Nie polecam kurier DHL na terenie powiatu jasielskiego. Dzisiaj tj. 16.12.2019 o g. 12:41 przyjechał do mnie kurier. Mam kamerę przed domem. Zamówiłam kosmetyki z douglasa. Kurier rzucił paczkę na ziemię, kopnął pod drzwi, następnie zadzwonił dzwonkiem do domu i poszedł. Na moje szczęście Douglas jak zawsze dobrze opakował przesyłkę. Kuriera zaś nie polecam. Jestem wzburzona taki zachowaniem. Dziwię się marce DHL, że zatrudnia tego typu osobników.
Zaletybrak
Wadyjak w komentarzu.
~Niezadowolony Klient / 2020-01-03 13:09
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma, żenujący poziom nie umieją dostarczyć paczki to niech się Szwaby zwiną z rynku
WadySame wady
~Niezadowolony klient / 2020-03-15 20:20
Ocena: 1.00 / 5
Kurierzy w DHL to kpina. Dostaje wiadomość, że przesyłka awizowana. Ok, podjechałem do punktu DHL kilka godzin później około 6-7h. Na miejscu przesyłki nie ma. Więc dostałem nr tel. do kuriera. Dzwonię i pytam się czy może mi ją dostarczyć pod adres. Odmówił, więc poprosiłem aby zostawił w punkcie odbioru DHL i odbiorę sobie następnego dnia. Następnego dnia w punkcie odbioru DHL Pani mówi, że kurier wozi tą przesyłkę. Zadzwoniła do kuriera a ten znów odmówił dowiezienia przesyłki z pretensjami a był może 1-2km od punktu. Ok rozumiem, że może się zdarzyć raz lub dwa razy ale kur.... mać to dzieje się praktycznie za każdym razem. Nie dość, że płacę za przesyłkę to i tak na końcu okazuje się, że muszę po nią jechać gdzie znów tracę czas i pieniądze. Często przesyłki są awizowane bez pojawienia się pod adresem. Kurierzy tej firmy (może nie wszyscy, może akurat tylko ten jeden) są nierzetelni innych epitetów nie użyję. DHL bardzo słabo wypada.
ZaletyBrak zalet
WadyNierzetelni kurierzy mający wywalone na klientów.
~Niezadowolony klient / 2020-05-26 22:16
Ocena: 1.00 / 5
Całokształt oceniam bardzo negatywnie.w dniu dzisiejszym miałam otrzymać przesyłkę dodam że to był prezent na dzień matki I nie dostałam.malo tego,kurierzy pomylili między sobą paczki I nie pojawił się w dniu dzisiejszym tylko otrzymałam SMS że nikogo nie zastano w domu-bylam cały dzień A problem powstał po ich winie,zamiast się przyznać to jeszcze sklamalali w SMS.prawda wyszła na jaw dopiero po mojej interwencji telefonicznej,oczywiście nikt się nie przejął że ja nie otrzymałam paczki i że miała zostać dostarczona dzisiaj.zadnego przepraszam tylko info że paczka będzie jutro!brak kontaktu z kurierem brak prawdy i brak paczki!!odradzam
~Niezadowolony klient / 2020-12-01 16:33
Ocena: 1.00 / 5
Kurier zamówiony , pilnie miał dostarczyć paczkę po czym kurier informuje mnie że nie przyjedzie o godzinie 17 kolejnego dnia . Nie polecam nikomu .Jeśli komuś zależy na bezproblemowej to lepszym wyborem będzie np. inpost .
WadyRobienie klienta za barana .
~Niezadowolony klient / 2021-01-09 13:24
Ocena: 1.00 / 5
Na paczkę czekam 7 dni i dalej nie doszła, pozostało się tylko modlić, żeby nie była jakoś bardzo zniszczona.
Zaletybrak
Wadydrogo, niepunktualnie, obsługa nic nie daje, nie przyjmują reklamacji, paczki albo nie przychodzą albo przychodzą skopane.
~Niezadowolony klient / 2021-02-10 12:51
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska, za każdym razem to samo kurier się nie fatyguje żeby dostarczyć paczkę po czym czekając w domu dostaje informacje ze do odbioru w punkcie. Opcja kontakt z kurierem na stronie nierealna infolinia twierdzi że kurier nie może odebrać telefonu...
~Niezadowolony klient / 2021-03-12 15:02
Ocena: 1.00 / 5
Również nie polecam. Paczka priorytetowa a po 2tygodniach dalej nie ma kontaktu. Kurier zaznacza że nikogo nie ma w domu a sam nie może znaleźć bloku obok. Dzwonią do nadawcy a nie adresa i do tego drogo. Masakra w Polsce super fima a w Niemczech- porażka. Ostatni raz korzystamy z ich usług.
ZaletyBrak
WadyBrak kontaktu. Kurier nie potrafi znaleźć adresu
~Niezadowolony klient / 2021-03-25 15:58
Ocena: 1.00 / 5
Odradzam korzystanie z usług tego przewoźnika. W momencie rzekomego dostarczenia paczki w domu były 3 osoby, a przyszedł sms z informacją, że próba dostarczenia nie powiodła się z powodu nieobecności odbiorcy. W rzeczywistości kurier nawet nie pofatygował się w okolice domu, brak awizo w skrzynce. Za to przyszedł SMS, że zapraszają po odbiór do punktu POP. Najwyraźniej firma akceptuje takie zachowanie pracowników albo sama jest pomysłodawcą takich działań. Szkoda pieniędzy tylko, bo paczka zamówiona do domu, a trzeba po nią jechać 20km.
NIE POLECAM!!
~Niezadowolony klient / 2021-06-25 13:15
Ocena: 1.00 / 5
Oszuści!!!!!!!! Pozostawiają przesyłki w sklepach, bez podjęcia próby kontaktu, tym samym klient nie może reklamować uszkodzoną w transporcie przesyłkę.
~niezadowolony klient / 2021-11-17 08:56
Ocena: 1.00 / 5
Kultura kuriera oraz obsługa daleko odbiega od normy. Najgorsza firma kurierska, bez możliwości jakichkolwiek negocjacji i rozwiązań. Brak profesjonalizmu. Nie polecam.
WadyBrak kultury i profesjonalizmu.
~Niezadowolony klient / 2022-01-13 10:37
Ocena: 1.00 / 5
Firma to totalna porażka. Pierw jest za wcześnie na zmianę adresu dostarczenia, później już się nie da. Paczka dostarczona pod zły adres. Gorąco NIE POLECAM!!
WadyWszystko
~Niezadowolony klient / 2022-01-24 17:22
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska z jaką miałam doczynienia. Nie odbierają przesyłek i nawet nie raczą poinformować o zmianach. Reklamacji Nie uwzględnili bo kurier nie odebrał paczki wiec paczka nie była w dostarczeniu ???? w drugą stronę działa tak samo, nie dostarczyli przesyłki pod drzwi bo kurierowi się nie chciało wejść po schodach (chociaż była wykupiona opcją z dostawą pod drzwi) zostawił przesyłkę na korytarzu na paterze dużego biurowca.
ZaletyŻadnych zalet
WadySame wady
~NIezadowolony klient / 2022-02-15 18:53
Ocena: 1.00 / 5
Brak komunikacji między firmą, a klientem. Biedny kurier zabiera przesyłkę do adresata i za 2 dni przywozi z powrotem. Brak kontaktu z DHL, ani przez email, ani przez telefon. Porażka na całej linii. Nie polecam.
ZaletyMiły kurier
WadyBrak komunikacji
~Niezadowolony klient / 2022-07-22 12:51
Ocena: 1.00 / 5
Okropna firma kurier nie chce współpracować. Pyta o pin który nie został wygenerowany. Nawet obsługa klienta nie jest w stanie przetłumaczyć kurierowi że pinu nie ma. Dramat unikajcie tej firmy
~Niezadowolony klient / 2022-08-17 14:54
Ocena: 1.00 / 5
30 dni na rozpatrzenie reklamacji??? KATEGORYCZNIE NIE!!!
DHL Poľska każe Ci czekać dłużej...
UNIKAJCIE!
ZaletyŻadne
WadyDziwne, że wciąż działają na rynku
~Niezadowolony Klient / 2022-11-21 17:28
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska, brak kontaktu, pod wskazanymi numerami telefonów tylko automaty! Kurier zamiast dostarczyć paczkę do wskazanego punktu z niewiadomych przyczyn odsyła ją do nadawcy. W ciagu miesiąca nie otrzymałam pięciu przesyłek. Nikogo nie obchodzi, że zamówienie miało być prezentem urodzinowym....
~Niezadowolony klient / 2022-12-21 21:03
Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie podjął żadnego kontaktu ze mną i samodzielnie anulował sobie przesyłkę stwierdzając, że odmówiłem jej przyjęcia. Więcej nie skorzystam z ich "usług".
ZaletyŻadnych
~Niezadowolony klient / 2023-03-27 15:25
Ocena: 1.00 / 5
PANI KURIER Z KALISZA NIE DOSTARCZA PACZKI!!!! Tragedia musze specjalnie jechać do miasta żeby samemu odebrać paczkę a przecież płaciłam za dostawę do domu!!!
~Niezadowolony klient / 2023-09-14 15:37
Ocena: 1.00 / 5
Jestem bardzo zawiedzona i najprosciej jest mi przykro za brak kompetencji doroslych osob. Wyslalam paczke z za granicy, ktora wlasnie po 3 tygodniacg do mnie wraca poniewaz niekompetetne osoby twierdza, ze byly 3 proby dostarczenia, ktore wg nich sie nie powiodly a w ogole takowych nie bylo. Brak informacji a jakiejkolwiek probie dostarczenia twierdzac, ze zgubiono na granicy nr telefonu oraz e-mail. Wstyd!!!!