Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DHL opinie

Ocena na podstawie 7991 opinii

1.29 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.19
  • Cena
    1.33
  • Oferta
    1.33
  • Czas dostawy
    1.38
  • Cena/Jakość
    1.30

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Monika / 2023-10-05 19:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Beznadziejna firma, Zlcałam zwrot przesyłki 4 razy, kurier się nie pojawił, brak jakiejkolwiek informacji o odwołaniu zlecenia. Próbowałam coś wyjaśnić na infolinii ale tam to już kompletnie jakaś porażka, Byłam zmuszona nadać przesyłkę zwrotną w Żabce
    Zaletynie ma żadnych nie zasługują nawet na pół gwiazdki, beznadziejna firma
    Wadyniekompetencja, brak jakiegokolwiek kontaktu, kurierzy nie odbierają paczek, nie dostarczają zostawiają w punktach głównie w żabce, twierdząc, że nie zastali nikogo w domu co w moim przypadku jest niemożliwe ponieważ zamawiam paczki do rodziców gdzie zawszwe ktoś jest w domu
  • ~Monika / 2023-10-05 19:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Beznadziejna firma, Zlcałam zwrot przesyłki 4 razy, kurier się nie pojawił, brak jakiejkolwiek informacji o odwołaniu zlecenia. Próbowałam coś wyjaśnić na infolinii ale tam to już kompletnie jakaś porażka, Byłam zmuszona nadać przesyłkę zwrotną w Żabce
    Zaletynie ma żadnych nie zasługują nawet na pół gwiazdki, beznadziejna firma
    Wadyniekompetencja, brak jakiegokolwiek kontaktu, kurierzy nie odbierają paczek, nie dostarczają zostawiają w punktach głównie w żabce, twierdząc, że nie zastali nikogo w domu co w moim przypadku jest niemożliwe ponieważ zamawiam paczki do rodziców gdzie zawszwe ktoś jest w domu
  • ~Monika / 2023-10-31 20:51
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam. Po raz kolejny dostaje wiadomości ze zostanie np dziś doręczona przesyłka a przychodzi za dwa dni. Nie ma jak to inpost szybko i bezproblemowo
  • ~Monika / 2023-11-30 09:05
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma obsługująca przesyłki Może kiedyś to działało dobrze niestety ta firma już dawno spadła na psy. Cały czas siedzę w domu przez 2 dni a piszą że dwa razy była próba doręczenia do kuriera dodzwonić się nie da,numer podany w sms-ie i cisza nie dodzwonisz się nie dopytasz.
    ZaletyBrak
    WadyTragedia
  • ~Monika / 2023-12-02 11:46
    Ocena: 1.00 / 5
    Dno totalne.
    Paczka nie dostarczona mimo ze byla osoba wdomu.
    Paczka wywieziona do odebrania na drugim koncu Łodzi
  • ~Monika / 2023-12-23 00:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka została dostarczona do innego miasta które jest oddalone o 60km od docelowego a na okresie nie ma żadnego błędu
  • ~Monika / 2024-01-05 21:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier 2 tygodnie jedzie z paczką codziennie dostajesz SMS że będzie kombinujesz żeby ktoś był w domu a on i tak nie przyjedzie pomimo 2 dniach dzwonienia do niego czy będzie bo paczka to prezent urodzinowy. ZERO SZACUNKU PRZEZ KURIERA w okolicy Czersk.
    ZaletyBrak
    WadyNie kulturalna rozmowa telefoniczna obiecuje ze po paru dniach będzie a go brak.
  • ~Monika / 2024-01-16 08:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Co za chamstwo pisać że nie było nikogo w domu skoro byłam dlatego że się nie chciało podjechać do Opławca kurierowi to napisze że przesyłki nie dostarczono. Taki człowiek to dno to po prostu zwykły debil.
  • ~Monika / 2024-01-23 18:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Szczerze nie polecam!
    W dniu dzisiejszym zamówiłam kuriera, aby wysłać przesyłkę, którą jutro koniecznie musiałam zapłacić.
    W związku z tym, że nie byłam pewna zamówienia online, zadzwoniłam i prosiłam o jak najszybsze odebrania przesyłki. Pani poinformowała mnie, że skoro zamówiłam przed 13 to przesyłka będzie na jutro do 12. Za taką przesyłkę dodatkowo miałam zapłacić. Zgodziłam się na wszystko, ponieważ bardzo mi zależało, aby przesyłka na drugi dzień dotarła.
    Niestety do godz 17.00 nie zjawił się kurier. Kiedy zadzwoniłam na biuro obsługi, dowiedziałam się, że dyspozytor stwierdził, że kurier nie da rady odebrać w dniu dzisiejszym przesyłki i przełożyć to na dzień następny. Pani nie potrafiła mi wytłumaczyć, dlaczego nikt mnie nie powiadomił, że kurier nie przyjedzie i oczywiście co za tym idzie, przesyłka w dniu jutrzejszym nie będzie dostarczona.
    Dla mnie to skandaliczna sytuacja ze strony firmy kurierskiej. Na pewno nigdy już nie skorzystam z usług tej firmy.
    Zaletybrak
    Wadylekceważenie klienta
    bak odebrania przesyłki na czas
    brak podjęcia się czynności, do której się zobowiązano
  • ~Monika / 2024-07-23 13:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Przesyłka była zaadresowana na adres zamieszkania dostałam informację iż kurier z przesyłką będzie w godzinach 13-15 osoba która która miała odebrać przesyłkę była pod adresem ponieważ z domu nawet nie wychodzi także nie było problemu z dostarczeniem pod adres została zostawiona w punkcie żabka obecnie nie mam możliwości odebrania przesyłki ponieważ jestem na urlopie i co w takiej sytuacji przesyłka wróci do nadawcy? Żarty to są, z InPostem nigdy nie było takich problemów dodatkowo jest to 3 taka sytuacja odradzam z korzystania z DHL !!
    WadyZero zalet same wady !!!
  • ~Monika / 2024-08-27 18:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Przesyłki zamiast do domu kurier zostawia w punkcie odbioru i to często nie w tym najbliższym , wcześniej nawet nie próbując dostarczyć jej do domu. Paczki są przekierowywane nawet w godzinach przedpołudniowych - więc argument firmy DHL, że kurier się nie wyrobić jest conajmniej słaby. Nie po to człowiek płaci za dostarczenie do domu, żeby później musieć lecieć do punktu odbioru. Nawet poczta Polska działa sprawniej
    ZaletyNie ma zalet
    WadyBrak szacunku dla klienta . Niemozliwosc dodzwonienia sie do kuriera albo do firmy. Nie ma kontaktu z żywym człowiekiem
  • ~Monika / 2026-03-28 00:04
    Ocena: 1.00 / 5
    Przesyłka leżała przy koszach na śmieci pod innym adresem, karygodne już nigdy nie skorzystam z ich przewoźnika
  • ~Monika Pisula / 2021-01-20 19:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Niekompetentna i nieodpowiedzialna firma dostawcza. Banda złodziei i zjebów!!! Zgubili paczkę OPŁACONĄ za 1700 zł.. Nie polecam tych debili. Inaczej się nie da tego opisać!!
    ZaletyŻadne
  • ~MONIKA RÓŻNICKA / 2025-12-19 17:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsze doświadczenie z firmą kurierską, jakie miałam.
    Kolejna przesyłka o wartości ponad 1500 zł nie została doręczona, mimo że kurier był na mojej ulicy. Zero informacji, zero powiadomienia, zero profesjonalizmu. Dopiero po własnej interwencji dowiedziałam się, że paczka została odłożona do Żabki — gdybym sama nie szukała, nie miałabym pojęcia, gdzie jest.
    To nie pierwszy raz. W sierpniu zaginęła moja poprzednia paczka, również o wartości około 1000–1500 zł, i do dziś nie otrzymałam zwrotu pieniędzy ani sensownego wyjaśnienia.
    Kurier podczas rozmowy telefonicznej zachowywał się skrajnie nieprofesjonalnie — śmiech w słuchawkę i odsyłanie na infolinię, która nie odbiera.
    Tak wygląda „jakość usług” DHL.
    Brak odpowiedzialności, brak komunikacji, brak szacunku do klienta.
    Jeśli zależy Wam na swoich przesyłkach, nerwach i czasie — omijajcie szerokim łukiem.
    ZaletyBRAK
    WadyAMATORKA
  • ~monis / 2024-04-28 14:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier zamówiony po odbiór czterech paczek, niestety wgle sie nie podstawił po odbiór.
    Zlecenie ponowione na kolejny dzień, kurier przyjechał ale samochodem osobowym po zgłoszone cztery paczki, odpowiedz jaką usłyszałam to nikt go nie poinformował , że ma do odbioru cztery paczki i odjechał bez paczek. NIE POLECAM
    ZaletyŻADNYCH ZALET
  • ~Monix / 2023-09-29 12:20
    Ocena: 1.00 / 5
    Odradzam każdemu tą firmę kurierską!!!! Totalny brak kontaktu, po wielokrotnych próbach kontaktu zostałam zablokowana przez kuriera. Nie dostarczył przesyłki i zadowolony... Zostałam totalnie pozbawiona możliwości przekazanie temu Panu cokolwiek. Najgorsza firma na rynku.... totalna porażka!!!!!
    ZaletyŻADNYCH!!!!!!
    WadyBRAK KONTAKTU
  • ~Mono / 2020-10-24 14:36
    Ocena: 1.00 / 5
    Przesyłka miała być u mnie w piątek 11-13. Jakiez było moje zdziwienie kiedy dostałam SMS ze kurierowi nie udało nie dostarczyć mojej paczki.Kurier nie zadzwonił ani na dzwonek ani na telefon. Paczkę przekierowalam do punktu żabka.zadzwonilam do infolini upewnić się ze paczka na pewno będzie do odbioru(sobota) pracownica potwierdziła.Jakiez było moje kolejne zdziwienie kiedy dzwoniąc do infolini pracownik oznajmił mi,ze paczka nie będzie dostarczona- nie można nawet jej odebrać. NIE POLECAM
    WadyBrak wywiązania się z obowiązku dostarczenia przesyłki do odbiorcy
  • ~monty / 2022-03-04 08:40
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie dotrzymują terminów dostawy! Wyznaczyli mi termin dostawy, czekam na kuriera, w końcu dzwonię do nich a ta pinda z infolinii mówi mi że dostarczą ale w innym terminie, bo podobno im transport szwankuje. Cały dzień straciłem na czekanie na kuriera bo przesyłka delikatna i trzeba być obecnym przy odbiorze. Z innymi kurierami zero problemów, jest data doręczenia i dotrzymanie umowy. dhl nie polecam! Omijać oszustów z daleka! Nie kupować w sklepach z usługą tego przewoźnika!
  • ~Moooo / 2020-04-28 15:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Zamiast paczki otrzymałam informację że mnie nie zastał kurier w domu- szkoda tylko że wcale się nie pojawił!!!!! A Pani na infolini nie widzi problemu...
    ZaletyBrak !!!
    WadyNajgorsza firma kurierska
  • ~MORDZIATY / 2021-09-01 20:20
    Ocena: 1.00 / 5
    Tak źle to jeszcze nie było...
    Sys syf i jeszcze raz syn a nie firma kurierska..
    Zmarnowalem tylko swój cenny czas na współpracę z nimi..
    ZaletyNiema żadnych
    WadyZabrakło by słów i miejsca do pisania omijać tego kuriera
Dodaj własną opinię »