Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DHL opinie

Ocena na podstawie 7992 opinii

1.29 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.19
  • Cena
    1.33
  • Oferta
    1.33
  • Czas dostawy
    1.38
  • Cena/Jakość
    1.30

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Nika / 2020-01-22 15:05
    Ocena: 1.00 / 5
    Obrzydliwy serwis! Najgorsza firma kurierska, jaką kiedykolwiek spotkałam. Zdecydowane nie polecam! W ogóle nie obchodzi opinia klienta i komfort! Nieodpowiedzialne zachowanie w stosunku do klienta, ignorowanie klienta, nie pomocna obsługa klienta. Interes DHL jest tylko w tym, żeby jak najbardziej zarobić na klientach, w ogóle się nie opiekują jakością usług, które oni prowadzą. Dostawa i obsługa klienta są na poziome zero, okropna firma. Już nigdy w życiu nie skorzystam z usług DHL i nikomu nie polecam!
  • ~Nika / 2020-12-21 18:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam. Paczka nie dotarła do adresata w Niemczech, gdyż kurier dostarczył ją do sortowni. Paczka wróciła do Polski bez powiadomienia kogokolwiek.
  • ~Nika / 2021-09-27 03:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma to jakaś totalna pomyłka. Paczka trzykrotnie reklamowana bo za każdym przyszła uszkodzona. ???? Kurier oznacza sobie , że paczka odebrana nawet jeśli fizyczne człowieka nie ma w domu. Dopiero po interwencji i zgłoszeniu danej sytuacji na drugi dzień paczkę przywiózł , którą rzekomo odebrałam dzień wcześniej. Zdecydowanie nie polecam korzystać z ich usług.
    WadySame wady.
  • ~Nika / 2022-12-08 06:41
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam,brak elastyczności na klienta , mimo interwencji nie udało się podjąć przesyłki , najgorsza firma spedycyjna
    ZaletyBrak
    WadySame wady
  • ~niki / 2019-11-14 22:22
    Ocena: 1.00 / 5
    DHL to kpina. Kurier w ogóle nie przyjeżdza i nie dzwoni, potem trzeba jeździć po paczki na drugi koniec miasta. Jak najdalej od DHL'a.
  • ~Niki / 2020-10-09 17:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam będąc w domu czekając na kuriera przyszła wiadomość ze nie zastał kurier nikogo w domu i paczka do odbioru w Gliwicach a ja mieszkam w Sosnowcu napisałam skargę powiedziano że kurier jutro dowiezie i ponownie informacja ze pączka czeka w Gliwicach Porazka
  • ~Niki / 2021-12-17 06:49
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma kurierska to porażka, wysłałam paczkę gdzie miała być dostarczona w ciągu dwóch dniu, zaraz mija tydzień a paczka nadal nie dostarczona - zgłosiłam interwencje - otrzymałam wiadomość ze nie było odbiorcy jak odbiorca całe dnie jest w domu i czeka na paczkę
    Porażka. Nikomu nie polecam tej firmy bo to jakaś żenada. Kurierzy chamscy, paczki dostarczane zniszczone albo ich całkowity brak.
    ZaletyBrak zalet
    WadyBrak dostarczana paczek na czas. Niszczenie ich.
  • ~niki / 2022-06-18 10:10
    Ocena: 1.00 / 5
    najgorszy przewoźnik… robią sobie jaja,
    albo odznaczają ze paczka przyszła i przychodzi powiadomienie ze odebrane a paczki fizycznie nie mam dzwoniłam po infoliniach ito po 2 dniach paczka przyszła, druga sytuacja paczki tydzień nie ma, okazuje się ze po niby 2 próbach doręczenia trafiła na oddział do odbioru a nie dostałam żadnego sms, maila. na paczkach jest nr tel to się dzwoni… przypuszczam ze kuriera wcale nie było pod wskazanym do dostawy adresie. paranoja…
  • ~Niki / 2022-12-15 17:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma to koszmar,kurierka???? odjechała nam z paczką sprzed domu,arogancja,brak szacunku do klienta,pomimo zapewnień przez 4 dni że paczka będzie dostarczona byliśmy zmuszeni odebrać ja osobiście w Żabce pomimo że opłata za dostawę była przez Nas opłacona.NIGDY WIECEJ ????????????????????
    ZaletyZero
    WadyWszystko co najgorsze
  • ~Niki / 2022-12-15 17:34
    Ocena: 1.00 / 5
    Gdzie moja opinia była na str raptem 5 min tak was prawda w pięty swędzi?
    ZaletyŻadnych
    WadyWszystkie
  • ~Niki / 2023-06-21 18:41
    Ocena: 1.00 / 5
    Masakra. Wysyłam paczkę za pobraniem i przez trzy dni kurier nie podejmuje jej z pop. Dlaczego? Bo cholera nie wie o jej istnieniu. System nie mówi mu ile ma paczek do odebrania a w pop mają wy...ane czy coś kurierowi wydadzą czy nie. No cóż, żabka, ważniejsi żule w kolejce po piwo. Interwencja w DHL nie pomaga bo nie mają popołudniowej zmiany na kasowanie tego typu fackupow. Firma dno i tyle w temacie
  • ~Niki / 2024-05-14 22:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Dno dna, ja już nie wiem który raz mnie w ch zrobili. Nie polecam !
    Zamówiłam paczkę, nie było opcji wybrania innej opcji niż dhl, niestety.
    Paczka miała być w piątek, nie ma. W pon. Nie ma , dziś już na pewno nie ma , rzygac się chce, nie potraficie pracować, zorganizować pracy , to nie powinniście prowadzić firmy. Ja rozumiem że raz coś się może zdarzyć, ale za każdym razem??? Tragedia, unikać!
    ZaletyBrak
    WadyNie dowożą paczek na czas, kurier nie odbiera tel , na infolinii nikt nie odbiera ( czekałam 2 h )
  • ~NikNikoli / 2022-07-08 17:26
    Ocena: 1.00 / 5
    kurier awizował paczkę, która miała być dostarczona do instytucji otwartej od 8.00 do 20.00. Zero kontaktu. Przekierowano paczkę i mogę ja sobie odebrać w punkcie oddalonym o 70km od miejsca w którym powinna zostać dostarczona
    WadyFirma generalnie nie dostarcza paczek pod adres a z automatu przekierowuje do punktu odbioru
  • ~Nikoal / 2023-06-15 13:05
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska z jaką miałam do czynienia. Kurierzy nie dostarczają paczek pod wskazany adres, wymyślają historie, że nikogo nie zastali (jest to niemożliwe w placówce zdrowia, dokładniej w rejestracji, gdyż jest ona czynna od godziny 7 do 21 lub później i zawsze minimum jedna osoba tam przebywa). Kontakt z obsługa klienta tragiczny, czat z konsultantem praktycznie niedostępny (wiecznie wszyscy konsultanci zajęci). Zwrot paczek również 'leży', ponieważ kurierzy, mimo wyznaczonego dnia i przedziału godzinowego, nie pojawiają się wcale. Dopiero po zgłoszeniu interwencji i wyznaczeniu odbioru paczki na następny dzień zdarzy się, że kurier łaskawie się zjawi, choć nie zawsze. Gdyby nie to, że popularne sklepy internetowe jak np. Zalando korzystają z usług DHL jeśli chodzi o dostarczenie bądź zwrot paczek, sama bym nigdy ich nie wybrała. I odradzam to wszystkim, jeśli chcecie oszczędzić sobie nerwów. Nikola
  • ~Nikola / 2019-10-18 15:05
    Ocena: 1.00 / 5
    pomimo obecnosci lokatorow brak doreczenie paczki i jeszcze pretensje kuriera tu cytat "... a teraz prosze sobie szukac mnie na miescie bo ja juz nie wracam pod wskazany adres "
    - fatalna obsluga ,chamstwo i arogancja kuriera ( nie pierwszy raz nie wydaja reszty )
    -fatalna infolinia predzej wygrasz 6 w totolotka niz sie tam dodzwonisz
    -nieterminowe dostawy jezeli wogole dojdzie paczka
    Totalna porazka a nie firma kurierska ,nigdy juz wiecej nie zamowie przez nich niczego ,nie polecam .
    ZaletyBRAK
    Wady-CHAMSKA I FATALAN OBSLUGA KURIERSKA
    -INFOLINIA KTORA NIE DZIALA
  • ~Nikola / 2019-12-10 15:07
    Ocena: 1.00 / 5
    Po raz kolejny dostaję wiadomość od DHL o rzekomej nieudanej próbie dostarczenia paczki, podczas kiedy byłam w domu. W smsie brak jakiegokolwiek numeru kontaktowego do kuriera, tylko dane do odebrania paczki z punktu. Nie jest to pierwsza taka sytuacja, moim zdaniem kurier zwozi wszystkie paczki do punktu nie podejmując żadnej próby doręczenia.
    ZaletyBrak
    WadyNie doręczenie paczek
  • ~Nikola / 2019-12-20 18:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Leń zamiast kuriera , czekałam na paczke w godzinach których miał być a jedynie co dostałam sms ze nie zastał nikogo w domu , płace za dostawe do domu a musze jechac do jakiegos punktu , po złozeniu skargi w odpowiedzi dostałam tylko przeprosiny za niedogodnos smiechu warte
    Zaletynie ma zalet
    Wadykurier - oszust len
  • ~Nikola / 2021-09-07 15:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Wedle maila ,którego dostałam paczka miała być w pt. Nie dotarła ,dostałam wiadomość ,że przyjdzie w najbliższy dzień roboczy czyli poniedziałek. Cisza ,żadnej informacji ,paczki nie ma.
    We wtorek dzwoni do mnie kurier o godzinie 10. Że on właśnie był ,nikogo nie zastał więc jedzie dalej. Na moją odpowiedź ,że nie dostałam żadnej wiadomości ani telefonu ,o której będzie kurier usłyszałam tylko "no chyba Pani teraz żartuje ,że ja będę dzwonic do każdego." I usłyszałam ,że może mi paczkę za 2 dni przywieźć. Masakra!!!
    ZaletyBrak.
    WadyZero zainteresowanie, bezczelne zachowanie kuriera ,długi czas oczekiwania na paczkę ,
  • ~Nikola / 2022-09-22 19:54
    Ocena: 1.00 / 5
    Wszystko dobrze z paczką póki nie trafii do DHL. Wybór tej firmy oznacza, że paczka nie dojdzie na czas.
    ZaletyBrak
    WadyCała firma
  • ~Nikt / 2019-05-14 21:55
    Ocena: 1.00 / 5
    Dno. Brak kontaktu przed dostawą. Inni kurierzy przynajmniej dzwonia i pytają sie czy jest sie w domu albo mozna sie dogadać z nimi ze sie gdzieś ich złapie, a DHL? Nic!
    Nie polecam.
    ZaletyBrak
    WadyBrak kontaktu z kurierem.!!!!!!!!!
Dodaj własną opinię »