Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DHL opinie

Ocena na podstawie 7992 opinii

1.29 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.19
  • Cena
    1.33
  • Oferta
    1.33
  • Czas dostawy
    1.38
  • Cena/Jakość
    1.30

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Nikt / 2020-04-08 18:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Straszna obsługa kurier dhl jeżdżący na Lędzinach pan w okularach młody rzuca towarem z laską odbiera telefony i z laską odpowiada na pytania .kolejny raz nie wywiązał się ze swojej pracy paczkę którą miał mi dostarczyć czekam już 4 dni a tylko dlatego że nie znalazł adresu i z laską odesłał paczkę z powrotem na magazyn i ani śladu po niej bardzo źle traktuje klientów z laską wykonuje swoją pracę a na dodatek podpisuje sam za kogoś paczki życzę powodzenia
  • ~Nikt / 2023-01-25 21:36
    Ocena: 1.00 / 5
    Od 20 dni czekam paczkę. W DHL kłamią i ignorują. W zależności kto odbierze tel.slyszę inną wersje. Zasłaniają się tym,że mają 30 dni na znalezienie paczki
    Zapłaciłam za tą paczkę by doszła do domu.
    Zlodzieje
    ZaletyZadne
    WadyBrak informacji,złodzieje
  • ~nikt / 2025-01-03 09:44
    Ocena: 1.00 / 5
    straciłam już kilka wysyłek przy odprawie celnej, wypełnia się wszystkie formularze i płaci się fortunę i tylko masa problemów. NIE POLECAM
    Wadydużo
  • ~Nikt ważny / 2022-09-21 14:55
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier powiedział że nie przyjedzie z paczką bo mu się nie chce przyjechać z jedną paczką i przywiezie kiedy w tym opsaże będzie miał więcej paczek. Kurierier nie miły.
    ZaletyŻadne
    WadyOj dużo ich
  • ~Nilla / 2020-03-24 17:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie przyszedł. Jesteśmy w domu. Przychodzi sms, że nikogo nie zastał, a paczka w żabce.
  • ~Nina / 2019-11-22 21:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier, który miał doreczyc przesyłkę dwukrotnie tego nie zrobił podając powód, że nie zastał nikogo w domu co jest absolutną bzdura ponieważ w tym czasie w domu przebywały conajmniej 2 osoby. Skończyło się na tym że musiałam jechać i odebrac paczkę z magazynu głównego. Kolejna sytuacja kurier miał odebrać paczkę (zwrot), w dyspozycji zaznaczyłam żeby przyjechał z listem przewozowy (awaria drukarki). Następnego dnia owszem zjawił się ale bez listu przewozowego. Totalna katastrofa i brak szacunku do klienta.
    WadySposób traktowanie klienta
  • ~NIna / 2021-12-25 17:06
    Ocena: 1.00 / 5
    Uważajcie na wysyłanie paczek za pośrednictwem DHL. Paczka po trzech tygodniach wróciła do mnie, czyli d nadawcy; od dwóch miesięcy nie mogę się doprosić o wyjaśnienie przyczyny.
    Całe szczęście, że nie kazali mi ponieść dodatkowych kosztów.
    Paczka przeszła przez pół Europy i całą Polskę.
    Reklamacja rzez dwa miesiące nie została uwzględniona.
    Paczkę przez DHL wysłałam dwa razy: pierwszy i ostatni.
  • ~Nina / 2023-11-06 13:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Nigdy więcej,totalne olewanie klienta,kurier odznacza odmowę bez próby jakiegokolwiek kontaktu,po składnych skargach i ponownym wydaniu paczki do dostarczenia rowniez się nie pojawia. Po raz kolejny wpisuje odmowę.
    ZaletyŻadnych
    WadyWyłącznie wady
  • ~Nina / 2023-11-22 17:18
    Ocena: 1.00 / 5
    Pomimo tego że jest się w domu kurier nie dostarcza paczek.
  • ~niunia / 2019-12-19 19:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka z prezentem dla dziecka zaginęła w sortowni. Mają 30 dni na znalezienie. Święta są za 5 dni. Żenada. Ostatni raz korzystam z ich usług.
    ZaletyChyba żart
    WadyBurdel na kółkach
  • ~Niunius / 2020-02-13 18:03
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia zamowilem kuriera i dostałem maila ze następnego dnia będzie w godz 13-17.dzwonilem na infolinie dnia dostawy o godz 16.40 pani powiedziała ze dojedzie po przesyłkę do godz 17. Po drugim telefonie o godz 17.20 do wiedziałem się ze kuriera nie będzie gdyż się nie wyrobił......kurier robi co chce infolinia kłamie a pracodawca boi się zwrócić uwagę kurierów i taka jest polityka firmy.zawalilem 1 dzien pracy i nie wiem co będzie jutro czy tez się nie wyrobił...zenada ,brak szacunku do klienta ,kurier robi co chce a infolinia to totalna porażka .........
    ZaletyBrak
    Wadycala polityka firmy
  • ~NK / 2021-02-24 16:20
    Ocena: 1.00 / 5
    czekałam na paczkę cały dzień. miała być dostarczona między 11 a 13. dostałam SMS-a, że kurier nie zastał nikogo w domu. kłamstwo! nikomu nie polecam tej firmy.
    Zaletybrak
    Wadywszystko
  • ~nn / 2020-12-02 18:05
    Ocena: 1.00 / 5
    nadajecie na maila ze doreczenie na 2 12 2020 to ma byc 2 a nie na nastepny dzien to jest wazny laptop ktory musze miec dzis
    Wadynie sa slowni co do wysylania wiadomosci na maila o dostarczeniu paczki do odbiorcy
  • ~nn / 2021-09-02 15:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Bardzo nie poważne podejście kuriera paczka dostarczona następnego dnia od dnia dostarczenia "Doręczenie wstrzymane do czasu uregulowania opłat przez odbiorcę" kurier tłumaczył że miał mało paliwa więc dlatego nie przyjechał planowanego dnia .... żenada....
  • ~No name / 2019-06-28 21:57
    Ocena: 1.00 / 5
    Ostrzegam wszystkich przed wyborem punktu odbioru przesyłki jak Żabka przy ul. Lipowej 28 Białymstoku. Trzy razy próbowałam odebrać przedpłaconą paczkę.Kasjerka nie była w stanie mi jej wydać. Czytnik nie mógł wczytać kodu z paczki. Kasjerka wykazała zupełny brak zainteresowania w rozwiązaniu problemu. Telefon do kierowniczki i DHL również nie pomógł. Zupełny brak zainteresowania wydaniem paczki przez Dhl jaki ten konkretny punkt Żabka.
    WadyNie wydano przedpłaconej paczki.
  • ~no_name / 2026-05-25 11:43
    Ocena: 1.00 / 5
    Niestety bardzo słabe doświadczenie. Otrzymałem informację, że przesyłka została przekierowana do punktu DHL POP, ponieważ rzekomo nie została opłacona kwota pobrania. Problem w tym, że zamówienie było opłacone z góry i nie powinno być traktowane jako przesyłka za pobraniem.

    Sytuacja spowodowała niepotrzebne zamieszanie, stratę czasu i konieczność wyjaśniania sprawy, która najprawdopodobniej wynika z błędu po stronie obsługi przesyłki. Oczekiwałbym dokładniejszej weryfikacji takich przypadków przed zmianą statusu doręczenia.
  • ~Noemi / 2021-04-21 16:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Dwukrotnie w ciągu dnia zmieniano czas dostawy, po czym dostałam SMS że przesyłka będzie za 10 min a po 5 minutach że 15 min temu nikt mnie nie zastał a cały czas byłam i czekałam to już 2 raz mam podobny problem z kurierem DHL
    ZaletyNie widzę zalet
    WadyZszargane nerwy i pół dnia do tyłu
  • ~Nona / 2020-02-28 12:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Partacze powinni ulice zamiatac !!! Tez nie wiadmo czy by wykonywali to dobrze firma nacuagaczy!!! Kase brac za dostarczenie paczek ale tego nie robic kurierzy oszusci tel nawet na paczce nie informują chyba czytac nie potrafia .
    Totalna porazka nie polecam tej firmy!!!
    ZaletyBrak
    WadyWszystkie z moźliwych
  • ~Norbert / 2019-01-16 10:24
    Ocena: 1.00 / 5
    przesyłka do odbioru przez kuriera DHL w poniedziałek godz 11-14 o 10-tej miałem telefon z prośbą o przesunięcie godz.na 15-17 bo kurier się nie wyrobi,nikt się nie zjawił okazało sie ze kurier podał że nikogo nie było w domu o godz 14-tej co było nie prawdą,przesyłka została przełożona do odbioru na dzień następny i znowu nikt sie nie zjawił nawet nie było jakiegoś telefonu wyjaśniającego o nieobecności kuriera,totalna porażka dwa dni stracone czekając na kuriera i w końcu rezygnacja z obsługi tej firmy,nigdy nie skorzystam z ich usług.
  • ~Norbert / 2019-11-20 16:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Obrączki z Niemiec do Polski dotarły w 1 albo 2 dni (prawdopodobnie do Warszawy). W Warszawie przejęła je firma kurierska (a jakże DHL!!!) i leżały sobie tygodniami (jak dobrze pamiętam, to chyba miesiąc) przez co na ślubie byłem bez obrączek!

    Inna sytuacja, kurierowi nie chciało się przyjść w innej godzinie, w której będę na mieszkaniu, bo mu nie po drodze, więc mam sobie iść i odebrać przesyłkę do oddziału, a w oddziale po 30-45 minutach stania w kolejce dowiaduję się, że "kurier gdzieś położył i nie jesteśmy w stanie namierzyć, gdzie". Przesyłka wróciła do nadawcy!

    Powtarzające się sytuacje: kurierzy nie raczą podejść do mieszkania, czy zadzwonić i zapytać, czy ktoś jest, tylko twierdząc, że byli, piszą smsa czy rzucają karteczkę o nieudanej próbie doręczenia.

    Firma DNO! Z żadną inną firmą kurierską nie miałem takich problemów.
    ZaletyBrak
    WadyWszystko
Dodaj własną opinię »