Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DHL opinie

Ocena na podstawie 7991 opinii

1.29 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.19
  • Cena
    1.33
  • Oferta
    1.33
  • Czas dostawy
    1.38
  • Cena/Jakość
    1.30

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Natka / 2020-12-10 22:43
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska!!! Kłamcy i oszuści! Nie polecam... skoro nie chce wam się paczek do domu dostarczać to po co wgl pracujecie jako kurierzy? W szczegółowym opisie śledzenia paczki napisali że była nieudana próba doręczenia paczki, gdzie jest to totalne kłamstwo! Ani sms-a, ani telefonu nic kompletnie, a siedziałam w domu. Paczka przez 2 tyg siedziała w Legnicy, a ja mieszkam w Lubinie (ok 20km) i codziennie było napisane że paczka może pojawić się dzisiaj.. Paczka nigdy do mnie nie dotarła. Po 2,5 tyg stwierdzili że moja paczka pozwiedza Polskę i jeździła po różnych miastach po czym po 3 tyg trafiła do nadawcy... DRAMAT! nigdy więcej DHL... Najgorsza firma jaka istnieje, nie polecam . A no I jeszcze dodam że przez ok tydzień czasu nie miałam możliwości śledzenia paczki bo był brak danych o przesyłce:) i wszytko musiałam załatwiać ze sklepem gdzie kupowałam, bo do DHL nie można się było dodzwonić... komedia jakas
  • ~Nausznik / 2021-02-12 05:40
    Ocena: 1.00 / 5
    W odpowiedzi na uwagi:
    * kurier przyjeżdża z paczką gdy normalni ludzie pracują - no tak kurier to nienormalny człowiek który nie ma życia prywatnego i może jeździć do godziny 21. Paczki pobieramy z magazynu o 6 rano czyli wstakemy o 4 rano żeby na magazyn dojechać. Jest opcja przekierowania paczki do punktu odbioru lub doręczenia w innym terminie.
    * cały dzień byłem w domu - oprócz wyjscia z psem na zakupy itp. Telefon nie odbierany albo zajęty. Na doręczenie paczki mamy sekund 180. Nie mamy czasu czekać/zawracać. Pociąg lub autobus też byście Państwo chcieli zawrócić?
    Pracując w DHL straciłm wiarę w ludzi. Kurierzy są traktowani jak podludzie
  • ~NEGATYW / 2023-02-09 17:58
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorszemu wrogowi nie polecam tej firmy, takiej komedji w telewizji nawet niegrajom raz w roku w porównaniu do tego co Oni odpierdala..... na co dzień, ludzkie paczki traktujom jak wysypisko śmieci,trzymajom na kupię w magazynie i nie wiozom pod adres, na e-mail czy tel.nie reaguje nikt,moja paczka leżała 10km od domu u nich w firmie 4dni i nie przywieźli, pojechałem tam sam i jeszcze był problem odebrać.NEGATYW GDZIE TYLKO SIE DA,
  • ~nela / 2020-11-18 22:48
    Ocena: 1.00 / 5
    NAJGORSZA FIRMA KURIERSKA!!!!!! Dziś przesyłka o 8.29 dotarła do DHL Legnica, na stronie informacja przesyłka przekazana kurierowi doręczenie 18.11 w godz. 12.30-14.30 i druga informacja że dostawa dziś lub w umówionym z odbiorcą terminie. Ani przesyłki ani żadnej informacji. Bardzo jestem ciekawa co będzie mówił jutro kurier dlaczego jeździł cały dzień z przesyłką. Poprzednio również była podana godzina dostarczenia wtedy 10.00-12.00 a kurier był o 14.00 ( byłam pod blokiem z psem) ale kurier nie ma obowiązku dzwonić choć nr tel. podaje się. Paczka była ciężka ok.17 kg więc pewnie kurierowi się nie chciało taszczyć. Jako odbiorca muszę korzystać z firmy jaką wybrał nadawca ale wszystkim odradzam.
    ZaletyŻADNYCH
    WadyNAJGORSZA FIRMA NIKOMU NIE POLECAM KORZYSTAC Z JEJ USŁUG
  • ~Nelcia5698 / 2020-02-11 17:49
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam.Juz 2dzien czekam na kuriera aby odebrał paczkę i cisza jeszcze bezczelnie twierdzą że nie było mnie w domu i nie mieli jak jej odebrać!!! DHL ogarnijcie się!!!!
    ZaletyZadnych zalet nie macie
  • ~Nelly / 2021-08-16 16:00
    Ocena: 1.00 / 5
    Zamówiłam paczkę, której nie otrzymałam, dostałam informację od sklepu, że kurier podejmował próbę doręczenia mi ów paczki, jednak nie udało się i dokonał zwrotu. Jak się okazało kurier absolutnie się ze mną nie kontaktował a ja cały ten dzień spędziłam w domu. Jestem ogromnie rozczarowana.
  • ~Nemesi / 2021-03-12 20:41
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak możliwości kontaktu z kurierem. Bardzo oporne biuro obsługi klienta. Miałem wrażenie, że Pan siedzi tam za karę.
  • ~Neon / 2021-04-13 15:58
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam!!!! Czas oczekiwania na przesyłkę trwa już tydzień!!! Totalny bałagan i zero logistyki, kurierzy przepracowani lub zwyczajnie nie chce im się dostarczać paczki, która nie wpisuje się akurat wygodnie w ich trasę.
  • ~Nes / 2023-06-28 13:46
    Ocena: 1.00 / 5
    CAŁKOWITE nieporozumienie, brak: kultury, zasad, wychowania i zdolności poznawczych. Przesyłka już któryś dzień BEZ POWODU sobie krąży, dowiaduje się, że nie została przekazana do doręczenia, więc zostanie jutro i tak sobie leci. Każdy ma wszystko w D, kurier mnie zablokował po wpisaniu, że mój adres jest błędny, a na infolinii powiedzieli, że taki jak powinien być i nie wiedzą o co chodzi. :D NIGDY nic nie zamawiajcie z tego.
    ZaletyŻADNYCH ZALET - ZERO
    WadyWSZYSTKO PO KOLEI JAK LECI
  • ~Neska1102 / 2021-10-11 10:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Porażka DHL pani Kurier na terenie ogl Głubczyce. Przesyłka uszkodzona ewidentnie wina kuriera,paczka ubezpieczona, a i tak 0 zwrotu Nigdy więcej DHL.
  • ~Ness / 2023-01-06 09:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie był u mnie bo się mu nie chciało jechać z paczką wygodnie było zostawić paczką w punkcie i napisać że po nie udanej próbie doręczenia paczką nie została doręczona jest to śmieszne bo cały dzień jestem w domu i nikogo nie było
    ZaletyNie polecam
    WadyNie polecam
  • ~Net86 / 2019-12-06 11:29
    Ocena: 1.00 / 5
    Totalna porażka!!! Wieczne opóźnienia w dostawie, wysyłają wiadomości, że nikogo nie zastali. Brak jakiegokolwiek kontaktu ze strony kuriera. Jeżeli zamawiasz przesyłkę przez DHL to najlepiej wziąć tydzień urlopu i czekać jak na cud!
    Przyznam, że jeżeli dany sprzedający ma w opcji dostawę tylko przez DHL to rezygnuje z zakupów. Szkoda nerwów.
    ZaletyBrak
    WadyCała ta firma to jedna wielka wada!
  • ~Neti / 2022-11-24 10:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Fatalna obsługa, długi czas realizacji zlecenia
    ZaletyBrak
  • ~Nevif / 2022-04-12 10:36
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierską jaką kiedykolwiek wybrałem. Spóźnią się z odbiorem kilka godzin ? Zadzwonią i poproszą ładnie, czy kurier może przyjechać do godz. Np. 17? Ty chcesz się skontaktować ? Zapomnij, nie dodzwonisz się. Totalna zlewa na wszystko.
    ZaletyBrak
  • ~NICCIDOTEGO / 2022-09-13 12:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka miała być 12 a tym czasem nie ma jej nawet w systemie najgorsza firma kurierska niestety nie miałem wyboru firmy nie pozdrawiam
    ZaletyŻadne
    WadyWszystko
  • ~Nichał / 2019-10-31 14:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Cały dzień byłem w domu. Dostałem sms, że kurier mnie nie zastał i mam się udać do punktu odbioru. Jestem kaleką - nie mam jak się tam ruszyć.
    Zaletybrak
    Wadyniesłowni
  • ~nick / 2018-11-26 20:28
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier awizuje przesyłkę, pod tytułem nieobecności odbiorcy w domu !!. Bezczelność i kpina. Po reklamacji zmiana statusu na : Doręczenie przesyłki planowane jest w terminie umówionym z Odbiorcą. Tylko KIEDY I NA KIEDY SIĘ UMAWIALIŚMY ? Ostatni raz...
    Zaletybrak
  • ~nick / 2019-09-09 16:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia nad tragediami, kurier trzy dni nie chciał dostarczyć przesyłki, na końcu zgłoszenie zamknęli i stwierdzili że zwrócą pieniądze. Żenada
    Zaletyżadne
    Wadywszystkie
  • ~Nick / 2019-10-27 09:49
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska! Kurierzy się wycwanili i zamiast dostarczyć
    przesyłkę to zostawiają je w punkcie odbioru bez żadnych informacji, podobno że kurier próbował ją dostarczyć jak cały czas jest ktoś w domu, więc nie ma takiej możliwości, aby jej ktoś nie odebrał oraz nie było informacji gdzie ta przesyłka się znajduje w końcu odesłali ją do nadawcy, ponieważ nie miałem informacji gdzie jest paczka, infolinia też jest na takim samym poziomie, jak i ten dostarczyciel przesyłki,
    rozmowa z robotem. Więcej nie chcę żadnych przesyłek z tej firmy!

  • ~nick / 2020-04-03 17:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Za przesyłke zapłaciłam exstra pieniądze , zależalo mi na szybkiej dostawie ...
    kurier powiedział , że jezeli chce skladać reklamacje nie musze schodzić i nie musze odbierac od niego paczki , mu nie zależy na tym .
    a dzwoniąć na infolinie przełaczaja 10 razy po czym się rozlączają

    Zaletybrak
    Wadyza dużo by tu pisać
Dodaj własną opinię »