Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DHL opinie

Ocena na podstawie 7992 opinii

1.29 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.19
  • Cena
    1.33
  • Oferta
    1.33
  • Czas dostawy
    1.38
  • Cena/Jakość
    1.30

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Pablo / 2023-12-07 19:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier dwa razy wystawił awizo że nie było nikogo w domu chociaż na paczkę zawsze ktoś czekał. Po próbie kontaktu z kurierem tylko poczta po pierwszym sygnale. Człowiek płaci za dostawę do domu a musi jeździć kilkanaście kilometrów dalej po punktach odbiorów. Nie polecam
  • ~Pablo / 2025-06-30 11:28
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka miała być w piątek jednak o 13:00 dostałem informację, że nie udało się jej dostarczyć i że zastanie dostarczona w kolejny dzień roboczy czyli poniedziałek. Sklep do którego miała być dostarczona mam jak to się mówi pod nosem więc szybko sprawdziłem czy jest otwarty i oczywiście był normalnie otwarty. Na stronie ze śledzeniem przesyłki pojawił się komunikat: Delivery failed. Recipient was absent upon delivery co jest po prostu kłamstwem. To już drugi raz tak robią. Jeśli tylko będzie to możliwe nigdy więcej z ich usług nie skorzystam ????????‍♂️
    ZaletyBrak
    WadyOpóźnienia, kłamstwa itd
  • ~Paburito / 2023-12-22 12:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Według śledzenia paczki 3 próby doręczenia i ostatecznie zwrot do nadawcy. Ani razu kurier nie był u mnie w domu. Absurdalne prawo które mówi że kurier nie ma obowiązku kontaktu przed dostawą. Skąd ma wiedzieć czy ktoś jest w domu? Przesyłka nie została nawet zostawiona w punkcie odbioru tylko zwrócona do nadawcy. Żałosna firma, gorsza od Poczty Polskiej
    ZaletyZero
    WadySłaba obsługa klienta
    Beznadziejna logistyka i organizacja dostaw
    Brak kontaktu kuriera z odbiorcą
  • ~Packman / 2022-04-12 16:45
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie dostarczono paczki na wskazany adres, zamiast tego zostawiono w punkcie gdy paczka miała poniżej 30kg.
  • ~pacz / 2020-06-01 16:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka została opłacona, ale nie mogę jej nadać, bo otrzymałam etykietę z błędnym kodem, którego nie rozpoznaje system w punkcie DHL. Od trrech dni próbuję rozwiązać sprawę za pośrednictwem Biura obsługi klienta (telefony i maile) bezskutecznie.
    Zaletybrak
  • ~Paczek / 2021-09-07 14:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka miała być dostarczona w piątek. Nikogo nie było. W poniedziałek na mailu wiadomość że kurier paczke awizował a nawet nie próbował jej doręczyć bo cały dzień byłam w domu I nikt nie dzwonił do drzwi. W skrzynce awizo nie zostawił. Po wykonaniu telefonu do kuriera powiedział że paczka będzie we wtorek. Jest wtorek I paczki nadal nie ma I nie wiem co z nią I kiedy będzie...
    ZaletyBrak
  • ~PAGANINEK / 2022-01-14 21:54
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska. Nawet nie próbują dostarczyć przesyłki pod wskazanym adres, nie dzwonią, nie kontaktują się z klientem. Paczka zostawiona w punkcie odbioru, oczywiscie nie wybranym przez klienta.
  • ~Pakli / 2018-12-13 14:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka nie zostala doreczona pomimo iz caly dzien czekalam w domu. Kurier zostawil ja w punkcie odbioru w innej miejscowosci.
    WadyBrak kontaktu z kurierem.
  • ~Pakuss / 2020-07-23 14:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Przychodzi wiadomość O godzinie 7 że przesyłka ma być w godzinach 8.00-12.30.
    Jest godzina 14.20 po kurierze ani śladu
    Po co takie maile człowiek mógłby coś porobić a tak czeka, czeka i czeka. WEŹCIE SIĘ W GARŚĆ
    ZaletyNie ma
    WadyWady są wszędzie
  • ~palmad / 2022-12-21 17:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Z całego serca nie polecam, kurier zostawia paczka w sklepie obok bez podania informacji o takowym zachowaniu, nie odbiera telefonów, nie odpisuje na smsy. Wybierać wszystko tylko nie to
    Zaletynie ma
    Wadybrak kontaktu z kurierem, samowolka
  • ~Pan Cernik / 2021-02-13 13:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorszy z możliwych kurierów. Żadnej możliwości kontaktu. Informacje o czasie dostarczenia przesyłki zupelnie niezgodne z rzeczywistością.
  • ~Pan Jaweł 3 / 2020-01-27 13:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia. W firmie pracuje banda kretynów z łapanki, idioci, którzy powinni mieć orzeczenie o niepełnosprawności intelektualnej, to by chociaż ZUSu nie płacili. Dostarczyli paczkę do punktu odbioru, z którego nie da się jej odebrać. Idioci przez 2 tygodnie próbują mi wmówić, że PIN potrzebny do odbioru jest prawidłowy, natomiast od 14 dni nie trafia do tępej pały, że wysłane kody są NIEPRAWIDŁOWE. Informatycy w klasycznym stylu odpowiadają "dziwne, u nich wygląda dobrze", kretyni nie połaszą się nawet o to, żeby może zmienić ten kod dla świętego spokoju, ale gdzie tam, przepychanka z kretynami trwa w najlepsze, odebrać się tego nie da, bo kurier przecież nie może tego przekierować w inne miejsce, a zaraz po wyjęciu paczki z automatu zapakuje ją na pakę i odeśle w siną dal. Generalnie szerokim łukiem omijać, nie ruszać bo będzie śmierdziało.
    ZaletyChyba tylko tyle, że starają się aktywizować zawodowo ludzi ułomnych
    WadyCała obsługa przesyłki to jedna wielka wada
  • ~Pan Malina / 2023-03-22 14:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Wielkie rozczarowanie specjalnie tak ustawiłem sobie pracę aby być w tych godzinach w domu kiedy będzie kurier. A kurier zamiast do domu zostawia paczkę w innym punkcie twierdząc że firma podała mu zły adres jeden zwala na drugiego po co wtedy jest podawany numer kontaktowy do klienta? Chyba w celu kontaktu . DHL uważam za najgorszą firmę dostaw , kurierzy psują w ten sposób wizerunek firmy. Nie chce im się pod wskazany adres dostarczać ani zadzwonić . Jedno wielkie lenistwo , następnym razem jak będę miał możliwość wybrać innego dostawcę na pewno nie będzie to firma DHL
    ZaletyBrak zalet
    WadyBrak dostaw pod wskazany adres , zero kontaktu
  • ~Pan Mam dość / 2022-10-10 13:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier od trzech dni nie może dostarczyć przesyłki, niby wydana do doręczenia potem jest przetwarzana w o dziale, niedawna próba doręczenia (przesyłka jest nadana do firmy w której cały czas ktoś jest), następnie przesyłka niekompletna. Dzisiaj - przesyłka jest przetwarzana w oddziale i dotrze dzisiaj a o godz. 13 nawet nie została wydana kurierowi. Reklamacja złożona i nic. O co chodzi z tą firmą?
    WadyBrak zalet
  • ~Pani / 2021-03-22 14:40
    Ocena: 1.00 / 5
    Nic nowego nie napisze z tego co widzę kurierzy to bezczelne świnie a Góra ma w dupie ludzi bo się nie dodzwonisz żeby skargę złożyć NIE POLECAM!!!
    ZaletyNie ma takowych
    WadyNie powinni istnieć na rynku
  • ~Pani / 2021-05-10 18:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Jestem bardzo zazenowana. Kurier powiedział że podjedzie do 19. W końcu wyszło że się nie wyrobił i trudno.
  • ~PaniCzekająca / 2020-01-22 13:45
    Ocena: 1.00 / 5
    Przesyłkę miałam otrzymać na adres domowy czekałam cały dzień na kuriera z malutkim dzieckiem zaznaczam nie mam czasu by gdziekolwiek wychodzić.Po całym dniu dostałam informacje na mejla,że kurier nie zastal odbiorcy w domu i zostawił moja paczkę w punkcie Żabka do odbioru.Oszustwo ze strony kuriera gdybym zamawiała do punktu wybrałabym sobie paczkomat nie firmę kurierska.Serdecznie pozdrawiam Pana kuriera z Częstochowy który rozwozi przesyłki na terenie Tysiąclecia.Kłamstwo ma krótkie nogi.
  • ~PanKolarrski / 2022-08-02 15:53
    Ocena: 1.00 / 5
    Bardzo nie polecam kurierzy nieodpowiedzialni i nie kulturalni oszukują ze byli i dzwonili gdy czekałem w domu na paczkę nikogo się nie doczekałem
    ZaletyBrak zalet
    WadyWiele wad
  • ~Pankracy / 2019-12-30 16:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Odradzam wszystkim korzystania z usług DHL - paczki nie są dostarczane, tylko otrzymuje się informacje o tym, że nikogo nie zastano w domu, a potem trzeba odbierać z punktu. A przecież nie o to chodzi w usłudze kurierskiej. Dochodzenie swoich prac spotyka się ze ścianą.
  • ~Panna młoda / 2020-03-26 08:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka DHL Express została zamówiona 24 marca, przy czym dostałam zapewnienie od sklepu, że nie maja informacji o żadnych opóźnieniach lub zmianach i wszystko funkcjonuje normalnie i otrzymam paczkę najpóźniej dzisiaj. Również wykonałam telefon do DHLu i potwierdzili informację, że do piątku paczka będzie u mnie.
    Wczorajszego wieczoru otrzymałam informację, że paczka ( przesyłka ekspresowa z Berlina do Zielonej Góry wyniosła mnie 70 zł ) zostanie dostarczona w poniedziałek. Kontakt z firma udało mi się nawiązać dopiero rano, ponieważ wieczorem czas oczekiwania wydłużał się w nieskończoność. Bardzo niekulturalna Pani najpierw zarzuciła mi, że coś jest ze mną nie tak, ponieważ nie wiem jaka jest sytuacja na świecie, potem na argument o aktualnym braku problemów z przejazdem przez granice firm transportowych ( DPD poradziło sobie z przesyłka z Czech w jeden dzień ) oraz pytaniu o reklamacje usług, stwierdziła, że nie będzie ze mną rozmawiać.
    Próba dowiedzenia się czy jest możliwość przechwycenia paczki właściwie gdziekolwiek lub zmiany adresu nie powiodła się, ponieważ Pani nie miała zamiaru kontynuować rozmowy, ani udzielić mi jakichkolwiek informacji „jeżeli nie rozumiem, że jest koronawirus”.
    Naprawdę rozumiem sytuację, bo sama awaryjnie biorę ślub ze względu na ciążę i w przesyłce jest właśnie mój strój na sobotnią uroczystość, jednak kontakt z Panią na infolinii oraz usługi innych firm kurierskich sprawiły, że zrezygnuję z usług DHL. Dziwi mnie jednak, że inne firmy kurierskie, które w ostatnich dniach (również z Niemiec) nie miały problemu aby dostarczyć paczkę do Zielonej Góry.
    Przede wszystkim zastrzeżenia mam do traktowania klienta na infolinii oraz wymiany informacji. Teraz nie mam szans ani na strój, ani na zwrot 70 zł za przesyłkę ekspresową, która wcale nie jest ekspresowa.
    PS: Chyba trafiła mi się paczka podróżniczka, patrząc na śledzenie przesyłki błąka się po całych wschodnich Niemczech i do granicy trafić nie może.
    ZaletyOtrzymałam 6 powiadomień dotyczących paczki.
    WadyKontakt na infolinii, udzielanie błędnych informacji.
Dodaj własną opinię »