Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DHL opinie

Ocena na podstawie 7991 opinii

1.29 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.19
  • Cena
    1.33
  • Oferta
    1.33
  • Czas dostawy
    1.38
  • Cena/Jakość
    1.30

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~niezadowolona / 2019-09-12 15:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Koszmar, a nie firma. Zerowy kontakt z klientem, przesyłka oczywiście awizowana wielokrotnie. Prośby o dostarczenie w konkretnych godzinach nie skutkują, kurierzy dostarczają kiedy chcą - chociaż wyraźnie były zaznaczone konkretne godziny ze strony sklepu. Nigdy więcej nie skorzystam. Porażka!
    Zaletynie ma.
    Wadyjak wyżej
  • ~Niezadowolona / 2019-10-31 14:51
    Ocena: 1.00 / 5
    Porażka! Kurier podobno był u mnie dwa dni pod rząd ale cały czas ktoś był w domu i jakoś kuriera nie spotkał ! Zero kontaktu telefonicznego i awizo! Infolinia dno i wodorosty! Nie da się wpisać numeru bo nie wchodzi nie można się z nikim skontaktować! Nigdy nie miałam takich problemów z dostarczeniem paczki!
    WadySame wady!!!!
  • ~Niezadowolona / 2019-11-13 19:55
    Ocena: 1.00 / 5
    Po raz kolejny kurier nie dostarcza przesyłki. W systemie zaznacza że nie było odbiorcy a byłam obecna. Robią to powtórnie nawet po złożeniu reklamacji i prośbie o ponowne dostarczenie. Co skutkuje tym że płacąc za przesyłkę zmuszona jestem jechać do centrali po jej odbiór.
  • ~Niezadowolona / 2020-01-17 20:31
    Ocena: 1.00 / 5
    To najsłabsza firma kurierska. Nie dostarczają paczek, przesyłki od razu lądują w punkcie odbioru, który uwaga! Jest czynny od poniedziałku do piątku od 9 do 16. DHL - totalne nieporozumienie.
    ZaletyŻadnych
    WadyNierzetelność, nie przestrzegają własnego regulaminu
  • ~niezadowolona / 2020-04-09 16:43
    Ocena: 1.00 / 5
    kurier miał odebrać paczkę 09.04.2020r. między 10 a 13 ale jak łatwo się domyślać nie pojawił się ... ponoć stwierdził, że nikogo nie było w domu... Nikomu nie trzeba w tym miejscu pisać,że w domu byliśmy cały czas. To już się robi jakimś zwyczajem tej firmy. Najgorsze,że kierownictwo DHL nie reaguje na takie doniesienia a kurierzy dalej robią co chcą. Dalej czekam na odbiór już opłaconej przesyłki oczywiście zmienił się numer przesyłki a nie mam już możliwości wydrukowania kolejnego listu przewozowego.
    Ostatni raz korzystałam z ich usług.
    Nie polecam. Firma MASAKRA!!!
    Zaletybrak
    Wadyjedna wielka WADA
  • ~Niezadowolona / 2020-12-10 16:24
    Ocena: 1.00 / 5
    W tej firmie zachowania pracowników- kierowców pozostawia wiele do życzenia. Powinno się ich wysłać na szkolenia interpersonalne. Żałuję, że nie spisałam nr rejestracji, bo złożyłabym oficjalną skargę.
  • ~Niezadowolona / 2021-01-11 15:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska z jaka miałam do czynienia. Zgubili mi KRZESLA bo je zostawil ich kurier który poszedł na L4 i nie odbieral telefonu w Zabce na osiedlu, oczywiście nie przekazując tego nikomu.

    A teraz zamowilam sobie przez Zalando pare rzeczy i oczywiście ze DPD zawsze sobie poradzi i nie ma problemu dostarczyć artykuly z zamówienia ale DHL co? Nieczytelny adres nawet się nie skontaktowal ze mna tylko od razu odeslal paczke do nadawcy.

    MASAKRA!
  • ~Niezadowolona / 2021-04-20 19:41
    Ocena: 1.00 / 5
    Jestem nie zadowolona. Zamówiłam paczkę do 30 kg, została nie zabrana bo w systemie była opisana jako 10kg. Trudno się szybko skontaktować z konsultantem, a jak już to nastąpi to odsyłają do kogoś innego,bo nie są w stanie udzielić informacji i robią z człowieka głupka.
    Wady Zła obsługa, błędne informacje, zamrażanie czyiś funduszy, opóźnienie w dostawie, wprowadzanie e błąd
  • ~Niezadowolona / 2021-08-24 16:46
    Ocena: 1.00 / 5
    Zamówiony i potwierdzony e-mail odbiór przesyłki nie odbył się, kurier nie zgłosił się, brak również informacji na ten temat od firmy DHL. A co z klientami, którzy mają problem z przemieszczaniem się?
    Dostarczanie przesyłek pozostawia również wiele do życzenia.Oczekując wiele godzin na przesyłkę zgodnie z informacją e-mail, wieczorem odczytałam wiadomość, że adres dostawy był nieprawidłowy, gdzie inne firmy nie mają z tym problemu i dostarczają przesyłki na czas. Dopiero po przekierowaniu przesyłki do punktu możliwy był jej odbiór . Moim zdaniem firma nie wywiązała się oferowanej usługi PREMIUM EXPRES.
    WadyBrak kontaktu z kurierem
    Zły przekaz informacji
    Nieprofesjonalne traktowanie klientów
  • ~Niezadowolona / 2022-07-17 11:43
    Ocena: 1.00 / 5
    Porażka, przekroczony termin dostawy i nadal zero informacji kiedy przesyłka dotrze. Infolinia też fikcja niczego więcej się dowiedziałam niż to co śledząc przesyłkę po linku. Przesyłka była niestandardowa i nie mieściła się na samochód dostawczy, inni kurierzy nie chcieli jej dostarczyć. Po co transportować coś co w dalszym etapie nie może być przewiezione? Nigdy więcej!!!
    ZaletyBrak
    WadyNieterminowość, brak kontaktu, przetrzymywanie przesyłki, utrudnianie w dostawie
  • ~Niezadowolona / 2022-07-22 00:57
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier po otrzymaniu sms z prośbą o zostawienie paczki na tarasie wywozi ją 10 km dalej do jakiegoś sklepu. A jak przyjechał pod bramkę to wyszedł z auta i tak stał, nawet jakbym była w domu to nie wiedziałabym, że ktoś tam stoi... Brak słów... Z tego co widziałam na ich stronie to są bliżej punkty odbioru, ale dziwny kurier wywozi jak najdalej :/ Nie polecam...
  • ~Niezadowolona / 2022-10-07 11:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam. Kurierzy bezczelni, wpisują w system, że odbiorcy nie było w domu, a był. Nie odbierają telefonów. Żenada
    ZaletyBrak
  • ~Niezadowolona / 2023-05-27 12:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Oszuści, kłamcy i krętacze! Omijać z daleka! Przesyłka pod wskazany adres, miała być dostarczona na 26.05, osoba mająca odebrać specjalnie czekała cały dzień w domu, około 16 informacja, że nieudana próbna doręczenia o 14 (kłamstwo!) i przesyłka do odebrania w najbliższym punkcie...Kurier nawet nie próbował kontaktować się telefonicznie z odbiorcą...Dzwonię do sklepu (swoją drogą też nie polecam firmy PRZESYŁKA KWIATOWA) opisuję sytuację, pani z obsługi obiecała, że wyślą maila w ciągu pół godziny... oczywiście wysłali dopiero na kolejny dzień. W mailu informacja, że przy odbiorze trzeba podać kod, który został wysłany na nr telefonu odbiorcy... problem w tym, że osoba ta nie potrafi odczytywać smsów. Został podany nr przesyłki, numer zamówienia i dane odbiorcy a i tak odmówiono wydania przesyłki... NIE POLECAM! OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM! I kwiaty na Dzień Matki nieodebrane...
    ZaletyBRAK!
    Wadyoszustwo, krętactwo, ignorowanie klientów, dezinformacja
  • ~Niezadowolona / 2023-06-13 14:45
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska, nie wywiązuje się z dostarczenia przesyłki i nie informuje co jest powodem. Kurier jakiś obcokrajowiec nie wiedział jak rozmawiać. Dramat, nie polecam.
    ZaletyBrak
    WadyZawala wszystko co mozna
  • ~Niezadowolona klientka / 2019-03-27 20:32
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam, najgorsza firma z jaką miałam do czynienia. Brak kontaktu z kurierem, paczka nie dostarczona, przekierowana do punktu odbioru w mieście 30 km dalej, dopiero kilka dni po 2 "próbie" dostarczenia, z brakiem możliwości interwencji.
  • ~Niezadowolona klientka / 2019-05-31 16:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier wmawia, ze był a go nie było, pisze smsy aby odebrać paczke na swój koszt, śmiech na sali, zawsze są problemy i paczki nie docierają na czas, nie polecam!!!!!
    ZaletyBrak
    WadyBezczelny kurier
  • ~niezadowolona klientka / 2019-11-28 10:38
    Ocena: 1.00 / 5
    FATALNA! Kolejny raz problem z doręczeniem przesyłki. Najpierw przez cały dzień przesyłka krąży między kolejnymi osobami w sortowni, żeby finalnie zostać wydana niewłaściwemu kurierowi. Na infolini nie można niczego załatwić. Unikać jak ognia. Najgorsza firma kurierska
    Zaletybrak
    Wadysame wady
  • ~Niezadowolona klientka / 2020-01-23 07:18
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam żadnej osobie/firmie korzystania z usług DHL. Nie dostarczają paczek zgodnie z wytycznymi podawanymi w mailu. Do kuriera również nie można się dodzwonić jeśli jakimś cudem uda się otrzymać do niego numer bi oczywiście w mailu nie podają go, a kurier nie dzwoni do klienta informując iż jedzie z paczką.
    ZaletyBrak
    WadySpóźnienia w dostarczaniu paczek, fatalny kontakt z firmą
  • ~Niezadowolona klientka / 2023-02-01 09:15
    Ocena: 1.00 / 5
    Cały dzień jestem w domu, czekam na kuriera i dostaje „SMS Przesylka zostala przekazana do Punktu DHL POP po nieskutecznej probie doreczenia pod wskazany adres.”

    Żadnej próby nie było!

    To już 2 raz pod rząd kiedy DHL mnie zawiódł!
  • ~Niezadowolona. / 2023-12-14 09:20
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam. Kurierowi się nie chce zawieź przesyłki to pisze że nikogo nie było w domu, i trzeba odbierać gdzieś z punktu,a tam cały stos paczek od tego kuriera, że rzekomo nikogo nie było.
    ZaletyBrak
    WadyZa dużo by pisać.
Dodaj własną opinię »