Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DHL opinie

Ocena na podstawie 7992 opinii

1.29 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.19
  • Cena
    1.33
  • Oferta
    1.33
  • Czas dostawy
    1.38
  • Cena/Jakość
    1.30

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Ola / 2020-12-29 17:33
    Ocena: 1.00 / 5
    Opłacona paczkę kurier dostarczył , po czym pod moją nieobecność wrócił i kazał mojemu dziecku wiek 12 lat oddać. Syn wystraszony oddał. Paczka warta 1000zl. Dzowniac do obsługi klienta Pan jak zacięta płyta powtarzał ,, kurier wpisał że błąd jest w adresie ,, i tak w kółko brak kompetencji mnie powalił . po moich prośbach nie skontaktował się z kurierem w celu wyjaśnienia Po rozmowie z innymi pracownikami wkoncu udało się ustalić że paczka zostanie odesłana do nadawcy po czym znowu wysłana. No kabaret ....
  • ~Ola / 2021-02-01 17:33
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie dostarczył paczki pod wskazany adres. Na infolinii przekazali mi informację, że nikogo nie było w domu a byłam cały dzień. Paczka zostawiona w punkcie dalekim od miejsca zamieszkania...Następnym razem nie będę dokonywała zakupów gdzie dostawcą jest DHL...Wstyd!
  • ~Ola / 2021-02-14 08:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Dostałam wiadomość że kurier będzie w godzinach od 14 do 16 a o 13 już dostałam maila ze przesyłka awizowana i od następnego dnia będzie można ją odebrać... Po czym miałam tydzień na odebranie a w szósty dzień już jej nie było????
  • ~Ola / 2021-03-05 09:59
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat. Takich problemów jak z DHL to nigdzie nie ma. Wywiązują się tym, że odbiorcy nie zastali pod adresem- nie skomentuje tego.
    ZaletyBrak
    WadySame wady
  • ~Ola / 2021-04-13 15:04
    Ocena: 1.00 / 5
    Jest tyle negatywnych komentarzy i niestety będzie kolejny. W moim przypadku pomylone adresy. Kurier nie będąc u mnie także wysłał SMS, że przesyłka do odebrania w punkcie. Bardzo niski standard obsługi. Dalej nikt z tym nic nie robi. Nawet szefostwo....
    ZaletyBrak
    WadyNie do opisania.
  • ~OLA / 2021-06-14 08:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Odrażający seriws i traktowanie klienta. Kurier nie wydal reszty jak powinien lecz za malo bo nie ma takiego obowiązku. Złodziejska i śmieciowa firma i złodzieje kurierzy.
    ZaletyBrak
    WadyHamstwo i brak lojalnosci wobec dla stalych klientów
  • ~Ola / 2021-06-24 14:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat!! Kurier robi łaskę, że dostarcza paczki. Postawił kobiecie dużą paczkę, zabrał kasę i nara! Bujaj się dalej sama. Panowie z innej firmy potrafią zaoferować kobiecie pomoc, choćby taką żeby postawić paczkę za bramą na podwórku. Szczerze odradzam!
    ZaletyChyba tylko taka, że potrafią szybko liczyć kase..
  • ~Ola / 2021-08-17 22:06
    Ocena: 1.00 / 5
    Z daleka od tej firmy. Kurierzy kradną paczki. Fałszują dane potwierdzające odbiór paczki przez właściciela, a paczki brak. Obsługa klienta niekompetentna poza hasłem ,, proszę dzwonić na infolinię,, nic nie potrafią zdziałać. Numeru telefonu do kuriera nie podadzą natomiast kurier może fałszować Twoje dane osobowe nazwiskiem potwierdzając, że paczka została dostarczona. Niestety jasno trzeba stwierdzić że jaki jest niski poziom ludzi tam pracujących taki jest efekt (złych opinii) działającej tej firmy. Dziwne że kierownictwo tej firmy nie wyciąga żadnych wnioskow i konsekwencji wobec takich pracowników ...
    ZaletyBrak
    WadyBrak kontaktu z kurierem, znikające paczki, fałszowanie informacji dotyczącej dostawy,
  • ~Ola / 2021-09-18 14:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Porażka. Po otrzymaniu sms-a rano nikt nie dostarczył paczki do 22-ej. Zadzwoniłam do kuriera i usłyszałam, że nie zdążył, a ja dostałam wiadomość, że pierwsza próba doręczenia się nie udała, bo nikogo nie było w domu. Na drugi dzień zadzwoniłam do kuriera, to usłyszałam, że go u mnie dziś nie będzie, bo nie. Miał mi napisać nr tel. Do innego kuriera, który miał być, niestety nie doczekałam się ani na innego kuriera ani na numer telefonu. Po tym telefonie kolejnych już nie odebrał. Zadzwoniłam do Obsługi Klienta i usłyszałam, że była awaria samochodu i moja paczka nie wyjechała jeszcze w ogóle z sortowni ???? dopiero po weekendzie (dzwoniłam w czwartek) sprawa ruszy. Powiem krótko: NIGDY WIĘCEJ DHL
    ZaletyBrak
    WadyKręcą i mataczą
  • ~Ola / 2021-12-14 23:58
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia!!! Moja paczka o wartości 650zł zapłacona z góry zaginęła. Nie dostarczono jej do mnie mimo, iż podałam adres pracy gdzie byliśmy od 8-18 oczywiście w meilu napisano, że nikogo nie zastano ( 5 osób w pracy????‍♀️). Paczka od 18 dni nie wróciła do nadawcy także pieniędzy nie mogą oddać, a w dhl też jej nie ma. Naprawdę z dala od tej firmy.
  • ~Ola / 2021-12-24 03:19
    Ocena: 1.00 / 5
    Jestem mega niezadowolona zamówiłam jedzenie dla psa po które musiałam jechać do sklepu bo kurierowi się nie chciało doręczyć. Miał być następnego dnia a mija 2 dzień i się nie zjawił porażka.
  • ~Ola / 2022-04-06 08:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie wiem po co kurierom telefony skoro ich nie odbierają i nie oddzwaniają . Przywiózł mi przesyłkę o 16 mimo ze nagrałam mu się na pocztę ze od godz 14 jestem w pracy i ze ma się skontaktować ze mną bo nie będę w stanie tego odebrać . Oczywiście zero odzewu. Awizował paczkę nawet nie zadzwonił ze jest przed domem. Kolejna próba Miała być w przeciągu kolejnych dwóch dni roboczych ale status śledzenia paczki się nie zmieniał i dziś 7 rano patrzę na e-mail a tam napisane ze „ moja przesyłka jest do odbioru w Bydgoszczy w siedzibie dhl „ hahaha ale robicie z ludzi debilów . Niekompetentni nieodpowiedzialni i zero kontaktu z wami . Nie wiem po co wam telefony ale chyba tylko po to żeby siedzieć całymi dniami na fejsie insta czy tiktokach. Firma DHL dno totalne brak słów .
    ZaletyBrak
    WadyWszystkie jakie są
  • ~Ola / 2022-06-27 22:36
    Ocena: 1.00 / 5
    Koszmarna firma kurierska, wysłałam paczkę do Niemiec 9 czerwca, mamy dzisiaj 27 czerwca paczka nadal nie dotarła, po interwencji 17 czerwca stwierdzili, że jest uszkodzona i wróci do mnie,wróciła do sortowni w Warszawie i z powrotem ją wysłali do Niemiec, nie informując mnie o niczym. Paczka dalej krąży. Infolinia i strona do zgłoszenia interwencji czy reklamacji to nieporozumienie. Bardzo żałuję, że nie przeczytałam opinii. Ostatni raz skorzystałam z usług tej firmy.
  • ~Ola / 2022-07-11 07:50
    Ocena: 1.00 / 5
    „Odbiorca odmówił przyjęcia paczki”, „Odbiorca poprosił o dostawę w innym terminie” - ulubione powiadomienia kuriera któremu nie chciało się po prostu dostarczyć przesyłki. Żadnego SMS, maila. Rozmowa na infolinii z bardzo „przemiła” panią która stwierdziła ze można zgłosić to gdzieś wyżej.
    Dodatkowo często zdążą się ze kurier podrzuca paczkę do innego z innej firmy bo jemu samemu nie chce się podjechać.
  • ~Ola / 2022-08-17 13:00
    Ocena: 1.00 / 5
    Dno, paczka w magazynie dhl i mają moją paczkę w dupie od 3 tygodni
  • ~Ola / 2022-11-16 09:41
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak możliwości przekierowania przesyłki, mimo informacji na stronie, że jest to możliwe. Bardzo nieprzyjemna Pani na infolinii nic nie chciała zaradzić tylko opryskliwie odpowiadała na pytania, że NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI.
    ZaletyBRAK
    WadyObsługa na niskim poziomie, brak możliwości przekierowania paczki, brak chęci pomocy w zgłoszonym problemie.
  • ~Ola / 2022-12-06 09:39
    Ocena: 1.00 / 5
    Czekaliśmy w wyznaczonym czasie w domu - kurier ani nie zadzwonił na domofon, ani nie skontaktował się telefonicznie. Otrzymałam informację, że przesyłki nie udało się dostarczyć i została umieszczona w jakimś punkcie - adresu brak. Byliśmy w domu - nikt nie próbował jej nawet dostarczyć. Funkcja śledzenia przesyłki nie znajduje paczki. Z biurek obsługi DHL nie da się skontaktować - za każdym razem, gdy wybieram odpowiednią opcję, rozłącza połączenie. Gdy próbuję złożyć reklamacje - nie ma takiej przesyłki. Gdy próbuję złożyć skargę - błąd strony. Generalnie przesyłka bardzo kosztowna nigdy nie dotarła, nie wiadomo gdzie jest i nie wiadomo jak ją odzyskać. Najgorsza firma pod słońcem - nie polecam.
  • ~Ola / 2023-04-04 12:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska z którą mialam doczynienia .Brak kontaktu odsyłanie od jednej infolini do następnej gdzie nic i tak nie można załatwić bo gada automat.Cokolwiek kupuje o widze dhl to wolę zrezygnować.Nie polecam.
  • ~Ola / 2023-07-11 12:45
    Ocena: 1.00 / 5
    Kilkukrotnie paczka nie została dostarczona i został podany powód "Niestety nasz kurier nie zastał dziś nikogo pod adresem doręczenia. Twoja paczka trafi teraz do pobliskiego punktu DHL POP / automatu DHL POP BOX. Dane punktu odbioru przekażemy w wiadomości e-mail i sms" pomimo, że cały dzień byłam w domu."
    Dzwoniłam do kuriera połączenia były odrzucane, na infolinii informacja, że paczka nie może ponownie zostać dostarczona ponieważ nikt jej nie odebrał!!!!!
    Firma kurierska totalna porażka, kurierom nie chce się jeździć więc zaznaczają, że nikogo nie było w domu a potem karzą człowiekowi jeździć po punktach DHL samemu bądź odsyłają paczki do nadawany. PORAŻKA. Po kilku takich sytuacjach nigdy więcej nie skorzystam z usług tej firmy i nie polecę nikomu!
    ZaletyBRAK
    WadyBrak dostaw, kłamstwa, oszustwa
  • ~Ola / 2023-07-30 19:43
    Ocena: 1.00 / 5
    Nigdy nie miałam czegoś takiego u żadnych kurierów. Zamówiłam buty które miały przyjść 31-3.07 a doszły 28-29.07 kiedy nie było mnie w domu i oczywiście kurier posiadając mój nr nie zadzwonił ani razu wielka żenada.
    Zaletyżadne
    Wadywszystko
Dodaj własną opinię »