strona 297 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 295
- 296
- 297
- 298
- 299
- nastepna »
-
~Naomi / 2022-06-22 11:58Ocena: 1.00 / 5
Ta firma jest nieudolna w każdym kontekście obsługi klienta. Stanowczo nie polecam. Radzę zastanawiać się kupując przez pośredników, którzy współpracują z tą firmą. Kurier stojąc pod moim blokiem zadzwonił do mnie z pytaniem o dokładny adres ale nie pofatygował się by wejść na 3 piętro i mi ją wręczyć. Przesyłka została odesłana, moje rzeczy zwrócone, a trzy dni zmarnowane na poszukiwanie i próbę dogadania się z konsultantami. Kurier po odzwonieniu na te sam numer udawał, że nie jest kurierem i nie pracuje w DHL-u - skandal. ` -
-
~Nat / 2019-06-27 10:22Ocena: 1.00 / 5
Brak kontaktu z kurierem, zero dbałości o przesyłki, zero dostosowania się do godzin oznaczonych WadyBrak kontaktu z kurierem, zero dbałości o przesyłki, zero dostosowania się do godzin oznaczonych -
~Nat / 2020-11-12 13:34Ocena: 1.00 / 5
Ja również nie polecam tej firmy. Niby chcą numer telefonu, maila mają, ale problemem jest napisać chociaż głupiego smsa, ze kurier będzie miedzy np 12 a 13. Dzisiaj nie zdążyłam po prostu otworzyć drzwi domofonem, a kurier zamiast zadzwonic drugi raz, albo po prostu zadzwonic na telefon (tak robią kurierzy w innych firmach), to po prostu sobie poszedl zanim zdążyłam wyjsc pod klatkę zeby odebrać osobiście.. zero kontaktu, maja totalnie gdzies, czy paczka zostanie doręczona. Napisalam skargę, że muszę mieć dzisiaj doręczona paczkę, bo od jutra mnie nie ma. No tragedia. W dodatku żadnej informacji w wiadomościach z nr do kuriera czy chociaz na infolinię, żadnego maila pod ktory mozna napisac. Wszystkiego trzeba samemu szukac. Jedyny plus, to że zadzwoniono do mnie w sprawie skargi i zapewnili, że monitorują, aby ta paczka dziś dotarła. Wiec moze nie tyle co nie polecam firmy, co po prostu kuriera z Legnicy, który ma gleboko gdzies dostarczanie paczek i kontakt z odbiorca, bo latwiej jest napisać ze nikogo nie ma w domu. Nie leży praca kuriera to idź myc podłogi (nie obrażając oczywiście nikogo). Firma powinna dokładać większych staran, żeby kurierzy byli kontaktowi i uczciwi, a nie brani z ulicy, tacy pierwsi z brzegu. Jak widać nie każdy nadaje się do takiej pracy, a potem firma zbiera negatywne komentarze. ZaletyPo złożeniu skargi skontaktowano się ze mną.WadyZero kontaktu ze strony kuriera. Brak informacji o szacowanej godzinie dostarczenia. Brak ponownej próby doręczenia. Brak maila bądź nr telefonu do danego kuriera w wysyłanych przez DHL wiadomościach (co skutkuje brakiem możliwości kontaktu bezpośrednio z kurierem, wiec trzeba się naszukac, aby złożyć skargę i czekac na kontakt, co przekłada się na długi czas oczekiwania). -
~Nat / 2022-09-20 22:16Ocena: 1.00 / 5
Wszystko na minus. Brak dostawy. Tragedia. Kurier nie wchodząc nawet na teren zamieszkania (jest kamera ) klika, że paczka została nieodebrana bo nikogo nie było. A wszyscy w domu. Zart!!! ZaletyNie maWadyJak wyżej! -
~Nat / 2024-04-18 22:10Ocena: 1.00 / 5
Tragedia.
2przesylki w ciągu tygodnia. Ta sama sytuacja. Obydwie miały być dostarczone do domu. Nr kontaktowy kurier miał, brama otwarta na oścież. Zero kontaktu ze str kuriera po czym sms o próbie dostarczenia i przekierowanie paczki do DHL pop. Punkt jest totalnie nie po drodze a dojazd do niego autem zajmuje 20minz Nie polecam kuriera. Kontakt telefoniczny z kurierem pod podanym nr się udał ale kurier stwierdził że ktoś inny tym razem (inny kurier DHL) dostarczy paczkę. Dostarczył ale nie do domu. Kłamstwo na każdym kroku!ZaletyKurier odebrał telefonWadyBrak rzetelnej informacji, kurier nie dzwoni pod nr tel z listu żeby ustalić szczegóły odbioru przesyłki ani nie puka do domu. -
~Nat / 2024-11-21 11:13Ocena: 1.00 / 5
Absolutnie najgorsza firma kurierska, a korzystałam chyba ze wszystkich. Kurierzy nawet nie podejmują próby dostarczenia - brak wcześniejszej informacji że paczka bedzie dostarczona, brak nr do kuriera, nie dzwonią na telefon ani domofonem, od razu wpisują odmowe dostarczenia. Nawet po telefonie ze skargą na infolinie nie została podjęta próba dostarczenia. Dodzwonienie się do konsultanta też praktycznie graniczy z cudem - za pierwszym razem miałam opcje wyboru połączenia z konsultantem, później był tylko bot który mówi to, co już wiem, po kilku kolejnych próbach nie mogłam dodzwonić sie nawet do tego bota. Złożenia reklamacji przez strone też niemal niemożliwe. W miarę możliwość unikać. ZaletybrakWadykurierzy cwaniakują i nie dostarczają paczek
brak informacji
brak kontaktu
utrudnianie odbioru paczki
brak konatktu z firmą, kurieirem -
~Nat52728 / 2022-12-08 14:00Ocena: 1.00 / 5
NAJGORSZA FIRMA KURIERSKA Z JAKIEJ KIEDYKOLWIEK KORZYSTAŁAM!!! z żadna inna nigdy nie miałam problemów , DHL same problemy ! 0 jakichkolwiek informacji , brak możliwość rozmowy z kimś innym niż robot , 2 tygodnie czekania na paczkę , zeby na koniec dowiedzieć się , ze ja odesłali z powrotem do magazynu bez jakichkolwiek informacji , maila , SMSu , telefonu . Jestem wściekła bo był to prezent. ZaletyBRAK JAKICHKOLWIEK ZALETWadyWSZYSTKO! -
~Natala / 2019-04-18 13:31Ocena: 1.00 / 5
Leze w zagrozonej ciazy zamawiam kuriera ponieważ nie mogę chodzić po sklepach. Leze i czekam. A Pan kurier przekierowuje mi paczki bez pytania o zgode zostawia je w punkcie dhl.
Po prostu brak słów.WadySame wady. :) -
-
~Natalia / 2018-12-19 14:33Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam tej firmy, totalna zenada. Bram kontaktu z kurierem, odbiór paczki na własna reke 60 km od miejsca zamkeszmania, pomimo tego iż byłam cały czas w domu. Najgorsza firma kurierska. ZaletyBrak -
~Natalia / 2019-01-18 15:57Ocena: 1.00 / 5
najgorsza firma kurierska jaka może być - kurier prawie za każdym nie dostarcza przesyłki wpisując, że nikogo nie było w domu - specjalnie cały dzień zostałam w domu bo przesyłka była dla mnie bardzo ważna - brak słów -
~Natalia / 2019-04-13 14:13Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie dostarczył mi paczki pod wskazany adres i jeszcze bezczelnie zablokowal moj numer i paczke mi odeslali. Kpina totalna. Nie polecam -
~Natalia / 2019-05-09 15:05Ocena: 1.00 / 5
Dno. Opinie powyzej wskazuja na jedno. Dno. Ludzie czekaja na przesylke a oni pisza ze zostawili awizo.. czy inne gowno.. dno ZaletyZeroWadyWszystkie. Zero jakiegokolwiek serwisu -
~Natalia / 2019-10-10 16:26Ocena: 1.00 / 5
Mimo nadania paczki 2 razy u kuriera internetowo oraz potwierdzenia mailowo, że zlecenie zostało przyjęte nie zjawił się NIKT. Brak jakiegokolwiek kontaktu telefonicznego mimo podania moich danych w tym nr tel., maila itp. Jestem w ciąży w dodatku przeziębiona musiałam iść sama do żabki i stamtąd nadać paczkę... To niedorzeczne jak traktujecie wy kurierzy swoją pracę a sama firma nie dopatruje się takich zaniedbań. Była to reklamacja, którą musiałam odebrać wczoraj tzn. 09.10.2019 był ostatni dzień wysyłki abym zmieściła się w 14 dniach od otrzymania decyzji reklamacyjnej. Jeżeli nie przyjmą mi reklamacji to wy będziecie ponosić wszelkie koszty swojej nieodpowiedzialności niedopatrzenia być może niechęci i szybszego powrotu do domu :). Jestem zawiedziona firmą DHL. -
~Natalia / 2019-10-22 20:06Ocena: 1.00 / 5
Jak idzie z nimi sie skontaktowac niby kurier byl dwa razy a wogule go nie bylo co najlepsze przesylka jest caly czas w zabrzu a ja mieszkam w Myslowicach -
~Natalia / 2019-11-19 15:28Ocena: 1.00 / 5
Po raz kolejny paczka nie została dostarczona pod wskazany adres. Chyba kurierzy, którzy są zatrudnieni nie potrafią czytać poprawnie adresów dostawy. Nie polecam ZaletyBrakWadyCała masa -
~Natalia / 2020-01-14 16:17Ocena: 1.00 / 5
Zupełny brak szacunku do drugiej osoby, do swoich klientów! Cały dzień czekałam na kuriera, po czym już w stanie irytacji sprawdziłam status przesyłki,gdzie była notatka że kurier nie
zastał nikogo w domu! Nawet się nie pofatygował...Dodam, że nie zdarzyło mi się to pierwszy raz! Najgorsza firma kurierska, nikomu nie polecam. W przyszłości będę omijać szerokim łukiem! Na domiar śmiechu, brak jakiejkolwiek możliwości z kontaktowaniem się z biurem obsługi klienta..... Tracę dzień urlopu, żeby z winy kuriera zmarnować dzień!Zalety100% brak zaletWadyignorancja , brak kontakt, brak profesjonalizmu kuriera i jego lenistwo -
-
~Natalia / 2020-02-01 12:21Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie pojawił się kiedy byłam w domu i czekałam na przesyłkę między 10 a 12, wysłano mi maila o tym że kurier nie mógł zastać mnie w domu. Kpina. -
~Natalia / 2020-02-06 12:53Ocena: 1.00 / 5
Przesyłka uszkodzona...od trzech dni codziennie czekam na kuriera który ma sporządzić protokół szkody i nikt się nie zjawia mimo interwencji telefonicznej i mailowej. Dhl nigdy więcej! -
~Natalia / 2020-03-27 17:10Ocena: 1.00 / 5
Co to w ogóle jest za firma? Siedzę i czekam na kuriera a ten zostawił paczkę w żabce i już. Nawet nie mam awizo a dodzwonić się tam nie da żeby zapytać dlaczego tak zrobił. Poprostu pomyłka jakaś. Drugi raz korzystam z och usług i drugi raz totalna porażka. ZaletyZadnych -
~Natalia / 2020-04-17 12:20Ocena: 1.00 / 5
To jest po prostu jakiś żart . Zamówiłam paczkę miała być na 16.04 specjalnie dopłaciła więcej za przesyłkę .Po czyn dostaje sms ze kurier nie zastal nikogo w domu (gdzie była cała rodzina) Dzwonię do kuriera i mówię ze przecież siedzę z rodzina w domu i ze nie słyszeliśmy żadnego pukania. Powiedział ze przesyłkę dostarczy jutro . Na drugi dzień to samo SMS pt ze nikogo nie zastal w domu .Wiec do niego dzwonię ze znów ta sama bajka ze siedzę w domu itd . I mówię ze przecież paczka miała być dziś ,a ten młodu gówniarz do mnie z tekstem „ty pierdolnieta szmato nie było cię w domu „ i się rozłączył ..
Jestem po prostu w szoku ze ktoś zatrudnia takich ludzi !
strona 297 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 295
- 296
- 297
- 298
- 299
- nastepna »
