Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DHL opinie

Ocena na podstawie 7992 opinii

1.29 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.19
  • Cena
    1.33
  • Oferta
    1.33
  • Czas dostawy
    1.38
  • Cena/Jakość
    1.30

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Olka / 2022-08-11 11:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka u dhl już 3 tygodnie i nie chce im się przywieźć
  • ~Olla / 2019-09-29 07:07
    Ocena: 1.00 / 5
    Dhl powinien zostać zamknięty. Co drugi kurier tej firmy podrabia podpis co jest karalne!!! Włamuja się na teren posesji, nie informuja o g. Przyjazdu. Skandal!!!! Przede wszystkim podrabiaja podpisy. Trzeba coś z nimi zrobić.
    ZaletyŻadnej
    WadySame wady
  • ~Olo / 2019-06-28 11:11
    Ocena: 1.00 / 5
    Długo i nie idzie się dodzwonić !!!,nikt nie odbiera telefonu !!!.Same.automaty KATASTROFA NIE POLECAM !!!
    ZaletyŻADNYCH
    WadyNIE ODBIERANIE TELEFONU !!!
  • ~Olo / 2019-12-27 09:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Czekam już 2 tydzień na kuriera - super firma trzymajcie tak dalej może w końcu to zamkną :)
    ZaletyBrak zalet
    WadyWszystko to wada w tej firmie
  • ~Olo / 2021-05-10 13:04
    Ocena: 1.00 / 5
    Już nigdy nie skorzystam z tej pseudo kurierskiej firmy.
    Dziwi tylko fakt że omimo wszystkich prawie opinii negatywnych parę suecio
    Wek korzysta z ich usług. Kupowałem w Euro AGD, niestety już nic u nich nie kupię wysyłkowo z racji że polecają dostawę tej syf..... J firmie
    Aleksandet

    ZaletyŻadne
    WadyWszystkie możliwe
  • ~Olo / 2022-03-30 15:47
    Ocena: 1.00 / 5
    1.03 2022 wysłałam paczke z Niemiec do Polski.Paczka dość sprawnie przeszła przez DHL niemiecki.W Polsce wędrowała przez reszte czasu i wróciła do mnie 24.03 z adnotacją że nie ma na danej ulicy takiego numeru.Osoba do której była wysłana paczka dostaje przez ostatnie tygonie wiele paczek.Aż tak kurierowi nie chciało sie dupy ruszyć?
    ZaletyŻadnych
    WadyNajgorsza firma kurierska
  • ~Olo / 2022-12-28 20:46
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier to jedno wielkie nieporozumienie tak samo jak ci co siedzą na infolinii zresztą cała ta pseudo firma to nieporozumienie. Z moim psem szybciej się dogadam niż z tym kurierem. A i tak paczki jak nie było tak nie ma. Odradzam tą firmę dhl haha
    ZaletyDobrze wysłać go po śmierć bo masz pewność że prędko nie przywiezie jej.
    WadyNa sto procent paczki nie dostaniecie w terminie
  • ~olo / 2023-04-07 16:30
    Ocena: 1.00 / 5
    dramat kurier bezczelny wyluzowany majacy w nosie czy paczke dostarczy czy nie po kilku interwencjach w koncu przyjechal cos okropnego nigdy wiecej dal
    Zaletybrak
    Wadyrobienie z klienta idioty
  • ~Olo / 2023-09-11 14:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Dno totalne .Brak komunikacji Totalny leser zrzuca wszystko w żabce i spada
  • ~olsoli / 2020-01-31 17:33
    Ocena: 1.00 / 5
    Od tygodnia wysłana przesyłka tkwi w sortowni DHL, nie dotarła do Zalando ,a ja czekam na pieniądze . Z infolinią brak możliwości połączenia , totalne dno . Dosłownie kpina z ludzi .
    WadyCzas , jakość obsługi ...DNO
  • ~omnifocus / 2019-07-24 16:11
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie jest nigdy nie był o czasie. Kontakt z obsługa utrudniony lub niemożliwy. Oblega po polaczeniu nieuprzejma i niekompetentna.
  • ~omox / 2022-11-30 14:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Jedyny kurier, który nigdy nie może doręczyć przesyłki, nawet jeśli jestem w domu to dowiaduje się, że jednak mnie nie było ... Dno, strata czasu
  • ~on / 2019-10-25 11:53
    Ocena: 1.00 / 5
    kogo wy zatrudniacie??? adres podany tel. kontaktowy podany czekam w domu i dostaje inforamcje ze nie udało się zastać adresata . Żenada . Nie polecam . Unikajcie tej firmy kurierskiej. Mam teraz zapieprzać na drugi koniec miasta i odebrac przesyłki bo kurier nygus nie potrafi wykonać prostego tel. żeby umówic się z odbiorcą jak ma problem albo nie zna miasta . Nie polecam unikam na przyszłosć .
  • ~On / 2021-01-05 21:04
    Ocena: 1.00 / 5
    Bez nadzieja dosyć że czekam dwa tygodnie na przesyłkę to dzisiaj czekam od rana a po 20 kurier mnie olal nie daruje im nerwy już się wyczerpały
  • ~On / 2021-05-24 18:32
    Ocena: 1.00 / 5
    Mega dno..przyjęli zlecenie odbioru 8 palet...następnie zrezygnowali z wykonania usługi nie informując mnie o tym...przesyłki czekały na odbiór....kontakt z infolinia i koordynatorami porażka!!!!!
    ZaletyBrak
    WadyOszusci
  • ~On. / 2021-04-23 14:12
    Ocena: 1.00 / 5
    Omijać i jeszcze raz omijać szerokim łukiem firmę DHL. Tak olewającej klienta firmy jeszcze w życiu nie spotkałem !!! Nigdy więcej, przenigdy !!!!
    ZaletyŻADNYCH ZALET
    WadyTYLKO WADY
  • ~ona / 2020-12-15 16:05
    Ocena: 1.00 / 5
    Dno i dziesięć metrów mułu
    Zero kontaktu z klientem, sms z informacją że paczka będzie dostarczona dnia następnego i tyle ..
    Dowiedziałam się prywatnie że przedziały godzinowe są podawane na infolini
    Jest też opcja kontaktu tel.z kurierem, ale ten nie odbiera tel.
    Po trzech godzinach po czasie deklarowanej dostawy, jaśnie kurier DZWONI,
    Na moje pytanie dlaczego z kilkugodzinnym opóźnieniem, odpowiada że " Nie ma godziny dostawy"
    Ja na to, że godziny są na infolini, na co on "aha, no to ok" i zablokował mój n-r
    Zlecenie 23043535976 z 15 grudnia tel.kuriera 539....981
    Zaletyzero
    Wadyzmarnowany czas i nerwy
  • ~ona / 2020-12-15 17:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Pierwsza część poniżej; dno i dziesięć metrów mułu ciąg dalszy,
    Po rozłączeniu się kuriera i zablokowaniu mojego telefonu,
    Weszłam na śledzenie przesyłek, żeby zobaczyć co dalej...
    No i kolejny szok !!!
    Cytuję " Od dziś godz.15:33 (godzina rozłączenia się kuriera) przesyłka do odbioru przez klienta w punkcie...
    !!!!
    "Za karę ", że po półdniowa oczekiwaniu na przesyłkę śmiałam zgłaszać uwagi, o braku kontaktu, i
    Kilkugodzinnym opóźnieniu paczkę (10kg) mogę odebrać sobie sama !!!
    Omijać szerokim łukiem, szkoda nerwów, straconego czasu, dno totalne,
    Zaletyzero
    WadyOpisane
  • ~Ona / 2021-11-10 21:12
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier ukradł bluzę, która była zapłacona. Reklamacja to kpina, odpowiedziano mi, że kurier zostawił bluzę pod adresem, którego nie ma. Dhl ma w głębokim poważaniu, że pracują u nich złodzieje!!!
    ZaletyBrak
  • ~Ona / 2023-03-16 13:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Najbardziej niekompetentna firma kurierska z jaką miałam doczynienia. Kurier w ogóle nie pofatygował się z paczką na wskazany adres tylko od razu dostarczył ją do punktu i zaznaczył, że próba doreczenia się nie powiodła. Po kilku próbach kontaktu kurier odrzuvmcał moje połączenia. Serdecznie NIE polecam!!
Dodaj własną opinię »