Fatalni, niesłowni.. zamówiony kurier z zapłatą za pobraniem przy odbieraniu paczki nie pojawił się pomimo ustalonej daty i czasu. Oczywiście z infolinią nie dało się połączyć.
ZaletyBRAK.
WadyNiesłowni.
~Myszarz / 2024-01-26 11:36
Ocena: 1.00 / 5
Nie zamawiać tą firmą kurierską. Szkoda nerwów. - 11 stycznia próba doręczenia przesyłki do punktu POP (sklep Lidl) informacja - próba nieudana ( no jak nieudana jak sklep otwarty do 22)
- 15 stycznia interwencja za pomocą e-maila - prośba o podanie nowego adresu ( no dobrze. Podałam inny adres)
- 18 stycznia kolejna interwencja za pocą e-maila - nawet nie raczyli zareagować/odpowiedzieć na moją wiadomość
- 22 stycznia - telefon na infolinię ponowne
zgłoszenie sytuacji. Pani z infolinii jeszcze
raz zapisała nowy adres i zapewniła, że paczka zostanie dostarczona w ciągu 2-3 dni
- mamy 26 stycznia a paczki nadal nie ma i nie
wiadomo gdzie jest. TRAGEDIA A NIE FIRMA KURIERSKA !!!
WadyCała ta "firma" to jedna wielka wada
~Myszka / 2024-08-20 18:47
Ocena: 1.00 / 5
Opisano firmę DHL. Ta firma do kitu ,nie polecam nikomu
Niestety profesjonalizm pracowników jest na poziomie zerowym.. Oczekiwałam na paczkę, pomijając czas dostawy bo dojechała w dniu w którym powinna,a za przesyłkę akurat nie płaciłam, to jeśli chodzi o samego kuriera którego dosłownie nie widziałam na oczy.. Paczka dotarła jakimś cudem cała. Kurier wpadł na podworze, zanim zdążyłam wyjść do drzwi jego już nie było, paczka została pozostawiona na środku podwórka, a busa zauważyłam już odjezdzajacego z posesji. Brak kultury jaki prezentują kurierzy tej firmy, przechodzi ludzkie pojęcie. To jest nie poważne żeby pozostawić przesyłkę i nie donieść jej do rąk klienta. Jeśli tak im się spieszy żeby skrócić czas swojej pracy to niech ja zmienią, bo to ich codzienna praca reprezentuje firmę, której się obrywa za ich partactwo..
~Mz / 2023-05-10 11:25
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska z jaką miałam kontakt. Przesyłki są nie dostarczane na czas, za każdym razem jest ze przesyłka będzie doręczona danego dnia a potem okazuje się że inny kurier przez pomyłkę zabrał paczkę bądź nikogo nie zastał w domu. Kurierzy nie odbierają telefonów i nie oddzwaniają. Kpiny. Dno, nie firma. Powinni zwracać koszty za stracony czas
ZaletyHehe, nie ma zadnych
WadyJest ich tak duże, że nie będę wypisywać
~N / 2019-10-07 10:45
Ocena: 1.00 / 5
czekam w domu na przesyłkę od rana i dostaje wiadomość, że przesyłka została awizowana. DHL to jest przykry żart, bo już kolejny raz zdarza się ta sama sytuacja, kontakt z kurierem utrudniony i paczka jedzie z kurierem kilka dni. Ostatni raz korzystam z usług tej firmy..
ZaletyBRAK
~N / 2021-06-09 08:34
Ocena: 1.00 / 5
Tragedia ludzka i dramat społeczny!!!!! Najgorsza firma jaka istnieje w ogóle!!!
~n / 2022-01-11 17:17
Ocena: 1.00 / 5
Kurier klasycznie odhaczył "nieudana próba dostarczenia paczki" o 14:58. Do 15:00 pracowałam zdalnie z domu, mogłabym spokojnie paczkę odebrać, gdybym w ogóle wiedziała, że kurier się zjawił. Już pomijam fakt, że każda inna firma kontaktuje się na 30-60 minut przed planowaną dostawą, by spytać, czy będzie się w domu. W DHL cisza, siedź 12 godzin na dupie i nie myśl nawet o spacerze z psem, bo choćby się wyszło na 3 minuty, to kurier specjalnie wtedy przyjedzie. Pani na infolinii kontaktu z kurierem nie ma, numeru telefonu podać nie może. Parę minut później widzę jadący samochód DHL ulicę dalej w czasie spaceru z psem. Ale oczywiście nijak mogę się z nimi skontaktować, mogę czekać do następnego dnia, nawet jeśli zawrócenie teraz trwałoby 2 minuty. Następnego dnia akurat nie będzie mnie w domu, więc mogę co najwyżej liczyć na odebranie paczki z punktu odbioru - płacić za kuriera, by pieszo musieć potem iść po przesyłkę. Na stronie internetowej informacja, że nie mogę wybrać innej dostawy, dopiero pani na infolinii mogła to za mnie zrobić. Gdybym mogła, od razu ustawiłabym odbiór w punkcie - kurierzy nigdy nie przyjadą z zapowiedzią, albo dostawę paczki będą mieli gdzieś, albo każą na siebie czekać cały dzień.
~N8 / 2020-04-06 18:30
Ocena: 1.00 / 5
Żenada. Kurier nie pojawił się w określonych godzinach. Ja cały dzień w domu .a paczka do odbioru w punkcie. Winnych brak.
WadyNie kompetencja niezadowolony
~Naaaatkaaa / 2020-08-12 17:29
Ocena: 1.00 / 5
Złożyłam zamówienie które miało być dostarczone w środę po skontaktowaniu się z kurierem który powiadomił mnie że będzie godzinę po czasie wyznaczonym w SMS . Po kilku godzinach oczekiwania dzwoniac na infolinię dowiaduje się że kurier zjechał na bazę i będę mieć ją jutro . Nie polecam dostawcy z DHL .
WadyBrak kontaktu z kurierem
Nie dostarczają przesyłek na czas !
~Nabersa / 2019-04-29 15:13
Ocena: 1.00 / 5
Totalna porażka jedna paczka cofała się 4 razy bo podobno kurier nie mógł się podobno skontaktować, bo nawet nie próbował, panie na infolinii totalnie nie poinformowane, za protokołem szkody czekałam tydzień, bo kurier nie ma obowiązku noszenia go przy sobie. Zgłoszenie robiła trzykrotnie. Beznadziejne
ZaletyBrak zalet
WadyJedna wielka wada
~Nadawca / 2019-10-17 17:53
Ocena: 1.00 / 5
Zamówiony po odbiór paczki kurier się nie pojawił (ale podał, że nadawca niedostępny,co nie jest prawdą), zlecenie anulowano bez kontaktu z nadawcą. Na infolinii trzy różne informacje na temat ponowienia zlecenia - wg jednej pani można, wg drugiej absolutnie, trzecia nie wie, ale nie zapyta, bo nie wie kogo. Wszystkie panie zniecierpliwione. Nigdy więcej nie skorzystam z usług tej firmy.
~Nadawca / 2019-11-18 20:34
Ocena: 1.00 / 5
Czekam już 2 dzień na odbiór paczki, chore zl****
ZaletyNie ma
WadyInfolinia
~Nadia / 2020-04-20 12:57
Ocena: 1.00 / 5
Brak kontaktu z kurierem, częste pomyłki w adresie, dhl zmienia adres i przez to przesyłki (opłacone!) były dostarczane pod inny adres. NAJGORSZA FIRMA KURIERSKA!!!!!!!!!
~Nadia / 2022-08-08 09:55
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam zdecydowanie tej firmy.
Brak kultury względem klienta i lekceważenie to chyba domena kurierów tej firmy.
Odradzam!
ZaletyŻadnych
~Nadine / 2020-11-20 09:50
Ocena: 1.00 / 5
This is a review for DHL Parcel. Horrible! Packet was sent from Germany to Poland, extra pay to have a quick, confirmed delivery into my hands within 3 days. It was supposed to be a surprise for me. After 5 days, the sender had to give away the surprise and asked me if I got anything. Nothing. When I went online, the tracking information on the German DHL site differed from the tracking information on the Polish DHL site. Which one to believe? Finally, I understood they had "apparently" been at my door 2x (on both days I was home at the time of the fake delivery), did not leave a note, and do not deliver a 3rd time, so I had to pick it up within 7 days before it was to be sent back to Germany. The 7th day was tomorrow, so I had to go there 'right now' to still catch it.
I wanted to call - but there is no functioning phone number.
+48426345100 is only for DHL Express and will not answer any questions on DHL Parcel.
+48426345345 is only for international parcels from outside the EU and will not respond to EU parcel questions. There is NO number for EU parcels.
Trying to get in touch with the DHL station in Gluchowo is impossible. These numbers that you can find online are out of order: 61 810 93 28 & 801-345-345 no need to try.
Trying to write an email is another impossible process since the options on which to write are limited and it takes you in loops.
There is no social media presence where to complain (twitter account or FB page).
You literally have no other choice than to get dressed and go there.
The pick up station was outside of Poznan, 17km away from my home. I had to cycle there, in the dark since it was 5pm (and since we are in the middle of a pandemic and I did not want to take public transport).
Why on earth did they not store it in one of their thousand Zabkas? I have one right in front of my house!
When I got there, I had to wait 30min outside because ... pandemic. Once inside, there is no ventilation whatsoever. It is stuffy and sticky and warm and perfect air-droplet infection ground for Covid-19.
The lady that got me my package was nice and efficient, I must say that. When she asked to see my note from the postbox to confirm delivery to the right person and I told her I did not have a note, she didn't even look up - it seems like she is used to hearing this.
I got my package by cycling there and back 37km. I will NEVER use DHL Parcel again, it is appalling that there is no way to reach anyone. It is the absolutely worst customer experience I have ever had with any company.
Wadyexpensive, no notes in post box, no delivery but self pick up, pick up station very far away
~Najdkkxo / 2022-11-28 15:23
Ocena: 1.00 / 5
Beznadziejna firma, nie potrafią dostarczyć przesyłki pod wskazany adres. Mija tydzień od daty dostawy a dziś otrzymałam info że przesyłka zostaje zwrócona do nadawcy, mimo że kurier ani razu nie kontaktował się ze mną w sprawie odbioru. Żenada.
ZaletyBrak
WadyDHL to jedna duża wada
~Najgorsza firma !!!! / 2019-10-07 13:15
Ocena: 1.00 / 5
Juz 2 tygodnie czekam na przesylke, za 1 razem 0 kontaktu ,kurier wpisal ze odmowilam odebrania co jest nie prawda, za 2 razem tez czekalam caly dzien. Po godzinie 15.00 dostalam wiadomosc na maila ze tego dnia miedzy 12-14.00bedzie dstarczona przesylka-DRAMAT!!!!! Czekalam cay dzien a Na 2 dzien zostala odeslana ponownie. Najgorsza firma!!! Nie polecam!!! O kontatku, O towaru, O prawdy, i 100% niezadowolenia....porazka!!!!
ZaletyBrak zero !!!!!!!!
WadyDramat
~Nana / 2020-12-31 14:22
Ocena: 1.00 / 5
Nie doreczają paczek na czas, wrzucają do punktu odbioru, mimo że ktoś w domu czeka, kontakt z obsługą klienta w zasadzie zerowy. Słowem masakra.
~Nana / 2023-07-12 12:24
Ocena: 1.00 / 5
DHL masakra byliśmy w domu a ten koleś napisał sms że niby dzwonił na dzwonek gowno prawda jest sezon i duży im się nie chce ruszyć zadzwoniłam pod numer pań z oburzeniem zaczął krzyczeć daje 1* gdybym mogła dałabym poniżej zera!!!