strona 301 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 299
- 300
- 301
- 302
- 303
- nastepna »
-
~Nick / 2020-04-21 14:59Ocena: 1.00 / 5
Kurierzy są niemili wręcz chamscy, już drugi raz mam problemy z kurierami tej firmy, oczywiście sama jej nie wybieram tylko sklep ich dobiera wiec niestety nie mam na to wpływu bo na pewno drugi raz bym z niej nie korzystała. nie polecam! -
-
~Nick / 2020-05-04 15:59Ocena: 1.00 / 5
Siedze caly dzien w domu i czekam na wazna paczke po czym dostaje smsa, ze niestety nikogo nie bylo na adresie i paczka zostala przekierowana do punktu odbioru.Nie po to place za kuriera zebym jeszcze jezdzil i osobiscie odbieral paczki z punktów.Najgorsza firma kurierska na rynku.Nie polecam. ZaletyZalety ? Zart:)WadyZa duzo by pisac.Nastepnym razem nie skorzystam z uslug tej firmy i kazdemu radze to samo -
~Nick / 2020-12-03 20:06Ocena: 1.00 / 5
W 100% zgadzam się z innymi opiniami. Kurierzy piszą, że nie ma nikogo a za każdym razem to kłamstwo. Już drugi raz wystawili mi awizo na paczkę!!! Serdecznie nie polecam tego dostawcy, gdy jest taka możliwość strońcie od DHL chyba że chcecie jeździć nie wiadomo gdzie po paczkę, bo kurierowi nie chciało sie dostarczyć. ZaletyBrak zaletWadyGłównie pracujący kurierzy -
~Nick / 2021-08-10 07:14Ocena: 1.00 / 5
Wazne dokumenty z firmy mialy zostac dostarczone o konkretnej godzinie. Kurier nawet nie przyszedl zadzwonic tylko niby chwile stal przy furtce i sobie pojechal. Dowiedzialam sie mailem z DHL ze przesylka zostala zawizowana... Gdzie nawet zadnego awizo nie zostawil. ZaletyBrakWadyNic w tej firmie nie dziala jak powinno, od obslugi klienta, po czas dostaw, hamstwo kurierow itd -
~Nick / 2022-03-08 12:36Ocena: 1.00 / 5
18 lutego dhlem nadalismy paczkę, która do dnia dzisiejszego ma status, ze czeka na odbiór kuriera w punkcie nadania. Dzwonilismy dużo wcześniej na infolinię, kobieta okłamała nas, ze oddzowni za 2 godziny,nie oddzwoniła. Następnego dnia na infolinii kobieta okłamałą nas, zę jutro dostarcze paczkę. Złozyliśmy dawno temu reklamację i zigonorowali odpowiedź do dzisiaj. Sprawa trafi do sądu, będziemy żądać zwrotu za towar nadany w paczce,za koszta sądowe poniesione, zadośuczynienie i zwrot kosztów zastępstwa procesowego (czyli za adwokata). ZaletyżadneWadyignorowanie klienta,okłamywanie klienta,nieodebranie paczki z punktu nadania od 18 lutego,bylejakość -
~Nick / 2022-05-06 11:15Ocena: 1.00 / 5
Ta firma to kpina. Paczki są niby wydawane do doręczenia a później wracają do sortowni. ZaletyUdało im się nie uszkodzić paczkiWadyNieterminowe dostawy -
~nick / 2022-05-21 16:40Ocena: 1.00 / 5
Dostałam informacje o nieobecności nikogo w domu przez co kurier nie mógł dostarczyć paczki. Jednak niedostałam żadnej wiadomości od kuriera na temat tego czy dojedzie. -
~Nick / 2022-11-07 14:15Ocena: 1.00 / 5
Skandaliczne podejscie
Kurier zamówiony, opłacony nie przyjechał. Nie ma możliwości dodzwonienia się na infolinię, pieniądze przepadły, klient nie dostał przesyłki na czasZaletyŻadneWadyOszuści -
-
~nick / 2023-02-02 19:25Ocena: 1.00 / 5
Kurierzy zostawiają awizo bez podjęcia próby dostarczenia paczki - porażka. -
~Nicki / 2023-08-24 15:04Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam tej firmy!!!
Kurier nie dostarczył paczki pod wskazany adres domowy lecz do sklepu w moje miejscowości, podczas gdy ja czekałam cały dzień na przesyłkę w domu. W smsie otrzymałam wiadomość,że 'przesyłka czeka na odbiór w sklepie po nieudanej próbie doręczenia'. Nie było żadnej 'próby'. Zadzwoniłam do kuriera, to kazał mi zadzwonić za 5 minut i wyłączył telefon więc nie mogłam się z nim ponownie skontaktować choć próbowałam parę razy. Wszyscy inni kurierzy zawsze wszystko doręczają i nie ma żadnych problemów. Pan z obsługi klienta zaproponował mi trzy opcje- mogę sama dzwonić do kuriera do skutku (kurier wyłączył telefon i nie odbierał), pojechać do sklepu po przesyłkę albo zrezygnować z przesyłki.
'Świetne' opcje....
Na pewno już nie skorzystam z usług tej firmy. -
~Nicman / 2021-03-18 14:23Ocena: 1.00 / 5
Z czystym sumieniem NIE polecam kuriera DHL który zostawił mi paczkę NA ULICY, która sporo ważyła (było to biurko), widząc że wychodzi dziewczyna, która jest sama. Przy czym zaczął mnie wyzywać, obrażać i komentować mnie jak i osobę, która zamówiła daną rzecz. WadyNieprzyjemny kurier
Niepomocny kurier -
~Nico / 2019-07-22 16:54Ocena: 1.00 / 5
Sakramenckie dziady. Od czwartku czekanie w domu kiedy przyjedzie kurier i zabierze przesyłkę. Po kontakcie telefonicznym pieprzenie głupot że kurier był o wymienionej godzinie tylko nikogo nie zastał. Dzisiaj (poniedziałek) jest już trzecim straconym dniem czekając w domu cały dzień na przyjazd kuriera.
Nierzetelni, nieprofesjonalni i na dodatek kłamią że byli po przesyłkę tylko kurier nikogo nie zastał. Nawet godzinę podają o której rzekomo był kurier.
NIE POLECAM!!!!! -
~Nicola / 2021-10-04 14:55Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam, cały dzień czekałam w domu a kurier zaniósł 15kg paczkę do sklepu:) -
~Nicola / 2023-09-07 10:17Ocena: 1.00 / 5
Kurierzy DHL nie dostarczają paczki do domu tylko odrazu do punktu. Masakra. Jestem bardzo zawiedziona ich zachowaniem i postawa. Nigdy więcej nie zamówię nic przez nich -
~Niderlandczyk w Polsce / 2022-01-27 09:49Ocena: 1.00 / 5
Produkt miałby zostać dostarczony w ciągu 5 dni. Po ponad dwóch tygodni nadal nie ma. W poniedziałek widziałem na stronie, że będzie towar we wtorek. We wtorek pisali, że w środę będzie a w środę, z racji prośby klienta (sic!), ma być dzisiaj. Jak dzwoniłem na podany nr. kuriera, Pan powiedział, że dostałem zły numer, ale skontaktuje mnie z odpowiednim kurierem, na co nadal czekam. Dzisiaj dostałem powiadomienie, że jest reklamacja, z racji błędnego adresu. Okazało się, że automatycznie zostało wpisane inne miasto, chociaż kod pocztowy poprawny. Dzisiaj o tym dowiedzieli?! -
~Nie / 2019-11-13 16:45Ocena: 1.00 / 5
Przesyłka została zamówiona na 14.11.2019r. Czyli na jutrzejszy dzień na godzinę 11:00, kurier przyjechał dzień wcześniej czyli 13.11.2019r. (dziś) kiedy nikogo nie było w domu i dostałem SMS, że nikogo nie zastał, a jak miał zastac, jeśli przyjechał dzień wcześniej !? ZaletyPóki co żadnych zalet, kurier przyjeżdża kiedy chce bo tak mu wygodniej!WadyBrak profesjonalizmu -
-
~nie / 2024-05-09 15:04Ocena: 1.00 / 5
przesylka miala byc dostarczona wczoraj, do dzisiaj nie doszla -
~Nie dla DHL / 2020-11-20 14:19Ocena: 1.00 / 5
Wielkie NIE dla tej firmy kurierskiej ! 17.11.20 dostałam smsa, w którym pojawiła się informacja, że w najbliższy dzień roboczy będzie dostarczona przesyłka. 18.11.20 miała być paczka, cały dzień czekałam i nic. 19.11.20 kolejna informacja, że kurier będzie u mnie między godziną 10 a 12. Przez cały dzień nie było ani kuriera, ani żadnej wiadomości, że paczki znowu ostatecznie nie będzie. Jednak DHL postanowił tego dnia zdenerwować mnie jeszcze bardziej i na stronie śledzenia paczek umieścił informację, że kurier nie zastał mnie w domu ! Finalnie przesyłkę otrzymałam na 3 dzień, ale odnoszę wrażenie, że to tylko dzięki interwencji i wykonaniu telefonu ze skargą. Człowiek całymi dniami czeka na swoje zamówienie, a firma robi z niego idiotę. Nie polecam, najgorsza firma kurierska ! -
~Nie ma mnie w domu / 2021-01-05 13:44Ocena: 1.00 / 5
Za każdym razem, gdy ta firma odpowiada za moją przesyłkę, niesamowitym zbiegiem okoliczności nie ma nikogo w domu (pracuję codziennie na miejscu i mam fobię przed otwartą przestrzenią. Nie wychodzę prawie wcale, a szczególnie w te dni, gdy ma dotrzeć przesyłka.) -
~Nie miła dla dhl / 2024-05-23 16:19Ocena: 1.00 / 5
Nie zasługują nawet na jedną gwiazdkę nie dostarczają przesyłek na miejscu roznoszą po sklepach porażka ZaletyŻadnychWadySame
strona 301 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 299
- 300
- 301
- 302
- 303
- nastepna »
