strona 320 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 318
- 319
- 320
- 321
- 322
- nastepna »
-
~Panorama / 2020-07-29 16:44Ocena: 1.00 / 5
Dwie przesyłki w ciągu kilku ostatnich dni. Jedna nadana dotarła do odbiorcy po tygodniu. Przez 3 dni kurier nie mógł jej odebrać, bo kłamał, że "nie było nikogo w domu", a odbiór był w firmie pełnej pracowników. Druga przesyłka miała być dostarczona do banku, ale nie dotarła, bo .... "nie było nikogo w domu" :) Infolinia - mistrzostwo świata w braku kontaktu i wkurzaniu klientów. Nikomu nie polecam w żadnej sytuacji !!!! -
-
~Papa / 2020-12-03 16:54Ocena: 1.00 / 5
Beznadzieja, 2 dni przesyłka z doreczeniu i dalej dojechać nie może NIE POLECAM ZaletyAbsolutny brakWadyWadą jest cała firma -
~Papek / 2023-05-06 15:54Ocena: 1.00 / 5
Dziadowska firma oszuści kłamcy .od 28/04/23 nie potrafią dostarczyć przesyłki.
Jak możecie to omijajcie tą firmę.
To Poczta jest już lepsza.
Dziadostwo i Syf nie firma -
~Paradoks / 2020-04-14 17:29Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza obsługa po raz kolejny, totalna ignorancja klienta przez kuriera, brak informacji o dacie i/lub godzinie dostarczenia paczki, na infolini DHL panie aroganckie, bez checi pomcy.Nie polecam a wrecz odradzam skorzystanie z usług i sam wiecej nie skorzystam z DHL-Polska. ZaletyBrakWadyNiekompetencja, nieuczynnosc, nieterminowosc, niedbałość o stan przesylki -
~Parker / 2019-12-31 14:29Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie dostarcza paczek. Mimo że byłem cały dzień w domu w śledzeniu napisano że nikogo nie było !!! ZaletyBrakWadySame wady -
~Pat / 2023-10-04 21:16Ocena: 1.00 / 5
Obsługa klienta na bardzo niskim poziomie, a w zasadzie to jej brak (do tej pory 20 minut oczekiwania na infolinii), nie wiem czy w zusie nie jest lepiej ???? WadyDługie oczekiwanie na infolinii -
~pati / 2019-03-28 09:07Ocena: 1.00 / 5
zadzwonił kurier i powiedział ze jak bede jechala do pracy to mam se ją odebrac w punkcie albo że mam 7 dni na odebranie przesyłki bo on nie ma po drodze tylko ja zapłaciłam za ta przesyłke mafia ręka ręke myje -
~Pati / 2019-12-06 13:54Ocena: 1.00 / 5
Ta firma to jakaś kpina, dostalam Smsa że zostanie paczka dziś doręczona ale nie została, złożyłam interwencję, zadzwonili do mnie że jest na magazynie i że dziś już nie zdążą wysłać i jutro na pewno no zrobią, czego nie zrobili, i tak dobry tydzien caly czas dostawalam tylko komunikat że jest na magazynie, poźniej że paczka zagineła i trwaja poszukiwania, trwały one miesiąc, po miesiacu dostałam wiadomość że paczka nie została odnaleziona i mam prawo do reklamacji, Relkamacje złożył nadawca przesyłki bo on miał wszystkie dokumenty potwierdzajace itp. Wtedy na na czacie z konsultantem dowiedziałam się że faktycznie na ta paczke nadawca złożył reklamacje i hest 30 dni na rozpatrzenie i decyzja przyjdzie pocztą. I właśnie mineło 30 dni. Nadawca twierdzi że żadnej odpowiedzi z DHL nie dostał i nie wiadomo co teraz zrobić bo nawet nie można nikogo się zapytać, nagle na infolinii już nie można się połączyć by porozmawiać z konsultantem jakimś, a na stronie DHL czat z konsultantem też już się nie wyświetla. Także co robić? ta firma to jakieś widmo? jak czegokolwiek dowiedzieć się o własnej paczce to jest jakieś chore.... -
-
~Pati / 2020-06-26 14:33Ocena: 1.00 / 5
Przesyłka nie została doręczona i odesłana do nadawcy, mimo zapewnienia konsultanta i informacji na mailu o godzinie jej dostarczenia.
Zupełny brak profesjonalizmu!!! -
~Pati / 2021-03-03 21:24Ocena: 1.00 / 5
Cały dzień spędziłam w domu... Nagle SMS że dostawa paczki nieudana i zostawiona w punkcie... Nie po to płacę za kuriera żeby potem chodzić i odbierać paczkę z punktu.... Ponadto dostawa opozniona o dzień -
~Pati / 2022-12-23 11:33Ocena: 1.00 / 5
Firma dramat.Paczka szybko dotarła do Szczecina a tam leży już kilka dni.Mail informujący ,że przesyłka będzie następnego dnia,za 2 godziny że jednak następnego i cisza.Nie kupię już nic od firmy,która wysyła tym kurierem!!! -
~Pati / 2023-06-28 09:39Ocena: 1.00 / 5
Zwykli złodzieje. Pobrali dodatkową, specjalną opłatę( 1,9zzł doliczone do kosztów przesyłki) za to, ze paczka miała być dzisiaj. Wysłali wiadomość, że paczki dzisiaj nie będzie, a pani na infolinii twierdzi, że mają czas do jutra. Zaletynie rozśmieszajcie klienta -
~Pati / 2025-08-06 10:44Ocena: 1.00 / 5
Jako klientka DHL jestem absolutnie oburzona i zdegustowana poziomem „obsługi”, jaką oferuje Państwa firma. Każde jedno doświadczenie z DHL-em kończy się frustracją, zmarnowanym czasem i kompletnym brakiem realnej pomocy. Tym razem sytuacja dotyczy przesyłki nadanej z Niemiec do Polski, do mojej przyjaciółki. I po raz kolejny DHL pokazał, jak bardzo jest nieprofesjonalny.
Po pierwsze – podałam prawidłowy numer telefonu odbiorczyni z kierunkowym międzynarodowym, ponieważ wysyłka była międzynarodowa. I co zrobił system DHL w Polsce? Skrócił go automatycznie, bo pozwala wpisać tylko dziewięć cyfr. W efekcie numer odbiorcy jest błędny, kontakt z nim niemożliwy, a odpowiedzialność przerzuca się… oczywiście na klienta. Brzmi absurdalnie? Bo takie jest. DHL to międzynarodowy przewoźnik, który najwyraźniej nie przewidział, że ludzie dzwonią do siebie z innych krajów.
4 sierpnia paczka miała trafić do doręczenia – odbiorczyni czekała cały dzień, a żadna próba doręczenia nie została nawet podjęta. 5 sierpnia dostaliśmy informację, że kurier będzie między 15:00 a 17:00 – przyszedł o 14:00. Osoba, która pracuje i liczy na uczciwe okno czasowe, nie może być wcześniej w domu, tylko dlatego, że DHL działa „po swojemu”. 6 sierpnia była zaplanowana kolejna próba – i tym razem odbiorczyni również nie mogła zostać w domu, bo musiała wyjść już o 12:00. To nie jest sytuacja wyjątkowa – to powtarzalny problem wynikający z nieelastycznego systemu doręczeń i braku komunikacji.
A skoro już o komunikacji mowa – kontakt z DHL to żart. Niestety smutny. Dzisiaj rano dodzwoniłam się jeszcze na infolinię, gdzie poinformowano mnie, że nie ma możliwości przekierowania paczki do punktu odbioru czy paczkomatu – co samo w sobie jest już niedorzeczne. Po kilku godzinach, kiedy chciałam doprecyzować dane i próbowałam połączyć się ponownie – nie ma już dostępu do konsultanta. Bot na infolinii oferuje jedynie dwie opcje: sprawdzenie statusu przesyłki lub połączenie z kurierem. Tyle. Kontakt z żywym człowiekiem – niemożliwy.
A kurier? Telefon od razu przełącza na pocztę głosową. Albo wyłączony, albo zablokowany. Brak jakiejkolwiek reakcji. I tu dochodzimy do momentu najbardziej absurdalnego: jeśli chcę, żeby kurier się odezwał do odbiorcy, muszę… wykupić dodatkową usługę. Naprawdę? Muszę dopłacać, żeby osoba, której powierzono moją paczkę, zadzwoniła do adresata, żeby się upewnić, czy jest w domu?
To wszystko razem jest skandaliczne. DHL to firma, która działa globalnie, ale jej podstawowe systemy są archaiczne i oderwane od rzeczywistości. Klient musi sam walczyć z ograniczeniami systemowymi, z brakiem możliwości wpisania numeru z kierunkowym, z brakiem elastyczności doręczeń, z brakiem kontaktu z konsultantem i z kurierem, który nawet nie odbiera telefonu. A jak próbuję złożyć skargę przez formularz – system wywala błąd. „Wystąpił błąd. Przepraszamy.” – i tyle. Nawet kanał do złożenia reklamacji nie działa. Mam robić zrzuty ekranu z błędami? Mam wysyłać list polecony? Faks?WadyDHL -
~Pati89kce / 2019-07-16 12:10Ocena: 1.00 / 5
Nie skorzystam już z usług DHL.inni kurierzy dzwonią i wg a tu piszą e-maile myślą że kazdy siedzi 24godz/dobę i sprzęt pocztę.raz kurier twierdził że był a ja czekałam w domu zadzwonię na infolinię i do godziny był z paczką a dziś słyszę że trzeba sobie wykupić usługę kontaktu.niedlugo będę musiała zapłacić mu że musi podać mi paczkę.zenada. ZaletyTanioWadyChamscy kurierzy,olewanie klienta -
~Patiik / 2019-03-18 22:12Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam.
Najgorsza firma kurierska.
Kurier za każdym razem wypisuje, że nie zastał odbiorcy w domu.
Człowiek czeka cały dzień, a oni mają klienta w poszanowaniu...
Interwencję nic nie dają.
Nawet uzyskać numeru do kuriera nie jestem w stanie.
Człowieka nigdy na oczy nie widziałam, a po próbach uzyskania numeru z siedziby, rezultat zerowy.
Niestety robiąc zakupy w internecie nie zawsze widać z jakiej firmy kurierskiej dany sklep korzysta lub ma tylko opcje DHL... i to zabija... człowiek jest narażony tylko na niepotrzebne nerwy i oczekiwanie co z jego paczką się stanie.WadyKurierzy i brak kontaktu z nimi -
~Patka / 2020-06-03 14:28Ocena: 1.00 / 5
Czekałam na przesyłkę zawsze jestem w domu jest napisane na drzwiach że domofon nie działa. Zamiast zadzwonić na telefon kurier 3 razy zrobil mi zwrot brak doręczenia. Dziś zamiast zadzwonic na tel i doręczyć normalnie przesyłkę zostawił ją pod drzwiami i se poprostu poszedł . Dobrze ze pranie rozwieszałam bo tak z bezdomnych ktoś by mi ukradł paczkę ..Najgorsza firma na świecie .Nie polecam. ZaletyBrakWadyPorzucanie przesyłki ,brak informacji telefonicznie . -
-
~Patka / 2022-12-25 08:49Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza z możliwych firma kurierska. Paczka zamówiona wysłana 21.12 do tej pory Nie dotarła.
Kurier miałbyć w godzinach między 11 45 a 13 45 nie było po czym dzwoniłam z zapytaniem kiedy będzie to uzyskałam tylko odpowiedź nie wiem będę dzwonił. Człowiek cały dzien czekał zeby nagle o 19 dostać wiadomość na śledzeniu ze jednak kurier nie dotrze i paczka zostanie dostarczona po świętach. Pomimo złożenia interwencji gdzie zaznaczono ze to ważna paczka żadnej odpowiedzi zwrotnej. Pomimo kolejnego telefonu gdzie uzyskałam odpowiedź ze paczka dzis wyruszyła i skontaktuje się że mną osoba która ta interwencję prowadzi zero odzewu i echo z losem paczki, gdzie było dokładnie zaznaczone ze do dnia 23.12 ma być doręczona bo To ważna przesyłka.Zostalam jednym słowem z rozczarowanym dzieckiem na święta,nie życzę wam żeby wasze dzieci tak kiedyś zostały potraktowane jak wy traktujecie swoich klientów naprawdę odradzam bo ta firma to totalne dno poraz kolejny ..... brak słów. -
~Patrícia / 2021-01-07 14:57Ocena: 1.00 / 5
Jestem niezadowolona, iż kurier się nie kontaktuje telefonicznie z odbiorcą. Cały czas dostaję informację iż kurier nie zastał odbiorcy. Raz czekała na przesyłkę 2 tygodnie, żaden sms nic. po czym dowiaduję się iż kurier 2x próbował dostarczyć paczkę lecz mnie nie zastał i paczka 10 dni czeka w punkcie i potem wraca do Nadawcy. I to była moja wina, iż nie śledziłam paczkę :D a gdzie sms, gdzie dzwonek. KATASTROFA, zawsze kurier dzwoni że nikt nie odbiera na mieszkaniu i mogę z nim ustalić co dalej, można go poprosić żeby znów zadzwonił bo nasłyszałam dzwonek, lub by zostawił przesyłkę u sąsiada, lub ja gdzieś podjadę do niego jak on będzie na trasie wykonywać inne dostawy. Ale DHL nie ma takiej obcy, więc NIE POLECAM !!! ZaletyŻadneWadyWSZYSTKO -
~Patricia / 2021-12-03 18:05Ocena: 1.00 / 5
DHL nigdy więcej!!! Biedne zalando!! Przez usługi kurierskie DHL rezygnuje z jakiegokolwiek zamówienia z zalando. Katastrofa. Kurier mi jeszcze nigdy nie dostarczył paczki. Za każdym razem info ze kurier nezastal odbiorcy. Drugi raz już nie podjezdza i tylko i FO že paczka wraca do nadawcy. Masakra!!! ZaletyOWadyŻenada. Kurier nie dzwoni. -
~Patrol / 2022-12-14 16:03Ocena: 1.00 / 5
Kurierzy nagminnie zostawiają paczki po okolicznych sklepach bez żadnej informacji. Dodatkowo po całym dniu oczekiwaniu w domu na paczkę otrzymałem informację że w mnie w nim nie zastano. Żenada ZaletyBrak
strona 320 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 318
- 319
- 320
- 321
- 322
- nastepna »
