Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DHL opinie

Ocena na podstawie 7991 opinii

1.29 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.19
  • Cena
    1.33
  • Oferta
    1.33
  • Czas dostawy
    1.38
  • Cena/Jakość
    1.30

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Natalia / 2020-08-13 10:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Po informacji że paczka ma się pojawić między 10-12, czekałam w domu. Żadnego telefonu, próby kontaktu, a kurier już o 9:40 paczkę przekazał do żabki. Śmiech na sali...
    WadyKurier nie próbuje nawet doręczyć paczki
    Brak kontaktu z kurierem
  • ~Natalia / 2020-11-26 16:15
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier Reda woj. Pomorskie (starszy, niemiły Pan)
    Wczoraj miałam otrzymać przesyłkę za pobraniem,nie było mnie w domu to fakt ale nie dostałam żadnej informacji o której mogę się spodziewać przesyłki, dostałam tylko sms o nieudanej próbie doręczenia. Dzisiaj cały dzień siedzę specjalnie w domu, nikt nie dostarczył mi paczki. Ponadto, kurier dzwoni na domofon i mówi, żeby zejść na dół po przesyłkę bo mu się nie chce wchodzić. Jesteście najgorsza firma kurierska z jaką się spotkałam i to nie jest tylko moja opinia.Nigdy więcej, powinniście się zamknąć.
  • ~Natalia / 2020-12-16 11:58
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak możliwości przekierowania paczki, bardzo utrudniony dostęp do infolinii i konsultanta. Po dodzwonieniu się praktycznie osoba nie była w stanie mi zupełnie pomóc, bo nie widzi w systemie, kiedy paczka będzie dostarczona, nie była w stanie napisać informacji o prośbie kontaktu z kurierem z racji na zepsuty domofon, nie była w stanie przekierować paczki, po czym chciała jak najszybciej kończyć rozmowę dopytując czy coś jeszcze nim zdążyłam odpowiedzieć już się rozłączyła.
    Zaletyżadnych
  • ~Natalia / 2021-01-15 10:15
    Ocena: 1.00 / 5
    DHL to jeden wielki żart. Zamówiłam paczkę z Korei expresową dostawą 3-5 dni. Firma DHL pobiera ok.23 USD co w przeliczeniu daje ok. 100 zł za rzekomą dostawę. To nie był mój pierwszy raz zamawiania poprzez tej danej koreańskiej strony, natomiast pierwszy raz wybrałam DHL jako dostawcę. Och... jaki to był błąd. Najpierw dwa dni po złożeniu zamówienia wysyłają informację że paczka zostanie dostarczona, tego i tego dnia, do końca dnia. Ani informacji w jakich godzinach, ani kontaktu do kuriera. Zadzwoniłam więc na infolinię, żeby porozmawiać z kurierem lub konsultantem, najpierw trzeba głosowo wprowadzić nr. przesyłki. Niestety automat DHL'u nie rozpoznaje głosowego wprowadzania numeru. Ani za pierwszym razem ani za dziesiątym. Paczka tego dnia nie została dostarczona. Co zostało dostarczone to sms od DHL Celnicy, z żądaniem najpierw dodatkowych informacji o paczce (co w niej jest, czy jest na użytek własny). Po wysłaniu im tego, nie było znowu żadnej informacji zwrotnej. Mailowo w końcu doczekałam się odpowiedzi, Pani z DHL Celnicy kazała sobie wysyłać oświadczenia i potwierdzenia zapłaty za zamówienie. Finalnie dostałam kolejnego sms'a z żądaniem uiszczenia 42zł opłaty VAT. Tu chciałabym nadmienić że 23% podatku kazali mi zapłacić nie od wartości zakupionego przedmiotu, a od wartości zamówienia (przedmiot + koszt przesyłki DHL). Teraz jest 15.1.2021 roku od złożenia zamówienia minęło 8 dni. Dzisiaj dostałam sms że paczka będzie dostarczona dziś do końca dnia. I ponownie i nie jestem w stanie skontaktować się z infolinią, a kontaktu z kurierem brak. Drogi DHL zdobywacie 1 gwiazdkę w opiniach tylko dlatego że nie da się przyznać ujemnych gwiazdek.
    ZaletyHahahah... niezły żart. NIC kompletnie żadnej. Nigdy tak nie żałowałam wyboru dostawcy jak teraz.
    WadyDrogo, Wysokie ukryte opłaty, brak kontaktu, beznadziejna infolinia, brak informacji kiedy dokładnie będzie przesyłka, brak kontaktu z kurierem.
  • ~Natalia / 2021-02-26 23:04
    Ocena: 1.00 / 5
    Szczerze nie polecam firmy kurierskiej dhl !!
    Zamówiłam przesyłkę w niedziele, w środę z tego co patrzyłam na śledzeniu przesyłki powinna być już u mnie...na drugi dzień rano znów weszłam zeby sprawdzić co z moją przesyłką a tam zobaczyłam ze niby odmówiłam odbioru i przesyłka została zwrócona do nadawcy...to są jakieś kpiny !! Kurier ani nie kontaktował się w sprawie przesyłki i podejrzewam ze nawet nie próbował mi jej dostarczyć ! Najlepiej odfajkować ze klient odmówił odbioru....ale to nie wszystko... od razu zadzwoniłam na infolinię i zgłosiłam całą sytuację...Pani z infolini kontaktowała się z kurierem i podobno kurier nie zdążył w danym dniu dostarczyć mi przesyłki i "automatycznie został nadany status zwrotu do nadawcy"poinformowała ze muszę wejść na ich stronę i zgłosić interwencję i będą się ze mną kontaktować w tej sprawie..i tak zrobiłam, czekałam cierpliwie...zadzwonili do mnie po 2 godzinach od zgłoszenia interwencji i powiedzieli ze przepraszają i moja przesyłka napewno do mnie dotrze w piątek..czekałam cały dzień na kuriera który oczywiście się nie pojawił....weszłam na śledzenie przesyłki a tam informacja ze moja przesyłka została doręczona ale nie do mnie a do nadawcy !!! Jesli macie tylko możliwość to naprawdę zamówcie inną firmę kurierską , zaoszczędzicie sobie nerwów!! Nigdy nie miałam problemów z dostawą u innych firm kurierskich bo paczka zawsze była na czas a tutaj dhl niestety się nie popisał !!
  • ~Natalia / 2021-04-06 10:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Zdecydowanie nie polecam i mam nadzieję, że firma zostanie wyparta z rynku. Ogromny bałagan. Niestety w skali od 1-10 usługa nie zasługuje na wystawienie 1. W moim przypadku zaginęła przesyłka o wymiarach 70x60x50, początkowo nie została odebrana w dwóch wskazanych terminach przez zamówionego i opłaconego kuriera.

    PACZKA ZNIKNĘŁA, A ZE STRONY DHL 0 INTERWNECJI.

    Zaletybrak
    WadyNajgorsza usługa z jakiej korzystałam.
  • ~Natalia / 2021-04-14 10:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia. Oszuści i krętacze. Sprawdzając po przesyłce kurier był niby 2 razy i nie zastał nikogo w domu. W rzeczywistości nawet się nie pofatygował. Brak kontaktu, czegokolwiek...Paczka do odebrania w przeciągu 7 dni 30 km od miejsce zamieszkania. Najgorsza firma na świecie.
    ZaletyBrak
    WadySame
  • ~Natalia / 2021-10-15 09:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska z jaką mam doczynienia ..nie polecam nikomu . Czekam na paczkę w domu i oczywiście SMS paczka niedoreczona dzwoniąc do kuriera bo przecież minęło może z dwie minuty i daleko nie odjechał i co słyszę że absolutnie nie dziś :-/....serio rak ciężko było dojść do porozumienia
  • ~Natalia / 2021-10-28 12:55
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak jakiegokolwiek kontaktu do firmy, można pogadać z automatem, nic się nie załatwi. Przesyłki w statusie "odebrane" praktycznie kurier się nie pojawił.
  • ~Natalia / 2021-12-24 12:55
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka niedoręczona w terminie. Brak kontaktu do kuriera, został podany za krótki numer, a nie było mnie w domu, żeby na czas odebrać paczkę. Podjęłam próbę kontaktu z kurierem poprzez infolinię, po czym okazało się, że moją paczkę wziął inny kurier, ale nikt nie wie który i jak się z nim skontaktować. Kolejny dzień czekania na kuriera okazał się kompletną startą czasu, bo ktoś się pomylił i paczka pojechała nie w tą trasę co trzeba i musi być zwrócona na magazyn. Paczka dojdzie dopiero po świętach. Brak chęci pomocy albo podjęcia próby rozwiązania sytuacji ze strony Obsługi Klienta. Po co prowadzić firmę kurierską, skoro nikomu nie zależy na dostarczeniu przesyłki. Omijać szerokim łukiem, skandaliczne podejście
    ZaletyŻadnych
    WadyWszystkie możliwe
  • ~Natalia / 2022-02-16 13:29
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia. Próbuję od dwóch dni nadać przesyłkę kurierską. Zaplacilam z opcję bez drukowania listu przewozowego, a i tak ten list jest ode mnie wymagany. Nie dostałam też takiego listu do wydruku. Chciałam skontaktować się z działem obslugi klienta, lecz jest to niemozliwe. Dawno nie zostałam tak potraktowana. STANOWCZO ODRADZAM
    Zaletynie ma
  • ~Natalia / 2022-05-19 17:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorszy dostawca z jakiego spotkałam, kurier 20 razy nie odebrał telefonu i spóźnił się 4 godziny
  • ~Natalia / 2022-09-26 22:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Od kilku dni otrzymuję maile, ze dzisiaj dostarczą paczkę. I ciagle na nią czekam.
    W paczce jest peleryna, którą miałam wziąć w góry. Dzisiaj wróciłam a peleryny nadal nie ma. Nie spotkałam się jeszcze z takim lekceważeniem klienta. Będę pilnowała aby nigdy nie korzystać z usług tej firmy.
    WadyLekceważenie klienta
  • ~Natalia / 2022-12-05 11:28
    Ocena: 1.00 / 5
    Za każdym razem gdy zamawiam coś przez internet i sprzedawca nie oferuje innej opcji wysyłki niż przez DHL zastanawiam się, czy ją w ogóle dostanę, a jeśli tak, to gdzie mogę ją szukać. Kurierzy z DHL zostawiają moje paczki pod wycieraczkami (przed klatką schodową), na podwórku, raz zdarzyło się, że moja paczka nie wiedzieć czemu znalazła się w osiedlowym sklepiku kilkadziesiąt metrów od miejsca zamieszkania i gdyby nie uprzejmość pani sprzedającej, prawdopodobnie nigdy bym jej już nie zobaczyła. Nieważne, za paczkę zapłacę 20 czy 40 zł (jako wysyłka ekspresowa) i tak otrzymam ją później, niż wcześniej. Ostatnio kurier DHL przeszedł samego siebie i pomimo tego, że cały dzień byłam w domu oczekując na paczkę za pobraniem, zaznaczył odmowę przyjęcia przesyłki i odesłano ją z powrotem do nadawcy. Kurier nie był tego dnia nawet blisko mojej posesji. DHL to jakiś jeden, wielki żart i mam nadzieje, że ktoś się w końcu weźmie za znikające paczki, niedotrzymywanie terminów doręczenia, w przeciwnym razie życzę firmie upadku.
    Zaletybrak
    Wadynieterminowość, nieuczciwość, znikające przesyłki
  • ~Natalia / 2022-12-09 18:12
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka leży na magazynie trzeci dzień i nikt nie potrafi powiedzieć dlaczego… Po kilku telefonach i zgłoszonych dyspozycjach zapewniono mnie, ze przekażą do realizacji. Niestety paczka nadal na magazynie. SKANDAL
    ZaletyBrak
    WadyOpóźnienia, przetrzymywanie paczek
  • ~Natalia / 2023-01-02 11:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Dostałam potwierdzenie odbioru przesyłki, ale coś takiego nie miało miejsca. Moja OPŁACONA już paczka jest niewiadomo gdzie. Straciłam pieniądze, bo kurierowi się nie chce przyjechać pod wskazany adres.
    ZaletyŻADNYCH
    WadyKradzież
  • ~Natalia / 2023-01-24 15:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurierzy nie dostosowują się do przedziału czasowego w jakim mieli dostarczyć paczkę
    21 stycznia nie zrobili nawet próby dostarczenia mimo że za taki termin zapłaciłam 23 stycznia rano odbiorac otrzymał smsa że kurier będzie między 14.30 a 16.30 a był przed 12 ta więc zrobiono druga próbę i to samo SMS rano przedział między 15.30 a 17.30 a był po 12 tej i znowu nikogo nie było. Biuro obsługi klienta nie reagowało na moje telefony tłumaczyli się tym iż nie mogą dodzwonić się do kuriera .DHL myśli że ktoś będzie 3 dni czekał a oni maja ubaw pi pachy.Ofradzam firmę z całego serca
    ZaletyBrak
    WadyNie miła obsługa I nie dotrzymywanie terminow
  • ~Natalia / 2023-06-02 19:03
    Ocena: 1.00 / 5
    Dostałam dzisiaj smsa, że przyjdzie paczka między 12:30 a 14:30, niestety do teraz nie została dostarczona. Już kolejny raz z rzędu taka akcja... Kurierzy też niezbyt mili.
    Wadydostawa
  • ~natalia / 2023-06-23 12:51
    Ocena: 1.00 / 5
    paczka nie dostarczona. kurier kłamie, że nikogo nie zastał w domu...
    Zaletybrak
  • ~Natalia / 2023-09-15 00:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Gburowaty wręcz chamski kurier który rzuca wulkaryzmami okolice Pobiedzisk
Dodaj własną opinię »