strona 305 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 303
- 304
- 305
- 306
- 307
- nastepna »
-
~Niezadowolony / 2019-01-11 13:03Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie dostarczył przesyłki, a na infolini dowiedziałem się że to ja jej nie odebrałem. -
-
~Niezadowolony / 2019-06-14 16:24Ocena: 1.00 / 5
Sytuacja pierwsza
Kurier 4 razy był z przesyłką(według tego co napisane było na stronie) a w domy ciągle ktoś był i nikogo nie widział.
Sytuacja druga
Kurier uciekł gdy powiedziałem że chcę otworzyć paczkę. Rejon południowe Katowice -
~Niezadowolony / 2019-11-21 19:35Ocena: 1.00 / 5
Przesylka nie dostarczona. W statusie wpisano nie prawdziwa informacja. Raczej oszusci a nie firma kurierska!!!! ZaletyBrakWadyOszusci -
~Niezadowolony / 2019-12-06 19:48Ocena: 1.00 / 5
Od 4 dni sprawdzam śledzenie przesyłki i codziennie pojawia się że kurier próbował dostarczyć przesyłki ale nikogo nie zastał. Od 4 dni nie wychodzę z domu, więc jest to bezszczelne kłamstwo. Stanowczo odradzam ZaletyBrakWadyWyłącznie -
~niezadowolony / 2021-02-15 17:11Ocena: 1.00 / 5
Wykupiłem dodatkowe ubezpieczenie, myślę sobie - będę spokojniejszy. Nic bardziej mylnego. Paczki brak, DHL szarpie się jak może, aby nie wypłacić odszkodowania. ZaletyBrak!WadyBrak dostawy, zagubienie. -
~Niezadowolony / 2021-08-05 18:20Ocena: 1.00 / 5
Kurier wysyla wiadomsc że nie zastal odbiorcy w domu ,a nawet go nie było, oddzwaniajac mu na telefon po minucie twierdzi że jest już za daleko żeby sie wrócić hmm,to widoczne porusza sie odrzutowcem bo w ciagu minuty to nawet nie zdążyl wyjechac za bramę. ZaletyZalet żadnychWadyOszykuja i jeżdżą jak chcą -
~niezadowolony / 2021-09-15 13:54Ocena: 1.00 / 5
Dostawa nie została przekazana do najbliższego punktu odbioru tylko do magazynu z powodu braku podanego numeru telefonu. Pierwsza sprawa nadal mają dostępny adres mail na który mogli by wysłać pin i inne informacje potrzebne do odbioru, 2 nie dostałem żadej inforamcji jak mam tą paczkę odebrać 3 podejście infolinii i kuriera to śmiech na sali - podchodzą do klienta jakby tam pracowali za kare. Nie polecam nikomu WadyPodejście kuriera i "Pani" na infolinii do klienta, Brak informacji na temat sposobu odebrania przesyłki, Brak jakiego kolwiek kontaktu, Dodzwonienie się na obsługe klienta graniczy z cudem ale to nie dziwi przy takim podejściu do wykonywanej pracy -
~Niezadowolony / 2021-11-22 14:51Ocena: 1.00 / 5
Zamówiłem kuriera na konkretny dzień w określonym przedziale czasowym. Po czasie nikt się nie zjawił. Po przedarciu się przez sekretarki kurier stwierdził że nie da rady i żebym podrzucił do żabki i tam odbierze na następny dzień.Gdybym nie wydzwaniał z pytaniami pewnie nawet bym nie wiedział że w ogóle nie przyjedzie. Podejście do klienta pozostawia wiele do życzenia. Nie polecam. -
-
~Niezadowolony / 2022-02-23 17:33Ocena: 1.00 / 5
Bartosz zła jakość obsługi przez kuriera z placówki w Olsztynie wulgarny,arogancki,jak by tam pracował za karę nie zadzwoni ani nie kontaktuje się czy też przy dostarczaniu ale i również odbieraniu przesyłek.
Nie polecam usług tej firmy.WadyBrak kontaktu arogancja hamstwo -
~niezadowolony / 2022-12-12 10:56Ocena: 1.00 / 5
Firma nierzetalna. Aż dziw, że takie coś utrzymuje się na rynku. Zupełnie nie rozumieją realiów i obowiązujących standardów. Szkoda czasu i energii na zadawanie się z tego typu organizacjami. -
~Niezadowolony / 2022-12-22 19:54Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie przyjechał po odbiór ważnej paczki, która musiała być na miejscu najpóźniej na następny dzień. Kilka minut przed ostateczną godziną przyjazdu po prostu kliknął, że nie było mnie w domu. Oczywiście dowiedziałem się tego dopiero po 2 godzinach oczekiwania i dodzwonieniu się na infolinię, ponieważ nie otrzymałem wcześniej jego numeru, a i on kontaktować się ze mną najwyraźniej nie chciał.
Nie rozumiem sensu oferowania takiej usługi ekspresowej za całkiem spore pieniądze, skoro kurierom nie chce się po te paczki podjechać, a nawet zadzwonić i jakoś się dogadać.
Najgorsze jest jednak chyba to, że firma w żaden sposób nie reaguje na te sytuacje i nie wyciąga żadnych konsekwencji, przerzucając problem na klienta. -
~Niezadowolony / 2023-12-06 12:29Ocena: 1.00 / 5
Porażka! Kurierzy nie dostarczają przesyłek. Pół dnia czekaliśmy na paczkę, po czym dostaliśmy informacje, że kurier zostawił paczkę w punkcie, bo nikogo nie zastał. Na infolinii natomiast pan powiedział, że kurier nie ma obowiązku dzwonić domofonem. W takim razie jak ma sprawdzić, czy ktoś jest w domu?! Taka sytuacja zdażyła się już nie pierwszy raz. Oszustwo! Kurier nie dostarczył paczki z czystego lenistwa. Zdecydowanie nie polecam tej firmy! ZaletyBrakWadyKurier nie dostarcza paczki pod podany adres, tylko zostawia ją w punkcie bez jakiejkolwiek próby dostarczenia. -
~niezadowolony / 2023-12-06 15:52Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam, najgorsza firma kurierska z jaką miałem do czynienia, dodzwonienie do konsultanta graniczy z cudem. ZaletybrakWadybrak komunikacji na linii klient a dostawca, nie współpracują aby rozwiązać problem. -
~NIEZADOWOLONY / 2024-12-18 18:02Ocena: 1.00 / 5
DHL system odbioru przesyłek to porażka. Kurier zostawił paczkę w Żabce tam nie chcą mi jej wydać bo nie mam numeru PIN. Rozmawiałem z trzema pracownikami infolinii DHL i usłyszałem trzy różne wersje. Jedna Pani mówi, że nie może wygenerować kodu inna mówi, że już mi go wysyła SMS-em oczywiście nic nie przychodzi natomiast trzeci wypełnia formularz reklamacji i mówi ze mi prześlą PIN ale nie wie kiedy. Pół dnia na telefonie a jurto kurier zabierze przesyłkę i odeśle do nadawcy. Na paczce widnieją moje dane ale nie mogą mi jej wydać. To już trzeci raz jak mam problem z tą firmą i wiszę na telefonie. Na pytanie czemu nie dostałem informacji o przesyłce na ich APKĘ uzyskałem odpowiedz bo niemiecki DHL zamiast wpisać mój numer telefonu wpisał same zera i nie wpisał adresu e-mail co uczynił nadawca przesyłki. Nigdy już nie skorzystam z usług tej firmy. Z innych firm kurierzy dzwonią informują o dostarczeniu przesyłki. Nie wiem dlaczego kurier zostawił w Żabce moją przesyłkę gdzie nie mogę jej odebrać. Zaletyżadne, totalna porażka, na każdym etapie zamówieniaWadynawet nie wiem kiedy był kurier, nie rozumiem dlaczego przesyłkę zostawił w żabce, infolinia podaje błędne i mylne informacje, -
~Niezadowolony / 2026-06-03 21:35Ocena: 1.00 / 5
Na Podlasiu kurier nawet nie podejmuje próby dostawy, od razu umieszcza w paczkomacie. W uzasadnieniu podaje, że nikogo nie było w domu, co jest kłamstwem. I tak już wielokrotnie. Firma przyjmuje reklamację, przepraszają i nic z tym nie robią. Oszuści, biorą kasę za dostawę do domu i nie wywiązują się. ZaletyBrak -
~Niezadowolony klient / 2022-06-03 12:52Ocena: 1.00 / 5
Firma deklaruje dostarczenie przesylki w ciągu 1 dnia roboczego. W rzeczywistości dostarcza przesylki dużo później.
W dniu dzisiejszym tj 2 czerwca 2022 moja przesyłka dotarła do oddziału w Wałbrzychu i tam ktoś zdecydował że polezy sobie w magazynie do 6 czerwca 2022.
Jesli komuś zależy na terminowym otrzymaniu przesylki radzę omijać ctę firmę szerokim łukiemZaletyŻadnychWadyCałe mnóstwo -
-
~Niezadowolony kilent / 2021-04-16 11:02Ocena: 1.00 / 5
Dostałam informację, że kurier nie zastał mnie pod adresem doręczenia, a cały dzień byłam w mieszkaniu i nikt nie dzwonił ani do drzwi, ani na telefon. Zero kontaktu i paczka zwrócona do nadawcy (nawet nie do punktu pickup) już po pierwszej "nieudanej" próbie doręczenia, której de facto nie było. Kurier leci w kulki, w ogóle nie fatyguje się nawet zapukać do drzwi tylko odsyła paczkę ZaletybrakWadyNiewywiązywanie się z obowiązków, za które się im płaci -
~Niezadowolony klient / 2019-01-14 13:29Ocena: 1.00 / 5
Tragedia. Siedzę cały dzień w domu a kurier wysyła SMS, ze mnie nie zastal i zostawia paczkę w Żabce. I to nie kolo domu tylko 1,5km od domu. Na infolinii maja wszystko w nosie. W Żabce pani powiedziała, ze to ich ogólnie przyjęte praktyki. Dno zupełne szczególniej Toruniu. ZaletyBrakWadyKłamstwo, lenistwo -
~niezadowolony klient / 2019-07-10 16:31Ocena: 1.00 / 5
Kurier wrzuca wszystkie paczki do Żabki i ma w nosie ich rozwożenie. Sytuacja na moim osiedlu jest niezmienna od wielu miesięcy. Interwencja telefoniczna nie pomogła. Interwencja przez stronę www nie pomogła. Paczki nie odbiorę, bo nie mam jak, gdyż leżę cały czas w domu po operacji. Karygodnym jest jest takie postępowanie. Jak można kłamać, ze się kogoś nie zastało i zostawiać paczki gdziekolwiek nie będąc nawet pod domem klienta. Niech im w d*pe wszczepia chipy i rozliczają za takie sytuacje. Już dawno w innej firmie za taki stosunek do pracy taki delikwent wyleciałby z hukiem. ZaletyBrakWadyKłamstwo, zerowy kontakt, nieuczciwość -
~niezadowolony klient / 2019-11-29 16:08Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska! Wysyłają sms'a z godzinami dostawy, człowiek się spieszy żeby zdążyć. A potem udają, że nikogo nie było w domu i wysyłają kolejnego sms'a gdzie sobie możesz odebrać przesyłkę. Porażka!
strona 305 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 303
- 304
- 305
- 306
- 307
- nastepna »
