strona 315 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 313
- 314
- 315
- 316
- 317
- nastepna »
-
~Olga / 2023-11-10 14:39Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam nikomu tej firmy. Od tygodnia szukam mojej paczki jestem olewana na infolinii. Ktoś obiecuje ze coś ustali po czym nic się nie dzieje. Ta firma to jedna wielka porażka.
Jak tak dalej pójdzie to trzeba składać pozwy o oszustwo i kradziez paczek.
Żałosne usuwają opinie na swoim koncie fb -
-
~Olga / 2024-12-27 20:14Ocena: 1.00 / 5
Paczka do mnie nie dotarła Zamówiłam z dostawą do domu .Kurier kobieta kłamie że mnie nie było a byłam i czekalam cały dzień bo mam chore dziecko.Niby zostawiła u sasiada ale nie pamięta u którego ???? Nie będę szukać paczki bo to nie moja rola Sprawa jest już na policję za przywłaszczenie cudzej rzeczy -
~Olgierd / 2021-02-17 16:28Ocena: 1.00 / 5
Przesyłka za granicę, do Paryża. Klient indywidualny DHL Parcel. Pierwsza przesyłka 2 tygodnie zamiast 5 dni roboczych. Następna: jazda z Polski expresowa ale dostawa w Paryżu przez 3 dni, już przez lokalnego podwykonawcę. Deklarowana próba doręczenia nieprawdziwa. Wreszcie uszkodzenie paczki i....zwrot do nadawcy! Jedna wielka katastrofa i blamaż. Odpowiedzi Biura Obsługi Klienta wyjaśniające tylko to, że klient nie ma racji. ZaletyCena. -
~Oli / 2019-01-31 09:18Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska jaką znam !!!! Żenada!!!! Cztery paczki niedostarczone, odesłane choć były zapłacone z adnotacją iż nie było nikogo w domu co jest bzdurą bo całe dwa tygodnie o każdej porze dnia ktoś był w domu. Porażka, nie zamawiajcie towaru przez DHL !!!! ZaletyBRAKWadySame wady !!!!!! -
~oli / 2019-06-14 19:55Ocena: 1.00 / 5
Przesyłka miała być doręczona w godzinach 11-17. Od godz.10 nie ruszałem się z domu a o 17 sprawdziłem status przesyłki i okazało się, że kurier nie zastał odbiorcy pod wskazanym adresem! Natychmiast wysłałem skargę. Otrzymałem maila z przeprosinami i zapewnieniem, że przesyłka dotrze w następnym dniu. Następnego dnia pełen optymizmu zacząłem oczekiwanie od 10 a o 17 okazało się, że "przesyłka oczekuje na następny cykl doręczenia".Pomijam niedoręczenie przesyłki, ale przez dwa dni odpuściłem pracę, żeby czekać na kuriera co naraziło mnie na straty finansowe. Z taką ignorancją i olewactwem jeszcze się nie spotkałem. Radzę omijać DHL szerokim łukiem. WadyFirma nie spełnia podstawowego celu swojej działalności. -
~oli / 2021-05-24 15:43Ocena: 1.00 / 5
Kurierowi nie chciało się nawet zadzwonić , korzystam z wielu firm kurierskich ale ta jest najgorsza na rynku , nie polecam stanopwczo. -
~Oliwia / 2020-01-20 14:12Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie przyjechał mimo, że cały dzień byłam w domu napisał, że mnie nie było . Cała firma ma sytuacje gdzieś i nadal nie dostałam mojej paczki . -
~Oliwia / 2021-06-25 16:30Ocena: 1.00 / 5
Paczka miała być 25.06.2021r najpóźniej.Została nie dostarczona i pisze ze na następny dzień roboczy czyli na poniedziałek.A paczkę potrzebuje na jutro. WadyPaczka nie dotarła w terminie -
-
~Oliwia / 2021-09-15 08:50Ocena: 1.00 / 5
Firma kurierska godna pożałowania.Pomimo dodatkowej opłaty 15zł za dostarczenie przesyłki ekspresowej na umówiony dzień i tak nie wywiązała się -paczka dotarła dzień później.
Pani z obsługi klienta w oschły i arogancki sposób poinformowała,że można reklamować zwrot dopłaty ale nie koniecznie zostanie rozpatrzony pozytywnie.Dodała , że klienci nie rozumieją zasad - dopłata nie gwarantuje w 100 % doręczenia w umówionym dniu????To po co płacić skoro dnia następnego przesyłka jest gratis.ZaletyBrakWadyNieterminowość,brak kontaktu z klientem,
a Panią z obsługi przydałoby się szkolenie z zakresu obsługi klienta -
~oliwia / 2022-03-02 21:49Ocena: 1.00 / 5
zamówiłam buty 26.02 do żabki, buty miały dotrzeć max. do 01.03 a od dwóch dni widnieje informacja, „odbiorcy nie zastano pod wskazanym adresem”, czy to jest poważne? żenada, nie polecam ZaletybrakWadywięcej, niż się wydaje -
~oliwia / 2022-08-03 16:03Ocena: 1.00 / 5
Kurier w ogóle nie przyjechał. Dostałam informację, że nie zastano mnie w domu i muszę odebrać paczkę w punkcie, który wcale nie był blisko miejsca zamieszkania. Byłam cały czas w domu. Kurierowi po prostu nie chciało się dostarczyć paczki. Beznadziejna firma. -
~Oliwia / 2022-08-18 13:56Ocena: 1.00 / 5
NIE POLECAM!!!
Paczka została przetrzymana 2 dni na sortowni , na infolinii poinformowano mnie że kurier prawdopodobnie nie zmieścił jej do busa ...... Żałosne , dwa dni pod rząd (jak dla mnie , jeśli w pierwszy dzień nie zmieścił to kolejnego dnia moja paczka powinna być zapakowana do busa jako pierwsza) ... gdy już kurier odebrał paczkę daje Sobie bardzo dużo czasu . Dzwoniłam pytałam o której godzinie będzie u mnie , powiedział 1h do 1.5h , aktualnie czekam 4 godzinę i nadal go nie ma . Za każdym razem co dzwonię to przerywa moje połączenie ..... Dla osób ze słabymi nerwami tak jak ja , polecam UNIKAĆ szerokim łukiem tę firmę kurierską !!!!ZaletyBRAKWadyWSZYSTKO CO MOŻLIWE -
~Oliwia / 2022-12-15 13:14Ocena: 1.00 / 5
Byłam cały dzień w domu, a na maila przyszlo mi, że nie zastano nikogo w domu. tragedia. nie polecam. -
~Oliwia / 2023-07-03 17:59Ocena: 1.00 / 5
Paczka miała być między 14-16 godziną i nie ma nadal czekam!!! ZaletyBrak -
~Oliwia / 2023-12-03 09:19Ocena: 1.00 / 5
Dno dno i jeszcze raz dno.
Zamówiłam przesyłkę 3 tygodnie temu i dalej jej nie otrzymałam pomimo dzwonienia na infolinie dostawca ponoć pomylił adresy..
Po przekierowaniu paczka dalej do mnie nie dotarła po następnym kontakcie z infolinią dopiero dowiedziałam się ze paczka wraca do nadawcy. Kurierzy nie dostarczają paczek a w systemie wprowadzają info ze kogoś nie ma w domu ! -
~OLIWIA / 2024-01-17 15:37Ocena: 1.00 / 5
Paczka miała być dostarczona między godz... a godziną... zgodnie z sms. Widząc godziny próbowałam kilkakrotnie dodzwonić się do kuriera aby umówić się szybciej w dogodnym miejscu. Nie odbierał, nie oddzwoniła. Gdy dotarł pod blok odznaczył awizo, dzwoniłam. Proszą c o dostawe lecz kurier stwerdził że był ma na gps i w sumie to go nic więcej nie obchodzi i się rozłączył. Nigdy nie miałam problemu z kontaktem z innych firma z kurierem i umówieniem się w dogodnym miejscu o dogodnej porze. Przekonałam się na własnej skórze że negatywne opinie na temat tej firmy są prawdą. NIE POLECAM. -
-
~OLIWIA S / 2021-01-22 12:16Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska, nigdy nie przybył kurier na czas, zawsze są problemy z odebraniem paczki. Nieprawidłowe sms, które "powiadamiają" o dostarczeniu paczki, które tylko przyprawiają o ból głowy. Czekanie za kurierem całe dnie, który i tak nie ma zamiaru przyjechać i dostarczyć paczki. Brak kontaktu z kurierem, brak odpowiedzialności oraz profesjonalizmu. Nigdy nie zamówię już żadnej paczki z dostawą od DHL. -
~Oliwka / 2022-08-13 01:47Ocena: 1.00 / 5
Na moją paczkę zostało nałożone awizo, gdzie kuriera wogole u mnie nie było, gdy zadzwoniłam na infolinię w tej sprawie kobieta która ze mną rozmawiała powiedziała że mi nie pomoże w tej sprawie. Paczka miała być dostarczona do mnie na drugi dzień, kurier również nie dotarł, na infolinii powiedziano że najwidoczniej kurier nie zdążył jej dostarczyć i będzie następnego dnia. Kolejnego dnia okazało się że paczka została zwrócona. Jednym słowem jedna wielka porażka... Z całego serca nie polecam WadyBrak szacunku do klienta -
~oliwka / 2022-10-25 00:02Ocena: 1.00 / 5
dramat, już 2 rok czekam na paczkę bo kurierowi się nie chciało przyjechać XD Wadywszystko -
~Olka / 2022-03-18 21:32Ocena: 1.00 / 5
Również NIE POLECAM DHL'a. Zamówiłam kuriera z odbiorem paczki,miał być w poniedziałek i nic, pisałam na infolinię oddzwonili podali nowy nr zlecenia kolejny dzień i cisza, następny nr zlecenia i dalej cisza. Dopiero dziś łaskawie zadzwonili ale już miałam innego kuriera. Porażka, pierwszy i ostatni raz zamawiam tą firmę.
strona 315 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 313
- 314
- 315
- 316
- 317
- nastepna »
