Nie polecam. Oszuści. Omijać szerokim łukiem. Kurierzy? Jeżeli można ich tak nazwać... Pracują chyba w tej firmie za karę, brak profesjonalizmu. Przesyłka nie dostarczona na czas a wina oczywiście zrzucona na odbiorcę, że niby pod adresem nikogo kurierzyna nie zastała... Tragedia i dziwię się szrzecze, że takie dno jak ta firma istnieje jeszcze na rynku.
ZaletyŻadnych
WadySame wady. Nie znajduje zalet.
~OnaKA / 2022-01-14 10:09
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam,non stop giną produkty z przesyłek.Zamawiam często paczki z zagranicy i non stop przychodzą otwarte i brakuje towaru.Ostatnio cały zamawiany towar został ukradziony.Najgorsze ,że często tak się zdarza więc kogo firma DHL zatrudnia?????
ZaletyBRAK
Wadyginą produkty,paczki są dostarczane w stanie fatalnym
~Onakwow / 2023-05-19 12:37
Ocena: 1.00 / 5
SMS o treści :Paczka nr xxzzz oczekuje w Automat DHL POP BOX do dnia 23.maj. Przy odbiorze podaj PIN xxzz. Sprawdz adres na mojdhl.pl
Porażka! I nie ma jak sprawdzić adresu.. w okolicy kilka punktów dhl i teraz mam jeździć i sprawdzac w którym znajduje się paczka ? Na stronie nie da się nic sprawdzić
WadyWszystko!
~Onil / 2022-05-24 17:18
Ocena: 1.00 / 5
Katastrofa - paczka która została wysłana z Niemiec do Polski firma Dhl , została również odesłana na mój koszt który wyniósł mnie 10€ .. Paczka miała poprawne i wyraźne dane oraz dokładny adres odbiorcy , zapłaciłam 17.90€ za paczkę która wróciła i za która musiałam zapłacić poraz drugi ponieważ Kurierowi nie chciało się jechać pod podany adres .. masakra
~Online_Woy / 2021-03-16 14:45
Ocena: 1.00 / 5
W sobotę miałem otrzymać paczkę nie otrzymałem jej po dziś dzień. Dzwoniąc na infolinię otrzymałem informację że wróciła sobie na magazyn bez podania przyczyny. Ostatni raz korzystam z usług tej firmy.
ZaletyBrak
WadyNieprzyjechanie na czas, mydlenie oczu klientowi, kłamią że przyjadą a nie przyjeżdżają, zwracają informację, że nikogo nie było w domu chociaż czekam cały dzień
~Onnaa / 2022-04-26 09:58
Ocena: 1.00 / 5
Wpisują jedna datę z dostawą, człowiek sobie wszystko planuje tak, aby być w domu, po czym rano sprawdza, A tu zmienili sobie datę dostawy. Inna sytuacja- czekam na paczkę cały dzień, nie dotarła, sprawdzam na stronie, A tam informacja że nikogo w domu nie było. Na infolinii oczywiście tłumaczenie, że kurier widocznie nie zdążył i następnego dnia ma być. I tak z każdą paczką. Z żadnym innym przewoźnikiem nie miałam żadnych problemów, tylko z dhl..
~OPINIA 0/10 / 2019-04-09 18:56
Ocena: 1.00 / 5
Zamowilam telefon mial do mnie dostrzec w srode 2 dni po zamowieniu.czekam do dzis mamy wtorek dzwonie i kobitka z infolini ciągle mowi ze byla podjeta próba dostarczenia dzis o 13 ale niby nikogo nie bylo w domu. Nie bylo to prawdą poniewaz od tygodnia ciągle tylko siedze w domu i nawed nie moge jechac do sklepu. Do tej pory nei mam przesylki .
ZaletyNie ma zalet
WadyKurier powinien byc zwolniony.
~Opti / 2021-11-30 07:18
Ocena: 1.00 / 5
Jak zwykle albo brak czasu albo problem ze znalezieniem adresu gdzie żaden inny dostawcą nie miał z tym problemu no i głupie tłumaczenie czemu dzisiaj znowu nie dojedzie. Przesyłka wozona przez tydzień na samochodzie aż strach pomyśleć w jakim stanie może być. Najgorsza firma kurierską jaka istnieje.
~Optymail / 2022-08-29 14:40
Ocena: 1.00 / 5
Kurier DHL rejon Przeźmierowo kłamie że nikogo nie zastał , brama do firmy jak szeroko otwarta , nie pofatyguje się wejść na teren i zapytać . Postoi 15 sekund i jedzie dalej . Właściciel tej firmy transportowej tak samo kłamie jak jego kierowca . Moja opinia to -5 !!!!! .
Zalety-5
Wady+5
~Optymistycznie.tv / 2022-03-21 20:51
Ocena: 1.00 / 5
Nie korzystam z ich usług , odkąd zapisali się w mojej pamięci pod tytułem-daleka droga do paczki. Zamówiłam paczkę za pobraniem do paczkomatu. Paczka trafiła do paczkomatu ,którego terminal nie obejmował płatności kartą jedynie elektronicznie a ja z tego nie korzystam, więc wyprawa do dość daleko odległego paczkomatu czasem straconym. Zadzwoniłam i dowiedziałam się, że jeśli paczka trafi do magazynu to wtedy będę mogła zapłacić kartą. Kolejny dzień, informacja że paczka jest w magazynie, jadę i co? Niet. Pani mówi , że paczki jeszcze nie ma. Jak to, przecież powiadomienie dostałam, ona na to , że tak, ale transport tak naprawdę jeszcze nie dojechał, kolejna wyprawa na drugi koniec miasta i czas stracony. Za trzecim razem odbieram i mówię sobie, nigdy więcej i tego się trzymam .
WadySzybciej informują niż jest stan faktyczny,brak płatności kartą/klasycznie w automacie
~Orzysz / 2020-06-02 11:23
Ocena: 1.00 / 5
Pani kurier nie zadzwoniła i nie wyprzedziła o swojej wizycie,9 letni syn otworzył drzwi A Pani poprosiła pieniądze, więc poinformował że mamy nie ma w domu . Żadnej próby skontaktowania się ze mną. Kontakt z Panią i biurem totalne zero. Na śledzeniu przesyłek jest wpisane że Pani była z paczka po 18 ponownie i nikogo nie zastała w domu, gdy my byliśmy cały czas w domu . Dzisiaj miała odbyć się kolejna próba przekazania paczki nikogo nie było. Na prawdę nie polecam tej firmy,czeka się na ważną paczkę A oni sobie żarty z ludzi robią. Dzisiaj pojadę do oddziału 30km od domu może odbiorę swoją paczkę.
ZaletyŻadnych zalet .
~Osa / 2024-10-16 20:46
Ocena: 1.00 / 5
Firma nie rzetelna kurierzy sami decydują za klienta bez kontaktu zmieniają statusy i odsyłają paczki do nadawcy wpisując odmowę przyjęcia 2 razy korzystam i ostatni raz z pierwszą przesyłka były kłopoty a druga kurier za mnie zdecydował że odmówiłem przyjęcia .po prostu kurierzy tej firmy mają klientów za gówno.Najgorsza firma kurierską z jakiej korzystam .
ZaletyZadne
WadyTotalne olewanie klienta
~Oserwator / 2022-04-05 07:47
Ocena: 1.00 / 5
Szanowni Państwo,
ważnym elementem promocji nowej usługi "Pewne jak kradzież w DHL Parcel Polska Sp. z o.o." jest jej szybka i skuteczna popularyzacja. Umożliwi to Klientom dokonywanie właściwego wyboru, a DHL Parcel Polska Sp. z o.o. ustąpienia miejsca rzetelnym i znającym znaczenie należytej staranności firmą.
Z poważaniem,
Obserwator
ZaletyZmniejszony udział w rynku
WadyJeszcze istnieje
~Oskar / 2021-01-10 21:45
Ocena: 1.00 / 5
Paczka spóźnia się już 3 dni od teoretycznego terminu dostawy.
~oskar / 2022-07-25 09:20
Ocena: 1.00 / 5
czekam 3 tydzien na paczke z polski do londynu. a paczka niby w niemczech. niemam pojecia czy wie onanizuja pod nią ze taki dlugi czas tam jest. a moze ktos ukradl ją. nie polecam dhl
Zaletybrak
Wadybrak lokalizacji, opieszalosc, brak profesjonalizmu
~Oskar / 2023-07-05 12:48
Ocena: 1.00 / 5
Uszkodzili przesyłkę i był problem z odbiorem
Jednego dnia podobno odmawiam przyjęcia a drugiego jest błędny adres i jej nie dostarczają
WadyUszkodzona, problem z odbiorem
~Oskar / 2023-08-08 12:12
Ocena: 1.00 / 5
Nie Polecam firmy DHL mają opcję żeby zaznaczyć o której ma być kurier.. wybierasz godziny w których ma być po paczke zwrotną (między 12 a 14),bo wiesz ze nie ma cie w domu. A kurier i tak przyjezdza sobie o 9... więc po co macie te opcję!!! Skoro I tak to nie funkcjonuje, to raz, dwa nie ma żadnego kontaktu z kurierem a na ifnolini nie chcą podać nr przewoznika.. także NIE POLECAM DHL
WadyNie działające funkcje wyboru godziny o których ma być kurier
- 0 kontaktu z kurierem
- słaby kontakt by się dodzwonić z reklamacją..
~OSU / 2023-06-29 10:02
Ocena: 1.00 / 5
Żenada nie dostałem żadnego emaila o tym że paczka do mnie dotrze w dany dzień kurier powinien przyjechać 2 razy a ten idiota nawet nie skłonił się zadzwonić
~oszukana / 2019-12-11 00:57
Ocena: 1.00 / 5
Niekompetencja, bezczelność, brak poszanowania klientów i ich czasu.
Wpieranie ludziom, że kurier kilkukrotnie nikogo nie zastał. Kontakt z "firmą"-brak.
Zaletybrak
Wadywszystko
~Oszukana / 2022-11-03 11:09
Ocena: 1.00 / 5
Złodzieje i oszuści, najgorsza firma na świecie. Zawsze problem z dostawą. Piszą kłamliwe komentarze, że zły adres albo nikogo nie ma, co jest nieprawdą. A kurier z nr telefonu 794333199 najpierw kłamie, że przyjedzie a potem nie raczy odebrać telefonu. Reklamacja tez nic nie dała. co z tego, że dzwonią i obiecują, że będzie, jak w śledzeniu jest dzień wczorajszy z zapiskiem, że błędny adres. Co jest nie prawdą. A kurier dalej nie odbiera. To chyba firma dla nierobów, co cały dzień w domu siedzą i nie pracują, to mogą czekać na nieodpowiedzialnego kuriera kretacza.