Tragedia jedna wielka, tydzień trzymają na magazynie paletę. Nie raczą dostarczyć tylko pieniądze biorą, za to proponują żeby się przejechać 150 km i odebrać sobie samemu, na infolinii zbywają i robią z człowieka wariata
ZaletyNie ma
WadyCała firma to porażka
~Nie zadowolony klient / 2023-12-19 07:57
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam pracują tam sami oszuści. Kurier przez tydzień woził moja paczkę twierdząc że nie było mnie w domu ale nawet nie pofatygował się żeby przyjechać. Dzwoniąc do niego nie odbiera telefonu. Zgłaszałam te sprawę 3 razy na infolini ale nie potrafili nic zrobić. Stanowczo odradzam
ZaletyNie posiadają
~Nie_dla_DHL / 2026-05-29 16:59
Ocena: 1.00 / 5
Kpina z klienta - kurier twierdzi dwa razy, że nikogo nie było. Jak mogło kogoś nie być w firmie i to dwa razy? Paczka pogięta i wrzucona do paczkomatu 2 dni po czasie. Stracone zlecenie, bo przesyłka nie doszła na czas.
Zaletynie ma zalet
Wadytylko wady, kurier "zostawił" awizo, mimo że budynek był pełen ludzi (firma)
~Nie_polecam / 2019-01-09 20:55
Ocena: 1.00 / 5
Brak kontaktu, kurier nie raczy zadzwonić, awizuje od razu paczkę bez próby dostarczenia, sekretarka wprowadza w błąd, odsyła po odbiór do punktu, który od dawna nie istnieje.
~niebieskooka12 / 2021-01-19 15:15
Ocena: 1.00 / 5
Kurierzy nie przyjeżdżają w umówionych godzinach, a nawet dniach, są niekomunikatywni, ponadto firma blokuje klientów, którzy piszą z pytaniami na portalu Facebook. Nie polecam.
Wadyniekomunikatywność
niepunktualność
~niegodny / 2019-11-20 16:58
Ocena: 1.00 / 5
Jak w większości przypadków problem z doręczeniem paczki przez kuriera. Najjaśniejszy nie miał humoru, ochoty, albo jednego i drugiego.Dla potomnych chcących korzystać z usług Panów Kurierów-Bogów.
1. Cierpliwie czekać i owacyjnie witać w wejściu, machając chorągiewkami.
2. Zrobić laskę, aby Pan mógł dalej ruszyć w drogę zrelaksowany.
Zaletypodnoszą ciśnienie lepiej niż kawa
Wadywszystko
~niemiecki upadek moralności / 2022-02-26 06:24
Ocena: 1.00 / 5
Czy w obecnej sytuacji jesteśmy przekonani, że musimy korzystać z zakłamanych niemieckich firm. W tej chwili powinniśmy zaprzestać współpracy z państwem wspierającym rosyjską agresję na wolny Kraj Ukrainę. Jest wiele innych możliwości korzystania z transportu. Obecnie DHL Parcel Polska Sp. z o.o. to standardowe kradzieże przesyłek i próby wyłudzenia dodatkowych opłat. Takie postępowanie to już standard DHL Parcel Polska Sp. z o.o. Bądź solidarny z wschodnimi przyjaciółmi z sąsiedztwa, odejdź od fałszywych niemieckich.
ZaletyUpadek fałszywych niemieckich firm
WadyJeszcze istnieją niemieckie firmy
~Nienaganny / 2021-04-22 16:55
Ocena: 1.00 / 5
Dramat. Kurier, niczym królowa angielska, może mnie zaszczycić między 11-13. Gdyby miał płacone za skuteczne doręczenie, pewnie zaszczycałby odbiorców w godzinach 0-24. Jak mawiał Piłsudski " ... kury szczać prowadzać..", a nie przesyłki doręczać.
ZaletyNull
WadyAll in one.
~Nienawidze turasów / 2023-04-08 19:55
Ocena: 1.00 / 5
Gównem jest te dhl, jeżeli chodzi o dostawy w niemczech to nie ma możliwosci ze ci ten brudny turas na czas to dowiezie nie polecam
ZaletyBrak
WadySame wady, nigdy na czas
~NienawidzeDHL / 2023-09-07 20:02
Ocena: 1.00 / 5
Kurier uszkodził przesyłkę, dhl oczywiście to nie nasza wina, nie wypłacimy odszkodowania, bo nie ma ingerencji w opakowanie.... Gnoje których mało
ZaletyBrak, gorąco nie polecam
WadyWszystko, większość kurierów z którymi się spotkałem, cwaniaczki, rzucają paczkami nawet z naklejką "uwaga szkło"
~niepolecam / 2020-04-28 14:39
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam usług tej firmy. Paczki nie są dostarczane we wskazanym terminie.
~NierKturion / 2025-06-12 17:38
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska. Nieudana próba doręczenia - żadnej takowej nie było. Brak kontaktu z kimkolwiek . Jedną przesyłkę już straciłem, kolejną zapewne też stracę .
ZaletyBrak
WadyCałokształt, brak profesjonalizmu ,kompetencji ,szacunku , kultury , wsparcia oraz pomocy na każdej płaszczyźnie
~Nieskorzystamponownie / 2023-05-15 10:31
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam, moja paczka została przekierowana do jakiegoś POP BOXa na drugim końcu miasta, niby z powodu braku miejsca w punkcie docelowym ( w Żabce!). Napisanie do obsługi klienta nie dało nic, bo przesyłki umieszczone w POP BOXach nie mogą już być przekierowane gdzie indziej. Także muszę jechać po paczkę 15km...
~Nieszczególny / 2020-08-27 05:11
Ocena: 1.00 / 5
Podałem adres sąsiada piętro poniżej, jak mnie nie będzie w domu.Nawet nie próbował kurier sąsiadowi dostarczyć mimo że ten był w domu.Od razu dostałem powiadomienie o odbiorze paczki w żabce....żenada
ZaletyBrak
WadyWszelakie
~Nieta / 2023-03-28 12:55
Ocena: 1.00 / 5
Niestety jakość na każdym etapie realizacji zamówienia totalna porażka. Paczka ewidentnie okradziona i dodatkowo zaklejona firmowa taśmą dhl - proces reklamacyjny ponad 3 miesiące i niepełny zwrot należnej kwoty ( podanej do ubezpieczenia i udowodnionej w fakturach). Brak bezpośredniego kontaktu z Dz.reklamacji - jedynie przez formularz kontaktowy. Umywanie rąk na każdym etapie i obsługa na poziomie jak na korpo debili z infolinii przystało. Ciekawe czy niemiecka firma matka Deutsche POST ma świadomość jakie wały są odstawiane w polskim Oddziale. Napewno nie dzieje się tu wg zasady : Ordnung muss sein".
ZaletyBrak
WadyDhl wraz z ubezpieczycielem AIG działają ewidentnie na niekorzyść poszkodowanego Klienta. Działają wg zasady :Złodziej widzi w każdym złodzieja". Wstydziłabym się dla takich pracować.
~niewiem33 / 2023-05-05 16:12
Ocena: 1.00 / 5
ta firma to chyba jakis zart. niestety nie mialam mozliwosci wybrac innej metody dostawy. dostalam informacje ze paczka bedzie we wtorek no to czekalam az w piatek sprawdzialam co z moja paczka. okazalo sie ze o 10:14 byl ponoc kurier gdy ja bylam w szkole. nie zostalam poinformowana w zaden sposob ze paczka przyjdzie akurat ten dzien. praca robiona na odwal sie
Wadywprowadzanie w blad
~niezadowolk / 2021-05-18 12:18
Ocena: 1.00 / 5
00 najchetniej dałabym 000, beznadziejnie. kurier się nie zjawił i zostawił paczkę w oddzial 40 km od mojego miesjca zamieszkania.
Zaletyzadnych
Wadytylko
~Niezadowolona / 2019-04-24 13:32
Ocena: 1.00 / 5
Leń lenia pogania! Tylko tyle można napisać o tej firmie. Kurier dzwoni raz i wybiera drogę na skróty. Za co się im płaci? Za siedzenie na czterech literach w samochodach? O! I dzwonienie i olewanie ludzi którzy czekają!
WadyLenistwo
~Niezadowolona / 2019-07-16 13:14
Ocena: 1.00 / 5
Po zamówieniu na stronie kuriera do domu kurier wcale się nie pojawił mimo określenia przeze mnie dosyć szerokiego zakresu dostawy (ok.5 godzin). Brak jakiegokolwiek kontaktu z kurierem, mało tego problem z połączeniem się z infolinią samego dhl-u. Numery podane na stronie łącza tylko z automatyczną infolinią, która nie przewiduje tego typu spraw. Nic nie da się zrobić, tylko czekać i modlić się o nadejście szanownego kuriera. Zdecydowanie nie polecam
~Niezadowolona / 2019-07-30 18:12
Ocena: 1.00 / 5
Niestety firma ma niekompetentnych pracownikow. Paczka została oznaczona przez kuriera jako błędnie zaadresowana i odesłana do nadawcy. Zarówno nadawca jak i osoba na infolinii dhl potwierdzili jednak że adres był poprawny i że to wina kuriera z niewiadomych przyczyn.