Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DHL opinie

Ocena na podstawie 7991 opinii

1.29 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.19
  • Cena
    1.33
  • Oferta
    1.33
  • Czas dostawy
    1.38
  • Cena/Jakość
    1.30

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Może / 2022-09-09 17:29
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma porażka.
    Paczka miała być dzisiaj. Nie wtedy kiedy pasuje to firmie. Zastanowię się nad odbiorem paczki.
    Najgorsza firma
    ZaletyZero
    WadyTylko wady
  • ~MÓJ NICK I IMIĘ / 2022-07-22 15:49
    Ocena: 1.00 / 5
    No bez jaj... Paczka nie została dostarczona ponieważ została źle zaadresowana.... (według danych dostępnych na trackingu) cudem okazało się, że paczka została dostarczona w poniedziałek. NAGLE DANE SIE ZNALAZŁY! kurierowi się nie chce pracować, pewnie nie miał innych paczek w pobliżu i olał sprawę... ŻAŁOSNE! JAK SIĘ DA TO OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!
    ZaletyMimo starań nie znalazłem. Infolinia to... g**no, kontakt mailowy nie istnieje, olewają klienta...
    WadyWSZYSTKO
  • ~mp / 2022-02-09 19:11
    Ocena: 1.00 / 5
    Pomimo zapewnień, cytuję: (Nasz kurier odbierze od Ciebie paczkę w dniu 2022-02-09 w godzinach 8:30 - 16:00. Kurier przywiezie ze sobą list przewozowy, niezbędny do nadania paczki.) Kurier nie odebrał paczki gdyż nie był przygotowany do pracy - nie miał ze sobą listu przewozowego(zapłaciłem za tą usługę dodatkowo). Ustaliliśmy, że wydrukuję list przewozowy i przykleję na paczkę a on (kurier) przyjedzie po nią za kilka godzin (wykonałem tą czynność). Oczywiście kurier się nie pojawił, nie odbierał telefonu. Straciłem przez to czas i pieniądze.Nie polecam - ich słowo ni jak się ma z ofertą i zapewnieniami na stronie internetowej.
    Zaletybrak
    WadyNiesłowność, nierzetelność, brak rekompensaty.
  • ~MP / 2022-07-15 22:18
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka zostawiona była pod drzwiami, była rozerwana i pusta. Zostały tylko dokumenty sprzedaży. Zglosilam ten fakt online i już tydzień jak nikt się nie kontaktuję. Kurierzy sami kwitują odbiór paczki. A wystarczyło zostawić jakiś kontakt....
    ZaletyZadnych
    WadyBardzo kiepska firma.
  • ~Mr / 2020-04-20 12:05
    Ocena: 1.00 / 5
    Wejście mlmnir poinformowano że czas doręczenia to 60 dni i przed upływem tego czasu nie mam co składać reklamacji, i nic z tym nie zostanie zrobione. DHL nie zamierza również chwalić się ta informacja na swojej stronie ale wlasnie taki jest termin doręczenia.
    WadyObsługa
  • ~MR / 2024-10-11 13:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Okolice Trojmiasta październik 2024
    Przesyłka wysłana 2.10.2024, 3.10.2024 przyjęta w oddziale i wydana kurierowi, awizacja SMS że tego dnia 9-12:00 kurier dostarczy. Nie dostarczył, nie odbierał telefonu, w śledzeniu adnotacja że nie zastano odbiorcy.
    4.10.2024 wydana kurierowi, awizacja SMS że tego dnia 12-14:00 kurier dostarczy. Nie dostarczył, nie odbierał telefonu, w śledzeniu adnotacja że nie zastano odbiorcy. 7.10.2024 wydana kurierowi, awizacja SMS że tego dnia 9-12:00 kurier dostarczy. Nie dostarczył, nie odbierał telefonu, w śledzeniu adnotacja że nie zastano odbiorcy i przesyłka wraca do nadawcy. Poza tym kilka prób złożenia reklamacji on-line - za każdym razem "Przepraszamy, w naszym systemie wystąpił błąd...", a infolinia bez odbioru. Nie ma tu jakiegoś prawnika od pozwów zbiorowych? Osobiście zamierzam zgłosić do UOKiK brak możliwości skontaktowania się z usługodawcą. Moźe ktoś ma jakiś inny pomysł?
    Zaletyzgrabne logo
    Wadynieudolna próba świadczenia usług kurierskich
  • ~mr_tomy / 2020-03-10 13:24
    Ocena: 1.00 / 5
    DHL, to jedna wielka porażka. Poprosiłem sprzedawcę o wysyłkę sprzętu z dostawą w sobotę i co się z tym wiąże poniosłem dodatkowe koszty za doręczenie w sobotę. DHL pieniądze pobrał, ale przesyłki w sobotę nie dostarczył. Kiedy zadzwoniłem na infolinię od Pana usłyszałem, że nie wie jak to się stało, że system pozwolił na wysłanie przesyłki z dostarczeniem w sobotę w moim regionie. I to by było na tyle, żadnej propozycji zwrotu dodatkowych kosztów, przepraszam itp.
  • ~mrlsk / 2022-07-22 13:31
    Ocena: 1.00 / 5
    awizowali mi paczkę 3 razy z rzędu mimo że byłam w domu a nawet pisałam wniosek
    Zaletybrak
    Wadywszystko
  • ~Mrock / 2021-03-16 12:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Poczta to przy nich solidna firma. Kłamią o próbie doręczenia przesyłki a następnie odsyłają po przesyłkę 20 km do punktu odbioru.na infolinię mówią że można zareklamować to zobaczą co z tym zrobić.brak kontaktu z kurierem. Niestety nie zawsze jest możliwość wybrania innej firmy przewozowej bo nigdy nieskorzystał bym z ich usług i nikomu bym ich nie polecił.jeśli ktoś liczy na szybką dostawę to zły adres omijać szerokim łukiem. Szkoda że nie można dać 0 gwiazdek.
    ZaletyBrak
    WadyNierzetelni,Kłamią,nieterminowi,
  • ~Mrooffka / 2020-04-16 11:48
    Ocena: 1.00 / 5
    To jakaś kpina. Trzeci dzień z rzędu paczka zmienia status z w doręczeniu na oczekuje w sortowni! Co to w ogóle ma być? Na infolinii mówią od 3 dni że paczka zostanie dostarczona jutro i tak codziennie. Pytanie które jutro? Za miesiąc? Rok? A może odeślą do nadawcy bo za długo będzie leżeć? Kpina! Nigdy więcej nie zamówię nic z żadnego sklepu, w którym dostawcą będzie ta żałosna firma! Sprzedawcy internetowi powinni się zastanowić z kim podpisują umowę.
    ZaletyŻadnych zalet!
    WadyPaczka codziennie zmienia status z w doręczeniu na oczekuje w sortowni, na infolinii kłamią codziennie że paczka zostanie dostarczona jutro, to jutro trwa od 3 dni.
  • ~msok / 2019-12-27 22:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak słów na tą Firmę.Kurierzy nie dostarczają paczek. Pomimo oczekiwania w domu na paczkę ,przesyłki są pozostawiane w punktach Parcel. Zamówiony kurier przez Firmę która miała odebrać zwrot towaru -3 krotnie nie przyjeżdza. Po wysłaniu przeze mnie paczki do tej Firmy,po tygodniu zjawia się zdziwiony kurier po jej odbiór...To jest jakiś cyrk!!!
    Kolejna paczka która powinna być dostarczona do Świąt nie dochodzi..A w dniu dzisiejszym jest informacja że pomiędzy godz 12-14 kurier ma przywieźć paczkę .I znów oczekiwanie cały dzień nie przynosi rezultatu...Informacja na stronie śledzenia paczki jest taka że jest podany mój błędny adres dostawy,co jest sprzeczne z emailem wysłanym przez Firmę DHL ,która informuje że w dniu dzisiejszym paczka zostanie przekazana na adres który jest prawidłowy.
    Jeden wielki KOSZMAR za moje pieniądze.
    ZaletyBrak zalet,jedno WIELKIE DNO!!!!!!
    WadyOkłamywanie klienta,niedostarczanie paczek,nieterminowość,brak możliwości kontaktu z Firmą-nieodbieranie telefonów w celu sprawdzenia statusu przesyłki
  • ~Mstach / 2020-05-13 18:12
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza filma kurierska na świecie zamówiłem paczke 3-krotnie ci idioci 3 razy pomylili adres i nadali ją na inny adres.
    WadyNiw zwrócono mi pieniędzy ani zadnej rekompensaty reklamacja odżucona z powodu braku dowodów. Straciłem mnostwo pieniedzy i czasu.
  • ~MTR / 2019-12-13 10:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Zamowilam paczke. Nadana blyskawicznie, wszystkie maile ze statusem przesylki rowniez dotarly szybko. Wczoraj miala miejsce podobno proba nadania paczki, ale nikt sie z nami nie kontaktowal. Kolejna proba miala nastapic w przeciagu 2 dni, ale dzis rano czekajac w domu, az paczka do nas trafi, dostalam maila, ze kurier zaniosl paczke do punktu Service Point na drugim koncu naszego miasta. Na infolinie nie sposob sie do dzwonic, IVR uniemozliwia jakikolwiek kontakt z zywym czlowiekiem, zostaje zglaszanie interwencji mailem. To jest juz druga taka sama sytuacja, z ta sama firma. Nikomu nie polecam!
    WadyKurier wypelnia informacje w systemie niezgodnie z prawda, informuje o probach doreczenia, ktore nie mialy miejsca. Brak mozliwosci skontaktowania sie z konsultantem na infolinii.
  • ~mu / 2021-06-15 22:34
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie rozumiem dlaczego ta firma jeszcze istnieje. Stała praktyka to symulowanie dostarczania przesyłek. Adresaci okupują swoje domostwa w oczekiwaniu na przesyłkę. Niestety nic to nie daje ponieważ kurierzy tylko pozorują wolę dostarczenia przesyłki. Niedawno miałem wątpliwą przyjemność przekonania się na własnej skórze jakie standardy obowiązują w tej firmie kurierskiej. W dniu 8 czerwca 2021 r. otrzymałem sms-a z informacją, że przesyłka dotrze do mnie w następnym dniu roboczym. Mimo trzydniowej, ciągłej obecności w mieszkaniu w oczekiwaniu na przesyłkę, nikt mi tej przesyłki nie dostarczył. Szczytem wszystkiego był sms przesłany do mnie w dniu 11.06.2021 r. "Nieudana próba dostarczenia paczki". To jeszcze nie koniec koszmaru ponieważ naiwny zadzwoniłem na infolinię. Otrzymałem informację nt. aktualnego statusu mojej paczki- mogę ją sobie osobiście wybrać w Głogowie Małopolskim, jedyne 91 km od mojego miejsca zamieszkania. W odpowiedzi na moją skargę pani z DHL przesłała mi e-maila z informacją, że kurier trzykrotnie nieskutecznie próbował dostarczyć mi paczkę, wobec czego mogę paczkę osobiście odebrać w Głogowie Małopolskim. Stały standard to brak możliwości kontaktu telefonicznego z kurierem, kłamliwe sms-y, praktycznie brak możliwości kontaktu z przedstawicielami firmy. Jednym słowem epoka kamienia łupanego.
    Zaletyżadnych
  • ~Mu / 2023-12-20 10:04
    Ocena: 1.00 / 5
    Któryś raz z rzędu zapłaciłem za dostawę na adres a dostałem dostawę do punktu. Cały dzień byłem w domu i było dokładnie zero prób kontaktu ze strony kuriera.
  • ~Muffin JDHL / 2022-08-17 21:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Jebąć dhl paczka miała dotrzeć do mnie 17.08.2022 a kurier chyba ma to w dupie i sam zobie zmienił termin DPD lepsze
    Zaletynie ma i nigdy bym nie dał
    WadyDPD lepsze
    nie potrafią dostarczyć na czas
  • ~Muzzy / 2023-12-12 07:28
    Ocena: 1.00 / 5
    Czekam na przesyłkę od tygodnia która jest juz do odbioru ale DHL nie jest w stanie wygenerować kodu do jej odbioru w Lidlu .Nie pomogły 3 interwencję na infolini za każdym razem albo ktoś ją anuluje albo system wystawiwa informacje że juz jest odebrana ,gdzie została zastrzeżona w Lidlu do nie wydawania DHL na zwrot.To jest jakaś kpina, ta firma nie powinna istnieć.Żenada!!
    ZaletyZero bo nie da się tu nic dobrego o tej firmie kurierskiej napisać.
    WadyWiele i można by było w nieskończoność je wymieniać.
  • ~mw / 2020-08-06 16:06
    Ocena: 1.00 / 5
    To jest skandal,żeby kurier nie zadzwonił przed dostarczeniem przesyłki,dlatego nawet nie można od iść do kibla w dniu dostarczenia bo można nie otrzymać paczki.Co za GAMONIE kierują ta firma,niby taka znana i reklamowana na świecie.Wstyd!!!!!!
    Zaletyżadnych
    Wadybrak jakiejkolwiek info o dostarczeniu.
  • ~Mya / 2023-05-21 13:55
    Ocena: 1.00 / 5
    Umowilam kuriera tydzień temu żeby przyjechał po moją paczkę do zwrotu i jeszcze nie przyjechał. Wstyd i żenada. DHL doafko na psy. Żałosne
  • ~Myku / 2023-01-13 16:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat wszystko co opisały osoby poniżej te prawda, a mi szkoda więcej slow.
    ZaletySame minusy
    WadyMinusy
Dodaj własną opinię »