czekałam na kuriera po czym wychodząc z domu z psem widzę na klamce wbite awizo gdzie okazalo się, że nikogo nie było w domu. Najgorsza firma ever. Gdzie szacunek do drugiego człowieka/klienta?! Poczta Polska to luksus w porównaniu do DHL. Chciałam dostać numer telefonu do kuriera, nigdzie nie mogłam się dodzwonić a jak się dodzwonilam to włączył się automat, ja dziękuję za taką współpracę. NIGDY WIECEJ DHL. To jest żałosne, mogłam wziąć paczkę do paczkomatu a teraz muszę jechać 30km dalej po przesyłkę bo tam kurier ktory nie zastał nikogo w domu ją zostawił!!! JESTEM WŚCIEKŁA!!!!!!!
    ZaletyPORAŻKA X 10000000 !!!
    Wadykurierzy nie mają szacunku do klientów, dno dno i jeszcze raz dno!!!
  • ~Patrycja / 2019-11-13 00:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka z zawartością na 500 zł, została zostawi ona na przechowanie u sąsiada bez mojej zgody... Nie otrzymałam telefonu/sms od kuriera. Nie polecam!!!!
  • ~Patrycja / 2020-10-31 10:41
    Ocena: 1.00 / 5
    Fatalna firma. Długi czas oczekiwania, dwukrotnie kurier nie doręczył przesyłki, chociaż byłam w domu, nawet nie raczył zadzwonić. Jestem wściekła, bo bardzo zależało mi na terminowej przesyłce.
    ŻENADA
    ZaletyBrak
    WadySame wady, długi czas oczekiwania, brak komunikacji, nierzetelność
  • ~Patrycja / 2021-02-12 06:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Zamówiłam paczkę za pośrednictwem DHL lecz po raz kolejny jestem źle potraktowana. Mimo tego, że cały dzień byłam w domu kurierowi nie chciało się poprostu wejść na 2 piętro i awizował przesyłkę ( mimo tego że był na osiedlu). Zadzwoniłam na infolinię i poinformowała o całej sytuacji lecz poinformowano mnie że nic z tym nie możemy zrobić, ponieważ kurier nie wyrobił się w czasie swojej pracy -usłyszałam! To jeszcze raz wytłumaczyłam, że widziałam to u mnie na osiedlu - to wtedy Pan powiedział że kurier próbował się ze mną skontaktować.
    Nie mam pojęcia kogo oni tam zatrudniają ale napewno nie osoby godne danego stanowiska. To jest moja ostatnia przygoda z tą firmą.
    Nawet skargi nie można wnieść przez infolinię ani żeby powiadomili kuriera o tym że mnie podczas drugiej próby nie będzie w domu i ma ją przywieźć na drugi dzień. Po co oni tam siedzą
    ZaletyNie ma żadnych
    WadyJest ich bardzo dużo
  • ~Patrycja / 2021-03-10 16:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Porażka paczka miała przyjść dostałam nawet powiadomienie ale co do czego przyszło próba doręczenia zakończona niepowodzeniem i paczka nie przyszła jak dla mnie to po prostu kurierowi było nie po drodze i po prostu nie przyjechał chamskie zachowanie naprawdę
    ZaletyBrak
    WadyWszystko
  • ~Patrycja / 2021-03-11 14:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Czekam drugi dzień na przesyłkę pierwszego dnia dostarczenie przesyłki zakończone niepowodzeniem drugiego dnia przekazana do awizo bo podobno nie było mnie w domu choć byłam kurierzy po prostu sobie lecą w kulki
    ZaletyBrak
    WadyWszystko
  • ~Patrycja / 2021-04-07 17:54
    Ocena: 1.00 / 5
    Zamowilam ozonator a ze tylko DHL wchodzil w gre to niestety brak innnej opcji...W domu caly czas ktos jest i ooo wlasnie dostalam info ze nieudana proba doreczenia...najblizszy odbior z magazynu to ponad 50 km...nosz ku....mam ochote dorwac kuriera i poszczuc go psem lub wlasnorecznie mu wpieprzyc . W koncu gdyby cos mam AWIZO
    Zaletybrak zalet
    Wadysame wady
  • ~Patrycja / 2021-04-12 18:39
    Ocena: 1.00 / 5
    Daremna obsługa, daremni kurierzy, daremna firma. Nie płace po to 15 złoty za przesyłkę żeby usłyszeć, że kurier nie przyjedzie bo rzekomo nie umie. Jak nie umie jeździć autem to niech siedzi w domu. Nie polecam
    ZaletyBrak
    WadyWiele
  • ~Patrycja / 2021-07-03 19:26
    Ocena: 1.00 / 5
    2 razy nie dostarczona przesyłka. Salon czynny od 9:00-20:00,cwaniaczek niby był ok dwa razy o 15:00.Kij wam w oko
  • ~Patrycja / 2021-07-29 18:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma DHL nie gwarantuje żadnej jakości- przesyłka do Francji szłą 2 tygodnie i do dnia dzisiejszego by prawdopodobnie nie trafiła do odbiorcy, gdyby nie nasza ingerencja. Mimo tak długiego terminu, nie uwzględniono reklamacji, gdyz firma nie gwarantuje żadnego terminu dostawy przy przesyłkach zagranicznych!!!! Zatem pytam się za co pobierają150 zł za przesyłkę - czy standardem jest termin dostawy 2-tygodnowy w jakiejkolwiek firmie kurierskiej????
    Zaletyżadnych
    Wadybrak terminowości
    nie poczuwają się do odpowiedzialności
    brak jakości
    brak jakiejkolwiek gwarancji
  • ~Patrycja / 2021-12-07 12:00
    Ocena: 1.00 / 5
    Mimo codziennych telefonów i zapewnień o dostarczeniu przesyłki czekam już 10 dni i wciąż tylko czekam i dzwonię.
  • ~Patrycja / 2022-01-19 15:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Obsługa fatalna kurier umawia się na inny termin potem okazuje się że paczka zostala pozostawiona w punkcie do odbioru mało tego towar zakupiony uszkodzony reklamacje tylko przez internet,umowienie kuriera aby spisać protokół kurier nie przyjeżdża istny cyrk już wiecej nie skorzystam z takiej uslugi pieniądze za towar i przywóz stracone ,sklep i kurier umywa ręce zostalam z zaplaconym i rozwalonym towarem.Nie polecam takiego cyrku
  • ~Patrycja / 2022-03-22 13:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma przewozowa, konsultanci są niekompetentni i stale okłamują klienta, każdy ma swoją wersję nieadekwatną do rzeczywistości. Paczka nie dotarła w terminie i nikt nic z tym nie robi tylko zbywają klienta i przekazują fałszywe informacje. NIE POLECAM
    ZaletyBrak
    WadyWIELE
  • ~Patrycja / 2022-05-13 14:07
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier tragedia. Jedzie nie pod ten adres co trzeba i zgłasza brak możliwości odebrania przesyłki. Nie polecam
  • ~Patrycja / 2022-07-29 20:14
    Ocena: 1.00 / 5
    To jest tragedia z ta firma zawsze z nią problemy jak macie problem w rozsyłaniu paczek to zamknijcie ta firmę bo tylko z wami jest problem dzwoniąc do kuriera stwierdził ze ja muszę jechać po paczkę bo on jej nie ma. To po co oni są?
  • ~Patrycja / 2022-07-29 20:14
    Ocena: 1.00 / 5
    To jest tragedia z ta firma zawsze z nią problemy jak macie problem w rozsyłaniu paczek to zamknijcie ta firmę bo tylko z wami jest problem dzwoniąc do kuriera stwierdził ze ja muszę jechać po paczkę bo on jej nie ma. To po co oni są?
  • ~Patrycja / 2022-09-27 10:41
    Ocena: 1.00 / 5
    DHL to jakiś dramat!! Mam nadzieję ze już nigdy nie będę musiała korzystać z usług tej beznadziejnej firmy. '
    Pani dostarczająca paczkę, chamska, gburowata i bezczelna - takie osoby to powinny mieć zakładane homonto na ryj i powinno się orać nimi pole!!!!
    ZaletyInfolinia- tam przynajmniej jest normalna obsługa
    WadyKobiety na stanowisku kuriera to jakaś pomyłka
Dodaj własną opinię »