strona 299 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 297
- 298
- 299
- 300
- 301
- nastepna »
-
~Natalia / 2023-10-04 15:19Ocena: 1.00 / 5
Zdecydowanie to był mój ostatni raz kiedy korzystałam z usług DHL. Pomimo że byłam pod adresem na jaki zamawiałam paczki kurier zaznaczył że mnie pod nim nie było. Kurier nawet nie raczył odebrać telefonu a później telefon wyłączył oraz dostałam wiadomość że paczka trafiła do punktu odbioru. Totalny brak profesjonalizmu i lekceważący stosunek do klienta. -
-
~Natalia / 2023-10-26 14:45Ocena: 1.00 / 5
Dnia 23.10.2023r nadałam w punkcie paczkę, która do dnia 26.10.2023r ( 3 dni robocze) nie została odebrana przez przewoźniczkę DHL w Łasku. Paczka nie miała wydrukowanego listu przewozowego, a napisany odręcznie, wyraźnie numer przesyłki.( Zaznaczyłam tę opcję z dostępnych w Państwa formularzu podczas składania zamówienia kuriera) Pracownicy sklepu ŻABKA poinformowali mnie, że kurierka odmówiła przyjęcia moich paczek ze względu na to, że nie miały wydrukowanych listów przewozowych. Nie zostałam w żaden sposób poinformowana przez firmę DHL, że moje paczki nie zostały odebrane. Jak również nie zostałam poinformowana i nie zawiera tego regulamin, że kurier nie może przyjąć paczki, która nie ma wydrukowanego listu przewozowego, pomimo, że został napisany numer przesyłki. W konsekwencji zabiedbań firmy DHL i nieterminowości poniosłam stratę w wysokości wartości nadanej paczki o kwocie 150zł. Ponieważ klient zrezygnował z zamówienia. Proszę o uznanie reklamacji i porozmawianie z pracownikami, którzy lekceważą swoją pracę. Łącznie, po złożeniu oświadczenia w punkcie Żabki odebrałam 4 przesyłki, ktorych wasz pracownik nie odebrał.( 2 nadane 23.10.23 i 2 nadane 25.10.23) Kazdy poszczegolny przypadek będę zgłaszać osobno. Strata poniesiona z Państwa winy łącznie wynosi 650zł. Z powodu tej sytuacji nie skorzystam nigdy więcej z Państwa usług. ZaletyBrak -
~Natalia / 2023-11-23 14:47Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam, kurier wystawia ciągle awizo mimo że jestem w domu. Po zgloszeniu skargi ,nadal to samo. ZaletyNie maWadyKurier oszust nie chce mu się przywieźć paczki i zostawia awizo -
~Natalia / 2023-12-07 09:55Ocena: 1.00 / 5
Niestety zawiodłam się na tej firmie. Nigdy nie było problemów, aż do wczoraj czyli dzień 6.12.2023. Czekałam cały dzień w domu na przesyłkę. Kuriera ni widu ni słychu. Jeździł nie daleko żółty bus, ale w ogóle nie przyjechał do mnie tylko skręcił do sąsiada i pojechał z powrotem, więc myślałam, że to sąsiad. Patrzę na śledzenie przesyłek i pisze, ŻE KURIER MNIE W DOMU NIE ZASTAŁ I ŻE PACZKA JEST SKIEROWANA DO NAJBLIŻSZNEGO PUNKTU DHL. Myślalam, że się wścieknę. Cały dzień, byłam w domu a tu dzwonka ani nic. Nawet go tutaj nie było pod moim domem. Napisałam do DHL24 z tą sprawą i niby pogadadanki będą, ale nie odpisali dalej co z moją paczką. Potem na stronie status sie zmienił, że zostanie nowa próba dostarczenia podjęta na następny dzień czyli 7.12.2023, więc była jakas nadzieja. Niestety dzisiaj rano patrzę, że ta paczka NIE MA PRZYJECHAĆ DO MNIE TYLKO ZNOWU DO PUNKTU.To jest jakiś żart. Teraz muszę specjalnie prosić brata i jechać do punktu. Tak się zawiodłam, że jak coś bedę zamawiać to już nie wezmę tego kuriera. Nawet jak na Allegro będzie w opcji SMART, bo to sa jakieś szczyty. Dziwne jest to, że wcześniej nigdy nie było żadnego problemu, aż do teraz. ZaletyKIEDYŚ faktycznie dowozili paczki dobrzeWadyKurier w ogóle nie był pod moim domem, żeby paczkę dostarczyć. Ponowna próba dostarczenia nie jest do mnie jak powinna, ale znowu do punktu. -
~Natalia / 2023-12-22 12:36Ocena: 1.00 / 5
Pan nie miły krzyczy do słuchawki. Nie podaje do której żabki bd paczka przekierowana -
~Natalia / 2024-09-28 08:19Ocena: 1.00 / 5
Jestem całkowicie oburzona trybem dostarczenia przesyłki która miała dotrzeć do mnie w piątek, a rzekomo dwie próby doręczenia w paczkomacie zawiodły. Produkt miał jechać w weekend do chorej osoby, co jest teraz niemożliwe. DHL przy załadowanym paczkomcacie ma informację o powiadomieniu tudzież zostawieniu w najbliższym możliwym. Jestem oburzona lekceważeniem klientów i szczycące się przez nich czasy dostawy czy jakość w tym przypadku całkowicie mijają się z prawdą.
-
~Natalia / 2025-09-17 19:03Ocena: 1.00 / 5
Pracownicy DHL nie szanują i nie traktują poważnie swoich klientów. Mimo tego, że paczka została wysłana w poprzednim tygodniu, nie otrzymałam jej, po zadzwonieniu na infolinię dowiedziałam się, że paczka wraca do nadawcy ponieważ rzekomo kurier był już 2 razy bez uprzedzenia ani zostawienia żadnej informacji. Wadypaczka została nie dostarczona -
~Natalia / 2025-10-24 10:52Ocena: 1.00 / 5
kurier jest smierdzącym leniem, któremu nie chce się dostarczyc paczki. Dostałam maila z informacją ze odmowiłam odebrania paczki i wrociła do nadawcy. Zamówiłam ten sam produkr ponownie i sytuacja się powtórzyła. W dodatku kurier w ogole nie odbiera telefonów Zaletynie maWadylenistwo i chamswto kuriera -
-
~Natalia / 2025-12-31 12:44Ocena: 1.00 / 5
Pracuja za kare, dno, zgubili moją paczkę i jeszcze maja pretensje do mnie. -
~Natalia / 2025-12-31 14:29Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska, przesyłka opłacona, jak dotarła z Niemiec do Polski, to status od kilku dni w ogóle się nie zmienia. Praktycznie zawsze dostawa nieterminowa, a do tego zero kontaktu z kurierem, biuro obsługi, to też porażka, kontakt utrudniony. Gdy tylko mam możliwość, to nigdy nie wybieram DHL, który nawet nie ma podejścia do firmy InPost. Nie polecam. -
~Natalia / 2026-01-12 11:52Ocena: 1.00 / 5
Niepolecam. kurier nie doręcza paczek pod wskazany adres mimo ze pod wskazanym adresem caly czas jest ktoś dostępny. Po mimo reklamacji, składnych skarg brak jakiej kolwiek reakcji. ZaletybrakWadysame wady, nie polecam -
~Natalia / 2026-03-20 13:00Ocena: 1.00 / 5
Żenada. Brak pomocy ze strony konsultanta. Pomimo ze jestem na miejscu od rana to kurier zaznaczył ze mnie nie ma I przesyłka trafiła do paczkomatu. Nawet nie dostałam numeru telefonu do kuriera. Najgorszy przewoźnik z jakim miałam kontakt. Lub raczej brak kontaktu. -
~natalia żarska / 2022-09-02 16:56Ocena: 1.00 / 5
Skandaliczna firma!
zamówiłam i opłaciłam kuriera w poniedziałek 29.08, miał zjawić się nazajutrz po przesyłkę. nikt sie nie pojawił przez kolejne 4 dni. Status przesyłki to "otrzymano dane elektroniczne"... Nie ma jak złożyć reklamacji!
STANOWCZO ODRACZAMZaletybrakWadysame -
~Natalia.b. / 2023-06-02 14:10Ocena: 1.00 / 5
Czekam na paczkę już od 4 dni i cały czas w doręczeniu nawet już z godziną i nagle zmieniają na następny dzień. ZaletyNie widzę żadnychWadyDługi czas oczekiwania na kuriera -
~nataliaa142390 / 2020-09-02 18:23Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam firmy , kurierzy beszczelni, paczki nigdy nie są na czas (opóźnienia w dniach ), często zdarzają się awiza mimo ze kuriera nie było , lub zwroty maagazyn, zdarzają się nawet zaginięcia paczek . -
~Natan / 2021-08-28 08:14Ocena: 1.00 / 5
Zero kontaktu, awizo i brak próby doręczenia po mimo ciągłej mojej obecności w domu -
-
~Nati / 2021-01-07 15:23Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam!!!!! Kurier nie podejmuje próby doręczenia paczki tylko odsyła do paczkomatu. Zaznaczmy, że gdybym chciała odebrać paczkę w paczkomacie to bym nie zamawiała droższej dostawy! Nigdy więcej. ZaletyBrakWadyWszystko -
~Natija / 2023-05-11 18:13Ocena: 1.00 / 5
Nie dostarczają paczek na czas, olewają swoją prace i wolą zostawiać paczki w jednym punkcie z dniowym opóźnieniem, zamiast dostarczyć ją pod drzwi. A czasami te paczki są też uszkodzone. Zaletybrak -
~Natka / 2019-07-22 11:17Ocena: 1.00 / 5
DHL co to jest za firma?! KURIERZY ZA 5 ZŁ !!! Do niczego sie nie dają zero konatu z kurierem. Zamiast paczkę zawieźć do Gliwic gdzie miał podany adres a zawióz ja do Zabrza i pozostawił gdzieś punkcie odbioru nawet nie podano adresu punktu odbioru. Sytuacja miała miejsce w dniu 19 lipca 2019r
Ogółem jestem zniesmaczona waszą postawą.
Wstyd!!!
Nie polecam firmy DHL!
Pozdrawia Natka GliwicZaletyBrakWadyŻe jeszcze funkcjonują -
~Natka / 2020-04-22 14:53Ocena: 1.00 / 5
Przyszedł mi email że kurier będzie w danych godzinach, czekałam w domu cały dzień i nie przyszedł i po chwili dostałam znowu email że paczki nie odebrałam A kurier niby był i muszę ja w punkcie odebrać. Dno totalne. NIE POLECAM ZaletyBrakWadyBrak kontaktu z kurierem
strona 299 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 297
- 298
- 299
- 300
- 301
- nastepna »
